ar
Feedback
⚔️ Сучасна Українська Поезія (СУП)

⚔️ Сучасна Українська Поезія (СУП)

الذهاب إلى القناة على Telegram

🍷 Розвиваємо та популяризуємо українську поезію. 📖 Поетичні вечори @ursus_poetry 🏴‍☠️ Критика віршів @litflib і @tanok_salamandr 🩸 Донори крові @ursus_donor 🦕 Батько @pasha_pishe 📹 Прямі ефіри facebook.com/ukrainepoets

إظهار المزيد
3 667
المشتركون
-424 ساعات
-137 أيام
-2830 أيام
جذب المشتركين
يونيو '26
يونيو '26
+29
في 0 قنوات
مايو '26
+29
في 0 قنوات
Get PRO
أبريل '26
+28
في 3 قنوات
Get PRO
مارس '26
+33
في 6 قنوات
Get PRO
فبراير '26
+37
في 0 قنوات
Get PRO
يناير '26
+28
في 1 قنوات
Get PRO
ديسمبر '25
+37
في 4 قنوات
Get PRO
نوفمبر '25
+43
في 1 قنوات
Get PRO
أكتوبر '25
+26
في 3 قنوات
Get PRO
سبتمبر '25
+35
في 6 قنوات
Get PRO
أغسطس '25
+35
في 1 قنوات
Get PRO
يوليو '25
+52
في 4 قنوات
Get PRO
يونيو '25
+30
في 4 قنوات
Get PRO
مايو '25
+42
في 2 قنوات
Get PRO
أبريل '25
+36
في 4 قنوات
Get PRO
مارس '25
+44
في 5 قنوات
Get PRO
فبراير '25
+32
في 5 قنوات
Get PRO
يناير '25
+62
في 3 قنوات
Get PRO
ديسمبر '24
+45
في 2 قنوات
Get PRO
نوفمبر '24
+56
في 6 قنوات
Get PRO
أكتوبر '24
+58
في 5 قنوات
Get PRO
سبتمبر '24
+81
في 6 قنوات
Get PRO
أغسطس '24
+188
في 11 قنوات
Get PRO
يوليو '24
+101
في 8 قنوات
Get PRO
يونيو '24
+74
في 8 قنوات
Get PRO
مايو '24
+70
في 5 قنوات
Get PRO
أبريل '24
+88
في 7 قنوات
Get PRO
مارس '24
+106
في 11 قنوات
Get PRO
فبراير '24
+78
في 6 قنوات
Get PRO
يناير '24
+117
في 9 قنوات
Get PRO
ديسمبر '23
+77
في 7 قنوات
Get PRO
نوفمبر '23
+95
في 10 قنوات
Get PRO
أكتوبر '23
+115
في 6 قنوات
Get PRO
سبتمبر '23
+124
في 0 قنوات
Get PRO
أغسطس '23
+145
في 0 قنوات
Get PRO
يوليو '23
+159
في 0 قنوات
Get PRO
يونيو '23
+153
في 0 قنوات
Get PRO
مايو '23
+118
في 0 قنوات
Get PRO
أبريل '23
+145
في 0 قنوات
Get PRO
مارس '23
+209
في 0 قنوات
Get PRO
فبراير '23
+515
في 0 قنوات
Get PRO
يناير '23
+280
في 0 قنوات
Get PRO
ديسمبر '22
+1 999
في 0 قنوات
Get PRO
نوفمبر '22
+1 494
في 0 قنوات
Get PRO
أكتوبر '22
+981
في 0 قنوات
Get PRO
سبتمبر '22
+553
في 0 قنوات
Get PRO
أغسطس '22
+140
في 0 قنوات
Get PRO
يوليو '22
+179
في 0 قنوات
Get PRO
يونيو '22
+133
في 0 قنوات
Get PRO
مايو '22
+250
في 0 قنوات
Get PRO
أبريل '22
+427
في 0 قنوات
Get PRO
مارس '22
+21
في 0 قنوات
Get PRO
فبراير '22
+8
في 0 قنوات
Get PRO
يناير '22
+13
في 0 قنوات
Get PRO
ديسمبر '21
+6
في 0 قنوات
Get PRO
نوفمبر '21
+11
في 0 قنوات
Get PRO
أكتوبر '21
+7
في 0 قنوات
Get PRO
سبتمبر '21
+10
في 0 قنوات
Get PRO
أغسطس '21
+4
في 0 قنوات
Get PRO
يوليو '21
+15
في 0 قنوات
Get PRO
يونيو '21
+8
في 0 قنوات
Get PRO
مايو '21
+5
في 0 قنوات
Get PRO
أبريل '21
+5
في 0 قنوات
Get PRO
مارس '210
في 0 قنوات
Get PRO
فبراير '21
+6
في 0 قنوات
Get PRO
يناير '21
+9
في 0 قنوات
Get PRO
ديسمبر '20
+415
في 0 قنوات
التاريخ
نمو المشتركين
الإشارات
القنوات
22 يونيو0
21 يونيو+1
20 يونيو+1
19 يونيو+1
18 يونيو+2
17 يونيو+1
16 يونيو+1
15 يونيو0
14 يونيو+3
13 يونيو+1
12 يونيو0
11 يونيو0
10 يونيو+2
09 يونيو+3
08 يونيو0
07 يونيو0
06 يونيو+5
05 يونيو+2
04 يونيو+2
03 يونيو+1
02 يونيو+3
01 يونيو0
منشورات القناة
