uz
Feedback
𝕣𝕖𝕒𝕕𝕚𝕟𝕘 𝕠𝕣 𝕥𝕙𝕚𝕤.

𝕣𝕖𝕒𝕕𝕚𝕟𝕘 𝕠𝕣 𝕥𝕙𝕚𝕤.

Kanalga Telegram’da o‘tish

про книжки які купую і читаю ❤️‍🔥 вішліст: https://rewish.io/T3kCAA співпраця і пропозиції: @da_s_m

Ko'proq ko'rsatish
1 392
Obunachilar
Ma'lumot yo'q24 soatlar
-37 kunlar
-2330 kunlar

Ma'lumot yuklanmoqda...

Obunachilarni jalb qilish
Iyun '26
Iyun '26
+197
2 kanalda
May '26
+8
5 kanalda
Get PRO
Aprel '26
+9
4 kanalda
Get PRO
Mart '26
+4
0 kanalda
Get PRO
Fevral '26
+99
4 kanalda
Get PRO
Yanvar '26
+382
2 kanalda
Get PRO
Dekabr '25
+45
12 kanalda
Get PRO
Noyabr '25
+362
4 kanalda
Get PRO
Oktabr '25
+88
9 kanalda
Get PRO
Sentabr '25
+17
3 kanalda
Get PRO
Avgust '25
+53
33 kanalda
Get PRO
Iyul '25
+139
7 kanalda
Get PRO
Iyun '25
+86
23 kanalda
Get PRO
May '25
+12
10 kanalda
Get PRO
Aprel '25
+80
389 kanalda
Get PRO
Mart '25
+31
2 kanalda
Get PRO
Fevral '25
+89
6 kanalda
Get PRO
Yanvar '25
+64
2 kanalda
Get PRO
Dekabr '24
+65
4 kanalda
Get PRO
Noyabr '240
0 kanalda
Get PRO
Oktabr '240
6 kanalda
Get PRO
Sentabr '24
+79
5 kanalda
Get PRO
Avgust '240
1 kanalda
Get PRO
Iyul '24
+73
2 kanalda
Sana
Obunachilarni jalb qilish
Esdaliklar
Kanallar
23 Iyun+1
22 Iyun+193
21 Iyun0
20 Iyun0
19 Iyun0
18 Iyun+1
17 Iyun+1
16 Iyun0
15 Iyun0
14 Iyun0
13 Iyun0
12 Iyun0
11 Iyun0
10 Iyun0
09 Iyun+1
08 Iyun0
07 Iyun0
06 Iyun0
05 Iyun0
04 Iyun0
03 Iyun0
02 Iyun0
01 Iyun0
Kanal postlari
🐺 Даруємо книгу "Хаскі та його Вчитель Білий кіт" разом із видавництвом BookChef ❤️ Перша частина всесвітньо відомої історії
🐺 Даруємо книгу "Хаскі та його Вчитель Білий кіт" разом із видавництвом BookChef ❤️ Перша частина всесвітньо відомої історії, яка роками розбивала і зцілювала серця читачів, вже от-от опиниться на полицях українських книгарень! Разом із видавництвом BookChef ми вирішили подарувати примірничок та закладку одному з вас 🌸 Що треба зробити: 🌟Підписатися на канал reading or this. 🌟Підписатися на канал видавництва BookChef. 🌟Залишити коментар з порядковим номером під оригінальним дописом на каналі reading or this. (якщо попередній коментар з номером 1, пишемо 2, і так далі). 🌟Поділитися розіграшем з іншим книголюбом. Підписки перевірятимуться. Переможця визначатимемо за допомогою рандомайзера на каналі reading or this. 26 червня о 19:30. Ця Високоповажна бажає удачі кожному! ☺️

