Владислав Дмитрів / Баштанська РДА
الذهاب إلى القناة على Telegram
Офіційний телеграм-канал голови Баштанської райдержадміністрації Владислава Дмитріва Сторінка Баштанської РВА в FB: https://www.facebook.com/bashtrda/
إظهار المزيد509
المشتركون
-124 ساعات
-27 أيام
-730 أيام
أرشيف المشاركات
🥀Снігурівщина попрощалася із загиблим захисником України…
◾️Сьогодні, 25 квітня, Снігурівська громада в скорботі провела в останню путь земляка — солдата Дениса Васильєва. Йому назавжди залишиться 19 років…
Юний захисник віддав своє життя за Україну, за наше майбутнє.
Денис був навідником десантно-штурмового батальйону. Зник безвісти у жовтні 2023 року. Протягом довгого часу рідні, близькі та побратими не втрачали віри, надіялись на диво. Але, на жаль, експертиза ДНК підтвердила страшну звістку — Денис загинув 15 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку.
Провести військовослужбовця в останню путь прийшли численні мешканці громади, рідні, побратими, представники влади, друзі.
Снігурівчани утворили «живий коридор», стали на коліна, встелили дорогу квітами. Це був момент єдності в скорботі, глибокої шани та вдячності.
◾️Висловлюю щирі співчуття родині, близьким і побратимам загиблого солдата. Схиляю голову перед його мужністю. Світла пам’ять і вічна слава Герою!🙏🥀🇺🇦
🕯 Шануємо пам’ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
26 квітня в Україні відзначають 39-ті роковини Чорнобильської трагедії — найбільшої техногенної катастрофи в історії людства.
Напередодні пам’ятної дати у Баштанці відбувся мітинг-реквієм та покладання квітів до пам’ятника жертвам аварії на Чорнобильській АЕС, що розташований на території місцевого музею.
Вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих та постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Для всіх нас 26 квітня — день скорботи та глибокої вдячності. Це не тільки дата трагедії, а й день вшанування героїв — ліквідаторів, які ціною власного життя та здоров’я зупинили поширення небезпеки. Їхній подвиг — приклад мужності та самопожертви.
❗️Заборони щодо відвідування кладовищ у Баштанському районі на поминальні дні немає, але про безпеку треба пам'ятати ❗️
Шановні жителі Баштанського району!
Традиційно перша неділя після Великодня в народі вважається днем пам'яті та шани всім померлим.
➡️Баштанська районна військова адміністрація повідомляє, що заборони щодо відвідування кладовищ на території району на поминальні дні немає, але про безпеку обов’язково треба пам'ятати, особливо там, де велися активні бойові дії.
▪️Радимо жителям територіальних громад не втрачати пильності та бути уважними. Враховуючи воєнний стан в Україні, максимально скоротіть час перебування на кладовищі.
✔️Баштанська районна військова адміністрація застерігає:
– пам’ятайте про особисту небезпеку під час відвідувань кладовищ;
– не створюйте скупчення на цвинтарях або в храмах;
– утримуйтеся від поминальної трапези безпосередньо на кладовищі;
– будьте уважними та не втрачайте пильність;
– не нехтуйте сигналами «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА»;
– дотримуйтеся правил пожежної безпеки;
– слідкуйте за своїми дітьми, говоріть з ними про небезпеки сьогодення та навчайте життєво необхідним правилам;
– у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів – телефонуйте за номером 101 або 112❗️
▶️Не ігноруйте застереження! Бережіть себе та дбайте про безпеку свою та рідних людей!
🥀Баштанщина в скорботі…
◾️Через війну, розв’язану росією, продовжує гинути цвіт української нації...
🕯Сьогодні, 24 квітня, жителі Баштанки зі сльозами на очах, утворивши «живий коридор» і застеливши дорогу квітами, провели в останню земну дорогу молодого захисника України - відважного воїна, старшого солдата Сергія Трибрата.
Сергій Трибрат народився 18 жовтня 1989 року.
До лав Збройних Сил України призваний у квітні 2022 року. Служив старшим водієм відділення ударних безпілотних авіаційних комплексів взводу розвідувальних БпАКів спеціального призначення.
Сергій Трибрат загинув 18 квітня 2025 року під час виконання бойового завдання на Харківському напрямку. До останнього подиху залишався вірним військовій присязі.
🕯Сергій загинув за Україну, за наше право жити вільно на рідній землі. Його подвиг назавжди залишиться в пам’яті, а ім’я - у серцях вдячних поколінь.
