ar
Feedback
simyton

simyton

الذهاب إلى القناة على Telegram

З приводу співпраці/реклами - @ytsaymon чат - https://t.me/+gxpDiBf8HTJmNDNi ❗️Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ❗️

إظهار المزيد

📈 نظرة تحليلية على قناة تيليجرام simyton

تُعد قناة simyton (@simyton) في القطاع اللغوي أوكراني لاعباً نشطاً. يضم المجتمع حالياً 12 617 مشتركاً، محتلاً المرتبة 7 192 في فئة ألعاب والمرتبة 4 723 في منطقة أوكرانيا.

📊 مؤشرات الجمهور والحراك

منذ تأسيسه في невідомо، حقق المشروع نمواً سريعاً وجمع 12 617 مشتركاً.

بحسب آخر البيانات بتاريخ 22 يونيو, 2026، تحافظ القناة على نشاط مستقر. خلال آخر 30 يوماً تغيّر عدد الأعضاء بمقدار -454، وفي آخر 24 ساعة بمقدار -30، مع بقاء الوصول العام مرتفعاً.

  • حالة التحقق: غير موثّقة
  • معدل التفاعل (ER): يبلغ متوسط تفاعل الجمهور 8.81‎%. وخلال أول 24 ساعة من النشر يحصد المحتوى عادةً 13.78‎% من ردود الفعل نسبةً إلى إجمالي المشتركين.
  • وصول المنشورات: يحصل كل منشور على متوسط 1 112 مشاهدة. وخلال اليوم الأول يجمع عادةً 1 740 مشاهدة.
  • التفاعلات والاستجابة: يتفاعل الجمهور بانتظام؛ متوسط التفاعلات لكل منشور يبلغ 11.
  • الاهتمامات الموضوعية: يركز المحتوى على مواضيع رئيسية مثل twitch.tv/simyton, стрімі, калаша, мки, стірмі.

📝 الوصف وسياسة المحتوى

يصف المؤلف القناة بأنها مساحة للتعبير عن الآراء الذاتية:
З приводу співпраці/реклами - @ytsaymon чат - https://t.me/+gxpDiBf8HTJmNDNi ❗️Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ❗️

بفضل وتيرة التحديث المرتفعة (أحدث البيانات بتاريخ 23 يونيو, 2026) تحافظ القناة على حداثتها ومستوى وصول مرتفع. وتُظهر التحليلات تفاعلاً نشطاً من الجمهور، ما يجعلها نقطة تأثير مهمة ضمن فئة ألعاب.

12 617
المشتركون
-3024 ساعات
-827 أيام
-45430 أيام
أرشيف المشاركات
simyton
12 610
У кого в команді уже 5 гравців, і всі готові, пишіть мені @ytsaymon, буду вас додавати на сам турнір. У кого якісь проблеми з тімейтами, хтось ігноритть, не хоче грати чи щось інше, зверніться до модераторів турніру, та коротко опишіть їм свою проблему @lifelocker або @danger_ukrop Залишилось ще 90 місць, хто має бажання, регайтесь - як зареєструватись на турнір

simyton
12 610
Перший раз граю серйозно і не піддаюсь противникам https://www.twitch.tv/simyton

simyton
12 610
Залишилось хіба 250 вільних місць з 640, хто ще не зареєструвався на турнір, уважно перегляньте інструкцію, та долучайтесь, також можете кликати друзів, але ви будете грати в різних командах, всім удачки

simyton
12 610
Всі уважно подивіться інструкцію, щоб правильно зареєструватись на турнір. А то багато людей писали, що у них не працює бот, просто уважно все передивіться, бот працює, залишилось 300 місць

simyton
12 610
Всі уважно подивіться інструкцію, щоб правильно зареєструватись на турнір А то багато писали що у них не працює бот, просто уважно все передивіться

simyton
12 610
Всі подивіться інструкцію, щоб правильно зареєструватись на турнір