2
сьогодні ввечері стартує розіграш книги, про яку я дуже багато писала останнім часом 👀 не пропустіть 😄
520
3
показую свої спонтанні покупки цього тижня, і знаєте що? про деякі з них я вже шкодую… але все по порядку! Підземелля і драма+1
показую свої спонтанні покупки цього тижня, і знаєте що? про деякі з них я вже шкодую… але все по порядку! Підземелля і драма - взяла, бо я люблю nerdy бойфрендів в окулярах і з неслухняним волоссям, а тут він саме такий 🙂 Корона Джасада - бо треба добити цю дилогію, але не прям зараз… бо я ще від першої частини не відійшла Нестерпна Шістка Трісти - ну це еротичний буллі-роман з лесбійками, я не могла пройти повз нього… Вона підкорює дівчину - чула, що воно миле, але це скоріше була спонтанна покупка, бо я повелась на гарну обкладинку і лише потім згадала, що не дуже люблю милі ромкоми. але може ще зачепить! Дикий темний берег - вона мене переслідувала по всіх італійських і польських книгарнях. серйозно, я бачила її в майже кожній з них, тому вирішила, що це знак і треба прочитати. плюс опис цікавий і відгуки чула я хороші! і моя найулюбленіша новинка — Американська королева))) брала цю книгу з очікуваннями чогось класного, бо це авторка Святого, а в центрі цієї трилогії поліаморні стосунки між двома чоловіками і жінкою… та от відкриваю я книгу, а там мене зустрічає присвята, схована за спойлером. і в цей момент я розумію, що з цим вибором, схоже, дуже помилилась 😪 виявилось, що перша частина дуже гетероцентрична, бо тут скоріше два чоловіка крутяться навколо жінки у сюжеті, намагаючись різними способами її вдовольнити (і описи інтимних сцен, відповідно, виглядають скоріше як у Священнику, ніж у Святому 🥺). вже з другої частини розкриваються їхні стосунки один з одним, і більше проявляється саме поліаморна частина їх відносин, а не просто «ми засовуємо в неї одночасно», але до цього ще треба дожити, і я не знаю, чи захочу я пробиратись через те, що вже встигла побачити на сторінках книги… але раптом хтось тут читав або бачив відгуки, то дайте знати в коментарях, пліз. бо на практиці книга виявилась абсолютно не тим, що я зазвичай читаю, і навіть не тим, що я хотіла б спробувати почитати, тож я дещо засмучена… ось такі спонтанні покупки вийшли, тож, як бачите, полиці чистила від зайвого не просто так☝🏻
521
4
отак вайбово сьогодні читала на вулиці, поки мене не прогнав павук, якого дуже зацікавив мій стаканчик з-під кави 👀 цієї кра+1
отак вайбово сьогодні читала на вулиці, поки мене не прогнав павук, якого дуже зацікавив мій стаканчик з-під кави 👀 цієї краси прочитала вже майже 40%, і мені подобається все більше і більше з кожним розділом. вже замовила собі з Амазону другу частину, дякую спонтанним покупкам на римському вокзалі 🙂‍↕️ 🍷Лихий король теж заходить чудово, особливо під хатні справи — щоб ви розуміли, я ледь не пересушила рибу в духовці, бо Кардан і Джуд неочікувано вирішили, що час їм стати ближче, ю ноу… а взагалі у мене якийсь період, коли я читаю і дивлюсь те, що мені давно рекомендували, і у випадку з «дивлюсь» це Інтервʼю з вампіром 🫦 божееее, ну не дарма рекомендували, бо я буквально божеволію з кожної серії і відчуваю, як до мене підбирається нова гіперфіксація. робіть ставки, коли я піду замовляти всі книги Енн Райс з Амазону 🤩
392
5
Продаю книжки зі своєї бібліотеки 📚 давно думала зробити такий допис, бо книжечок назбиралось багато, і мені дуже треба звіл+1
Продаю книжки зі своєї бібліотеки 📚 давно думала зробити такий допис, бо книжечок назбиралось багато, і мені дуже треба звільнити трошки місця на полицях 🙏 вся інфа нижче: Immortal longings - видання Fairyloot, нова, не читалась, стан ідеальний Faebound - видання Fairyloot, нова, не читалась, стан ідеальний Where Shadows Meet - видання Fairyloot, нова, не читалась, стан ідеальний Lies We Sing To The Sea - видання Illumicrate, нова, не читалась, стан ідеальний Фальшивий принц - нова, не читалась Мрійник Стрендж - мною не читалась, куплена в Плекай, має пожовтілі від часу сторінки, але окрім цього все ідеально Піранезі - читалась один раз, стан ідеальний Пекельна пісня - нова, не читалась Магнолія Паркс - нова, не читалась Голограф веселкового поля - читалась один раз, стан ідеальний Day off - читалась один раз, стан ідеальний Персі Джексон, 1 частина - не читалась, є малесенька царапина на задній стороні, додатково можу вислати фото Тресс зі Смарагдового моря - читалась один раз, стан ідеальний Між світами - прочитано 50 сторінок, стан ідеальний Катабазис - читалась один раз, стан ідеальний, видання зі зрізом Кисла вишня - нова, не читалась додаткові фото вишлю, з усіх боків книжечки покажу, відправлю будь-якою поштою ❤️
