пригадай
الذهاب إلى القناة على Telegram
/ Klavdia Petrivna my the Soulmate 🪭inst. klavverse.diary [пригадай] 👒inst. intelihentna [team] 🎧tiktok. klavverse [настя любить клаву]
إظهار المزيد2 116
المشتركون
+124 ساعات
-17 أيام
-1830 أيام
أرشيف المشاركات
2 116
+1
ти згадай ім'я моє чи навіє холод, наш спільний спогад? я була не права я, як завжди, не права
2 116
[зацвітуть маки в полі
засяють сріблом зорі
піднімай булаву, отамане бий, бий, барабане]
2 роки ❤️2 116
маленький апдейт:
у Клави вийшов новий мерч
і він зараз зі знижкою до 5 травня якщо давно хотіли - саме час✨
мерч ну дуже slayy 🤌🏼
✨https://klavdiapetrivna.com/merch2 116
зробила для вас
навігацію по каналу - щоб було легше знаходити те, що відгукується саме вам 👒
#рядки — цитати з пісень
#буденність — щось моє
#збережи — фото
#новини — всі новини від KP
далі будемо поступово доповнювати 🪭
2 116
я тепер - не твоя фея і не твоя муза, ти мене нічим не вдариш, як у картах туза! твої кроки навпаки такі, такі невмілі. тоді почну я перша, як в шашках ходять білі
kp/osty - чорні білі2 116
«я — вірш» залишився в мені але тут більше не тільки вірші -
тут про музику і мої відчуттята поезія нікуди не зникне з мого життя ✨
дякую тим, хто був зі мною раніше
і привіт тим, хто тільки прийшов2 116
[ніч заглушить весь мій біль
не йди від мене, навіть не смій
моя пташко, мені не важко
лиш трошки, коли одна я..]
kp - пам’ятай (техно)2 116
жовтаве світло астрономів місяця
досліджує поверхню наших спин
ми не спимо – ми дихаємо й світимось
а ніч у червні – всього шість годин
ми не спимо – ми лежимо без руху
нас упокорив пульс на двох один
а час кульгає аритмічно й глухо
бо ніч у червні – тільки шість годин
бо літо в червні пещене й примхливе
причин і скутків каламутить плин
одне за одним йдуть посухи й зливи
як ніч за днем і все – за шість годин
здавалося б – лови свою удачу
тасуй колоду з наслідків й причин
та наш протест недвижний і лежачий
бо ніч у червні всього шість годин
а за вікном – вільготність субтропічна
пахтить бензин палахкотить жасмин
ми безрухом затримуємо вічність:
любов у червні – тільки шість годин
Юрій Іздрик
2 116
Вже не вперше пишу й не вперше карбую рядки.
Звикла ставити коми, писати слова й додавати їх в зміст до листів.
Кожен лист починаю питанням одним «чи є десь ще ти?»
Наче йду по шляхах колись спалених нами мостів.
Тих листів вже забита шухляда моя у столі,
Вже чорнила скінчились не раз, наче доля дає мені знак,
Що не варто чекати, бо, звісно ж, ти не відповіси,
Проте й надія моя не вмирає, однак,
Вже не вперше я знаю й сама відмовляю собі,
Їх дарма надсилати. Дарма і писати, авжеж.
Адресат невідомий, зазначено просто «тобі»,
Листоноша не знає, куди надсилати — в повітря без меж?
І лишаю тому при собі ці сумні мемуари,
Наче пам'ять моя свій карбує в кімнаті музей:
У рядках цих нема ані крихти жалю чи омани,
Лишень правда гірка вся про те, як щосили біжу від жахливих ідей.
Від себе я тікати не взмозі, пробач,
Правду цю приховати навік аж ніяк я не зможу,
А який по рахунках у нас вже триває тут матч?
Хто програв з нас чи виграв ту кулю прокляту й ворожу?
По рахунках сплатили в зневірі й брехні,
Розбиваючи реальність на крихти й секунди,
Я не вперше пишу, але вперше читатимеш ти,
Якщо знайдеш колись серед мотлоху їх цілу купу.
Якщо після прильоту лишиться бодай хоч один,
Ти відкриєш. Побачиш нерівний й нервовий мій почерк,
І обнявши, сидітимеш, може, ще кілька годин,
Відчуваючи в венах текучості гіркий цей розпач.
Кажуть, поки живий, ще є шанс повернути назад,
Недописані миті спалити, відзняти на інший сценарій.
Якби знати, що більш не зустрінемось в той листопад
Я б відзняла наново усе до секунди останньої.
Я б хоч хай не майстерно зібрала до купи сюжет,
Перевтілила ролі життя, замінивши свій сум на надію,
Вірогідно, той фільм міг отримать добро на бюджет,
Бо у нім за весь час не лунало би фраз «я не зможу» й «не вірю».
І, можливо, на його прем'єру все ж хтось би прийшов,
Хтось дивився б в екран, розуміючи з перших секунд,
Що весь сенс цих моментів й надії — аби ти колись увійшов,
Прочитавши в листах про сердечний безжально триваючий бунт.
🌸Fire_Die
#віршіпідписників
2 116
Ми ходили з тобою під дощем
І були один одному теплим плащем
А коли зима замітала дороги снігом, зігрівалися теплим сміхом
Влітку потрапляли в дурні історії,
втрачали зв’язок, і це було геть не Ок
Я на пам’ять знала твій номер,
ти завжди відповідав, хоча сам не набирав
Нам нагадував вранішній спів птахів, що час розмов скінчився і телефон сів
Я хотіла з тобою ходити в Гори, Хотіла сказати, що ти моє море
Надіялась ти прочитаєш це
Між рядків, знаю, ти теж цього хотів
Нажаль цей світ нас підвів
І твоє серце назавжди спинив
Що лишається мені? Завжди
Пам’ятати твої вії на моїй щоці.
🌸100%illuminated
#віршіпідписників
2 116
❤️ «чи подобається мені моя робота/якщо так то що саме?» а якщо ні то чому ти досі там ?
#запитайсебе
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
