Владислав Дмитрів / Баштанська РДА
الذهاب إلى القناة على Telegram
Офіційний телеграм-канал голови Баштанської райдержадміністрації Владислава Дмитріва Сторінка Баштанської РВА в FB: https://www.facebook.com/bashtrda/
إظهار المزيد509
المشتركون
-124 ساعات
-27 أيام
-730 أيام
أرشيف المشاركات
🇺🇦Великдень в умовах повномасштабної війни
Шановні жителі Баштанського району!
Вже четвертий рік поспіль готуємося до Великодня в умовах воєнного стану. Цьогоріч українці відзначатимуть величне свято 20 квітня.
📌 Баштанська районна військова адміністрація нагадує: на території Баштанського району комендантська година діє без змін - з 24:00 до 05:00, і Великдень – не виключення!
👉У зв’язку із наближенням свята Великодня просимо усіх вірян та священнослужителів Баштанського району дотримуватися вимог, встановлених правовим режимом воєнного стану, який діє в Україні.
🔸 Уникайте великого скупчення людей;
🔸 Дотримуйтеся правил безпеки під час повітряної тривоги;
🔸 Освячення великодніх кошиків проводьте в суботу до 24:00 або в неділю після 05:00.
🚫 Під час комендантської години заборонено перебувати на вулицях та в інших громадських місцях.
🙏 У ці святкові дні подбаймо про особисту безпеку та безпеку наших близьких.
Разом — до Перемоги!
📌Сьогодні, напередодні Великодніх свят, за участі заступника Андрія Дяченка, начальника відділу оборонної роботи РВА Олександра Гайдаша провів робочу нараду з представниками силових структур, ДСНС.
🔎Під час робочого засідання обговорили важливі питання забезпечення правопорядку, дотримання правил безпеки, сигналу «Повітряна тривога» та виконання умов комендантської години жителями району у період святкування Великодня. Акцентували на координації дій між службами у випадку надзвичайних ситуацій, превентивних заходах щодо недопущення порушень.
❗️Нагадую, що на території Баштанського району комендантська година діє без змін з 24:00 до 05:00, і Великдень – не виключення!
У великодні свята поліція та рятувальники Баштанщини посилено працюватимуть для спокою і безпеки жителів та гостей району.
Закликаю жителів району бути свідомими та обов’язково дотримуватися правил безпеки у разі оголошення повітряної тривоги, комендантської години та з розумінням ставитися до посилених заходів безпеки у святкові дні.
Repost from Zelenskiy / Official
Зараз у Сумах у медичних закладах лікуються після вчорашнього російського удару балістикою 38 людей, і серед них дев’ять дітей. 11 людей – у важкому стані, зокрема три дитини. Робиться все, щоб допомогти максимально. Лише від учорашнього удару загинули 34 людини, а 119 поранені. На жаль, двоє дітей загинули, ще 15 поранені.
Ще сім людей поранені вночі в Одесі під час удару «шахедами». Били росіяни цієї ночі також по Слов’янську, Умані, Харкову, Бериславу та інших наших містах і селах. Пошкоджені об’єкти – усі цивільні: будинки, магазини, СТО.
Дякую всім службам, кожному й кожній, хто залучений до порятунку людей і захисту життя. Щодня й щоночі триває російський терор. Лише від початку квітня російська армія застосувала вже майже 2800 авіаційних бомб, понад 1400 ударних дронів, і більшість з них – «шахеди», а також близько 60 ракет різних типів, включно з балістикою.
Тільки реальним тиском на Росію можна це зупинити. Потрібні відчутні санкційні кроки щодо тих секторів, які фінансують російську вбивчу машину. Той, хто приніс війну, має зупинитись і відповісти за скоєне – саме так справедливо.
Дякую всім у світі, хто це розуміє й допомагає нашому захисту.
Repost from Zelenskiy / Official
У Сумах триває ліквідація наслідків російського обстрілу балістичними ракетами. Усі необхідні служби долучені до рятувальної операції.
68 постраждалих наразі перебувають у медичних закладах. З них восьмеро – у важкому стані. Лікарі роблять усе можливе, щоб урятувати життя та зберегти здоров’я поранених.
Окрім університету, внаслідок обстрілу були пошкоджені п’ять багатоквартирних будинків, кафе та магазини, районний суд. Загалом своїм ударом росіяни пошкодили 20 будівель.
Я дякую всім, хто залучений до допомоги людям на місці обстрілу: бригадам екстреної медичної допомоги, ДСНС, Нацполіції, комунальним службам та волонтерам. Постраждалим є куди звертатися по допомогу, і завдяки вам вона надається так, як потрібно.
Repost from Zelenskiy / Official
Суми. Станом на цей час відомо про 34 убитих людини. Мої співчуття всім рідним та близьким.
Це були дві російські балістичні ракети. Перша влучила в будівлю – одна з будівель університету. Друга розірвалась фактично над вулицею. 117 людей були поранені, у тому числі діти й, зокрема, дівчинка двадцять п'ятого року народження. Лікарі, всі медичні працівники роблять максимум, щоб допомогти, щоб якнайбільше врятувати. Я вдячний усім службам, які за лічені хвилини були на місці та почали рятувальні роботи.
