Owl’s reading vibes 📚
Kanalga Telegram’da o‘tish
Публічний читацький щоденник🌻 🦉для співпраці: ✉️ @ms_nastasja Читаю художку, закохую в сучукрліт 📖 Вхід з читацьким квитком 🎟️ та гарним настроєм ❤️ Wish list - https://rewish.io/gCADAA 🎁 Inst: stasie.owl
Ko'proq ko'rsatish2 136
Obunachilar
Ma'lumot yo'q24 soatlar
-27 kunlar
-2230 kunlar
Ma'lumot yuklanmoqda...
O'xshash kanallar
Ma'lumot yo'q
Muammo bormi? Iltimos, sahifani yangilang yoki bizning qo'llab-quvvatlash boshqaruvchimizga murojaat qiling>.
Taglar buluti
Kirish va chiqish esdaliklari
---
---
---
---
---
---
Obunachilarni jalb qilish
Iyun '26
Iyun '26
+19
10 kanalda
May '26
+139
18 kanalda
Get PRO
Aprel '26
+79
18 kanalda
Get PRO
Mart '26
+121
19 kanalda
Get PRO
Fevral '26
+132
16 kanalda
Get PRO
Yanvar '26
+300
27 kanalda
Get PRO
Dekabr '25
+410
29 kanalda
Get PRO
Noyabr '25
+1 665
13 kanalda
| Sana | Obunachilarni jalb qilish | Esdaliklar | Kanallar | |
| 23 Iyun | 0 | |||
| 22 Iyun | +1 | |||
| 21 Iyun | 0 | |||
| 20 Iyun | +3 | |||
| 19 Iyun | 0 | |||
| 18 Iyun | +2 | |||
| 17 Iyun | 0 | |||
| 16 Iyun | +1 | |||
| 15 Iyun | 0 | |||
| 14 Iyun | +1 | |||
| 13 Iyun | +2 | |||
| 12 Iyun | +2 | |||
| 11 Iyun | +2 | |||
| 10 Iyun | 0 | |||
| 09 Iyun | +2 | |||
| 08 Iyun | 0 | |||
| 07 Iyun | 0 | |||
| 06 Iyun | 0 | |||
| 05 Iyun | +1 | |||
| 04 Iyun | 0 | |||
| 03 Iyun | +1 | |||
| 02 Iyun | 0 | |||
| 01 Iyun | +1 |
Kanal postlari
зі збіркою ромкомів прийдеться почекати — поки що ловлю вайби «хрещеного батька», як мене ще терплять? 🤗
| 2 | Ви готові відкрити для себе моторошний бік літературного світу?
Цікаво, а срачі будуть?
Як я люблю збірки..
Коли вже Ужасний напише роман..? вибачте, відволіклась 😑
«Багряний зріз» — антологія українських трилерів про таємниці, одержимості, переслідування, провину та розплату.
Сім історій про смерть і книжки від семи сучасних авторів і авторок.
Герої цих історій живуть серед нас: читають книжки, ведуть блоги, працюють у книгарнях, пишуть тексти. Поки одного дня кожен із них не опиниться надто близько до темряви.
p.s. збірка горору є, збірка фентезі та роментезі є, трилери — ось, будь ласка. чекаємо збірку ромкомів, чи як? 👀 | 297 |
| 3 | «Пісні світанку» рятують в дні, коли хочеться швидкого дофаміну 🥰 а в результаті — трішки розчулилась
🤍«Кордон» — Дарія Піскозуб
Дуже затишне оповідання. Я б з радістю прочитала якесь козі-фентезі у цьому світі, адже все відчувається рідним, несе памʼять, загоює рани. Тотальний сум охоплює від того, що є менш емпатичні люди, які не просто не здатні зрозуміти інших, а навіть не намагаються. І хоч цей біль від неможливості достукатись гостро резонує з сьогоденням, кричати про це вже не хочеться, бо приходить усвідомлення, що стіна — це далеко не будівельна конструкція. А вдома і стіни лікують.
🤍«Донька Марени» — Павло Деревʼянко
Темна жорстока історія про відчай від людської байдужості, який переростає в лють. Воно несе абсолютно інші емоції, ніж «Кордон» — боротьба і жага помсти. Ненависть засліплює та несе руйнацію тоді, коли вже немає чого втрачати. Сенс шикарний, шкода, воно найкоротше в збірці і мені не вистачило того вау-ефекту, на який здатен автор.
🤍«Захисник живих» — Ірина Грабовська
Історія, яка перевернула в мені все, повернула в обожнюваний сетинг «Замку із кришталю», змістила ракурс та підсвітила другорядних персонажів, про долю яких і не задумуєшся, змусила ще більше полюбити одну з головних персонажів трилогії. Про біль втрати, як важко прийняти та відпустити. Наділити сенсом майбутнє, коли здається, що воно його втратило та яким міцним є людських звʼязок. На що ми здатні закрити очі та з чим примиритись, щоб тільки залишитись з рідною людиною. Майстерно і, як завжди, викликає захват. Цікаво, як воно відчувається для тих, хто ще не знайомий зі світом, бо я сприйняла все значно вагоміше.
