uz
Feedback
TYPY GREGA

TYPY GREGA

Kanalga Telegram’da o‘tish
4 510
Obunachilar
Ma'lumot yo'q24 soatlar
Ma'lumot yo'q7 kunlar
-1230 kunlar
Postlar arxiv
Przechodzę do niemiec, a mianowicie do bardzo ofensywnych zespołów. Głównie skupię się na Frankfurcie bo to oni grają na 3 z
+1
Przechodzę do niemiec, a mianowicie do bardzo ofensywnych zespołów. Głównie skupię się na Frankfurcie bo to oni grają na 3 z tyłu z wysoko ustawionymi wahadłami co w konsekwencji daje dużo strzałów, goli. Nigdzie nie ma tylu sytuacji bramkowych co w meczach Frankfurtu. Hoffenhein będzie bił się z BVB o wicelidera. Bardzo mocno weszli w sezon i uważam że to oni będą przewodzić grą. Gdyby grali u siebie nie grałbym napewno strzałów obu zespołów tylko ewentualnie ich. 11/12 u siebie eintracht 9 strzałów w lidze ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅❌ 11/12 na wyjeździe hoff 9 strzałów ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅❌

zaczynam od zespołu który miażdży swoją ligę i to dubluje prawie 2 krotnie zespół znajdujący się na 2 miejscu. wraca saibari
zaczynam od zespołu który miażdży swoją ligę i to dubluje prawie 2 krotnie zespół znajdujący się na 2 miejscu. wraca saibari do składu więc niedość że grają u siebie to jeszcze powraca na dyszkę marokańczyk który moim zdaniem musi wyjść w pierwszej jedenastce bo parę dni później grają mecz w lidze mistrzów z bayernem i musi na nowo poczuć swój zespół. przewidywany skład gospodarzy dosyć mocny a breda jest przy spadku. moim zdaniem nie ważne czym wyjdą te 2 bramki min strzelą. breda na 14 ostatnich meczów wygrała tylko jeden. 13/13 psv wygrało w lidze oraz strzelili 2 gole ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

DUBEL 🇩🇪🇳🇱 2J 💶 https://superbet.onelink.me/Tegf/17tixlb5
DUBEL 🇩🇪🇳🇱 2J 💶 https://superbet.onelink.me/Tegf/17tixlb5

siema ekipa, 🕺 sporo meczów na dzisiaj aż mi się w głowie zaczęło kręcić.😰 końcowo udało mi się znaleźć dwa które do mnie najbardziej przemawiają. 🫡 12:00 ⏳

kolejny dubel z rzędu w kasie ✅💶 270 osób zaufało 🤑 wariat za 0,5 J brakło 2 rogów... dzień na mocny plus 🤝 miłej nocy i d
kolejny dubel z rzędu w kasie ✅💶 270 osób zaufało 🤑 wariat za 0,5 J brakło 2 rogów... dzień na mocny plus 🤝 miłej nocy i do jutra 🕺😴

18:00 🕕 🇹🇷🇳🇱

0,5J 💶 nie gra onuachu więc warto zaryzykować plus holandię z tym samym pokryciem praktycznie. https://superbet.onelink.me/T
0,5J 💶 nie gra onuachu więc warto zaryzykować plus holandię z tym samym pokryciem praktycznie. https://superbet.onelink.me/Tegf/hybsr27b

zlepek z ekipy bookiez do której serdecznie zapraszam 👨‍🍳 🔗 https://t.me/xbookiezz taśma z kursem 14 🎞️⬇️ 🔗 https://superbet.onelink.me/Tegf/l8noabmn

