ch
Feedback
Pavlo Pedenko

Pavlo Pedenko

前往频道在 Telegram

Hey! I'm Pavlo Pedenko, I'm a co-founder at Mathema.me. Prior to that - Wise, Preply, MacPaw.

显示更多
5 487
订阅者
+324 小时
无数据7
+4830
吸引订阅者
六月 '26
六月 '26
+86
在2个频道中
五月 '26
+29
在0个频道中
Get PRO
四月 '26
+35
在0个频道中
Get PRO
三月 '26
+71
在5个频道中
Get PRO
二月 '26
+25
在0个频道中
Get PRO
一月 '26
+24
在1个频道中
Get PRO
十二月 '25
+14
在0个频道中
Get PRO
十一月 '25
+29
在0个频道中
Get PRO
十月 '25
+8
在0个频道中
Get PRO
九月 '25
+9
在0个频道中
Get PRO
八月 '25
+20
在0个频道中
Get PRO
七月 '25
+16
在0个频道中
Get PRO
六月 '25
+58
在1个频道中
Get PRO
五月 '25
+71
在2个频道中
Get PRO
四月 '25
+32
在0个频道中
Get PRO
三月 '25
+32
在0个频道中
Get PRO
二月 '25
+45
在0个频道中
Get PRO
一月 '25
+59
在0个频道中
Get PRO
十二月 '24
+97
在4个频道中
Get PRO
十一月 '24
+70
在2个频道中
Get PRO
十月 '24
+74
在1个频道中
Get PRO
九月 '24
+43
在0个频道中
Get PRO
八月 '24
+63
在0个频道中
Get PRO
七月 '24
+87
在1个频道中
Get PRO
六月 '24
+58
在2个频道中
Get PRO
五月 '24
+30
在0个频道中
Get PRO
四月 '24
+35
在0个频道中
Get PRO
三月 '24
+48
在2个频道中
Get PRO
二月 '24
+50
在1个频道中
Get PRO
一月 '24
+33
在1个频道中
Get PRO
十二月 '23
+49
在0个频道中
Get PRO
十一月 '23
+71
在1个频道中
Get PRO
十月 '23
+70
在2个频道中
Get PRO
九月 '23
+40
在0个频道中
Get PRO
八月 '23
+52
在0个频道中
Get PRO
七月 '23
+48
在0个频道中
Get PRO
六月 '23
+72
在0个频道中
Get PRO
五月 '23
+368
在0个频道中
Get PRO
四月 '23
+57
在0个频道中
Get PRO
三月 '23
+101
在0个频道中
Get PRO
二月 '23
+276
在0个频道中
Get PRO
一月 '23
+155
在0个频道中
Get PRO
十二月 '22
+23
在0个频道中
Get PRO
十一月 '22
+14
在0个频道中
Get PRO
十月 '22
+31
在0个频道中
Get PRO
九月 '22
+123
在0个频道中
Get PRO
八月 '22
+15
在0个频道中
Get PRO
七月 '22
+49
在0个频道中
Get PRO
六月 '22
+67
在0个频道中
Get PRO
五月 '22
+17
在0个频道中
Get PRO
四月 '22
+6
在0个频道中
Get PRO
三月 '22
+682
在0个频道中
Get PRO
二月 '22
+45
在0个频道中
Get PRO
一月 '22
+133
在0个频道中
Get PRO
十二月 '21
+694
在0个频道中
Get PRO
十一月 '21
+69
在0个频道中
Get PRO
十月 '21
+93
在0个频道中
Get PRO
九月 '21
+321
在0个频道中
Get PRO
八月 '21
+212
在0个频道中
Get PRO
七月 '21
+81
在0个频道中
Get PRO
六月 '21
+362
在0个频道中
Get PRO
五月 '21
+64
在0个频道中
Get PRO
四月 '21
+43
在0个频道中
Get PRO
三月 '21
+51
在0个频道中
Get PRO
二月 '21
+76
在0个频道中
Get PRO
一月 '21
+45
在0个频道中
Get PRO
十二月 '20
+5 159
在0个频道中
日期
订阅者增长
提及
频道
26 六月0
25 六月+3
24 六月0
23 六月+1
22 六月0
21 六月+2
20 六月+1
19 六月+7
18 六月0
17 六月+2
16 六月+1
15 六月+1
14 六月+4
13 六月+5
12 六月+14
11 六月+39
10 六月0
09 六月0
08 六月+1
07 六月0
06 六月0
05 六月+1
04 六月0
03 六月+3
02 六月0
01 六月+1
频道帖子
Вчора поговорив з micro1 та Handshake - взагалі, відразу видно, що компанії ростуть так швидко, що там максимальний хаос. Handshake став самим швидкозростаючим едтехом в США, продаючи експертів, які створюють данні. micro1 півотнувся з маркетплейсу інженерів в RL data factory. Коли говориш з такими командами, то стає очевидно, куди рухаються моделі - в автономність та outcomes. micro1 зараз активно скуповує корпуси enterprise даних з мінімальним чеком $50к за корпус. Також “наймає” компанії, які допомагають навчати АІ агентів на власних даних. Handshake цілиться продукувати 5000-10000 семплів під один тип даних (наприклад, terminal bench 2, SWE Bench, STEM). Всі роблять переважно кодінг, трохи роблять STEM - наприклад, купують математичні таски, в рамках яких фейлиться різонінг останніх “великих” моделей.