Удар прийшовся просто по центру міста. У Вербну неділю. Тільки абсолютно відбита сволота може робити таке.
Repost from Zelenskiy / Official
Станом на зараз відомо вже про 31 загиблого в Сумах після удару російських балістичних ракет. Серед загиблих – двоє дітей. Мої співчуття рідним та близьким. Понад 80 людей поранені, зокрема десять дітей. Усім надається необхідна допомога.
Дуже важливо всім у світі не мовчати, не залишатись байдужими. Російські удари заслуговують тільки на засудження. Потрібен тиск на Росію, щоб закінчити війну й гарантувати безпеку людям. Без дійсно сильного тиску, без належної підтримки України Росія і надалі затягуватиме цю війну.
Вже другий місяць пішов, як Путін ігнорує пропозицію Америки щодо повного й безумовного припинення вогню. На жаль, вони там, у Москві, впевнені, що можуть собі дозволити вбивати далі. Потрібно діяти, щоб змінити ситуацію.
💔Сьогодні, 13 квітня, у Вербну неділю, росія вдарила 2 балістичними ракетами по центру міста Суми
Пошкоджено будинки, освітні заклади, машини на вулиці. Станом на зараз повідомляється про 21 загиблого та понад 20 поранених. Рятувальна операція триває.
Висловлюю співчуття рідним та близьким загиблих🙏🏻
На жаль, словами не зупинити ракети та бомби, їх зупиняє тільки сила, рішучість і відповідальність. рф має понести відповідальність за кожне втрачене життя.
Суми, вся країна сьогодні з вами.
Repost from Zelenskiy / Official
Жахливий удар російської балістики по Сумах. Ворожі ракети вдарили по звичайній міській вулиці, по звичайному життю: будинки, освітні заклади, машини на вулиці… І це в день, коли люди йдуть до церков: Вербна неділя, свято Входу Господнього в Єрусалим.
За попередніми даними, йдеться про десятки загиблих та поранених мирних жителів. Тільки сволота так може діяти. Забираючи життя у звичайних людей. Мої співчуття рідним і близьким. Зараз триває рятувальна операція. Всі необхідні служби працюють.
Потрібна жорстка реакція світу. Сполучених Штатів, Європи, усіх у світі, хто хоче закінчення цієї війни і вбивств. Росія хоче саме такого терору й затягує цю війну. Без тиску на агресора мир неможливий. Розмови ще ніколи не зупиняли балістику та авіабомби. Потрібне таке ставлення до Росії, на яке заслуговує терорист. Дякую всім, хто з Україною й допомагає нам захищати життя.
Дорогі земляки!
Сердечно вітаю вас зі світлим святом — Вербною неділею!
Цей день символізує вхід Господа в Єрусалим і відкриває шлях до Великодня — найбільшого християнського свята. Вербна гілка, яку ми сьогодні освячуємо, є символом очищення, сили духу та надії на краще майбутнє.
У нинішній непростий час, коли наша держава героїчно боронить свою незалежність, ми як ніколи потребуємо єдності, віри, молитви й добрих справ.
Нехай це свято наповнить ваші серця теплом, спокоєм і благословенням. Бажаю вам і вашим родинам здоров’я, злагоди, миру та Божої опіки!
Repost from Zelenskiy / Official
Сьогодні – поїздка на Дніпровщину, у Кривий Ріг. Вшанував загиблих від російського удару, від балістики, рівно тиждень тому. Дев’ятнадцять людей убила російська ракета. Дев’ять дітей. Вічна памʼять.
Сьогодні саме звідси, із Кривого Рогу, звернувся до учасників «Рамштайну» – засідання в Брюсселі. Головне для нас – це протиповітряна оборона, додаткові системи ППО, ракети до них. Щоб захищати життя людей, захищати наші міста. Дуже розраховуємо на рішення партнерів – потрібні системи, вони є у світі, і потрібне політичне рішення, щоб ППО працювала, працювала тут, в Україні: Дніпро, Кривий, Нікополь, Харків, Суми, Чернігів, Миколаїв, Одеса та багато інших наших міст і наших громад.
Саме сильна зброя – єдине, чому можна довіряти захист життя, маючи такого сусіда, як Росія. ППО – це перший пріоритет. Я дякую партнерам, які нам уже допомагають.
Repost from Zelenskiy / Official
Сьогодні в Брюсселі нове засідання «Рамштайну». Наш пріоритет – ППО, і дуже важливо, щоб партнери нас почули.
Українці вміють бути точними. Ми навчилися збивати вже дуже багато російської зброї терору. Нам потрібно лише покрити дефіцит систем ППО, щоб наш захист неба став сильнішим.
Партнери можуть у цьому допомогти, а також активізувати реалізацію всіх домовленостей, досягнутих раніше. «Петріоти», які зараз просто стоять десь на зберіганні в партнерів, мають реально захищати життя.
Фото: 114-та бригада тактичної авіації, Сили територіальної оборони ЗСУ, Національна гвардія України, 154-та окрема механізована бригада, Повітряні сили ЗСУ.
