ar
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

الذهاب إلى القناة على Telegram

Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw

إظهار المزيد
2 435
المشتركون
لا توجد بيانات24 ساعات
+17 أيام
+730 أيام
أرشيف المشاركات
Пан Володимир, дякую♥️♥️♥️ Витрачу за назначенням 🫡
Пан Володимир, дякую♥️♥️♥️ Витрачу за назначенням 🫡

Зараз спробую розібратись з відставанням звуку гри на етері, якщо вийде то почнемо десь о 20:00, продовжимо бету з драконом😇 якщо ні то не почнемо взагалі ніколи🔫 Я дам знати, раптом що)

Го стрімчик сьогодні?🤨
Го стрімчик сьогодні?🤨

Ураа, мені повернуть гроші за той монітор🤗 У~у~у я так розетку люблю🎧

Окей, дракона ми не вбили, але відпочили чудово)) дракончика тоді наступним разом будемо мучити. Дякую всім присутнім, x2 всім хто донатив ♥️, x3 подяка Кургану💘, лисі нейрони захоплять світ, рано чи пізно 👽)

Ейоу, я шось погарячкував на рахунок 13:00... О 14:00 я мав на увазі😇

О 13:00 +- почну стрім) маю дещо цікаве, тож всіх запрошую)

Ого, це вже 5 днів не було етерів, не порядок... Я хотів сьогодні запустити стрім, але з'явились деякі невідкладні справи🧘‍♂️ тому перенесу не завтра🕺

На даний момент в мене награно всього 28 годин в BTW. 5-7 годин можна відмінусувати на різноманітні тести і особливості гри з
На даний момент в мене награно всього 28 годин в BTW. 5-7 годин можна відмінусувати на різноманітні тести і особливості гри з записом. Але, фактично, щоб добути залізне кайло, в мене пішло 20+ годин 🫣

дивитись страждання ґедзя безкоштовно і без смс: https://youtu.be/3Zf0aQ4aIgM

біль.mp4

رسالة فيديو00:29

Уваґа, якщо зірки зійдуться в потрібній послідовності, то сьогодні ввечері буде новий епізод по Better than wolves. Ну в крайньому випадку завтра🥸. Якщо комусь цікаво, чому так багато часу йде на одне відео по btw, раджу спробувати пограти в btw, тоді питання відпадуть👾

Бро реально написав сто абзаців замість того, щоб записати голосове на 2 хвилини...

Замовив я собі монітор значить 21:9 4к, все як має бути, але один жоский нюанс: матриця не стара добра IPS, а VA. Але, щоб ви розуміли, VA ставлять дуже часто в монітори з вигнутим екраном, настільки, що мені здалося, що це норма і кайф. Тобто моніторів на IPS з вигнутим екраном набагато менше ніж з тією самою VA. Так як я ніколи не користувався моніторами з подібною матрицею, то я пішов дивитись відоси на цю тему і з цих відосів я зрозумів, що не така вже і погана штука VA матриця. Хоч в кожному відео і казали про кути огляду, що в IPS вони норм, а в VA, якщо дивитися під крутами, то картинка міняє колір, але для мене це не здалося критичним, бо я сиджу прямо перед монітором і мені важливо, яку картинку він показує саме під стандартним кутом. І все наче було ок, я замовив монік, забрав через кілька днів, поставив собі, трохи покайфував від розмірів, заокругленості і широких кутів, аж потім... (читати продовження за посиланням) Жартую) Потім почалися нещручності. По-перше, незручно щось записувати на розширенні 21:9. Майже всі відоси стандартно 16:9, і хоч більшість дивитися ютубчик саме з телефону, екран якого, вже давно, не 16:9 а ширший (тобто вищий), але 16:9 вважається типу стандартом за яким всі за замовчуванням слідують. Треба було весь час при записі перемикатись на 16:9, потім, при звичайному користуванні/монтажі знову на 21:9. По-друге, жоский ґостінг, який неможливо було прибрати. Картинка реально сильно плила, особливо це було видно на темних контрастних кольорах. По-третє, яке, скоріш за все, випливає з другого, мене починала боліти голова і очі під час роботи за ПК. Спочатку я думав, що я просто не звик і мені треба ще трохи посидіти за новим широким і заокругленим монітором, але ні.. Кілька днів користування і кожного разу неприємне відчуття в голові після цього. По-четверте, що не є критично але як факт, монітор прийшов в якомусь вже напів розпакованому вигляді, ніби його вже хтось повертав і мені його відправили після цього. Там ззаді, де треба його встановлювати на підставку (там де вона кріпиться до корпусу монітора), були сліди від подряпин, ніби його хтось вже на підставку встановлював. Якщо що, то я не встановлював, бо в мене кронштейн є, на якому немає тих гачків, які є на підставці, від який там, очевидно, і залишились подряпини. Це не було критично для мене, я ставлюсь з розумінням до такого. Подряпини не було видно під час використання і я готовий закрити очі на це, якщо у всьому іншому мене ю все задовільняло. Але мене не задовільнило... Тому, так. Якщо що, я замовляв через розетку, вже зробив поверненян в точці видачі. Вони, в свою чергу, відправили монітор в сервісний центр, щоб його там перевірили і протягом тижня мають зробити повернення. Буде прикольно (ні) якщо його не зроблять саме через ці подряпини на копусі... Тому так, VA матриця - зло, не купуйте монітори з VA. Звісно може це в мене якісь не такі очі і всім іншим буде кайф, але я б таке радити не став😶‍🌫️ Шо тоді, виходить буду шукати собі якийсь інший монітор. Вже буду дивитися 16:9, але щоб був більший ніж той, який в мене зараз і, бажано, Щоб був 4к. Дякую за увагу 🙂