379
6
як же я кайфую від Лихого короля 🌟 взагалі не очікувала, що мені настільки подобатиметься, бо першу книгу я читала досить "р+4
як же я кайфую від Лихого короля 🌟 взагалі не очікувала, що мені настільки подобатиметься, бо першу книгу я читала досить "рівно". тут же у мене стільки емоцій в кожному розділі, що я цій книзі ще на перших 15% поставила 5⭐️ і сподіватимусь, що подальші події мене не розчарують. але найбільше мені подобається витріщатись на цього Кардана з обкладинки Fairyloot. він тут виглядає таким неземним, прям відчувається, що він нелюдська істота, ну дуже гарно! тож так, закономірно я тепер обсесд Карданом і гарячково шукаю, де купити фанко з ним… дякую Абук за аудіокнижку, бо я б так ще декілька років відтягувала 🤧
307
7
згадала цікавий момент про італійські книжки, який я вам ще не розповідала — вони часто обʼєднують фентезійні трилогії в одну+4
згадала цікавий момент про італійські книжки, який я вам ще не розповідала — вони часто обʼєднують фентезійні трилогії в одну книгу 👀 получається ось така цеглина 3 в 1, яку важко навіть в руках втримати. знаю, що це не така вже рідкість та інколи таке роблять і з англомовними виданнями деяких серій, бо бачила таке з Червоною зимою, але сам концепт дуже… цікавий. тим паче, що зустріла я таку кількість збірників лише в одній книгарні у Флоренції, і їх там було прям багато і на будь-який смак 📚особисто я більше люблю відчуття завершеності після того, як дочитуєш частини трилогії книгу за книгою. проте маю таке ж збірне видання французького Полоненого принца, і конкретно там це більш ніж має сенс, бо серія чудово читається як одна книга без жодних пауз, ще й окремі частини досить маленькі а як вам такий формат?
368
8
побачила цікаву штуку у Лілі та Ганки, і вирішила собі теж зробити 🥰 обирати було складно, але як же я зраділа, коли згадала
побачила цікаву штуку у Лілі та Ганки, і вирішила собі теж зробити 🥰 обирати було складно, але як же я зраділа, коли згадала, що All The Young Dudes — фанфік по ері мародерів, який сформував мою персоналіті — скоро стане книгою, а значить його сюди теж можна спокійно додати! а взагалі брала те з прочитаного, про що найчастіше думала за останні роки. бо для мене це найкращий показник, коли книга прочитана вже давно, а її все одно постійно згадуєш🙂‍↕️ а які книги найкраще розповіли б про вас?
342
9
гляньте, яке цікаве оформлення буде у польського видання Ерхи 👀 в твіттері всі іноземці зацінили, а самі поляки навпаки захе+2
гляньте, яке цікаве оформлення буде у польського видання Ерхи 👀 в твіттері всі іноземці зацінили, а самі поляки навпаки захейтили 🤐 дійсно, виглядає незвично для тих, хто звик до вже звичного оформлення англомовних видань Seven Seas, та цей варіант мені дуже нагадує те, як оформлюють даньмеї в оригінальних китайських виданнях. Rosmei в свою чергу, як видавництво, яке локалізується в Сінгапурі, теж ближче до такого менш персонажоцентричного стилю, і мені їх оформлення дуже подобається ну і арти теж вийшли просто шикарні ❤️ а вам як такий варіант оформлення?
378
10
якимсь чином за сьогоднішній день я купила сумарно 12 книжок 🤐 6 з них даньмеї, бо я чекала на акцію 3 за ціною 2 на амазоні майже півроку…
348
11
💩Квірна підбірка 💩 #bingo_or_this зробила для вас першу підбірку до Літнього бінго, а також до місця прайду в цілому, бо кв+1
💩Квірна підбірка 💩 #bingo_or_this зробила для вас першу підбірку до Літнього бінго, а також до місця прайду в цілому, бо квірних рекомендацій забагато не буває 🌈 тут я зібрала книги з ЛГБТК+ стосунками і персонажами, та додала я виключно своїх особистих фаворитів. всі ці книги я читала і дуже вподобала ❤️ деякі з них більше сфокусовані на стосунках, інші ж зачіпляють орієнтацію героїв більш фоново та фокусуються на сюжеті і історії, яка відбувається навколо персонажів. тому варіантів багато, і всі я можу щиро рекомендувати! а щодо мого вибору під категорію з ЛГБТК+ персонажами, то нічого конкретного не планую, бо сюди у мене і так буквально кожна друга книга підходить, ви ж знаєте)) а що ви обрали б під цю категорію?
377
12
тут у КСД цікава акція, тому я вже купила 5 книг... і йду власне ділитись із вами! чим більше берете, тим більша знижка, я от взяла 5 книжок за 1800 грн 🌟
398
13
знайшла для вас щось квірне і цікавеньке 👀 Godbutcher — це книга, натхненна міфом про Ікара, з тропом від ворогів до коханці+2
