ar
Feedback
simyton

simyton

الذهاب إلى القناة على Telegram

З приводу співпраці/реклами - @ytsaymon чат - https://t.me/+gxpDiBf8HTJmNDNi ❗️Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ❗️

إظهار المزيد

📈 نظرة تحليلية على قناة تيليجرام simyton

تُعد قناة simyton (@simyton) في القطاع اللغوي أوكراني لاعباً نشطاً. يضم المجتمع حالياً 12 651 مشتركاً، محتلاً المرتبة 7 178 في فئة ألعاب والمرتبة 4 712 في منطقة أوكرانيا.

📊 مؤشرات الجمهور والحراك

منذ تأسيسه في невідомо، حقق المشروع نمواً سريعاً وجمع 12 651 مشتركاً.

بحسب آخر البيانات بتاريخ 21 يونيو, 2026، تحافظ القناة على نشاط مستقر. خلال آخر 30 يوماً تغيّر عدد الأعضاء بمقدار -439، وفي آخر 24 ساعة بمقدار -10، مع بقاء الوصول العام مرتفعاً.

  • حالة التحقق: غير موثّقة
  • معدل التفاعل (ER): يبلغ متوسط تفاعل الجمهور 8.20‎%. وخلال أول 24 ساعة من النشر يحصد المحتوى عادةً 13.95‎% من ردود الفعل نسبةً إلى إجمالي المشتركين.
  • وصول المنشورات: يحصل كل منشور على متوسط 1 038 مشاهدة. وخلال اليوم الأول يجمع عادةً 1 765 مشاهدة.
  • التفاعلات والاستجابة: يتفاعل الجمهور بانتظام؛ متوسط التفاعلات لكل منشور يبلغ 10.
  • الاهتمامات الموضوعية: يركز المحتوى على مواضيع رئيسية مثل twitch.tv/simyton, стрімі, калаша, мки, стірмі.

📝 الوصف وسياسة المحتوى

يصف المؤلف القناة بأنها مساحة للتعبير عن الآراء الذاتية:
З приводу співпраці/реклами - @ytsaymon чат - https://t.me/+gxpDiBf8HTJmNDNi ❗️Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ❗️

بفضل وتيرة التحديث المرتفعة (أحدث البيانات بتاريخ 22 يونيو, 2026) تحافظ القناة على حداثتها ومستوى وصول مرتفع. وتُظهر التحليلات تفاعلاً نشطاً من الجمهور، ما يجعلها نقطة تأثير مهمة ضمن فئة ألعاب.

12 651
المشتركون
-1024 ساعات
-767 أيام
-43930 أيام
أرشيف المشاركات
simyton
12 634
підтверджуйте учатсь на сайті
підтверджуйте учатсь на сайті

simyton
12 634
ну що ви готові?

simyton
12 634
з`явилось ще 5 вільних місць, остайній шанс залетіти на турнір, регайтесь - @SMT_INVITE_BOT (сорі за спам, просто є люди, у яких не вистачає 1 тіпа в тімі, і якщо не знайдеться хтось, вони не зможуть зарегатись на турік)

simyton
12 634
і у кого всі 5 тімейтів в зборі, пишіть мені @ytsaymon ще 26 команд не зарегались на турік

simyton
12 634
з`явилось ще 5 вільних місць, хто хоче на турік, регайтесь - @SMT_INVITE_BOT

simyton
12 634
з`явилось 5 вільних місць, хто хоче на турік, регайтесь - @SMT_INVITE_BOT

simyton
12 634
появилось 10 вільних місць, хто хоче на турік, регайтесь - @SMT_INVITE_BOT

simyton
12 634
/remove p654423

simyton
12 634
Не забувайте, завтра уже турнір, а ще багато команд не подали заявку на реєстрацію до туріку, у всіх у кого зібрана команда, всі готові, пишіть @ytsaymon, буду вас додавати на турнір

simyton
12 634
🛑 Початок турніру 03.03 в 13:00. Але будьте готові за годину до початку 🛑 3-тя хвиля реєстрацій, завершена! Усі нові учасники, хто встиг доєднатись, зв`яжіться із своїми новими тімейтами, які у вас є в боті, ввівши - /myteam, і якщо в вашій команді уже всі готові, пишіть мені @ytsaymon буду вас додавати уже на сам турнір до інших команд. У кого якісь проблеми з тімейтами, чи щось інше, зверніться сюди - @RiptideO, та коротко опишіть ситуацію.

simyton
12 634
залишилось 45 місць, реєструйтесь - ☝️ Хтось навіть не в курсі, що його немає в команді, щоб перевірити чи ви є в тімі, в боті напишіть - /myteam

simyton
12 634
залишилось 60 місць, реєструйтесь - ☝️

simyton
12 634
залишилось хіба 80 місць, реєструйтесь - ☝️

simyton
12 634
🛑 Початок турніру 03.03 в 13:00. Але будьте готові за годину до початку 🛑 Появилось 175 вільних місць, після очистки проблемних команд (якщо ви з такої, ви зможете ще раз вступити, але до нових тімейтів). Хто активний, і хоче попасти на турнір, реєструйтесь в боті, прописавши команду /start. Це остання хвиля реєстрацій на першу кваліфікацію, тому поспішіть, бажаю всім удачі! 🎖 Реєстрація на турнір - @SMT_INVITE_BOT🎖

simyton
12 634
Якщо ваші нові, фул рандомні тімейти, кажуть щось качати на комп, просто звертайтесь до модератора турніру @danger_ukrop, і нічого не качайте!!! Не будьте дурнями.

simyton
12 634
І так друзі, часу все менше і менше, а на турнірі хіба 78 команд, хоча усі слоти уже зайняті, значить хтось просто забив болт, тому всі команди, які ще не відписали сьогодні до 24:00, будуть кікнуті, і звільняться слоти для тих, хто хоче залетіти на турнір, але через таких як ви, вони не можуть, тож очікуйте 3-тю хвилю реєстрацій. У кого в зборі усі 5 гравців, пишіть мені @ytsaymon, буду вас додавати на турнір (хто уже там, не пишіть), у кого якісь проблеми з командою, тімейтами і т.д пишіть сюди @RiptideO, та коротко опишіть проблему, рухайтесь!

simyton
12 634
задумайтесь
задумайтесь

simyton
12 634
photo content

simyton
12 634
є 8 вільних слотів, хто ще не на туріку, залітайте - https://t.me/SMT_INVITE_BOT

simyton
12 634
Фух... Декілька днів мук, і ура, половина команд уже на туріку, тепер з іншими давайте розберемось. Хто є в команді, в боті пропишіть /myteam, створіть групу в тг, і добавте туди тімейтів з бота, виясніть чи всі готові грати, якщо все ок і всі реді, хтось 1 від команди, пишіть мені: @ytsaymon, буду регати вас на турік до всіх. У кого якісь проблеми з тімейтами, ігнорять, не знаходяться, зверніться сюди @RiptideO, та коротко опишіть проблему. Хто хоче на турнір, але не вистачило вам місця, просто час від часу, заходіть в бота, пишіть команду /start, і надійтесь на удачу (час від часу будуть появлятись вільні місця, тому провіряйте) Якщо все встигнем, турнір буде 2 або 3 числа, тому піднажміть!