ar
Feedback
Владислав Дмитрів / Баштанська РДА

Владислав Дмитрів / Баштанська РДА

الذهاب إلى القناة على Telegram

Офіційний телеграм-канал голови Баштанської райдержадміністрації Владислава Дмитріва Сторінка Баштанської РВА в FB: https://www.facebook.com/bashtrda/

إظهار المزيد
509
المشتركون
-124 ساعات
-27 أيام
-730 أيام
أرشيف المشاركات
✅ Інтернет-зв’язок Укртелеком у громадах Баштанського району відновлено! У разі виникнення додаткових питань або потреби у допомозі, просимо звертатися до представників компанії. 🙏 Щиро дякую працівникам Укртелекому за оперативне реагування та швидке відновлення послуг!

📌На порядку денному - важливі питання, що стосуються життєдіяльності району та забезпечення потреб його мешканців ➡️Провів н
📌На порядку денному - важливі питання, що стосуються життєдіяльності району та забезпечення потреб його мешканців ➡️Провів нараду з керівництвом територіальних громад, силових структур району, під час якої розглянули актуальні питання життєдіяльності району та визначили першочергові завдання на найближчий період. Участь у засіданні також взяли: перша заступниця начальника РВА Наталія Казаріна та заступник начальника РВА Андрій Дяченко. На початку наради вшанували пам’ять захисників України, які загинули на війні за свободу і незалежність нашої держави хвилиною мовчання. Після чого було розглянуто ряд питань порядку денного. Детальніше за посиланням ➡️https://www.facebook.com/share/p/1C6xp75umX/

❗️Увага❗️Баштанська районна військова адміністрація повідомляє, що у зв’язку з технічними неполадками на мережі Укртелеком тимчасово відсутнє інтернет-з’єднання у низці територіальних громад Баштанського району, а саме – у Баштанській, Привільненській, Казанківській, Володимирівській, Вільнозапорізькій, Софіївській, Новобузькій, Березнегуватській громадах. Ремонтні роботи тривають, фахівці працюють над якнайшвидшим відновленням зв’язку. Просимо з розумінням поставитися до тимчасових незручностей.

Тиску на Росію досі недостатньо, і щоденні російські удари по Україні це доводять. Цієї ночі – балістика проти Києва, ударні дрони по області. Били також по Миколаївській, Сумській, Харківській, Хмельницькій та Черкаській областях. Кількість повітряних атак зростає. Так Росія показує свої справжні наміри – продовжувати терор, поки світ це дозволяє. За минулий тиждень проти українських міст і сіл, наших людей вони випустили понад 1460 керованих авіаційних бомб, майже 670 ударних дронів і більш ніж 30 ракет різних типів, з них понад два десятки – цієї ночі. Кожен удар – по наших людях, дітях. Вони воюють проти дітей, які граються на дитячих майданчиках. Мої співчуття всім рідним і близьким загиблих. Дякую всім нашим службам, хто допомагає та рятує українців. Такі атаки – відповідь Путіна на всі міжнародні дипломатичні зусилля. Кожен із партнерів побачив – Америка, уся Європа, весь світ, – що Росія збирається далі воювати й убивати. Тому жодного послаблення тиску не може бути. Варто спрямовувати всі сили заради гарантування безпеки та наближення миру.

⚠️ Найближчі 1 - 2 години 6 квітня 2025 року по Миколаївській області та м. Миколаїв очікується ожеледиця. Збережеться вночі
⚠️ Найближчі 1 - 2 години 6 квітня 2025 року по Миколаївській області та м. Миколаїв очікується ожеледиця. Збережеться вночі 7 квітня. (І рівень небезпечності - жовтий 🟡) #попередження

🕯6 квітня в Україні — день, коли тиша говорить гучніше за будь-які слова. Сьогодні вся країна пліч-о-пліч в скорботі за заги
🕯6 квітня в Україні — день, коли тиша говорить гучніше за будь-які слова. Сьогодні вся країна пліч-о-пліч в скорботі за загиблими у Кривому Розі. Усі обласні центри, міста і села — від маленьких до найбільших — об’єднуються в жалобі. Це день, коли слова відходять на другий план. Висловлюю співчуття рідним і близьким загиблих. Не пробачимо💔

Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 07:00 ранку 6 квітня ▫️У ніч на 6 квітня на Миколаївщині силами та засобами протиповітряної оборони велась бойова робота. Деталі - згодом. ▫️М. Миколаїв Вночі, 5 квітня, близько 22:00 ворог атакував місто БпЛА типу «Shahed 131/136». Внаслідок падіння уламків та дії вибухової хвилі виникло дві пожежі у приватних домоволодіннях, які були оперативно ліквідовані. Також пошкоджено 13 приватних будинки та автомобіль. Поранено чотири людини: жінки 49-ти, 67-ми й 72-ох років та 57-річний чоловік. Станом на зараз в усіх стан стабільний, лікування проходитимуть амбулаторно. ▫️Миколаївський район: Учора, 5 квітня, ворог чотири рази атакував дронами типу FPV Куцурубську громаду. Постраждалих немає. Також учора, 5 квітня, ворог о 13:10 атакував дроном типу FPV акваторію Очаківської громади. Постраждалих немає. За інформацією районних військових адміністрацій та ГУ ДСНС України у Миколаївській області

🕯 Завтра у Миколаєві оголошено День жалоби. Ми разом з Кривим Рогом. 6 квітня в усіх обласних центрах та громадах України будуть приспущені державні прапори. Скасовано всі розважальні заходи. Ми вшановуємо пам’ять загиблих дітей і дорослих — тих, хто мав жити, вчитися, працювати, любити. Їх вбив російський терорист, який цинічно бреше, що вдарив по військовому об'єкту. Для них військовий об'єкт - дитячий майданчик, де відпочивали містяни. Для них немає нічого святого. Ми не пробачимо. Ми пам’ятаємо. Світла пам’ять загиблим.

Трирічний Тимофій, на жаль, помер сьогодні в лікарні. Семирічний Радислав. Аріна, якій назавжди теж 7 років. Дев’ятирічний Герман. П’ятнадцятирічний Данило. П’ятнадцятирічний Микита. П’ятнадцятирічна Аліна. Костянтин, якому назавжди 16 років. Нікіта – 17 років. Це діти, які були вбиті ударом російської балістичної ракети по Кривому Рогу. Було лише кілька хвилин після запуску з району Таганрога на території ворога. Також загинули, на жаль, 9 дорослих. Мої співчуття всім рідним та близьким. Ракета влучила просто по вулиці – навколо звичайні будинки, дитячий майданчик, магазини, ресторан. Ще 62 людини постраждали від удару, серед них 12 дітей. Є дуже важкі поранені, зараз вони в лікарнях. Медики роблять усе можливе, щоб врятувати життя. На додачу до цієї балістики росіяни застосували вчора проти Кривого Рогу ударні дрони – просто в час рятувальної операції, у час цього горя для людей. Через удар дронами 7 людей були поранені, одна людина загинула. Просто не буває глибших цинізму, підлості й ненависті до людей, ніж ті, які Росія собою зараз уособлює. Дуже важливо, щоб цей російський удар по людях, по місту і кожен такий удар не залишалися без реакції світу. Кривий Ріг і всю Україну вчора й сьогодні вже багато хто підтримав. Я вдячний за принципову позицію міністрам закордонних справ Чехії, Фінляндії, Литви, Латвії, Естонії та Австрії. Дякую за позицію та підтримку Високій представниці Євросоюзу з питань закордонних справ і політики безпеки. Ми цінуємо, що принципово висловилися Посольства Японії, Великої Британії, Швейцарії та Німеччини. На жаль, неприємно дивує реакція Посольства Америки: така сильна країна, такий сильний народ – і така слабка реакція. Навіть слово «російська» бояться сказати, говорячи про ракету, що вбила дітей. Так, війна має завершитись. Але щоб її завершити, треба не боятися називати речі своїми іменами. Треба не боятися тиснути на того єдиного, хто цю війну продовжує та ігнорує всі пропозиції світу для її завершення. Треба тиснути на Росію, яка обирає вбивства дітей замість припинення вогню. Треба запроваджувати додаткові санкції проти тих, хто не може існувати без ударів балістики по сусідньому народу. Треба робити все можливе для порятунку життів. І ми говорили, зокрема, з американською стороною щодо додаткових систем ППО для захисту якраз від подібних ракетних ударів. Розраховуємо на наші домовленості з Президентом Сполучених Штатів, який обіцяв допомогти з пошуком додаткових «петріотів». І розраховуємо на те, що сила світу все ж подолає це зло – цю війну, цю російську агресію. Зупинити вбивства людей, зберегти життя дітей і встановити тривалий мир можна лише завдяки силі та скоординованій роботі партнерів. Дякую всім, хто з Україною – від початку цієї війни й особливо в такі трагічні дні. Вічна памʼять усім нашим людям, чиї життя були забрані російськими ударами!