ВІЙНА Життя стає дешевше, ніж слова, Яких іще немає у народі. Сумні розумні, п’яні, як трава, Дурні веселі, як чорти в природі. Хотів я душу тілом захистить, Померти в золотому сні без болю, Але душі назначено рости Ще в цьому світі, щоби стать собою. Її шліфують сильні вороги, Яким я вдячний, за яких молюся. Листки паперу, чисті, мов сніги, Лежать, чекають, доки повернуся І напишу про все, що тут застав, Натер до крові, Подробив, мов кістку, І вуличне, й величне, й пустота... Новини добрі і смертельну звістку. Коли війна кругом і у мені, Не хочеться вставати, дню радіти, Освячене лежить, як у труні. Освічене гребе отруйні квіти. Пасу до горизонту кураї. І хочеться гонимих почитати... В мені мої і пекла, і раї. Нікого аз не хочу проклинати. Як сіль морська землі, іскрить печаль У світі, що розтління повен, злоби. І падає з небесного куща Зоря чиясь роденівської проби. Вона красива, як летюче все, Вона трагічна, як усе, що пада. Бажання загадає: Секс і сенс... Й пішла до біса політична влада. Хмарки летять скоріше, аніж кров У жилах циркулює золотистих. Я знову у собі себе знайшов, Мов зернятко в калиновім намисті. Люблю осінню воскову журбу, Христовим шляхом йти і йти до світла. Дивитись, як тече до Бога Буг, Йому назустріч – відьмочки на мітлах. Небесний хор осінніх журавлів Голосить над церквами нетутешньо. І куля у ворожому стволі Для мене дозріває, мов черешня. Тому шукаю місце, де лягти, Щоб вічним сном заснути тут, не бути. В глибинах я шукаю висоти, Де юна радість, де нема отрути. Душа – як лист осінній у дуплі, А я зерно легенди розсипаю. І пастки всі на мене замалі, Хоч я вписався в лебедину зграю. А музика текла в мені, як час. Дерева муркотіли, мов котята. Тримала пам’ять шрами від меча, Жінки від мене прагнули почати... А я за дно тримався і горів. І смерть ставала Музою моєю. Там, угорі, як в лисячій норі... В суспільстві ж – як в кіосках «Лотерея». Хранитель-ангел тут зі мною є І мама з Того світу... як сльозина. У монастир чи на війну, Чи п’єм Майбутнє – Мов горілку із графина? Душевно хворий пес за мною йде. Малинові меди світань зоріють. А я бреду від Бога до людей, Яких прощати й причащати вмію. Я не до м’яса, до кісток люблю Одну красиву і набожну жінку. В записочці «За здравіє» «Павлюк» Вона, я знаю, пише, наче фінкою На корах пишуть, Що «Ми тут були», Ішли до себе важко і солоно: То як орли, то часто як воли, В могилу йшли – Як в материнське лоно. Іскриться космос у твоїх очах? Та нічого, скажу я вам, гордиться. Так свічечка нічого не втрача, Коли від неї інша загориться. Не книжник я, не фарисей… поет. Хоча уже й не хочу буть поетом... Бо світиться в мені пекучий мед, Який не описали ще газети. Холоне попіл молодих багать, В яких картоплю пік я з дружбанами... І хочеться все заново почать, Обвішавшись столітніми хрестами. Ігор Павлюк

2
#вірші
#вірші
92
3
ТАКЕ ДАВНЄ І ТАКЕ НИНІШНЄ... Такі до неба довжелезні дні, Такі сади, немов коліна в саднах... Тумани зупинились при вікні Чи просто мама постелили рЯдна? Сховався час в дзигарку на стіні - Дитині кожній по дитячій вірі... А тато знов розказує мені, Що возить грім Ілько на Божій фірі... І так гримить собі на всі світи, Що аж у хмари поховались гори, А будеш чемний, то покажем ти', Як ніч на день ховають до комори, В коморі темно, бо живе там ніч, Щоднини снить собі