tasiemka pod emocje ??? 100❤️ i podrzucam

przechodzę do holandii w której oczywiście priorytetem są rogi, de graff u siebie robi ich nawet więcej niż Den Haag. Dziwi m
przechodzę do holandii w której oczywiście priorytetem są rogi, de graff u siebie robi ich nawet więcej niż Den Haag. Dziwi mnie taki kurs i to u siebie. Waalwijk traci bramkę z każdym zespołem tylko nie z drużynami ze spadku. Boersma oraz Van Der Heide na napadzie którzy strzelają w każdym meczu praktycznie bramkę powinni zrobić robotę. 9/10 De Graafschap strzeliło 2 gole w meczu ✅✅✅✅✅✅✅✅✅❌(gramy tylko jeden) 9/10 De Graafschap u siebie wykonało min 6 rogów ✅✅✅✅✅✅✅✅✅❌(gramy 2 mniej)

dzisiaj skupię się głównie na ofensywnym pomocniku gospodarzy. mianowicie ernest muci, były piłkarz legi warszawa który aktua
dzisiaj skupię się głównie na ofensywnym pomocniku gospodarzy. mianowicie ernest muci, były piłkarz legi warszawa który aktualnie dominuje ligę turecką. w każdym meczu niesamowite liczby bramek a tym bardziej strzałów które dzisiaj gramy.kurs na 3 strzały powinien być w okolicach 1,10 a jest wystawiony po 1,40. w lidze tak to wygląda: vs Kocaelispor 4 strzały ✅ vs Genclerbirligi 4 strzały ✅ vs Besiktas 9 strzałów ✅ vs Goztepe 6 strzałów ✅ vs Konyaspor 4 strzały ✅ vs Basaksehir 4 strzały ✅

DUBEL 🇹🇷🇳🇱 2,5J 💶 https://superbet.onelink.me/Tegf/7s5fua90
DUBEL 🇹🇷🇳🇱 2,5J 💶 https://superbet.onelink.me/Tegf/7s5fua90

siema ekipa, 🕺 na dzisiaj w planach póki co główny dubel. znalazłem dwa bardzo ciekawe zdarzenia. 🍿 2,5J 💶 12:10 ⏳

Również dzięki Mati za piąteczkę 🫡✅✅✅
Również dzięki Mati za piąteczkę 🫡✅✅✅

Był też gorszy okres, ale wracamy do normalności 😁. Dobrze cię znowu widzieć Kola. pozdrawiam i dziękuję za dyszkę 🫡✅✅✅
Był też gorszy okres, ale wracamy do normalności 😁. Dobrze cię znowu widzieć Kola. pozdrawiam i dziękuję za dyszkę 🫡✅✅✅

Pozdro Cimiii dzięki za szósteczkę ✅🤑✅
Pozdro Cimiii dzięki za szósteczkę ✅🤑✅

BOOOM 🤯. wielkie dzięki Ślepy za 50 zł. Tasiemki oddają 🤑, szkoda czerwa bayernu bo na ostatnie 4 tasmy z kursem 10+ byłyby
BOOOM 🤯. wielkie dzięki Ślepy za 50 zł. Tasiemki oddają 🤑, szkoda czerwa bayernu bo na ostatnie 4 tasmy z kursem 10+ byłyby 3 zielone. dobre i dwie 😁. dzięki za zaufanie oraz tak duże wsparcie 🫡✅✅✅

dziękuję za każdą groszową wpłatę ☕️ https://buycoffee.to/or-greg?utm_source=ZS&utm_medium=ZM

live zabrakło kartki 📃 na zawodników siadło ale z kursem 1,51 bo za manciniego zwrot 👊 ale za to znowu siedzi taśma z kurse
live zabrakło kartki 📃 na zawodników siadło ale z kursem 1,51 bo za manciniego zwrot 👊 ale za to znowu siedzi taśma z kursem 12 🫡💶✅ miłej nocy i do jutra 😴

główny ponownie w kasie ✅💶 prawie 500 osób zaufało 🤯 wielkie dzięki za tak duży odzew 🤝🥳
główny ponownie w kasie ✅💶 prawie 500 osób zaufało 🤯 wielkie dzięki za tak duży odzew 🤝🥳