dead angle
Kanalga Telegram’da o‘tish
"Добре, що про мене забудуть. Забудуть ті, хто марні й нерозумні."
Ko'proq ko'rsatish410
Obunachilar
Ma'lumot yo'q24 soatlar
+17 kunlar
+430 kunlar
Postlar arxiv
411
Repost from Жоске падіння штанів на заводі
Я вас вітаю, любі друзі, ви пережили четвертий (дванадцятий) рік найбільшої, найсучаснішої війни в світі на даний момент, keep that up! Сподіваюся побачити вас всіх через рік цілими і здоровими. Вічна шана і памʼять тим, хто віддав життя і хто проливає піт і кров за волю нашу.
❤️🇺🇦🕯
411
Repost from кавунова пігулка
видаліть телеграм якщо всі ваші спроби розповсюдження щастя та любові не є щирими а лише спробою доказати комусь що вам похуй
🤔🍵
411
Repost from 🇺🇦 sleepless' fireplace
Каналу стукнув третій рік. На диво минулий творчий рік видався доволі плідним. Але треба більше. Точно можу сказати, що багато чому навчився, багато що довершив на рівень вище, і це справді радує.
Хотів би я щось тут гарно розписати, але чим далі йде час — тим менше я сенсу бачу публічно ділитись особистим. Лише впевнено пожму руку та подякую тим, хто досі тут та далі спостерігає за моїм турбоаутизмом.
Для бажаючих підтримати мою творчість та привітати зі святом прикріпляю банку. Дякую!
Не прощаюся, далі буде
#тримаю_в_курсі
Endi mavjud! Telegram Tadqiqoti 2025 — yilning asosiy insaytlari 
