uz
Feedback
འཆལ་པའི་ཡེ་ཤེས།

འཆལ་པའི་ཡེ་ཤེས།

Kanalga Telegram’da o‘tish
449
Obunachilar
Ma'lumot yo'q24 soatlar
-27 kunlar
-730 kunlar

Ma'lumot yuklanmoqda...

O'xshash kanallar
Ma'lumot yo'q
Muammo bormi? Iltimos, sahifani yangilang yoki bizning qo'llab-quvvatlash boshqaruvchimizga murojaat qiling>.
Kirish va chiqish esdaliklari
---
---
---
---
---
---
Obunachilarni jalb qilish
Iyun '26
Iyun '26
+15
3 kanalda
May '26
+22
5 kanalda
Get PRO
Aprel '26
+30
7 kanalda
Get PRO
Mart '26
+35
12 kanalda
Get PRO
Fevral '26
+27
5 kanalda
Get PRO
Yanvar '26
+24
7 kanalda
Get PRO
Dekabr '25
+54
10 kanalda
Get PRO
Noyabr '25
+18
5 kanalda
Get PRO
Oktabr '25
+32
4 kanalda
Get PRO
Sentabr '25
+47
10 kanalda
Get PRO
Avgust '25
+31
5 kanalda
Get PRO
Iyul '25
+100
15 kanalda
Get PRO
Iyun '25
+55
7 kanalda
Get PRO
May '250
6 kanalda
Get PRO
Aprel '25
+55
8 kanalda
Get PRO
Mart '250
4 kanalda
Get PRO
Fevral '25
+52
9 kanalda
Get PRO
Yanvar '250
5 kanalda
Get PRO
Dekabr '24
+75
3 kanalda
Sana
Obunachilarni jalb qilish
Esdaliklar
Kanallar
27 Iyun0
26 Iyun0
25 Iyun0
24 Iyun0
23 Iyun+1
22 Iyun0
21 Iyun0
20 Iyun0
19 Iyun+3
18 Iyun0
17 Iyun+1
16 Iyun+1
15 Iyun0
14 Iyun+1
13 Iyun0
12 Iyun+1
11 Iyun0
10 Iyun0
09 Iyun0
08 Iyun0
07 Iyun+4
06 Iyun+2
05 Iyun0
04 Iyun0
03 Iyun0
02 Iyun+1
01 Iyun0
Kanal postlari
2
Matn yo'q...
29
3
Matn yo'q...
35
4
Маранасаті. Люблю запах пам'ятування про смертність по вечорам
47
5
Дуже смішно з деяких генерованих зображень
Дуже смішно з деяких генерованих зображень
62
6
Дегустатора майонеза не бачу поки
63
7
О, знайшов тие що мені підходить
О, знайшов тие що мені підходить
65
8
Matn yo'q...
63
9
...
...
79
10
Геній
61
11
ДУНЯ КУЛАЧКОВА Яка потужна в нас життєва школа! Цих зустрічей не перерахувать – як обіймалась Дуня Кулачкова й незмінна тітка
ДУНЯ КУЛАЧКОВА Яка потужна в нас життєва школа! Цих зустрічей не перерахувать – як обіймалась Дуня Кулачкова й незмінна тітка Лєна Головач! Яка умить зчинялася робота! – Удвох перетирались тонни знань до сьомого й дванадцятого поту – гордився б ними й нами сам Онан! Не треба нам ні тещі, ні свекрухи, щоб міцно у руках тримать себе. Зворотньо-поступальні наші рухи здіймають нас до тисячних небес! Ми – хлопці роботящі і плечисті (долоні мозолисті з юних літ!) Вже Третя починається Пречиста, а ми без вихідних тримаєм світ! Бо ми не лайдаки якісь, не трутні! Ми добре усвідомлюєм той факт, що тонко полірується майбутнє у наших натренованих руках! І поки світом править хитавиця й ніхто не зна, чим скінчиться усе, тримаємо терпляче ми в правицях щось більше, ніж крихкий буденний секс! © Сашко Обрій.
47
12
"І ландшафт знов заговорив мовою насильства"
63
13
"Стиль — це єдине, де WideSea виграє, і це той момент, де варто запитати себе: готовий ризикнути сном на холоді ради вигляду спальника, який тебе всередині не видно (ти ж не в Instagram-сторіз спатимеш). Бери CW400." Клод забавний
67
14
Типу взяти трошки важчий, але с запасом температурного режиму і більш стильний? З іншої сторони я буду спати у біві, чи не буде це прям дуже тепло? Плюс це невідомий бренд, може хрень повна, хоча по вигляду прикольний. Чи все ж таки взяти нейчурхайк, який хоч трошки но легший, і ще більш зручний для ніг, бо я трошки задовбався від коконів. Але він явно програє по поінтам стилю) та і при всьому тому, запас по тпелоті все ж + ніж мінус
67
15
Котше, що, в фаворі цей чорний за 4500 який по заявленим характеристикам навіть занадто для літа бо ліміт у нього аж до -5. В
Котше, що, в фаворі цей чорний за 4500 який по заявленим характеристикам навіть занадто для літа бо ліміт у нього аж до -5. Важить він 900 г. Пух, характеристики якого прям космічні. В чому проблема? Це маловідомий бренд, аналог нейчурхайка, обзоров на цей спальник тупо ніде нема. І проти нього сам нейчурхайк CW 400, з цікавою комбінованою формою, який важить десь 750 грам теж пух, з заявленими характеристиками скромнішими, який до 0, який коштує 4790, сіро жовтого кольору.
67
16
О, ну оце стиль.
О, ну оце стиль.
72
17
Український слід...
76
18
Matn yo'q...
76
19
Matn yo'q...
74
20
Спочатку не поняв в чому ынформативнысть цього фото
Спочатку не поняв в чому ынформативнысть цього фото
73