ar
Feedback
NACJO ZDROWIE 𖦏

NACJO ZDROWIE 𖦏

الذهاب إلى القناة على Telegram

Nacjonaliści o: 🏋🏼‍♂️ | Aktywności fizycznej 🥩 | Diecie 🏄🏼 | Zdrowym stylu życia 🌲 | Naturze WSPÓLNY PROJEKT nacjonalistów z różnych ekip prowadzony przez Slavic Blood 😎

إظهار المزيد
387
المشتركون
+1124 ساعات
+157 أيام
+2830 أيام

جاري تحميل البيانات...

القنوات المماثلة
لا توجد بيانات
هل تواجه مشاكل؟ يرجى تحديث الصفحة أو الاتصال بمدير الدعم الخاص بنا.
سحابة العلامات
لا توجد بيانات
هل تواجه مشاكل؟ يرجى تحديث الصفحة أو الاتصال بمدير الدعم الخاص بنا.
الإشارات الواردة والصادرة
---
---
---
---
---
---
جذب المشتركين
يونيو '26
يونيو '26
+28
في 2 قنوات
مايو '26
+47
في 6 قنوات
Get PRO
أبريل '26
+27
في 2 قنوات
Get PRO
مارس '26
+14
في 1 قنوات
Get PRO
فبراير '26
+14
في 0 قنوات
Get PRO
يناير '26
+36
في 2 قنوات
Get PRO
ديسمبر '25
+23
في 2 قنوات
Get PRO
نوفمبر '25
+100
في 2 قنوات
Get PRO
أكتوبر '250
في 1 قنوات
Get PRO
سبتمبر '250
في 1 قنوات
Get PRO
أغسطس '250
في 2 قنوات
Get PRO
يوليو '25
+25
في 1 قنوات
Get PRO
يونيو '250
في 1 قنوات
Get PRO
مايو '250
في 0 قنوات
Get PRO
أبريل '250
في 0 قنوات
Get PRO
مارس '25
+137
في 2 قنوات
Get PRO
فبراير '250
في 4 قنوات
Get PRO
يناير '25
+5
في 4 قنوات
التاريخ
نمو المشتركين
الإشارات
القنوات
22 يونيو+2
21 يونيو+11
20 يونيو0
19 يونيو+1
18 يونيو+2
17 يونيو+3
16 يونيو0
15 يونيو+2
14 يونيو0
13 يونيو0
12 يونيو0
11 يونيو0
10 يونيو0
09 يونيو+1
08 يونيو+1
07 يونيو+1
06 يونيو0
05 يونيو0
04 يونيو+1
03 يونيو+3
02 يونيو0
01 يونيو0
منشورات القناة
Milkshake truskawkowy 🍓 Nie kupuj chemicznego badziewia w zagranicznych sklepach. Zrób to sam! - polskie truskawki 400 gr -
+1
Milkshake truskawkowy 🍓 Nie kupuj chemicznego badziewia w zagranicznych sklepach. Zrób to sam! - polskie truskawki 400 gr - borówki 50 gr - mleko białkowe 300 gr - kruszony lód Blendujemy i dzielimy to na 2 słuszne porcje z czego każda ma po 161 kcal… White boys summer i do przodu! 😎☀️ 🤍