людськими снами, Як ми вночі ховаємось на піч, То що тоді буває, мамо, з днями?.. А, тату, Бог святіший, чи наш дід, Коли стоїть у церкві на колінах? А, мамо, скільки зим і скільки літ Жиє вогонь в нарубаних полінах? Хто в небі носить воду в решеті, Коли такі дощі, що аж не видко? А шо то значить, шо роки в житті - Лишень вспівай за ними - дим та й нитка?.. А, тату, а чому лиш до Різдва? А, мамо, шо то означає - Стрітень? А, тату, мамо, шо то за слова, Шо люди їх говорять на Великдень? А, мамо... Мамо, то болить чи ні, Коли в долоні забивають цвяхи? А, тату...Тату, шо ми за одні, Шо били нас і москалі, і ляхи?.. А, мамо...Мамо, шо то за книжки Сховали тато в причандалах шевських? Ну добре, добре, всипте три паски- Лишень скажіть, а хто він, той Грушевський? А кілько, мамо, треба трудоднів, Аби зібрати нас троїх до школи?.. ...А скільки, бУло, мамо, тих жалів, Шо вже про них не взнаємо ніколи? Ми, тату, виросли, бо ми - росли... Під що могли, під то підклали плечі... Бо мали в хаті клуб "Що?Де?Коли?" Коли з комори вибирався вечір... Богдан Томенчук
99
4
#тредс
#тредс
98
5
#історія_одної_пісні *я нікуди далі дому* осінь 2021. власна українізація відбувалась поступово. першочерговою мотивацією було бажання стати частиною саме української культури, адже російська мова розмиває національну приналежність коли пишеш поезію, дуже важливо вигадувати панчі, каламбури, небанальні рими, мовні звороти і робити все це швидко та влучно. не можна використати "очі-ночі" чи "спалені мости" і зробити вигляд, що ти дофіга новатор чи оригінальний автор. а бути оригінальним і майстерним неможливо без того, щоби думати тією мовою, якою пишеш десь у період мого життя, коли сни почали вже приходити українською, а рос розкладки вже не було на клавіатурі, я вертався з роботи і вигадав жартівливий віршик про апатію. мене завжди захоплювало, коли про найжахливіші речі розповідають з іронією, під незвичними кутами. а повторюваний рядок "я нікуди далі дому" звучав дуже впевнено, заряджено та незаїжджено. а мій низький рівень скілів призвів до використання простих рим, від чого віршик вийшов ще й досить мило-наївним у той же період я намагався вигадати послідовність акордів, яка би порушувала ті шаблони, які я як новачок помітив в піснях, які розбирав на гітарі. хотілося бути нетакусею, і в цьому мені також допомогла випадковість: коли я спробував зіграти цю ж гармонію на паверкордах, переплутав один акорд. вийшло нахабно та претензійно. і більше того – не зовсім зрозуміло в якій тональності. як виявилось, ця гармонія чудово застакалась із написаним віршем потім почалась повномасштабне. я намагався грати разом зі своїми друзями з енергодару. ми довигадували структуру треку, вписали в нього мною вигаданий риф, який став сигнатурним для цієї пісні. його я також вигадав у спробах зробити щось небанальне. але гурту у нас так і не вийшло пізніше я спробував грати цей трек з денчиком, що зрештою призвело до формування гурту. вигадав для лід-гітари не менш нахабну партію, яку денис доповнив. запросив із нами пограти на драмах наталі – вона теж вигадала собі партію. запросив мишка пограти на басу – і