🤍«Кант надії» — Світлана Тараторіна
Альтернативний Київ 1941-го року, окупований жаскими створіннями. Від того, яку сторону приймуть люди, залежить їх виживання.
Щемка історія про окупаційний режим, сестринський звʼязок та силу музики, що дає надію навіть у темні часи.
Я прониклась цією історією, бо життя не уявляю без музики, і коли її немає, тиша відчувається гостро і стає нестерпною.
Сюжет забезпечив справжню поїздку на емоційних гірках: дві, здавалося б, непоєднувані емоції злилися в одну наприкінці, а непроглядну темряву осяяло світло.
Чиє оповідання читати наступним? | 338 |
| 4 | Я бачу вас цікавить Північ 🥰
А мене цікавить, чи її можна буде забрати на «Книжковій країні» | 338 |
| 5 | Якщо ви їдете в Вінницю, готуйтесь до:
✨«а ти вперше в Вінниці?»
✨«а як тобі Вінниця?»
✨«приїжджай ще»
✨«та не їдь, залишайся, в нас добре»
✨«скоро Вінниця стане літературною столицею»
✨«а он фонтан у нас! і ще один. і ще..»
Багато наговорилась за ці вихідні, а вони були дуже насичені — не залишалось нічого, як насолоджуватись моментом, теплом справжнього літечка, лимонадами та своїм містом з його гостями, всіх впізнали?👀
ураа, ми більше не загублений світ 🤗 дякую всім, хто завітав 💘 | 385 |
| 6 | Вінницька книжкова тусовка — це просто вогонь 🥹 Давно я так не відпочивала, як за один день тут. Максимально тепла і комфортна презентація, тішусь кожній зустрічі, а ще — сьогодні розвіртуалилась зі своєю бета-рідеркою Ведою 🖤 День в скарбничку спогадів завдяки Даші, Насті і Деї. | 405 |
| 7 | Книгарня «Герої» приймала сьогодні в свої обійми чарівну Світлану Тараторіну з презентацією продовження «Лазарус. Змій»🐍
І поки я дочитую, в турі пані Світлана вже редагує другу частину продовження. З нетерпінням чекаємо 👀 | 448 |
| 8 | Video xabar | 434 |
| 9 | Здається, в 2027-му всі будуть читати про крилатих чоловіків Крістоффа 👀
Дуже сміюсь з коментарів:
Читач: Бідні конячки. Не можу дочекатися.
Джей: Ха-ха-ха. У цій книзі НУЛЬ загиблих коней! Насправді взагалі нуль коней (що, ймовірно, пояснює, чому коні не вмирають)
Що ви там, «Імперію вампірів» читаєте? | 1 698 |
| 10 | 🗝 Суцільна головоломка, в якій важливо все: крапки й тире, шрифт, літери, числа та імена, вставки пошукових запитів, які немов пазлики доповнюють картину. Розгадати її здається нереальним, але кожна теорія вражає та книга продовжує жити в голові навіть після останньої сторінки.
😉«Ми колись жили тут» — Маркуса Клівера — історія, яка межує з реальністю та паранормальним, а страх народжується з моменту, коли починаєш розуміти, що логічне пояснення подій вислизає з рук та посилюється відчуття неправильності того, що відбувається.
👁 Маємо тривожну головну героїню Єву з досвідом панічних атак, і я б сказала, що вона досить добре намагається впоратись зі своєю проблемою, постійно виходить з зони комфорту, але це якраз і дає нам черговий привід сумніватись в надійності оповідача.
На порозі щойно придбаного квір-парою Євою та Чарлі будинку зʼявляється сімʼя. Чоловік заявляє, що колись там жив і з ностальгічними поривами показати дітям свою колишню домівку, просить 15 хвилин на екскурсію. Але обіцяні хвилини йдуть, а сімʼя так і не може покинути будинок. Чи не хоче?
🖊️ Все, що відбувається далі — автор майстерно грається з читачем. Непомітно історія затягує не даючи віддихатись і ось, коли здається, що знаєш наступний крок — він змінює ракурс та сюжет, втрачається відчуття безпеки, а саспенс можна їсти ложкою.
До трансформації в повноцінний роман, історія була опублікована у соціальній мережі Reddit — там вона знайшла своїх фанів, які називають все це the universe of Old House і досі шукають зачіпки та діляться своїми теоріями.
🎬 Netflix викупив права на екранізацію, де головну роль має зіграти Блейк Лайвлі, і я не пробачу їм, якщо вони цього не зроблять.
