Артур Selfdotcom
الذهاب إلى القناة على Telegram
2 434
المشتركون
-224 ساعات
-17 أيام
+430 أيام
أرشيف المشاركات
2 433
Бам! Дивіться яка краса!!! Ці всі чудові і кайфові арти на гоблінську тематику намалювала Тетяна Гузь)
Хто ходить на етери, то їх вже вчора бачив)
Тетяно! Спасибі за ці малюнки) тупо лор ґедзя-гобліна в ілюстраціях)
Посилання на художницю: https://instagram.com/_guz_tatiana_?igshid=OGQ5ZDc2ODk2ZA==
2 433
Лол.. навіщо я купив собі монітор на 170 hz..? Мені тепер всі мої інші монітори глючні на вигляд..
Якась дорога в один кінець виходить. Але, по ідеї, якість моїх відео і плавність зображення має вирости, хоч ютуб і не пропускає більше ніж 60hz
2 433
Передивлявся деякі моменти з етеру, там було питання від juzofkey, про те, чи надихався якимись закордонними контентмейкерами при створенні свого контенту. Вибач, що не побачив тоді твож питання, якщо ти читаєш цю публікацію, то постав плюсик в коменти)
Завжди надихаюсь і мотивуюсь відео про бета майнкрафт і суміжну тематику. Довкола цієї теми росте справді чудове і велике ком'юніті. Дуже люблю коли в відео немає монтажу, або він зовсім мінімальний, як би це звучало, але це дуже свіжо виглядає і відчувається для мене.
Якщо когось конкретного рекомендувати, то гляньте: dilko, binguschondo, Mongster. Ще дуже люблю, час-від-часу, дивитися перші трейлери майнкрафту, до 1.13 версії)
Juzofkey, дякую за твоє запитання і вибач, що не помітив його на трансляції. Взагалі, таке буває, коли стрімиш багато годин, тож, будь ласка, не ображайтеся на мене раптом що)
2 433
Ми нарешті доробили пустельні селища!) На скріні результат) Якщо придивитись, то там є будівлі, які виглядають не переробленими, це тому, що їх додає окремий мод "TechReborn", я просто пізніше вимкну їх з генерації і все) Якось так)))
через годинку +- сідаємо добивати останній епізод сторі моду, тож всіх чекаю❤️
2 433
Я планую сьогодні зробити великий стрім. Мабуть почнемо десь о 14:00, добудуємо пустельне селище нарешті. Потім під вечір пройдемо останню (very last) частину сторі моду)
2 433
Олди, хтось знає де можна знайти моди на ранні версії майника? Типу релізу 1.0.0? Щоб на сайті було більше 20 модів, бажано) якщо хтось знає, то буду дуже вдячний🥰
Просто я обшарив багато сайтів і форумів вже, але нічого нормального знайти не зміг, а мені дуже цікаво глянути, що там було цікавого в сфері модингу тих часів)
2 433
Олди, хтось знає де можна знайти моди на ранні версії майника? Типу релізу 1.0.0? Щоб на сайті було більше 20 модів, бажано) якщо хтось знає, то буду дуже вдячний🥰
Просто я обшарив багато сайтів і форумів вже, але нічого нормального знайти не зміг, а мені дуже цікаво глянути, що там було цікавого в сфері модингу тих часів)
2 433
Навіть по при всі моторошні речі, які були на цьому стрімі, в нас вийшло дуже гарно посидіти, я б сказав навіть "потужно" (гигигигигиги)
Дякую всім) і ОСОБЛИВО дякую всім, хто жорстко задонив з маминої карточки (або зі своєї). Люблю вас♥️
А якщо серйозно, то ми знайшли якийсь дуже незрозумілий і моторошний баг з чорною травою, треба буде окремий етер присвятити пошукам цієї кріпі штуки)
2 433
А ще, Анастасія намалювала крутняцький арт мене, тобто Ґедзя, ну ви зроз...)
Це коли ми грали в сторі мод вчора, то я пожартував, що я Хелбой😎
(Бо там був Хелбой в адмінській в'язниці)
Але це був не жарт😈😈😈
Інстаграм Анастасії: https://instagram.com/selly.wb?utm_source=qr&igshid=NGExMmI2YTkyZg%3D%3D
2 433
Сьогодні продовжимо гардкор на релізі 1.0.0
Орієнтуємось на 19:30, десь тоді і почнемо 🌀
(Не стоється теми, але в мене сьогодні, звідкись, новорічний настрій...)
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