він теж написав свою партію. все клеєлось, вихоидло цікаво. пісню вже знали в різних тусовках але ніяк не виходило записати і звести трек так, щоби це влаштовувало, відповідало вайбу живих відтворень. мікс пережив чотири ітерації, зокрема і спробу мишка зробити своє зведення. вокал теж записувався незліченну кількість спроб. зрештою, зупинилися на версії, яка далека від майстерності, але чудово передає енергію п'ять років тому це був жартівливий віршик про апатію, придуманий дорогою з роботи. 19 червня цього року "я нікуди далі дому" нарешті вийшла на всі стрімінґові платформи і її можна прослухати за посиланням
121
6
"Якби можна було..." якби можна було повісити себе, як випраний одяг, на дріт щоби стікати мертвими мріями щоби вицвітали гріхи щоби перетворюватись на діряву шмату, обстріляну сонцем щоби птахи обсирали, а не люди щоби втрачати запах реалій зсихатись висіти доки прищепки не з'їдять волосся доки не вигойдаються сподівання бути знайденою зціленою... гойда-да, гойда-да, гойда-да, гойда-да... пора впасти гнилою сливою отруїти ґрунт скнінням стражданням і вічним "якщо б можна було..." Ольга Далабожак 19/20.06.26
145
7
Друзі, лишилось всього 6000 грн. 🤝🏻
135
8
"Будь-які збіги з реальними людьми та подіями випадкові", або: "Дисклеймер" Ти не змія, та тебе я пригрів, приютив, як молодшого брата. Я вбивав в собі Каїна, гравши мотив з кают полоненого барда, що тихо, як північ, чекає на страту, а може й у повінь на жалість богів. Збагнув, що помилування вже не варто ростити з надією в думках, бо гнів все спалив і порушив фундамент палацу, що з пластику ти вибудовуєш наново: стели, балкони, сади і фонтани горіли і плавились від мого палива Траншеї і шанці, там твої танці, в яких ти по шию ховаєшся, сумніви створюєш, сієш і пожинаєш, і вранці росою змиваєш сліди Я бісер кидатиму, литиму тони води у твоє решето, заливатиму вина криваво-червоні із нових плодів у загнилі міхи, щоб втопити провину Втомлений плавати, Лінивий втопитись. Навіщо повірив я місту, поклавши надії на саме того що стане летючою мишею? Чому та навіщо я створюю хвищу? Бо шторм в океані для мене ніщо. Твій аверс, так бережно вкритий піритом, ми стерли на іскри об грубий бетон Чекали припливу, щоб вийти у штиль, так втратили здобич усі китобої і поки поети писали листи, я тихо збирав собі нові набої От тільки тепер без надії на серці. Закривавлене, зшите, залатане й бите ще б'ється. Ти чуєш, як вітер несе ці рубці далеко за обрій із герцами? Де я сіяв впевненість, крізь морок й імлу, зростивши свій сад, взяв цвяхи й пару дошок. Спаленим полем я знову піду залишивши в хліві насіння волошок Я бісер кидатиму, литиму тони води у твоє решето, заливатиму вина криваво-червоні із нових плодів у загнилі міхи, щоб втопити провину Втомлений плавати, Лінивий втопитись. Навіщо повірив я місту, поклавши надії на саме того що стане летючою мишею? Горище (Крупа) 🔥
148
9
До речі, виявляється, що це був вірш Асі на моє персональне творче завдання, яке я дав їй ще десь роки півтора тому в рамках мого творчого наставництва і вона тоді його відклала, бо забракло майстерності)) 🤗 Пишаюсь ученицею. 😁
165
10