2
Milkshake truskawkowy 🍓 Nie kupuj chemicznego badziewia w zagranicznych sklepach. Zrób to sam! - polskie truskawki 400 gr -+1
Milkshake truskawkowy 🍓 Nie kupuj chemicznego badziewia w zagranicznych sklepach. Zrób to sam! - polskie truskawki 400 gr - borówki 50 gr - mleko białkowe 300 gr - kruszony lód Dzielimy to na 2 słuszne porcje z czego każda ma po 161 kcal… White boys summer i do przodu! 😎☀️ 🤍
10
3
Milkshake truskawkowy 🍓 Nie kupuj chemicznego badziewia w zagranicznych sklepach. Zrób to sam! - polskie truskawki 400 gr -+1
Milkshake truskawkowy 🍓 Nie kupuj chemicznego badziewia w zagranicznych sklepach. Zrób to sam! - polskie truskawki 400 gr - borówki 50 gr - mleko białkowe 300 gr - kruszony lód Wygląda zajebiście a smakuje jeszcze lepiej 👍🏻 White boys sumer i do przodu! 😎☀️ 🤍
9
4
W drodze na Punta dell’Aquila (2119 m n.p.m.) – jeden z malowniczych szczytów Alp Kotyjskich w Piemoncie. „W walce z górą ten
W drodze na Punta dell’Aquila (2119 m n.p.m.) – jeden z malowniczych szczytów Alp Kotyjskich w Piemoncie. „W walce z górą ten coś wskóra, kto się stanie sam jak góra!” - Jan Brzechwa
80
5
💪....SIŁA 🌚 HONOR....🥊 W naszych szeregach nie ma miejsca na słabości czy taryfy ulgowe. Każdego dnia wychodzimy z własnej
💪....SIŁA 🌚 HONOR....🥊 W naszych szeregach nie ma miejsca na słabości czy taryfy ulgowe. Każdego dnia wychodzimy z własnej strefy komfortu aby wylewać z siebie siódme poty na siłowniach czy sparingach. Wiemy, że nasz trud i surowa dyscyplina jest czymś więcej niż tylko inwestycją w samych siebie. To budowanie lepszego i bezpiecznego jutra dla nas wszystkich. Po raz kolejny przypomnimy wam, że: CIAŁO JEST BRONIĄ W WALCE Z WROGAMI. WFP Active Club jest już dostępny w pięciu miastach Polski- dołącz już dziś. 💪 SPORT 🥊 🍁 ZDROWIE 🍺 🌚 NARODOWY SOCJALIZM 🌚
116
6
Dobry przekaz leci do nas z Wielkopolskiego Parku Narodowego 👌
Dobry przekaz leci do nas z Wielkopolskiego Parku Narodowego 👌
191
7
Pozdrowienia z Chorwacji 🤚🏻💪🏻😎 White Boy Summer!
Pozdrowienia z Chorwacji 🤚🏻💪🏻😎 White Boy Summer!
212
8
Cześć! Nasz kolega K. podjął się dosyć kontrowersyjnego tematu. Czy pizza na cieście z kalafiora to jeszcze dbanie siebie czy+3
Cześć! Nasz kolega K. podjął się dosyć kontrowersyjnego tematu. Czy pizza na cieście z kalafiora to jeszcze dbanie siebie czy początki homoseksualizmu? 😆Oceńcie to sami… „W ostatni weekend szukałem czegoś co będzie w stanie zaspokoić moją wewnętrzną świnię. Powiedzieć, że jestem na redukcji to przesada ale postanowiłem się trochę opanować z jedzeniem dużych ilości węgli. Usypiają mnie w taką upalną pogodę jak ta, którą mamy za oknem od jakiegoś czasu. Moja dziewczyna znalazła kiedyś na instagramie przepis na pizzę z kalafiora. Robiła ją dawno temu i pamiętałem, że mi smakowała więc niewiele myśląc udałem się do sklepu i kupiłem składniki. Robi się prosto: - blendujesz kalafiora - odsączasz go za pomocą ścierki i durszlaka - dodajesz starty ser (na oko) - 1 jajko - przyprawy Taka masę pieczesz kilkanaście minut w piekarniku na 180 stopni aż zrobi się twarda. Wyciągasz, kładziesz takie składniki jakie normalnie położyłbyś na placka i dajesz znowu do pieca. Proste 😊 Możesz całą pizzę polać sosem czosnkowym jak typowy cebulak. Ja polewam i się nie wstydzę a co! Bardzo ważne! Pamiętaj aby bezzwłocznie uprać tą ścierkę, której używałeś do odsączenia wody z kalafiora. Ja swoją ścierkę wrzuciłem z rozpędu do kosza na pranie. W całej łazience tak śmierdziało po kilku godzinach jakby w niej się murzyny zaległy 🤮 wstrętny smród! - Ale pizza pyszna 😋 Dzięki za uwagę, K.” A wy co sądzicie? Czy low carb to kierunek dla prawdziwego mężczyzny czy początki dewiacji? ☠️ 🏳️‍🌈🍕
331
9
Zamiast marnować czas – wybieramy trening. Aktywny początek weekendu w wykonaniu Radykalnej Łomży. Nasi członkowie zamiast za
Zamiast marnować czas – wybieramy trening. Aktywny początek weekendu w wykonaniu Radykalnej Łomży. Nasi członkowie zamiast zamulać zrobili wspólny trening na świeżym powietrzu . Aktywność fizyczna buduje zdrowie, hartuje charakter , uczy dyscypliny i wytrwałości. Sport • Zdrowie • Nacjonalizm!
