ім'я мені кіча
الذهاب إلى القناة على Telegram
вже не качан | малюємо, звучимо, чілимо і шрексуємо🤌 .* для зв'язку — @ksoksob .* підтримати авторку та шреку на каву — https://send.monobank.ua/jar/AX3YiuBS4x .* TIKTOK — https://www.tiktok.com/@ksoksoksob?_t=ZM-8vcJdxdcIuD&_r=1
إظهار المزيدأوكرانيا37 240الفئة غير محددة
269
المشتركون
لا توجد بيانات24 ساعات
+137 أيام
+1730 أيام
أرشيف المشاركات
кожен раз як в перший сиджу думаю який фон втулити і по ітогу луплю простий сраний квадрат..........
Repost from #PROLAB
Міні комікси 💖 формат розвивається :3
Макет трохи переробити: додати отвір під металеве кільце на яке можна чіпляти не тільки картки з коміксами і це буде те що треба 😏
Матова ламінація)) Карткою можна нарізати салат 🥗.. потужно, мило і дуже приємно
Автор: https://t.me/kachachanb
#комікси
взагалі думаю перейти на постійний такий формат
дуже легко малюється, та й після нього не втомлюєшся так сильно, як після кожної повноцінки
Repost from •Cherry DM Art Space•
Що можна сказати? Було реально весело 🎃
За один вечір я встигла поспілкуватися з сатаністом, обговорюючи моменти світоглядів і вірувань, і пройти співбесіду на роботу в університет від якоїсь жінки професора чогось там не памʼятаю чого 🤣 дала номер телефону і сказала, що їм потрібні кадри.)
Наша компашка вчора добре відпочила 🙏🏻 дякую нашим вампірюгам 🎃
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