🦖 Велоцираптрик 🦖 Печиво — ранкова приманка і зникла буденна лямка. Шоколадна плямка на моїй щоці, твоїй лапці, Ти ховав носик в розтягнуті капці, коли за вікном гроза... Хто ж знав? Мій хижий Зубастик... Кумедно так мружиш очі і завжди, щоночі муркочиш У фортеці під назвою — ковдра, зігріваєш мою самотність. І хоч руки постійно слинявив, безбожно ламаючи правила, Ти найкращий Хижастик. Ба́йдуже на дзвін склянки чи блюдця. Ти просто зтягнув конфітюр… Мій холоднокровний друг, але найтепліший велюр, що так природньо грів душу самотню... На мене чекає найважча з тортур – Відмивати криваво-червону, в полуниці, підлогу, коли ти не поруч і більше не будеш тут. Сліпа паперова флотилія скарг Зруйнувала наш власний Асґард. Бомбардування з непотрібних порад: «Дитино, не треба так, він хижак, небезпечний звір, повір! Не приручиш! Гарчить ба, та й годі». Вас шкода. Я ж завжди знала, що це не так, всміхалась і ввічливо купувала твоє улюблене печиво, знов кілограм. Порожня квартира. Будь ласка, подай мені знак. … Сліди боротьби і шин, Тільки б живий. На шиби лягла колюча густа паморозь. Сніг… місто... ліс… мороз... Він згасне один невдовзі. Це нівечить душу і в пустку читаю обірвані вірші, чим далі, тим гірше, без тебе я інша — порожня від дір. Шкр! Шкр. Шкр… Шкребеться, мов мишка попід дверима. Відкрила і час незримо спинився. Мій пульс переходить у біг, Ледь притомний упав на поріг (Уже не малюк, цей рік ніби десять таких…) Пробач, що я просто дитина, а ти тепер битий, змарнілий, пошрамований звір. Здичавів на чорнім бетоні в пітьмі. Замість мурчання — глухий, надривистий рик. До зрад і жорстокості звик. Та це була їх стезя, не моя... Знаєш. Мовчиш. Печиво поруч просто лежить. Ти дряпаєш руки до крові, та стільки ж у цьому глухому гарчанні любові! Він вірить мені! Знову разом у цій війні — В стереотипному місиві блазнів — Зранені, вперті — живі! Він знову вчиться мурчати, і вже не влізає у ліжко. Тишком-нишком крадеться І знов мій улюблений дзвін — бите скло, не на зло, Ти просто полюєш на кухні… Та солодкі смаколики не даються так просто в лапки, і навіть через роки ти досі не зміг непомітно щось вкрасти. Не бійся, Ти — вдома. Яке ж це для мене ЩАСТЯ! Мій маленький Велоцираптрик. Ася Ейрена 20.06.2026 👉 P.s. Контекст, який зазвичай залишається за кадром. Реальна історія про те, чому лагідний домашній улюбленець перетворився на мого Велоцирапторика. Це історія про мого домашнього улюбленця, чорного котика — Пухнастика 🙌 Він любив сидіти в мене на плечі і муркотіти на вушко, завжди дуже обережно залазив на руки, зовсім не царапаючи мене десятирічну, і полюбляв шоколадні пряники. Це був найдобріший котик. Але дехто вирішив, що він небезпечний для курчат, його забрали і вивезли в мішку далеко в ліс, поки мене не було вдома. Я плакала декілька тижнів 😭 Кіт повернувся. Худий, облізлий, у кліщах, він гарчав замість муркотіння, агресував на всіх людей, крім мене. Батьки зробили всі потрібні щеплення. Кіт повернувся, але він більше не міг сидіти на плечі, бо дуже боляче царапав мене, поки ліз по шкірі, і так і не навчився муркотіти знов💔 Кіт прожив з нами до старості і пішов своєю котячою смертю. Більше в моєму житті не було ні котиків, ні собачок. І поки не планую ділити дім з чотирилапим другом, Пухнастик назавжди в серці ❤️‍🩹