▪️Висловлюю щирі співчуття рідним та близьким загиблого Захисника України. Вічна пам’ять і слава Герою!🕯🙏🇺🇦
Repost from Zelenskiy / Official
Сорок чотири дні, як Україна погодилась на повне припинення вогню та ударів. Це була пропозиція Сполучених Штатів. Сорок чотири дні, як Росія продовжує вбивати людей та уникати жорсткого тиску й відповідальності за це.
Дуже важливо, щоб всі у світі бачили та розуміли, що відбувається насправді. Приблизно 70 ракет, зокрема балістичні. Ще майже 150 ударних безпілотників.
На жаль, багато руйнувань. Тривають рятувальні операції, розбирають завали будинків. Станом на цей час понад 80 людей поранено по всій Україні. Усім надається допомога. На жаль, у Києві 9 людей загинуло. Мої співчуття рідним та близьким.
Була доповідь військового командування. Доручив міністру оборони України негайно звʼязатися з партнерами щодо наших запитів про зміцнення ППО.
Сьогодні поінформую Президента ПАР Рамафосу, який головує в «Групі двадцяти», про ситуацію та нашу потребу в активізації глобальних дипломатичних зусиль. Припинення ударів потрібне негайно й безумовно. Розраховуємо також на допомогу в гуманітарних питаннях – у поверненні наших полонених та викрадених Росією українських дітей. Частину програми цього візиту скасовую та після зустрічі з Президентом ПАР негайно повертаюсь в Україну.
Міністр закордонних справ України проведе всі необхідні зустрічі в ПАР, щоб повністю поінформувати політичних і громадських лідерів країни про ситуацію.
Вдячний всім у світі, хто підтримує Україну і наших людей.
⚡️Шановні працівники
АТ "Миколаївобленерго"!
Щиро вітаю вас із визначною датою — 30-річчям з дня створення вашого підприємства!🇺🇦
Упродовж трьох десятиліть ваша праця є запорукою енергетичної безпеки, стабільного електропостачання та надійної роботи критично важливих об'єктів у нашому регіоні. Завдяки вашій щоденній самовідданості, професіоналізму й відповідальності, жителі Баштанського району та всієї Миколаївщини мають змогу жити й працювати з упевненістю у завтрашньому дні — навіть в умовах війни.
Особлива вдячність — за витримку та героїчну роботу в періоди масштабних обстрілів і руйнувань. Саме завдяки вашим зусиллям швидко відновлювалося світло у домівках людей, у лікарнях, школах, на підприємствах.
Бажаю всьому колективу АТ "Миколаївобленерго" міцного здоров’я, добробуту, нових професійних звершень та миру в кожну оселю. Нехай ваша праця буде гідно оцінена, а щоденні виклики лише загартовують командний дух!
Repost from Віталій Кім / Миколаївська ОДА
Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 07:00 ранку 21 квітня
▫️м. Миколаїв
Зранку, 21 квітня, близько 04:57 ворог атакував місто ракетами, тип встановлюється. Постраждалих та пошкоджень немає.
За інформацією районних військових адміністрацій
Repost from Zelenskiy / Official
Зло має свою годину, а Бог має свій день. Це один із сенсів, що закладено в історію Христа. Про те, що рано чи пізно, але неодмінно зло відступить і життя переможе.
Ми хочемо цього всі 1152 дні повномасштабної війни. Ми єдині в цьому. Щодня й особливо сьогодні, коли українці всіх християнських конфесій відзначають Великдень в одну дату. Разом. Ми разом боремось за Україну. І разом молимось за Україну.
Нехай година зла скінчиться. Прийде день життя. День миру. День України. День довжиною в століття. І ми зможемо знову зібратися разом. За одним столом. У мирний Великдень.
Хай усе це здійсниться.
Хай Бог поможе нам у цьому.
Хай буде мир. Хай буде Україна.
Христос воскрес!
Воістину воскрес!
Дорогі жителі Баштанського району!
Прийміть найщиріші вітання зі світлим та величним святом Христового Воскресіння – Великоднем!
Це свято символізує перемогу життя над смертю, добра над злом, світла над темрявою. У ці важкі для країни часи воно особливо надихає на віру, єдність, любов до ближнього і надію на Перемогу.
Бажаю кожній родині миру, здоров’я, злагоди, душевного тепла, добробуту та Божого благословення.
Нехай Великдень принесе у ваші домівки радість, наповнить серця світлом, а кожен новий день наближає нас до Перемоги!🇺🇦
Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!
Repost from Zelenskiy / Official
Відповідна пропозиція формату повного та безумовного припинення вогню терміном на 30 днів залишається без відповіді Росії вже 39 днів. Сполучені Штати зробили цю пропозицію, Україна сприйняла її позитивно, а от Росія ігнорувала.