2
Ринок розмітки людських даних зараз абсолютно божевільний (це англійською HDA, загугліть). Handshake - платформа для пошуку роботи для студентів, заснована у 2013 році - рік тому мала $5–10M річного доходу від розмітки даних Сьогодні вони наближаються до $1B реви за рік. Ще раз: від $10м до $1млрд за 1 рік. Це навіть в контексті Генезісу перестає виглядати як ларьок. Вони не півотились. Вони просто помітили, що Scale AI, Mercor і Surge використовують їхню платформу для пошуку PhD-спеціалістів і доменних експертів. І пішли напряму. Ось що змусило мене особисто звернути на це увагу. За останні кілька місяців ми отримали інбаунд від Scale AI, Handshake і micro1 - всі цікавились тим, щоб використовувати supply Mathema для розмітки даних. Ми ніколи не позиціонували себе таким чином. Вони самі прийшли до нас. Виглядає, що це єдиний шматочок AI value chain, де досі можна побудувати щось реальне без бекграунду з frontier lab.
2 120
3
Історія про те, що з будь-якого місця можна будувати будь-яку компанію (чи навіть працювати в будь-якого типу компанії) - це ілюзія. Хочеш працювати у веб-воронках та дефенсі - живи в Україні. Хочеш працювати в маркетплейсах - живи в Нідерландах. Хочеш працювати у фінтеху - живи в Лондоні. Хочеш працваюти у new school AI B2B SaaS - живи в Стокгольмі. Хочеш працювати в АІ - живи в СФ. Звичайно, бувають виключення, в Україні може з’явитися хороший B2B SaaS, а в Лондоні може відкрити офіс велика лаба, але ці виключення просто підтверджують правила. Доступність людей, що є експертами в певній ніші - це те, що відрізняє екосистеми одна від одної.
457
4
За два дні сходив на два івенти від Deepmind. Один з них був в партнерстві з Lightspeed (інвестор в Anthropic та Mistral). Що я можу сказати - FOMO максимальне. Про що говорять: 1. Аплікейшн layer варто будувати тільки у випадку, якщо ви можете отримати данні, до яких не буде доступу у моделі, або якщо ви фасилітуєте роботу, яку модель поки що не може зробити. 2. On-device модель, типу Gemma, на 18 місяців позаду по перформансу великих frontier моделей. Тобто, все, що зараз роблить умовни Fable, скоріше за все через два роки може запускатися на девайсі. Це, звичайно, зриває мозок. On-device моделі будуть під контролем або вендорів девайсів, або big tech. 3. Великий тренд - це world models, симуляції реальності, які можуть допомогти спрогнозувати реакцію на те, чи інше рішення, а також створювати синтетичні данні під тренування моделей для робтотехніки. 4. Стартапи, які рейзять нормальні раунди і не роблять foundation layer, або AI supply chain - це часто вирішення дуже специфічних проблем, наприклад, в логістиці, де команди в середині компанії просто не мають технічної експертизи, щоб просто почати це робити. 5. Human data market продовжує бути хорошею нішею, але достатньо швидко консолідується.
5 933
5
Мабуть, найпростіший спосіб для non-AI компанії отримати 2 мільйони доларів інвестицій в 2026 році, це продати доступ до своє
Мабуть, найпростіший спосіб для non-AI компанії отримати 2 мільйони доларів інвестицій в 2026 році, це продати доступ до своєї інфраструктури, як AI agent gym одному з великих data-вендорів. Користуйтесь, поки є можливість.
1
6
没有文字...
3 199
7
Всі мабуть чули про Mercor - це платформа, яка де-факто стала операційним аутсорсом для tier-1 AI лабораторій. Вони роблять все - від найму ex FAANG людей для створення coding agent evaluations до покупку Fallen Angels (інфраструктур стартапів, в яких тренуються агенти на long horison tasks) до просто роботи з кастомер фідбеком для PM в лабах (на вхід отримують спредшіт з фідбеком від користувачів, валідують його, передають PM’ам). Звісно, Mercor - вражаюча компанія, яка була в правильний час в правильному місці. Вони побудували супер ветінг систему для supply - фактично, вони на скейлі можуть ветити будь-який саплай - від Goldman Sachs фінансистів до FAANG інженерів без скейлінгу операційних витрат. Вони платять анотаторам вище ринку (в середньому 100 баксів за годину, у порівнянні з більш низькою оплатою у конкурентів). Вони змогли забрати купу клієнтів Scale, коли останніх купила Meta (великі лаби не хотіли, щоб їх данні були в доступі у Цука). Але, що найцікавіше, секрет їх росту в тому, що вони в правильний час найняли людину з OpenAI, яка відповідала за human data operations. Джекпот. Вони не тільки отримали супер інсайт в те, що потрібно лабам, але й змогли відразу отримати доступ до всіх функцій в OpenAI, яким потрібна була human annotated data. Це, на мою думку, і простимулювало їх супер швидкий ріст.