151
11
Лишилось всього 8к грн
161
12
апетити збоченця рухи кобри жодних рим не хочеться надто добре жодних нерво-гойдалок танців з бубном скільки не рахуй дівок ліпша буду зліпимося сміхами ще й шляхами де б ми не поїхали не зшукають вижбурни всі заліки любий сліпер ми стрибнемо за руку в прірву світу Акка Гангрел
215
13
⚡️ Breaking News! Свої солодкі 16 сьогодні святкує відома київська поетеса, журналістка, громадська активістка, інфлюенсерка,
⚡️ Breaking News! Свої солодкі 16 сьогодні святкує відома київська поетеса, журналістка, громадська активістка, інфлюенсерка, волонтерка UrsusDonor, одна з улюблених ведучих UrsusPoetry та за сумісництвом маленька солодка булочка – Юлія Кобрин. 🧸 У цей радісний день, що подарував нам Юлю, зичимо їй невичерпного натхнення, любові, міцного здоров'я, нових крутих віршів, палкого народного визнання і всього найсвітлішого, що тільки можна побажати. ❤️ А ще Юля дуже любить каву, солодощі та книги. Тому якщо хтось має бажання привітати пані Юлію не лише словом, а й ділом – це легко зробити за посиланням: https://send.monobank.ua/5qxZdpqssT 🤗
199
14
недочуваю горластих, що розпинаються на хрестах, волають капслоком, римують крайнебо з небом, які вивертають спіднє і мають його за стяг, таврують під ним героями, юдами, перебендями – усіх, без розбору продажництва і звитяг – аби цільову оп’янити дешевим бренді, шукати, хто б роздивлявся, а краще склав посаг і заприсяг- нувся – стало вже їх переважним трендом ніхто з нас не вмів тамувати нічний кошмар допоки той не прийшов із огню і тротилу, й сталі однак же приборкують сотні крихких дівчат, тисячі хлопців у пікселях спиняють цей жах на яві то чом би й собі не добити його до кінця вдавити подушкою у тривожному коридорі, була тая ніч чи тільки здавалася, не була – закрий коридор, відпиши заповіт пандорі і далі живи, відганяй біду від своїх «усмішка твоя єдина» – вкладай у сторіз втікачкам від страху той жах заглядає у віко труни, а ти хоч би словом, єдиним корінням, заткала розріз не минаю чужі історії, оті що тихо звучать крізь довіру в очах і незамкнений страх в подолах – пуповинний зірчатий довічний чумацький шлях чує зі мною, тримає їм серце на рідних долах Світлана Ткаченко 21.09.2023
217
15
Поможіть Веронічці
184
16
⚡️ Збір коштів на чуйку, старлінк, зарядну станцію та намет для бійців НГУ, Харківський напрямок 💪 До мене звернувся приятел
⚡️ Збір коштів на чуйку, старлінк, зарядну станцію та намет для бійців НГУ, Харківський напрямок 💪 До мене звернувся приятель зі штурмового підрозділу НГУ із запитом на купівлю на купівлю чуйки, старлінку, зарядної станції та намету, які будуть використовуватися для виконання бойових задач. 👉 Ціль збору: 95К. Прошу вас долучитися донатами, репостами, допоміжними банками, лотами на розіграші, будь-якою допомогою. 💰 Донатити сюди: Банка: https://send.monobank.ua/jar/95AL8k4Rv5 Номер картки: 4874 1000 3937 6911 Paypal: veronikamovchann@gmail.com "на девайси для НГУ" 🙏 Ви – найкращі і ваша підтримка неоціненна!