#Owlsbookwhispers | 491 |
| 11 | Я і Сара — кльова пара🤭 | 423 |
| 12 | Хочете побачити, як сайт лежить? 😴
Дивіться: https://publisher.in.ua/product/neskinchennyj-zhart/ | 527 |
| 13 | в Instagram несеться челендж «six to get to know me», я ж не лох теж доєднуюсь, бо є що показати 🙄
ось мої шість книг, які очолюють топ найкращого прочитаного цьогоріч (я б ще додала «Ми колись жили тут», але позицій лиш шість, та й Клівер мене пробачить, ми тут по сучукрліт).
а що вийшло в вас? | 605 |
| 14 | в Instagram несеться челендж «six to get to know me», я ж не лох теж доєднуюсь, бо є що показати 🙄
ось мої шість книг, які очолюють топ найкращого прочитаного цьогоріч (я б ще додала «Ми колись жили тут», але позицій лиш шість, та й Клівер мене пробачить, ми тут по сучукрліт).
а що вийшло в вас? | 3 |
| 15 | Опа, перша перекладна книга видавництва — детектив «Відділ рукописів» від французького письменника Антуана Лорана 🔍
«До уваги відділу рукописів». Саме з цією фразою щодня сотні романів, написаних невідомими авторами, розходяться по видавцях. 44-річна Віолен Лепаж — одна з найвідоміших редакторок Парижа. Вона ледве вийшла з коми після авіакатастрофи, і публікація роману «Цукрові квіти», автора якого досі не вдається знайти, досягла відділу рукописів, надаючи її долі нового повороту. Це особливо актуально, коли роман стає фіналістом Гонкурівської премії, а вбивства, подібні до тих, що описані в книзі, починають відбуватися в реальному житті. Хто написав цей роман і чому? Відповідь криється в минулому. У таємниці, яку навіть поліція не може розкрити. | 500 |
| 16 | Мені неочікувано здалось, що я давно нічого не купувала, а сьогодні привід є, та й вона надто довго висить в бажанках.
Якщо тут є жартики на рівні «Пасивно-агресивного шоу», I’m in, давайте сюди. 😊 контенту бути, хехе
Фразочки на стікерах — богічні. Але те, що «за читання книжок тобі ніхто не буде платити» — прикро, адже в Treads всі думають навпаки… | 483 |
| 17 | хм, на болотах певно щось святкують 👀 | 484 |
| 18 | А взагалі, я дочитала «Ми колись жили тут».
Проблема книжки в тому, що я не можу перестати про неї думати та відмовити собі в бажанні перерити ввесь інтернет 🙄 ну гаразд, це моя проблема, а не книжки..
➡ В квітні цього року в Маркуса Клівера вийшов роман “The caretaker” про жінку, яка погодилась на тимчасову роботу доглядальниці.
Три дні, замкнена в будинку незнайомця, в оточенні дикої природи узбережжя Орегону. Те, що починається як дивний підробіток, незабаром перетворюється на справжній кошмар.
Сподіваюсь на те, що в нас його швиденько перекладуть і буде нам щастя 🙂 | 467 |
| 19 | В ReadBerry новинки на передзамовленні. Зацікавило містичне фентезі від українського дебютанта про Чорнобильську зону.
👀 Знов тут фігурує Настя — я не вписуюсь в цю тусовку, називайте мене Стася тепер, хехе
Анотацію залишаю і собі, і вам:
«Мара» — світ, де магія та наука єдині, де під тонкою кіркою показної нормальності причаїлися жах, підступ і смерть, де зі злом не борються, а шукають компромісів…
У місці, яке зовнішній світ знає як Чорнобильську АЕС, від початку відбувалося щось лихе. Майже десятиліття під товстим шаром брехні зріло велике чорне зло. І 26 квітня 1986 року пухир луснув. Масштабний таємний експеримент з програмування дійсності провалився, зв’язок із командою дослідників обірвався. Земля здригнулася від потужного вибуху… а тоді мешканці Прип’яті та навколишніх сіл побачили стовп блакитного вогню, що сягав зоряного неба.
А тим часом студентка-програмістка дійсності й молодий майстер телепатії намагаються з’ясувати причини катастрофи. Вони ставлять дуже незручні запитання і, знімаючи шари цієї гнилої цибулини один за одним, прагнуть дістатися самого осердя кошмару та стати перепоною між ним та рештою світу, можливо, єдиною…
➡ Прочитати ознайомчий уривок та замовити можна тут ✨ | 473 |
| 20 | Типова розмова з людиною не з читацької бульбашки:
— Блін, зараз на сайті видавництва гаражний розпродаж, а сайт не працює 😒
— Це що, в подарунок гараж дають? Той, що Beer Mix?
*на ось цьому сайті* | 496 |
Endi mavjud! Telegram Tadqiqoti 2025 — yilning asosiy insaytlari 
