448
订阅者
无数据24 小时
+127 天
+830 天
帖子存档
+3
Roses are red. Ніженьки босі, а жопа, як відомо, в хуго босі.
Оцей вайб сільського весілля десь в пеклі, або потойбіччі - те, за що я дуже люблю Фолкулаку 😁
Змія щаслива, дякую вам за чудовий вечір 🥰
#folkulaka
Є два вільних квитки на завтра в перший ряд. Маякніть тутки в коментах, або мені в особисті.
І фінальні квиточки тут
https://peppersclub.com.ua/events/kupala-z-folkulaka/
На вході теж будуть, але на 100грн дорожчі.
+1
Мені більше подобається Люципер, але Сатана теж непогано 😁
Подивитись на Сатану, та інших фантастичних персонажів скоро можна буде тут 😇
https://peppersclub.com.ua/events/kupala-z-folkulaka/
+2
In those heavy days in June
When love became an act of defiance (c) ❤️🩹
#ztr_on_tour
Думала, що моє холодне, мертве серце вже не здатне відчувати незатьмарену радість, але ж ти диви...😏😈
#хроніки_війни
Ну, реально криво ж 🥲🤣
Думала, шо моє холодне, мертве серце вже не дуже здатне відчувати якусь щиру радість, але ж ти диви... 😏 😈
#хроніки_війни
Repost from Sanchez Kladbone 🇺🇦
Пам’ятаєте, ми із Фолкулакою придумали пісню “Соколе”?
Так ось, розвідувальний БпАК «Сокіл» літає на 50 км вглиб на територію противника, виявляє цілі, не душиться РЕБом.
Давайте допоможемо Євгену Ліру разом із фондом 1991 назбирати трохи гримнів на “Соколів” (3 бпла + станція управління). Це ще й збір до його дня народження, тож уявіть, що ви даруєте Ліру тортик – тільки цей тортик буде розвідувати дані і сприяти знищенню болотян.
send.monobank.ua/jar/3bemKsonZk
Репост дуже вітається!
https://www.youtube.com/watch?v=UGjuuaoScUc
+6
Heartbreak, you know, drives a big black car
I swear I was in the back seat, just minding my own (c)
#ztr_on_tour
+3
Мені є що сказати про першу частину нашого туру, але сил на формулювання закінчених думок зеро. Так шо ось вам беззмістовні гримерочні селфачі 🤷♀
+1
Якщо вдало встати під світло - не видно, шо змія замучана. А якщо підійти поближче - видно, бляха. Шось якось хочеться ділитись красивим і почати знову сюди щось змістовне писать, але-але... Ефект від відпустки вивітрився за два масованих обстріли 😅🤌
Шановні! Фолкулачій концерт на Купалу. І скоріш за все наш єдиний літній концерт взагалі. Там трошки плутанина з квитками, вони ще є, але розкидані по двох сайтах. Хапайте свій і го тусить 😊
https://peppersclub.com.ua/events/kupala-z-folkulaka/?fbclid=PAb21jcASOBE5leHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZA81NjcwNjczNDMzNTI0MjcAAaf1aN7JUoH-0vjB1jH3SHFdgOV0e1lFpAfVDwjcetD5Xe62qAMeyo7BfOZISw_aem_QaK4KAw-12WVqFhpEintWQ
https://concert.ua/uk/booking/kupala-z-folkulaka/?utm_source=ig&utm_medium=social&utm_content=link_in_bio&fbclid=PAb21jcASOBQZleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZA81NjcwNjczNDMzNTI0MjcAAaelSvjVuZey1jB3CCSyp_k0TTcL6rlDV5LsMYAQjJUp_3pGzMW7T9swd7x41g_aem_1LoS6BRjiy7gfwVRR4MVBQ
现已上线!2025 年 Telegram 研究 — 年度关键洞察 