233
10
🇪🇸 Lanzarote Tego lata podróżuj, poznawaj, odkrywaj i zdobywaj! White Boy Summer!+4
🇪🇸 Lanzarote Tego lata podróżuj, poznawaj, odkrywaj i zdobywaj! White Boy Summer!
245
11
Cześć! Ostatnio mieliśmy przyjemność testować plenerową siłownię WK DZIK na warszawskiej Ochocie. Mimo, że istnieje od 3 lat
Cześć! Ostatnio mieliśmy przyjemność testować plenerową siłownię WK DZIK na warszawskiej Ochocie. Mimo, że istnieje od 3 lat to dopiero teraz przyjrzeliśmy się jej bliżej. Byliśmy pozytywnie zaskoczeni jakością i różnorodnością sprzętu. Większość maszyn jest regulowana co daje realne możliwości progresowania i zrobienia za darmo dobrego treningu siłowego. Dostępne są również wolne ciężary na łańcuchach oraz drążki do podciągania i dipów. Sprzęt wygląda na nowy i tylko miejscami widać lekkie uszkodzenia. My przez godzinę zrobiliśmy ciężki trening FBW ciesząc się przy okazji dobrą pogodą. Ubolewamy tylko, że w całej Polsce jak grzyby po deszczu powstają gówniane pseudo siłownie dla starszych osób, z których praktycznie nikt nie korzysta. Każdy z was widział tą żenadę na swoim osiedlu czy wiosce… Chyba przyznacie, że są to nasze pieniądze wyrzucone w błoto? Zapewne jakaś Pani Grażyna z wąsem z urzędu wali pieczątkę pod takim projektem nie mając zielonego pojęcia o sporcie. Za te pieniądze można zrobić dużo więcej dla zdrowia Polaków. 🤍🥊💪
547
12
🤞🥊💪🤞 Salut biali bracia i siostry! W ostatnim czasie skupiliśmy się na naszym nowym projekcie WFP Active Club. Projekt ki
🤞🥊💪🤞 Salut biali bracia i siostry! W ostatnim czasie skupiliśmy się na naszym nowym projekcie WFP Active Club. Projekt kierujemy do młodych nacjonalistów zrzeszonych w naszych dywizjach. Nie trzeba tutaj tłumaczyć jak dużą rolę odgrywa sport w życiu białych mężczyzn. Kształtowanie postaw młodych ludzi, kuźnia charakteru, przezwyciężanie swoich słabości, wyjście ze strefy komfortu, samodyscyplina, to wartości jakie przygotują nas do walki o lepszy świat dla przyszłych pokoleń. Nie jesteśmy celebrytami, nie jesteśmy politykami, nie myślimy o wejściu do sejmu, nie gonimy za popularnością, po prostu działamy dla siebie, naszych rodzin, znajomych, sąsiadów. Gdzie pojawia się pot, łzy, krew, gdzie zmęczenie fizyczne nie pozwala na więcej, my tworzymy braterstwo. 14/88
172
13
Jeden z aktywistów Radykalnego Szczecina przesyła pozdrowienia z Bieszczad, a konkretnie z Tarnicy, najwyższego szczytu tego
Jeden z aktywistów Radykalnego Szczecina przesyła pozdrowienia z Bieszczad, a konkretnie z Tarnicy, najwyższego szczytu tego regionu🐀. Nacjonalistyczny klub turystyczny! @RadykalnySzczecin
185
14
🏴Bijące serce Małopolski! dziękujemy delegacji z Kielc za odwiedziny.+4
🏴Bijące serce Małopolski! dziękujemy delegacji z Kielc za odwiedziny.
222
15
🥊 Légió Hungária Sportnap - 1. rész 📆 Múlt szombaton rendezték meg vidéki bajtársak a tavaszi sportnapunkat. Bár mozgalmunk+8
🥊 Légió Hungária Sportnap - 1. rész 📆 Múlt szombaton rendezték meg vidéki bajtársak a tavaszi sportnapunkat. Bár mozgalmunkban alap, hogy mindenkinek a lehetősegeihez mérten sportolnia kell, ritkább alkalom, amikor az egymástól távoli divíziókból érkezők együtt tehetik ezt. ⏱️ Talán emiatt, hogy mindenképpen emlékezetes legyen ez az alkalom, a szervező bajtársak igazán kitettek magukèrt. Egyetlen napba négy edzést zsúfoltak be, és nyugodtan mondhatjuk, hogy egyik sem a lötyögésről és alibizésről szólt. 🏖 A nap első kihívása egy vízparti helyszínen ért minket. Közös futásunk egyik pontján társunkká szegődött egy-egy gumiabroncs, amelyekkel a legkülönbözőbb feladatokat kellett végrehajtanunk. Megfűszerezve persze végtelenített számú fekvőtámasszal, guggolással, jumpingjack-kel és húzódzkodással. 🤼🏻‍♂️ Alig tudtuk leporolni magunkat az első etap után, máris egy teremben voltunk, ahol egy grappling edzést vezényeltek le a szervezők. Vannak, akik csak legyintenek a földharcra, nos, ők azok, akik még soha nem próbáltak. Nem csak fizikailag, de mentálisan is rettenetesen igénybe veszi az embert a folyamatos koncertáció. 🕛 Enyhe kifejezés, hogy elfáradtunk a végere, pedig még csak dél volt.