Якщо зараз Росія раптово готова дійсно долучитися до формату повної та безумовної тиші, Україна діятиме дзеркально – так, як буде з російського боку. Тиша у відповідь на тишу, удари на захист від ударів. Якщо повна тиша дійсно запанує, Україна пропонує подовжити її і по закінченню великодньої доби 20 квітня надалі. Це й покаже справжні наміри Росії, бо 30 годин достатньо для заголовків, але не для справжніх заходів зміцнення довіри. Тридцять днів можуть дати миру шанс.
Поки що згідно з доповіддю Головкома на деяких ділянках фронту продовжуються російські штурмові дії та не стихає російська артилерія. Тому довіри словам із Москви немає. Ми надто добре знаємо, як Москва маніпулює, та завжди готові до всього. Сили оборони України діятимуть раціонально, дзеркально відповідаючи. На кожен російський удар буде достатня відповідь.
На 21:30 і на 22:00 очікую детальні доповіді Головкома Олександра Сирського після його спілкування з командирами бригад та інших підрозділів на передовій щодо ситуації на конкретних напрямках.
Repost from Zelenskiy / Official
Наші вдома – одна з найкращих новин, які можуть бути. Ще 277 воїнів повернулися додому з російського полону.
Воїни Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної спеціальної служби транспорту та прикордонники. Захищали Маріуполь та інші напрямки на Донеччині, Херсонщину, Запоріжжя, Луганщину.
Дякую всім, хто зробив можливим це повернення наших людей. Особливо вдячний Обʼєднаним Арабським Еміратам за посередництво.
Загалом від початку повномасштабної війни вдалося повернути додому з російської неволі вже 4552 людини – воїнів та цивільних.
Памʼятаємо про всіх, хто в полоні. Шукаємо кожного й кожну, хто може там бути. Маємо повернути всіх.
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
🇺🇦Великдень в умовах повномасштабної війни
Шановні жителі Баштанського району!
Вже четвертий рік поспіль готуємося до Великодня в умовах воєнного стану. Цьогоріч українці відзначатимуть величне свято 20 квітня.
📌 Нагадую: на території Баштанського району комендантська година діє без змін - з 24:00 до 05:00, і Великдень – не виключення!
👉У зв’язку із наближенням свята Великодня прошу усіх вірян та священнослужителів Баштанського району дотримуватися вимог, встановлених правовим режимом воєнного стану, який діє в Україні.
🔸 Уникайте великого скупчення людей;
🔸 Дотримуйтеся правил безпеки під час повітряної тривоги;
🔸 Освячення великодніх кошиків проводьте в суботу до 24:00 або в неділю після 05:00.
🚫 Під час комендантської години заборонено перебувати на вулицях та в інших громадських місцях.
🙏 У ці святкові дні подбаймо про особисту безпеку та безпеку наших близьких.
Разом — до Перемоги!🇺🇦
Repost from Віталій Кім / Миколаївська ОДА
Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 07:00 ранку 19 квітня
▫️У ніч на 19 квітня силами та засобами протиповітряної оборони на Миколаївщині знищено два БпЛА типу «Shahed 131/136».
Вчора, 18 квітня, близько 11:35 по Баштанському району та близько 21:50 по Миколаївському району ворог спрямував ракети різного типу. Внаслідок одного з обстрілів в Первомайській громаді пошкоджено ангар з сільськогосподарською технікою. Постраждалих немає.
▫️Миколаївський район:
Учора, 18 квітня, ворог о 07:05 атакував дроном типу FPV Куцурубську громаду. Постраждалих немає.
Також учора, 18 квітня, й зранку, 19 квітня, ворог п'ять разів атакував дронами типу FPV м. Очаків Очаківської громади. Внаслідок обстрілів пошкоджено дах приватного будинку, господарча споруда, легковий автомобіль й вибиті вікна у багатоповерхівці. Постраждалих немає.
За інформацією районних військових адміністрацій та оперативного командування «Південь»
Repost from Zelenskiy / Official
Саме так Росія почала цю Страсну п’ятницю – балістикою, крилатими ракетами, «шахедами» – знущаннями над нашими людьми та містами.
Ракетний удар по Харкову, просто по місту. Пошкоджені десятки звичайних будинків, підприємство, машини. Близько 70 людей постраждали, серед них п’ятеро дітей, наймолодшій, Валерії, 2 роки всього. Всі поранені отримали необхідну допомогу. На жаль, одна людина загинула.
Суми. Російські ударні дрони. Одна з мішеней – звичайне виробництво хліба, звичайне підприємство, яке десятиліттями працює для міста. На жаль, одна людина була вбита цим ударом. Мої співчуття всім, хто втратив своїх рідних і близьких.