174
17
Друзі, усім привіт, дещо затягнув із цим постом, але! Відкриваємо нову банку. Цього разу будемо підтримувати допоміжною банкою збір на ремонт автівки для 8АБр НГУ "Гармаш", де служить мій друг та поет, якого багато хто знає, Анатолій Шостак. Толік не так давно дістав чисельні поранення після того, як біля нього влучив FPV-дрон. Наша мета - 20 000 гривень. Ця мета вже на 43% виконана (провели захід Саду Деформацій цієї суботи) Цей ремонт для підрозділу справді потрібен, бо артилетрії треба швидко звалити після роботи по русні. Посилання на банку лишаю тут: https://send.monobank.ua/jar/7ucWFuRfSF Вітаються будь-які донати та репости!
182
18
10 фактів про веселу та компанійську дівчину, добру відьму (якщо будете себе чемно поводити), патужну уродженку Донбасу та но
10 фактів про веселу та компанійську дівчину, добру відьму (якщо будете себе чемно поводити), патужну уродженку Донбасу та нову ведучу UrsusPoetry — Сонце у Мороці: 1️⃣ Ніколи не програю чоловікам в дурня - гра до 3 перемог😏 2️⃣ Працюю на український бренд і всячіскі просуваю все українське 🇺🇦 3️⃣ Маю вівтар і займаюсь вивченням енергій - відьмую крч 4️⃣ Подвійна 10 - потужне колесо фортуни - це знов щось на езотеричному 🔮 5️⃣ Спорт як філософія життя, шкідливі звички - спосіб в цьому житті вижити 6️⃣ Мої емоції та їх прояв завжди викликає в людей підозру наче я на наркоті. То під екстазі, то під феном але я ніколи нічого окрім алко та паління не вживала. Просто я така від природи і перестала це стримувати, щоб потім не вибухати чи вигоряти🍷 7️⃣ Мої близькі кажуть що я сонечко, бо там де я з'являюсь завжди стає тепло і світло + я з Донбасу, тому історія мого псевдоніму пов'язана з цими речами 8️⃣ Один період життя присвятила гарним малолєткам (від 20 до 26 років) - чудовий експіріанс👠 Ні про що не шкодую😏 9️⃣ Я людина-зв'язки. Я або знаю чєловєвєчєка або знаю чєловєвєчєка котрий знає чєловєвєчєка, щоб допомогти майже по любим питанням. Так як я до всіх завжди з добром, люди відплачують мені взаємністю. Не всі, але то пофіг🚬 🔟 Моя емпатія немає меж. Якщо моїм близьким погано - я витрачу всю себе, щоб їм допомогти, але потім на деякий час зачиняюсь вдома і не можу спілкуватись ні з ким і не можу перестати плакати🥲
203
19
Саспенс проводить поетичний конкурс! «Екватор літа» 🕺 Донат від 2€ або від 100грн. дає тобі змогу прийняти участь в конкурсі
Саспенс проводить поетичний конкурс! «Екватор літа» 🕺 Донат від 2€ або від 100грн. дає тобі змогу прийняти участь в конкурсі та відправити свою поезію (приймаємо як старі так і нові роботи) ✨✨✨ Внески формують призовий фонд і три незалежних та неупереджених журі обирають переможців які отримають гроші!!! 💎 Можна подати до трьох заявок. Впродовж перших тижнів липня поезія учасників зʼявиться в цьому телеграм каналі і один з них (за вашими лайками) стане ще й переможцем глядацьких симпатій 🩷 Пиши про літо, римуй про життя, публікуй в Саспенс, повертай поезію в моду ❤️ Заявки сюди: https://forms.gle/ztgp5fBngPQx6bkL9
205
20
Навколо так, що аж бракує нот. Таке захрестя чи таке затишшя? На білім ложі облетілих цнот Так повесільно зашарілась вишня. Таких рум'янців і таких надій, Таких джерел - лиш пити й цілувати, Краса така - бери і володій, Бо світ увесь - одні Зелені свята. Зі ще одним великоднем душі, Церковця задивилася з-під стріхи, А десь отам, у раю на межі, Позеленіли зорі, як горіхи... Ти вся така на відстані гріха, І ніч неначе пазуха розшита... Чумацький Шлях тече, немов ріка, Й жита шепочуть: жити...жити...жити... Богдан Томенчук
189