ar
Feedback
Тезер

Тезер

الذهاب إلى القناة على Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

إظهار المزيد

📈 نظرة تحليلية على قناة تيليجرام Тезер

تُعد قناة Тезер (@macotezer) في القطاع اللغوي أوكراني لاعباً نشطاً. يضم المجتمع حالياً 14 598 مشتركاً، محتلاً المرتبة 7 640 في فئة العملات المشفرة والمرتبة 4 116 في منطقة أوكرانيا.

📊 مؤشرات الجمهور والحراك

منذ تأسيسه في невідомо، حقق المشروع نمواً سريعاً وجمع 14 598 مشتركاً.

بحسب آخر البيانات بتاريخ 26 يونيو, 2026، تحافظ القناة على نشاط مستقر. خلال آخر 30 يوماً تغيّر عدد الأعضاء بمقدار -189، وفي آخر 24 ساعة بمقدار -11، مع بقاء الوصول العام مرتفعاً.

  • حالة التحقق: غير موثّقة
  • معدل التفاعل (ER): يبلغ متوسط تفاعل الجمهور 10.37‎%. وخلال أول 24 ساعة من النشر يحصد المحتوى عادةً 6.52‎% من ردود الفعل نسبةً إلى إجمالي المشتركين.
  • وصول المنشورات: يحصل كل منشور على متوسط 1 514 مشاهدة. وخلال اليوم الأول يجمع عادةً 952 مشاهدة.
  • التفاعلات والاستجابة: يتفاعل الجمهور بانتظام؛ متوسط التفاعلات لكل منشور يبلغ 12.
  • الاهتمامات الموضوعية: يركز المحتوى على مواضيع رئيسية مثل bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд.

📝 الوصف وسياسة المحتوى

يصف المؤلف القناة بأنها مساحة للتعبير عن الآراء الذاتية:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

بفضل وتيرة التحديث المرتفعة (أحدث البيانات بتاريخ 27 يونيو, 2026) تحافظ القناة على حداثتها ومستوى وصول مرتفع. وتُظهر التحليلات تفاعلاً نشطاً من الجمهور، ما يجعلها نقطة تأثير مهمة ضمن فئة العملات المشفرة.

14 598
المشتركون
-1124 ساعات
-217 أيام
-18930 أيام
أرشيف المشاركات
29.10 - засідання ФРС по %ставці, також не забувайте що зараз дуже багато новин не виходить через шатдаун. Після закінчення шатдауну вийдуть разом всі новини, волатильність може бути дуже високою, є навіть шанси інвалідації всього росту по BTC за 1-3 дні Тому сильно не газуйте❤️ Торгую на біржі BingX😍

BTC Без змін Ріст безпонтовий Йти вище дуже важко На старшому 1д тф сформувався гарний лонговий тренд, тому хочеться побачити
BTC Без змін Ріст безпонтовий Йти вище дуже важко На старшому 1д тф сформувався гарний лонговий тренд, тому хочеться побачити ціну знову біля даної трендової, або хочаб в діапазоні поі 117.5-114.5к Торгую на біржі BingX😍

ATOM Хто зараз не візьме на спот той потім буде сильно жаліти А я буду постійно писати "кожен мох"😂 Торгую на біржі BingX😍
ATOM Хто зараз не візьме на спот той потім буде сильно жаліти А я буду постійно писати "кожен мох"😂 Торгую на біржі BingX😍

ALTS Є думка що альта поки стоїть камнем через проекти HYPE та ASTER Спочатку hype забрав на себе все одіяло, потім все пішло в сторону ASTER Згадайте момент коли Трамп запустив свій токен, тоді практично вся альта дампанулась тому що всі бабки полетіли в токени Трампа та Меланії. Зараз в принципі схожа ситуація. Ну і хочу все це зафіналити ноткою оптимізму: Чим важчий і довший період морального згвалування на ринку альти, тим сильніше вона потім буде стріляти. Торгую на біржі BingX😍

ETH Ефірка також не дала тесту 4100 Зараз ціна знаходиться в 0.5 даного ренжа, перспектива росту до 10к практично =100% Питан
ETH Ефірка також не дала тесту 4100 Зараз ціна знаходиться в 0.5 даного ренжа, перспектива росту до 10к практично =100% Питання тільки в можливості додаткового входу, та рух ліквідності з BTC Потрібно слідкувати Торгую на біржі BingX😍

🔥BTC NEW ATH🔥 В найкращих традиціях: - без тестів - без збору ліківідності - з мертвою альтою Залишвається чекати відкриття
🔥BTC NEW ATH🔥 В найкращих традиціях: - без тестів - без збору ліківідності - з мертвою альтою Залишвається чекати відкриття ринків і дивитись на реакцію, в тому числи американську торгову сесію Перші пули ліквідності зверху це 128 і 130к. Торгую на біржі BingX😍

Всім привіт Ніч була не сама спокійна, тому сподіваюсь що у вас все добре❤️ Скоро сідаю за аналіз

Хто перший вгадає в коментарях що саме вас буде чекати в оновленому комюніті той отримає 1місяць безкоштовного доступу в комюніті🔥 Пані та панове, ваші ставки???

