1 009
المشتركون
-124 ساعات
-47 أيام
+430 أيام
أرشيف المشاركات
1 009
+5
girlsss, зберігла для вас ідея манікюру! 🤩
я не люблю довго сидіти на манікє, тому роблю завжди нюд
але вам як inspo
1 009
зараз як ніколи стає зрозуміло хто в моєму житті просто «здавався близьким», а хто дійсно переживає і перепитує кожен раз як я, як самопочуття
хто майже жодного разу щиро не поцікавився як і шо, хоча здавалось ми так «дружили»
а хтось проявив емпатичність, хоча ми не так багато спілкувались
зробила висновки, дякую 🙏🏽
1 009
я вже заїбалась!
сьогодні знов здавала аналізи, -6к
знов колола мега болючі уколи
знов все болить так само
знов ледве ходжу
ще й менструація, ще й живіт болить
от такий добрий ранок, сподіваюсь у вас краще справи! 🤩
1 009
складно в один момент перестати рухатись, просто лежати постійно. коли ти завжди живеш в ритмі і завжди летиш всюди
я би зараз все віддала заради того ранку коли ти збираєшся, робиш тугу гульку і знаєш що попереду 5 класів де ти навіть не встигатимеш поїсти
1 009
📎така тема для роздумів:
короче, часто бачу на просторах інтернету цей прікол «от знайомлюсь з новою компанію і думаю якою буду особистістю в цей раз»
друзі, будьте самимисабимі !!!
будьте щирі в спілкуванні, будьте собою. для кого ці маски, кого ви намагаєтесь вразити
ви потім заплутаєтесь хто ви насправді)
«Чим більше людина грає роль, тим менше дозволяє собі бути собою»
1 009
+2
1. Я думаю що зможу пробачити все, зрозуміти чому людина так поступила. Але я ніколи не зможу довіряти цій людині
2. Монатік!
3. Діма Присташ, Бадабум, Діма Серебреніков, Андрій Веселий, Міха, мейбі Максимус (але я до нього не ходила, не знаю) може когось забула
1 009
+2
1. Я думаю що зможу пробачити все, зрозуміти чому людина так поступила. Але я ніколи не зможу довіряти цій людині
2. Монатік!
3. Діма Присташ, Бадабум, Діма Серебреніков, Андрій Веселий, Міха, мейбі Максимус (але я до нього не ходила, не знаю)
1 009
🌟: Як мій стан зараз? Який діагноз?
вирішила розказати вам в голосовому бо писати дуже довго
1 009
✍ якщо вам раптом буде цікаво, можете почитати :
Стрептокок
бактерія, яка почала активно розмножуватись, осідати на слизових оболонках. вони виділяють речовини що руйнують еритроцити та поширюють інфекцію в тканинах. імунна система перестає справлятись з ними і починає атакувати власні тканини (великі суглоби, гомілки, коліна, ліктьові або навіть серце) це вже як ускладнення
імунка сприймає власні здорові клітини як загрозу і починає знищувати їх)
1 009
8 день мого запалення
Набряк піднявся ще на коліно. Не можу зігнути і не відчуваю абсолютно мʼязи(
Таке відчуття ніби в суглоби накачали якийсь препарат і скоро він вибухне 😅
Температура все ще тримається кожен день. Але почала вже пити антибіотик, має ставати краще
1 009
майстер-клас в вс на жаль треба було відміняти(
але вчити базу можна ж і онлайн !!! правильно???
нагадую вам що існує така супір-пупір платформа)
HIP-HOP VOCABULARY
вчите базові степи > зустрічаєте ці груви в хореографіях > радієте що вже знаєте їх
ну це ж супір) 🤍
отут всі деталі
1 009
мені здається ви навіть пропустили в який момент це сталось, і я вам скажу що я теж !
ось так рандомно може статись) без травми, без якихось симптомів заздалегідь, просто різко
1 009
+1
апдейт по новинам:
вчора вранці я приїхала додому в Миколаїв. одразу пішла до свого лікаря, яка мені виписала аналізи і дала попередній діагноз запалення суглобів через якусь інфекцію. поки це ще не підтверджено, чекаємо результати аналізів
батьки трошки афігєлі від того що я взагалі ледве ходжу.але сьогодні я себе почуваю трошечки краще, бо колю уколи.
сьогодні ще їду на одну процедуру, а завтра фінальний чекап діагноза.
якщо це дійсно суглоб, то на те щоб він відновився треба набагато більше часу(
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