300
16
Siemanko! Ciąg dalszy miał nastąpić i stało się to dzisiaj. Ziomki ze Szczecina nie próżnują i między robieniem grafów, sprzą
Siemanko! Ciąg dalszy miał nastąpić i stało się to dzisiaj. Ziomki ze Szczecina nie próżnują i między robieniem grafów, sprzątaniem lasów, treningami i krojeniem lewackiego ścierwa znaleźli czas na napisanie kilku słów. Pozostając w temacie sportów walki: „Kolejną kwestią, którą warto poruszyć, a która często niepokoi osoby początkujące w sportach uderzanych, jest to, co powinny zabrać na swój pierwszy trening. Wiele zależy od wybranego sportu, dlatego najlepiej skontaktować się bezpośrednio z klubem, w którym zamierzają trenować. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że na pierwszy trening, który w większości klubów komercyjnych jest zazwyczaj bezpłatny, wystarczy zabrać strój sportowy i dobre chęci. Kupno sprzętu jest nieuniknione, ale na samym starcie sugeruje nie inwestować dużej ilości pieniędzy w najlepszej jakości rękawice czy ochraniacze na piszczele. Warto jednak zaopatrzyć się w podstawowe rękawice bokserskie, osobiście używam 14 oz ze względu na ich uniwersalność. Należy pamiętać by się zaopatrzyć również w owijki oraz szczękę, czyli ochraniacz na zęby, ponieważ jest to podstawowy sprzęt potrzebny do bezpiecznego treningu. Najlepiej inwestować już, gdy się złapie zajawkę i zechce się wejść w to na całego. Niefajnie jest wydać sporo pieniędzy, a potem szybko się znudzić. Wypada powiedzieć, że spróbować może każdy, nikt nie może ciebie winić za to, że pójdziesz i ci się to nie spodoba. Lecz w trakcie systematycznego treningu człowiek uczy się wielu rzeczy. Dlatego osobiście sądzę, że każdy człowiek powinien spróbować swoich sił w sportach walki. Sam próbowałem wielu dziedzin, ale koniec końców pozostałem przy treningu bokserskim. Krzysiu” Może nie Jarzyna ale też ze Szczecina 😉 Skoro już wiecie jak to się robi to bierzcie przykład i widzimy się na sali treningowej auuu!!! 🥊🤍💪
531
17
Dobrze wiemy z czym wam się kojarzą Tworki 😉 Ale większość ludzi nie ma pojęcia, że od niedawna można spędzić tam czas w cie+4
Dobrze wiemy z czym wam się kojarzą Tworki 😉 Ale większość ludzi nie ma pojęcia, że od niedawna można spędzić tam czas w ciekawy sposób (i nie mamy na myśli żadnego z licznych oddziałów szpitalnych) Relacja naszego kolegi: „W niedalekiej odległości od stacji WKD Tworki została oddana malownicza ścieżka krajobrazowa wzdłuż rzeki Utraty. Korzystając z pięknej wiosennej pogody wziąłem tam narzeczoną na spacer i byliśmy zaskoczeni jak przyjemna była to wycieczka. Zobaczyliśmy częściowo dziką przyrodę, która przyjemnie korespondowała z odnowioną ścieżką, pomostami i altankami. Idąc po odnowionej nawierzchni oglądaliśmy stare przewrócone konary drzew, dzikie kaczki w stawie i mieliśmy wrażenie, że jesteśmy gdzieś daleko od Warszawy. A podróż z centrum zajęła nam jakieś 25 minut. Byliśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się wyrwać z bloków i oboje przyznaliśmy, że odpoczęliśmy psychicznie. M.”
901
18
Taki smaczek podczas obecnej gali😜
Taki smaczek podczas obecnej gali😜
146
19
Siłownia to najlepszy narkotyk! Pamiętaj o tym jak będziesz miał ochotę dzisiaj wieczorem wyruszyć w miasto! „Najważniejszym
Siłownia to najlepszy narkotyk! Pamiętaj o tym jak będziesz miał ochotę dzisiaj wieczorem wyruszyć w miasto! „Najważniejszym i największym triumfem człowieka jest zwycięstwo nad samym sobą.” Platon 🚭💉✡️🍁🍺
1 188
20
Sport, Zdrowie, Nacjonalizm! Trening jest nieodłącznym elementem życia wielu naszych aktywistów. Podążamy ścieżką wojownika,
Sport, Zdrowie, Nacjonalizm! Trening jest nieodłącznym elementem życia wielu naszych aktywistów. Podążamy ścieżką wojownika, wytyczoną przez starszych działaczy, intensywnie trenując i promując nasze przekonania. @RadykalnySzczecin
234