ar
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

الذهاب إلى القناة على Telegram

Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw

إظهار المزيد
2 432
المشتركون
لا توجد بيانات24 ساعات
-27 أيام
+430 أيام
أرشيف المشاركات

ЛМАО, я не писав сюди нічого вже 2 місяці, Ґедзь який зробив де-анон, це насправді не я, а самозванець, не вірте йому! А ой, не це... Я був трохи зайнятий + трохи відпочивав, але! Я зробив відео і, воно вже рендериться. Якщо зроблю нормальне зараз, то опублікую для спонсорів його вже цієї ночі, десь через 1.5 години, щось таке (якщо ютуб не скаже, що порушив права якихось авторів🙄) Відос, до речі, має зайти олдам мого каналу)) А ще хочу купити телеграм преміум, щоб вставляти смайлики трол фейса. А за клавіатурою був Ґедзь, бережіть себе і до нових зустрічей 🧖🏻‍♂️

Котики, знов потрібна ваша допомога. Хлопці з 92 штурмової, зараз займаються знищенням ворога на сході України. Із-за великої
+3
Котики, знов потрібна ваша допомога. Хлопці з 92 штурмової, зараз займаються знищенням ворога на сході України. Із-за великої кількості засобів РЕБ, в них зникають очі, а штурмувати без очей то самогубство. Забезпечімо наших воїнів очами разом! 😼 Залишилось ще половина! Autel 640t - 1шт. Mavic pro - 2 шт. Загальна сума ~8960$ 🎯 Ціль: 331 000₴ 🔗Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/2wUJ9y345i 💳Номер картки банки МОНО 5375 4112 0854 9639 💳Номер картки банки приват 5168 7520 0898 6450 💳PayPal mpanukov@gmail.com СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ НАРОДУ🦅🇺🇦

Не забувайте, що моби, які є в голосуванні, це просто приємний бонус до самого оновлення. Коли говорять, що моджанг рік робили трьох мобів, яких можна зробити за два дні, то це може й так) але ці моби, яких нам дають на голосуванні і не мають бути чимось серйозним чи великим, це просто невеличка додаткова взаємодія ком'юніті з розробниками, тай все. Нам же ще скоро і повноцінну тематику оновлення покажуть🕵️‍♂️ Я б реально не відмовився, щоб голосування за мобів припинилося і моджанг додавали лише тих створінь, які входять в тематику оновлення і яких вони туди нормально прописали і які вписуються в концепцію🧖🏻‍♂️

Якщо додавати всіх мобів, то гра буде виглядати якось так, овербагато всього не пов'язаного між собою на м²
Якщо додавати всіх мобів, то гра буде виглядати якось так, овербагато всього не пов'язаного між собою на м²

Слухайте, а що за прикол з тим, що всюди відоси і пости про те, що гравці хочуть щоб в гру додали всіх мобів, які були на голосуваннях? Це не жарт, це серйозно? Це ж буде просто покемон go, а не майнкрафт🤔 Я б навпаки деяких мобів повидаляв геть з гри, а тут хочуть, щоб додали всіх. Типу закликають не голосувати в цьому голосуванні, щоб бойкотувати mob vote 🌚 Це якось забагато всього буде, моджанг не вміє нормально поєднувати те, що вони додають і кожне нововведеня, воно ніби живе в вакуумі від інших оновлень

Обов'язково подивіться, щоб знати за кого голосувати 😇https://youtu.be/qE-aKw9mUR4

Подивились Швейцарію, в Японії було набагато крутіше) слухайте, всі хто голосував за Швейцарію, може ви переплутали зі Швецією?🌚

Ну, значить сьогодні Швейцарія) через годинку +- прибуваємо до пункту призначення)

Завтра знов поїдемо дивитись світ) яку країну оберемо?🌚
Anonymous voting

Ось, як і обіцяв 😇 https://youtu.be/c4QB4XTDmuk?si=D7KXkBUmDYsQr2xD

То що, цей во. Я вже трохи походив з вусами. Як краще, з ними чи без?)

Насолоджуйтесь) https://youtu.be/fGTpydJm5hQ

+ завтра, обіцяний трьох годинний відос по to the moon)

О, краще зроблю опитування) яке селище пероербляємо сьогодні?
Anonymous voting