Альта вкрусі що старий зараз біля АТХ??? Торгую на BingX😍
+1
Альта вкрусі що старий зараз біля АТХ??? Торгую на BingX😍

Годинний бліц Задавайте питання🔥

USDT.D Топ інструмент який заміняє індекс домінації BTC Поки рухаємось логічно і технічно Далі чекаю 4.1% потім 3.7% Торгую н
USDT.D Топ інструмент який заміняє індекс домінації BTC Поки рухаємось логічно і технічно Далі чекаю 4.1% потім 3.7% Торгую на біржі BingX😍

BTC Локальний огляд Торгую на біржі BingX😍

ALTS Ліква з BTC не спішить перетікати в альту Уже 2й день займаюсь скринінгом альти для можливості торгівлі жирних скальпів,
ALTS Ліква з BTC не спішить перетікати в альту Уже 2й день займаюсь скринінгом альти для можливості торгівлі жирних скальпів, але поки обємами нас не балуюють Головне це зараз накопичувати спот, та готувати обєми для фючерної торгівлі. Поки на фюч не лізу, з таким маркетом немає бажання взагалі. Торгую на біржі BingX😍

BTC Гарна і дуже неочевидна маніпуляція від старшої поі. Безвідкатно нас протянули з 109 до 119к. Що по таргетам: 1. Таргет в
BTC Гарна і дуже неочевидна маніпуляція від старшої поі. Безвідкатно нас протянули з 109 до 119к. Що по таргетам: 1. Таргет в 108-105к для мене поки досі валідний, ліквідацій в сторону 107к =15млрд$ 2. Поки не буде виходу вище АТХ таргети описвні вище будуть для мене валідними Ціна зайшла в 4годинний імб, і після такого актвиного росту зараз залишається спостерігати що нас чекає - фаза корекції чи аккумуляції Поки плани такі Торгую на біржі BingX😍

BTC Хапнув 2а жирних козацьких стопа🫠 Торгую на біржі BingX😍
BTC Хапнув 2а жирних козацьких стопа🫠 Торгую на біржі BingX😍

BTC Поки реакції не було Цікаво буде глянути на відкриття америки Я продовжую схилятись до шортового варіанту розвитку подій,
BTC Поки реакції не було Цікаво буде глянути на відкриття америки Я продовжую схилятись до шортового варіанту розвитку подій, або протягом наступних 8ми днів ми не побачимо волатильності🫠 Торгую на біржі BingX😍

У США НАСТУПИВ ПЕРШИЙ ЗА 8 РОКІВ ШАТДАУН В цілому без зарплати залишаться близько 4 млн американців, які працюють на державній службі. Трамп раніше заявив, що може використати період перерви в роботі уряду для масових скорочень персоналу та виплат. За його словами, проблему в погодженні бюджету створила позиція демократів, а нинішню ситуацію Білий дім використовує, щоб позбутися програм, які не подобаються республіканцям. Трамп: через шатдаун може статися "багато хорошого". У сучасній історії шатдауни в США відбувалися 21 раз з урахуванням нинішнього, причому найтриваліший припав на перше президентство Трампа і тривав 35 днів — з 22 грудня 2018 року по 25 січня 2019-го У разі шатдауну федеральний уряд призупиняє діяльність і виконує лише найважливіші для країни операції. У такі періоди роботу продовжують працівники лише критично важливих структур, відповідальних за національну безпеку, захист людського життя чи власності: армії, національної метеорологічної служби, служби управління повітряним рухом, виправних установ.

BTC Локальний ріст BTC супроводжується проливом по альті 👀👀👀 Пані та панове, ваші версії що буде далі??? Я вже показував ц
+1
BTC Локальний ріст BTC супроводжується проливом по альті 👀👀👀 Пані та панове, ваші версії що буде далі??? Я вже показував цю формацію не раз, повинні вже були запамятати Торгую на біржі BingX😍

До 10.10.2025 доступ в комюніті буде закрито. Скоро все побачите👀
До 10.10.2025 доступ в комюніті буде закрито. Скоро все побачите👀

Вчорашня зустріч Трапа з демократами пройшли без домовленостей Ймовірність "шатдауну" на полімаркеті виросла до 73% Сьогодні останній день коли необхідно приймати рішеня/домовлятись Якщо вони не домовляться то нас чекає сквіз вниз дуже лютий. Будьте обережні з лонгами та підтягуйте стопи❤️ Торгую на біржі BingX😍