Repost from Віталій Кім / Миколаївська ОДА
Рух заблокований Н-11 Маріївський підйом
Repost from Віталій Кім / Миколаївська ОДА
Одеська траса заблокована тимчасово. Не плануйте їхати пару годин
Repost from Віталій Кім / Миколаївська ОДА
Станом на 10:00 на території Миколаївської області спостерігається різке погіршення погодних умов у вигляді сильного снігу, вітер 15-20 м/с, температура повітря від - 1 до -4 °С.
На автомобільних дорогах загального користування утворення переметів, проїзд ускладнений.
3 08:50 11.04.2025 обмежений рух автомобільними дорогами М-14, Н-11, Н-14, Н-24.
З метою забезпечення безперешкодного проїзду автомобільними дорогами загального користування державного значення від Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Миколаївській області задіяно 17 одиниць дорожньої техніки.
З метою ліквідації ожеледиці використано 147 т піщано-сольової суміші та 450 л дизельного палива.
Також від ДП «Агенція розвитку місцевих доріг в Миколаївській області» задіяно 5 одиниць техніки та використано 60 т суміші.
Без світла залишилися 16 тисяч абонентів. Бригади енергетиків працюють над відновленням.
Repost from Миколаївський обласний центр з гідрометеорології
⚠️ В першій половині дня 11 квітня 2025 року по Миколаївській області та м. Миколаїв збережеться хуртовина.
(І рівень небезпечності - жовтий 🟡)
#попередження
Repost from Віталій Кім / Миколаївська ОДА
Наслідки нічної атаки «шахедів» на Миколаїв
Комунальні служби працюють, надається допомога постраждалим.
Тримаємось
Repost from Віталій Кім / Миколаївська ОДА
Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 07:00 ранку 10 квітня
▫️У ніч на 10 квітня на Миколаївщині силами та засобами протиповітряної оборони велась бойова робота. Деталі - згодом.
▫️М. Миколаїв
Вночі, 10 квітня, близько 02:45 ворог атакував обласний центр БпЛА типу «Shahed 131/136». Внаслідок падіння уламків та дії вибухової хвилі пошкоджено дев'ять багатоквартирних будинків, три автомобілі, 30 гаражів та адміністративна будівля. Крім того виникли пожежі в квартирі та на території гаражного кооперативу, які оперативно ліквідували.
Через шахедну атаку поранено 10 осіб. Станом на ранок 29-ти річна жінка та 59-ти річний чоловік перебувають у лікарні – стан середньої тяжкості, іншим допомога надана амбулаторно.
▫️Миколаївський район:
Учора, 9 квітня, й вночі, 10 квітня, ворог двічі атакував дронами типу FPV й двічі здійснював артилерійські обстріли Куцурубської громади. Внаслідок одного з них у с. Дмитрівка пошкоджено багатоквартирний будинок. Постраждалих немає.
Також учора, 9 квітня, ворог двічі атакував дронами типу FPV акваторію Очаківської громади. Постраждалих немає.
За інформацією районних військових адміністрацій та ГУ ДСНС України у Миколаївській області
📍У Снігурівській громаді на замінованому полі підірвався трактор
☑️Вчора ввечері на спецлінію 101 надійшло повідомлення про те, що в полі за межами м. Снігурівка Баштанського району трактор наїхав на вибухонебезпечний предмет та підірвався.
На щастя, люди не постраждали, а спецтранспорт зазнав механічних ушкоджень.
Баштанська районна військова адміністрація та рятувальники вчергове звертають увагу громадян! Деокуповані населені пункти, в тому числі й поля, залишаються потенційно забрудненими вибухонебезпечними предметами. Натрапити на боєприпас можна будь-де. Процес розмінування триває та до нього залучені як сапери ДСНС, так і чимало фахівців гуманітарних місій та українських організацій з розмінування. Однак на це потрібен час. Очищення території триватиме ще чимало років, адже ворог не шкодував снарядів та “нашпигував” ними українські землі.
❗️Будьте вкрай обережними та обачними. Дотримуйтесь правил протимінної безпеки та бережіть себе.
🗓Сьогодні, 8 квітня, – День працівників територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки
☑️З цієї нагоди привітав працівників Баштанського ТЦК та СП, висловив щиру подяку за сумлінну службу, відданість справі, професіоналізм і вагомий внесок у справу обороноздатності нашої держави. За високі показники у роботі та з нагоди професійного свята вручив почесні грамоти та подяки від Баштанської РВА найкращим працівникам ТЦК та СП.
💬Вагомий внесок у зміцнення оборони нашої країни, становлення справжнього українського війська забезпечують на місцях ТЦК та СП і саме на їх працівників лягає обов’язок відбору тих людей, яким ми довіряємо оберігати найцінніше у нашому житті – спокій та мирне небо над головою.
Шановні працівники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки! Бажаю вам сил і незламної волі, стійкості характеру й наснаги у виконанні своїх службових обов’язків. Сила та міць української держави – у єдності армії та народу🇺🇦🇺🇦🇺🇦
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