знайшла для вас щось квірне і цікавеньке 👀 Godbutcher — це книга, натхненна міфом про Ікара, з тропом від ворогів до коханців у сеттінгу Давньої Греції 🫦 а ще воно мені деякими моментами дещо нагадує Амфореус з ХСР, але я просто обираю бути делюжинал… обіцяють якісь випробування, суперництво, боротьбу із богами, помсту і оце все смачненьке книга вийде аж в березні 2027 року, але я собі вже додала її на гудрідз 👀
442
14
сьогодні якийсь день екранізацій? зранку про Зайчика вже новину бачила, а тепер ще й Знищ мене??? ну, не знаю як ви, а я дуже чекатиму на каст Аарона, хоч і не читала жодну з книг (поки що) 🫦
424
15
це я намагаюсь пригадати події Жорстокого принца перед читанням Лихого короля, коли єдине, що я памʼятаю, це те який Кардан п
це я намагаюсь пригадати події Жорстокого принца перед читанням Лихого короля, коли єдине, що я памʼятаю, це те який Кардан позорник
390
16
після таких ночей завжди важко знаходити в собі ресурс для якогось постингу, бо його і на базове функціонування практично не
після таких ночей завжди важко знаходити в собі ресурс для якогось постингу, бо його і на базове функціонування практично не залишається але принаймні вчора в підземному переході я нарешті дочитала Захопити 13! досі намагаюсь остаточно визначитись із фінальною оцінкою, бо були як моменти, які мені сподобались, так і ті, які мене дратували. тому відгук точно буде, мені самій прям цікаво сісти і скласти всі думки і враження разом але я неочікувано для себе все ж привʼязалась до героїв, тому навіть задумалась, чи не прочитати другу частину… але такі рішення я прийматиму вже коли висплюсь👀
388
17
Світ: відкриває Саграду Фамілію, яку будували 144 роки. росія: атакує світову спадщину ЮНЕСКО. Колись на Заході зрозуміють, ч+4
Світ: відкриває Саграду Фамілію, яку будували 144 роки. росія: атакує світову спадщину ЮНЕСКО. Колись на Заході зрозуміють, чим на справді є їхня улюблена російська культура… Вночі атакували також кіностудію Довженка, в результаті знищено найстарішу костюмну колекцію України. Нещодавно також постраждав Харківський художній музей та Національний музей «Чорнобиль».
277
18
я вже трошки відпочила, тому настав час дещо привести до ладу своє читання. за відпустку я багато всього встигла надкусити, і нічого не завершити 👀 тому трошки планів! 🤎вибачаюсь за такий контент в місяць прайду, але мені залишилось менше 100 сторінок Захопити 13, тому я його таки добиватиму сьогодні-завтра, аби поставити галочку в річному плані прочитати книгу, в якій більше 1000 сторінок 🤎Янголи і демони мені не зайшли, я там в Римі їх і відклала, навряд дочитуватиму 🤎Другий том Маленького грибочка мені добре заходив в літаку, але там не було можливості додати його в рорк навіть, тому відчувається як щось написане олівчиком, знаєте. поки не знаю, чи продовжуватиму зараз або ж пізніше, але точно ще повернусь до неї, бо було цікаво 🤎There’s Something Wrong With the Chief читала прям дуже маленькими порціями, тому досі не розумію, чи мені подобається. добʼю 13 і він наступний в планах, щоб так нормально взяти і засісти з книжечкою ну і мені треба звісно ж аудіокнигу 👀тому дивлюсь на Лихого короля, але ще можу обрати щось під бінго, подивимось! розказуйте, що зараз читаєте?
404
19
отже, я вже третій день в дорозі і от-от буду вдома, а значить контенту стане більше! та зараз хотілось би трошки підвести пі+7
отже, я вже третій день в дорозі і от-от буду вдома, а значить контенту стане більше! та зараз хотілось би трошки підвести підсумки подорожі, яку я ще дуже довго згадуватиму 🥰 я побувала в 5 містах, вживу почула одного з улюблених виконавців, побачила неймовірні памʼятки античності, роботи майстрів епохи відродження, зробила «оригінальну» фотку з Пізанською вежою, накупила яою і провела не один незабутній вечір в апартаментах з просто неймовірним видом на Флоренцію, за яким я вже дуже сумую. і це лише крихти емоцій, які мені подарувала ця відпустка, бо як все згадувати, то треба буде змінювати формат на тревел-блог 😶 у мене ще багато класних фото незвичних книгарень і цікавих книжок, які я показуватиму вам ще після повернення додому, бо там часу робити контент було обмаль, самі розумієте… та зараз разом із втомою, тугою за домом і вдячністю за таку кількість вражень та позитивних емоцій, які отримала за ці декілька тижнів, я відчуваю якусь справжню закоханість у світ, який нас оточує. тож так, якщо маєте змогу, подорожуйте і шукайте ті емоції, вони того варті ❤️
483
20
Видавництво БукБанда оголосили про своє закриття 💔 На сайті триває фінальний розпродаж книг, зараз саме час придбати щось, якщо досі відкладали 🤧
474