simyton
12 610
📺 Весь турнір транслюватиметься в прямому ефірі на каналі - twitch.tv/simyton де ти зможеш отримати скін за перегляд турніру, майже після кожної гри, в чаті буде розігруватись скін, вартістю 400 гривень, таким чином, буде 12 переможців, які отримають скіни, просто за перегляд трансляції. 📺 💎 Турнір почнеться, 17.03 о 13:00. І саме тоді, 640 людей почнуть боротись за 31 000 грн. А поки, ви можете спілкуватись зі своїми новими тімейтами, та готуватись до ігор, всім удачі!) 💎

simyton
12 610
Repost from simyton
📺 Весь турнір транслюватиметься в прямому ефірі на каналі - twitch.tv/simyton де ти зможеш отримати скін за перегляд турніру, майже після кожної гри, в чаті буде розігруватись скін, вартістю 400 гривень, таким чином, буде 12 переможців, які отримають скіни, просто за перегляд трансляції. 📺 💎 Турнір почнеться, 17.03 о 13:00. І саме тоді, 640 людей почнуть боротись за 31 000 грн. А поки, ви можете спілкуватись зі своїми новими тімейтами, та готуватись до ігор, всім удачі!) 💎

simyton
12 610
👊 АНОНС ДРУГОЇ КВАЛІФІКАЦІЇ 👊 😧 ПОЧАТОК ТУРНІРУ 17.03 о 13:00 😧 🏆 SMT CS2 MAJOR STEBNYK 🏆 - Турнір, в якому абсолютно у
👊 АНОНС ДРУГОЇ КВАЛІФІКАЦІЇ 👊 😧 ПОЧАТОК ТУРНІРУ 17.03 о 13:00 😧 🏆 SMT CS2 MAJOR STEBNYK 🏆 - Турнір, в якому абсолютно усі учасники, розподілені випадковим чином по командам, і якщо у тебе немає своєї команди, тоді цей турнір для тебе! ✨ Турнір проходить уже в другому етапі, тобі прийдеться попасти в команду з 4-а випадковими тімейтами, та постаратись пройти до фіналу серед 128-и команд, в 3-му етапі, відбудуться фінальні ігри за призові місця, з системою last chance. ✨ 🎁 Призові турніру: 1 місце - 15 000 грн / 2 місце - 10 000 грн / 3 місце - 5 000 грн / MVP - 1 000 грн 🎁 🤬 Як зареєструватись та грати турнір - інструкція 🤬 🤬 Правила турніру - список 🤬 🎖 Реєстрація на турнір - @SMT_INVITE_BOT🎖

simyton
12 610
у мене чомусь пише що немає інтернету в обс))) крч сорі що так сталось, я хз взагалі в чому трабли, на сьогодні все по стрімам)

simyton
12 610
спалюю компуктер онлайн https://www.twitch.tv/simyton

simyton
12 610
Перезапускаю

simyton
12 610
Комп офнувся))))))

simyton
12 610
Загадав число від 1 до 100, хто вгадає в донаті, скину 50 грн https://www.twitch.tv/simyton

simyton
12 610
Хто не зайде на стрім, у того завтра під дверима буде какашка 💩 https://www.twitch.tv/simyton

simyton
12 610

simyton
12 610
Хвалюсь своїм подарунком на 8 березня))) і хочу привітати усю мою жіночу аудиторію, а саме 3 дівчинки з чату, та побажати вам
Хвалюсь своїм подарунком на 8 березня))) і хочу привітати усю мою жіночу аудиторію, а саме 3 дівчинки з чату, та побажати вам всього самого найкращого! зі св`ятом вас, з 8 березня 🌹

simyton
12 610
хто зайде на стрім у того буде +5 см, провіряй - https://www.twitch.tv/simyton

simyton
12 610
З приводу другої квали, думаю ігри будуть 17.03 о 13:00, трішки обновиться бот, щоб зручніше було регатись, також будуть прописані правила + повна інструкція як регатись та грати на туріку, тому готуйтесь, тренуйтесь, можете кликати знайомих, щоб разом грати на турнірі, але усі будуть в рандомних командах. Реєстрація появиться на днях, як тільки усе налаштуємо, очікуйте.

simyton
12 610
хочете сьогодні ще вночі запущу стрім десь біля 12:00 годинки, побалакаєм, пограєм разом фасік+прем`єр з чатом, як в старі добрі?
Anonymous voting