2 929
8
Так і живем.
Так і живем.
2 545
9
А хто з вас працює в defense на продуктових позиціях? Ми з KOLO плануємо запустити новий проект, і хочемо поспілкуватися з операторами українського мілтеку, щоб спробувати валідувати наші гіпотези по тому, як ми могли б створити більше цінності для defense комьюніті. Не обов’язково, щоб ви були саме product manager по тайтлу, може бути: • c-level • інженери, що роблять продуктову роботу • будь-хто, хто приймає рішення по продукту, які мають вплив Напишіть мені - @pa_pa_pi_pi, я б хотів познайомитися. Дякую!
2 487
10
没有文字...
0
11
В перерві між мітингами, хочу поділитися записом мого останнього мітапу про те, як робити погані рішення в продукті на різних стадіях - startup, growth, scale. Я поділився купою дуже тупих помилок, які робив сам і зустріч вийшла дуже саморефлексійною. Дешевше, ніж ходити до терапевта, ще й грошей на благодійність на збирав. Якщо ви подивитесь мітап, вам сподобається і ви захочете підтримати мої збори, то буду вдячний за донати тут: • KOLO • JustGiving
3 046
12
Зареєструвалося 150 людей О_О. Посилання на телеграм групу. Посилання на стрім на лінкедині. Вхід вільний, тож побачимось сьогодні!
0
13
Завтра все в силі. Посилання всім зранку (по Лондону) прийде на пошту. Можете поки що привітати мене з моїм другим офіційним
Завтра все в силі. Посилання всім зранку (по Лондону) прийде на пошту. Можете поки що привітати мене з моїм другим офіційним марафоном :)
0
14
81 людей зареєструвалося! Буду радий, якщо половина дійде 🙂
0
15
Я тут приніс вам пару вакансій. Будь ласка, подавайтесь: 1. Шукаю в Матему User Acquisition Lead - дуже важлива роль, без якої ми не зможемо рости швидше. У нас вже побудована команда - 2 UAM, 2 Creative Managers, 2 дизайнери. Є хороші напрацювання, багато автоматизацій і підтримки зі сторони продукту. Команда вже дає ріст згідно плану. Але потрібно знайти лідера, який зможе цю команду заскейлити. Офіс у Варшаві або ремоут. 2. Шукаю в Lemon.io Middle Product Manager - дуже амбітний скоуп на перетині декількох АІ моделей, voice agents, text to speech generation і тд. Реальна можливість попрацювати з АІ агентами в продакшні там, де вони створюють критичну бізнес цінність. 0 тєкучка в команді продукту за останні 5 років. Ремоут, але планують мати потенційно у Варшаві. Обидві компанії мають надійну профітну основу, білі та пухнасті, залучені фаундери.
0
16
Ви вже мабуть забули, але я в кінці минулого року обіцяв зробити онлайн-мітап на тему How to make bad decisions as a PM. На конференції від ДОУ у Варшаві, якимось містичним чином, ми зібрали повну кімнату людей, тож хочеться перенести цей досвід онлайн. Я розкажу, як я приймав і продовжую приймати погані рішення, і, через свій досвід, я спробую показати, як можна робити краще, ніж я, якщо думати більше 🙂 Зробимо все в форматі “слайди + обговорення”, бо я не очікую багато людей в онлайні Дата та час: • 27 квітня, понеділок • 17:30 по Києву / 16:30 по Варшаві / 15:30 по Лондону Вхід вільний, продавати вам нічого не буду, але буду збирати донейшни. На цей раз я допомагаю своїм друзям в Лондоні з благодійної організації Youth Experience in Sport - вони допомагають дітям з непривілегійованих сімей отримати доступ до безпечних занять спортом. Задонатити наперед можна тут. Додати івент в гугл календар можна тут.
0
17
Я б зараз дуже не хотів буди інвестором Lovable. https://x.com/claudeai/status/2045156267690213649/video/1?s=46
0
18
Пару тижнів тому, коли був у Варшаві, команда Trustee витягнула мене на подкаст. Поговорили про кар’єру у Wise, маркетплейси, мій обмежений досвід з криптою. Послухайте на х2, якщо вам цікаво! https://www.youtube.com/watch?v=tl1CsqwLToo
0
19
You can’t afford a new car. But you can always afford “a small monthly subscription”. https://www.youtube.com/watch?v=T4Upf_B9RLQ
0