ch
Feedback
Аронець Live

Аронець Live

前往频道在 Telegram

Солдат бригади "Любарт", корпусу "Азов" Засновник волонтерського фонду "Нащадки Сагайдачного" Збір на позашляховики для ЗСУ 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE

显示更多
9 326
订阅者
-524 小时
-297
-11230
帖子存档
Ето просто піздєц 🤡

+1
На заводі, який чомусь загорівся під Москвою виробляється військова оптика для російської армії - від біноклів до оптичних прицілів.

+1
Під Москвою вибух на території Загірського оптико-механічного заводу. Можливо, це був удар БПЛА з БНР 😈

Ну нарешті! 🇺🇸 Президент США Джо Байден схвалив навчання українських пілотів на винищувачах F-16 західними союзниками Києва, заступниця офіційного представника Пентагону Сабріна Сінгх

Історія з власником 8 російських паспортів продовжується. Зненацька звільнився суддя по справі, яка розглядається 1.5 року. Т
Історія з власником 8 російських паспортів продовжується. Зненацька звільнився суддя по справі, яка розглядається 1.5 року. Тож, справа буде розглядатись з початку. Деталі у пості на фб. Прошу лайк та комент

Repost from Сіль
Токмацький напрямок. Підори вирішили, що можуть безкарно пересуватися нашим Українським Півднем. Доїздились. Інші теж доїздяться.

Ще з перших наших зборів маємо дуже відданого мецената, Павла Москаленка. Він активно донатить нашому фонду "Нащадки Сагайдач
+5
Ще з перших наших зборів маємо дуже відданого мецената, Павла Москаленка. Він активно донатить нашому фонду "Нащадки Сагайдачного", а паралельно є співзасновником фонду "Братство добрих сердець". Кілька тижнів тому наша команда купила, пригнала та відремонтувала на замовлення "Братства" Паджеро Спорт, який уже виконує бойові завдання. Але цікаво те, що Павло прочитав мій допис кількатижневої давнини, де я писав, що в нас велика черга на автівки і що ми переможемо разом тільки коли добіжимо марафон. І тоді Павло запропонував придбати цілу автівку одному з наших підрозділів, при чому, він хотів придбати своєму батьку на день народження стареньку автівку. Але вирішив купити її хлопцям на фронт. Дуже щемлива історія, насправді. Я дуже пишаюся, що знаю Павла! І принагідно приєднуюсь до вітань батьку, який виховав такого сина! Машинку ми вже передали саперному підрозділу 72 бригади, який знищив в околицях Вугледара не один десяток ворожої техніки. Ще раз дякую Павлу та нашому дружньому фонду "Братству добрих сердець". А вас, небайдужі друзі, закликаю долучитись гривнею до збору на наступні автівочки! Реквізити👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Чверть мільйона хороших москаликів 😈
Чверть мільйона хороших москаликів 😈

Трагічєскоє ЧП 🤡😈
Трагічєскоє ЧП 🤡😈

Дякуючи фінансовій підтримці наших друзів із США, фонду Ukraine 1991, Нащадки Сагайдачного на днях передали цей Nissan X-Trai
+2
Дякуючи фінансовій підтримці наших друзів із США, фонду Ukraine 1991, Нащадки Сагайдачного на днях передали цей Nissan X-Trail підрозділу розвідників-правосеків із 67 ОМБр. Дякуємо усім, хто не втомлюється допомагати! Просимо долучитись 10-100 гривнями до збору на наступну автівочку для воїнів 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Не погано так втомився 🤡😈
+1
Не погано так втомився 🤡😈

Чонгарський міст починає втомлюватись 😈
Чонгарський міст починає втомлюватись 😈

Як добре, що в них продовжують літати цивільні літаки. Це нам полегшує завдання))
Як добре, що в них продовжують літати цивільні літаки. Це нам полегшує завдання))

Нарешті! Слава Україні!
Нарешті! Слава Україні!

‼️Знищено 57 повітряних цілей над Україною вночі! – ПС. ▪️13 крилатих ракет «Калібр». ▪️17 крилатих ракет Х-101/Х-555. ▪️27 у
‼️Знищено 57 повітряних цілей над Україною вночі! – ПС. ▪️13 крилатих ракет «Калібр». ▪️17 крилатих ракет Х-101/Х-555. ▪️27 ударних БпЛА «Shahed-136/131». З ДНЕМ ПОВІТРЯНИХ СИЛ! СЛАВА ППО!

А ми попереджали, що судноплавство в Керченській протоці заборонено. Не послцхали? Отримуйте

Кримський міст, що трапилось? Стомився?
Кримський міст, що трапилось? Стомився?

Про волонтерські будні... Треба ваш донат на наступну тачку для ЗСУ 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Було уражено російський великий десантний корабель «Олєнєгорскій горняк». 💥

Вночі біля Новоросійська було уражено корабель. З'явились кадри, як його, перекошеного, намагаються буксирувати 🔥😈