Кривий Ріг... Дніпровщина... Сумщина... Тернопільщина... Одещина... Харківщина... Дніпро... Запоріжжя... Херсонщина... Донечч
Кривий Ріг... Дніпровщина... Сумщина... Тернопільщина... Одещина... Харківщина... Дніпро... Запоріжжя... Херсонщина... Донеччина... Чернігів... Київ... Щодня й щоночі цей тривожний перегук: «Що у вас? Знову гучно? Ви цілі?» І відповідь, що розбиває надію: «Вбиті». Мирні українці знову вбиті Росією. Діти і батьки. Зовсім молоді і старші. Цілі родини. Вимушені переселенці від війни, які шукали і не знайшли безпеки. Люди у своїх містах, будинках, на своїх подвір’ях, на своїй землі. «Що там в Україні? Вже тихіше? Ми чули щось про перемир’я», – питають десь далеко далекі від війни іноземці. Ми теж «щось» чули, авжеж. Звуки тривоги. Наближення ракет і дронів. Крики і плач. Ми їх чуємо й зараз. Вони назавжди з нами. У нас просто зараз 6 дітей і 10 дорослих, убитих Росією щойно в Кривому Розі. Десятки вбитих Росією лише за останні тижні. І сотні, тисячі – за роки. Боляче жити в країні, яку хочуть убити. Але боляче жити у світі, де злочини проти людяності перестають обурювати й стають «нормою». Нам потрібні не тільки слова співчуття. Україні потрібні дії співчуття, доки вони не знадобилися всьому світові.

Російська ракета по звичайному місту. Просто по вулиці. По території із житловими будинками. Попередньо це удар балістикою. С
+7
Російська ракета по звичайному місту. Просто по вулиці. По території із житловими будинками. Попередньо це удар балістикою. Станом на зараз відомо про 14 загиблих, серед них 6 дітей. Мої співчуття рідним та близьким. Рятувальна операція триває. Пошкоджені щонайменше 5 будинків. Щодня російські удари. Щодня загиблі люди. Тільки одна причина, чому це продовжується: Росія не хоче припинення вогню, і ми це бачимо. Увесь світ бачить. Кожна ракета, кожен ударний дрон доводять, що Росія хоче тільки війни. І тільки від тиску світу на Росію, від усіх зусиль для зміцнення України, нашої ППО, наших сил – тільки від цього залежить, коли закінчиться війна. Америка, Європа, всі інші у світі мають достатню спроможність, щоб змусити Росію відмовитися від терору і війни. І це треба забезпечити: мир потрібен.

Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 07:00 ранку 4 квітня ▫️На території області обстрілів не зафіксовано. Віримо в Сили оборони України!

Цілеспрямований російський ракетний удар по Кривому Рогу. Всі необхідні служби на місці, усувають наслідки обстрілу та допома
+9
Цілеспрямований російський ракетний удар по Кривому Рогу. Всі необхідні служби на місці, усувають наслідки обстрілу та допомагають людям. Є постраждалі. Їм надають медичну допомогу. Станом на зараз відомо, що життя чотирьох людей, на жаль, забрав цей удар. Серед загиблих усі цивільні. Мої співчуття рідним та близьким. Всюди у світі такі удари називають однаково: це терор. Припинити це можна лише достатнім тиском на Москву, на російську систему, щоб вони були змушені відмовитись від війни й терору, і це залежить від партнерів – від Америки, від Європи, від інших у світі. Нас усіх відділяє щонайменше від повного й безумовного припинення ударів лише відсутність згоди Росії припиняти війну. Тільки тиск світу може забезпечити таку згоду. І також усі подібні російські удари доводять, що Україні потрібно достатньо систем і ракет ППО, щоб ми могли захистити всіх людей в Україні від російського терору. Працюємо з усіма партнерами заради цього і дякуємо всім, хто нам допомагає. Всім, хто розуміє, що потрібен тиск на Росію і стабільна підтримка України.

Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 07:00 ранку 1 квітня ▫️На території області обстрілів не зафіксовано. Віримо в Сили оборони України!

За сьогоднішній день, на жаль, уже є удари та обстріли. Черкащина – під ударами дронів. Херсонщина – артилерія та скиди з дронів по звичайних будівлях, по людях. Донеччина – керовані авіабомби, безпілотники, артилерія. Запоріжжя – безпілотники. Дніпровщина – керовані авіабомби та дрони. Сумщина – теж, на жаль, авіабомби та дрони. Харківщина – удари керованих авіабомб. Географія та жорстокість російських ударів не просто іноді, а буквально кожного дня, кожної ночі показує, наскільки Путіну плювати на дипломатію. Ми вже кілька тижнів маємо саме американську пропозицію про безумовне припинення вогню. І щодоби фактично у відповідь на цю пропозицію – російські дрони, російські бомби, артилерійські обстріли, балістика. Росія заслуговує на збільшення тиску на неї – заслуговує на всі жорсткі кроки, які можуть зламати російську здатність воювати й підтримувати цю їхню систему, яка не хоче нічого, крім війни. Санкції проти Росії потрібні. Більше сили ППО для України потрібно. Більше взаємодії та єдності між усіма партнерами потрібно.

❗️❗️❗️За інформацією Гідрометцентру найближчі 1-2 години на території Миколаївської області очікується пилова буря❗️

🕯29.03.22. Три роки тому російська армія вдарила ракетою по будівлі Миколаївської ОДА. Цей обстріл забрав життя 37 людей. Па
🕯29.03.22. Три роки тому російська армія вдарила ракетою по будівлі Миколаївської ОДА. Цей обстріл забрав життя 37 людей. Пам'ятаємо 💔 Вічна пам'ять всім загиблим 🕯🥀

Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 07:00 ранку 29 березня ▫️У ніч на 29 березня силами та засобами протиповітряної оборони на Миколаївщині знищено один БпЛА типу «Shahed 131/136». ▫️Миколаївський район: Учора, 28 березня, ворог о 10:00 здійснив артилерійський обстріл й двічі атакував дронами типу FPV Куцурубську громаду. Постраждалих немає. Також учора, 28 березня, о 16:05 ворог атакував дроном типу FPV Березанську громаду. Постраждалих немає. За інформацією районних військових адміністрацій та оперативного командування «Південь»

На Миколаївщині вибухотехніки поліції знищили бойові частини ворожого БпЛА Жителі Баштанського району повідомили поліцейському офіцеру громади, що в полі виявили рештки збитого ударного безпілотника. Правоохоронець огородив небезпечне місце, а вибухотехніки знищили боєприпас. Сили протиповітряної оборони збили дрон-камікадзе. Фахівці управління вибухотехнічної служби обласного главку поліції з’ясували, що під час падіння детонація бойової частини боєприпасу не відбулась. Отже, в ній міститься десятки кілограмів вибухівки і, в разі неконтрольованого підриву, це становить небезпеку для громадян. Вибухотехніки помістили бойову частину у вирву. Потім, контрольованим засобом підриву, її знешкодили. 👮‍♂️Сайт| Facebook| Insta| YouTube

⚠️ Найближчі 1 - 2 години 28 березня 2025 року по Миколаївській області та м. Миколаїв очікується посилення північно-східного
⚠️ Найближчі 1 - 2 години 28 березня 2025 року по Миколаївській області та м. Миколаїв очікується посилення північно-східного вітру, 15 - 20 м/с. Збережеться до кінця доби 29 березня. (І рівень небезпечності - жовтий 🟡) #попередження