Були також російські удари по Дніпровщині, Київщині, Миколаївщині, Донеччині.
Наші рятувальники, медики, інші екстрені й спеціальні служби – всі реагують, усі допомагають. Дякую кожному й кожній, хто рятує людей і відновлює умови для життя в містах і селах України.
Вдячність кожному з наших партнерів, хто допомагає захищати Україну. Кожен оборонний пакет має значення, всі системи ППО, достатня кількість ракет для ППО – все це дійсно допомагає.
🔥 З Днем пожежної охорони!
Сьогодні привітав рятівників району з професійним святом - Днем пожежної охорони України.
🚒 Під час урочистостей працівників ДСНС було відзначено Почесними грамотами та подяками за значний особистий внесок у ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, природного та військового характеру, проявлену мужність, самовідданість і відданість справі захисту життя та безпеки громадян.
Ваш щоденний труд - це приклад справжнього героїзму. Щиро дякую за витримку, відповідальність і самопожертву, з якими ви щоразу виходите на виклики.
Зі святом, шановні рятівники! Якнайменше тривожних викликів!
Шановні працівники та ветерани пожежної охорони!
Щиро вітаю вас із професійним святом — Днем пожежної охорони України!
Цей день є виявом глибокої поваги до тих, хто щодня стоїть на варті безпеки громадян, хто першим приходить на допомогу у найскладніших ситуаціях, ризикуючи власним життям заради порятунку інших.
Ваша мужність, рішучість, самовідданість та високе почуття обов’язку заслуговують на найщиріші слова вдячності та пошани.
Бажаю вам міцного здоров’я, миру, родинного благополуччя, професійних успіхів та, головне, — якнайменше тривожних викликів. Нехай ваша праця завжди буде гідно оцінена, а у серцях палає лише вогонь любові до життя та своєї справи.
▫️Баштанський район:
Учора, 16 квітня, о 15:05 ворог атакував дроном типу FPV Горохівську громаду. Внаслідок чого виникла пожежа на відкритій території, яка була оперативно ліквідована вогнеборцями. Постраждалих немає.
Repost from Zelenskiy / Official
Сьогодні відзначив нагородами працівників нашого оборонно-промислового комплексу. Більш ніж 40 % усієї зброї, яка застосовується на фронті для оборони України, вироблено в Україні.
І тенденція незмінна: Україна буде робити більше й більше, щоб гарантувати свою безпеку – самостійно та разом із партнерами. Дякую всім працівникам наших оборонних виробництв за вашу роботу.
Україні завжди буде потрібна своя сильна зброя, щоб була в нас своя сильна Українська держава. Україні завжди буде потрібна власна технологічна перевага, щоб у Росії знали: ми відповімо на кожен удар.
🕯️ Вічна пам’ять Герою…
◾️Сьогодні жителі Березнегуватської територіальної громади зі скорботою у серці провели в останню земну дорогу свого земляка — старшого сержанта Станіслава Діденка, який героїчно загинув у боротьбі з російськими окупантами.
Станіслав Діденко народився 26 жовтня 1995 року. До лав Збройних Сил України був призваний взимку 2022 року. Обіймав посаду старшого стрільця-оператора механізованої роти. З честю та відданістю виконував усі поставлені бойові завдання.
🕯️ 11 квітня 2025 року, під час виконання бойового завдання на Донеччині, молодий воїн загинув, захищаючи незалежність і суверенітет України.
Висловлюю щирі співчуття рідним, близьким та побратимам загиблого.
Мужність і відвага Станіслава назавжди залишаться в серцях вдячних земляків.
Вічна слава захиснику України 🇺🇦
Вічна шана його подвигу🙏
🇺🇦Великдень в умовах повномасштабної війни
Шановні жителі Баштанського району!
Вже четвертий рік поспіль готуємося до Великодня в умовах воєнного стану. Цьогоріч українці відзначатимуть величне свято 20 квітня.
📌 Баштанська районна військова адміністрація нагадує: на території Баштанського району комендантська година діє без змін - з 24:00 до 05:00, і Великдень – не виключення!
👉У зв’язку із наближенням свята Великодня просимо усіх вірян та священнослужителів Баштанського району дотримуватися вимог, встановлених правовим режимом воєнного стану, який діє в Україні.
🔸 Уникайте великого скупчення людей;
🔸 Дотримуйтеся правил безпеки під час повітряної тривоги;
🔸 Освячення великодніх кошиків проводьте в суботу до 24:00 або в неділю після 05:00.
🚫 Під час комендантської години заборонено перебувати на вулицях та в інших громадських місцях.
🙏 У ці святкові дні подбаймо про особисту безпеку та безпеку наших близьких.
Разом — до Перемоги!
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
