uz
Feedback
dead angle

dead angle

Kanalga Telegram’da o‘tish

"Добре, що про мене забудуть. Забудуть ті, хто марні й нерозумні."

Ko'proq ko'rsatish
410
Obunachilar
Ma'lumot yo'q24 soatlar
+17 kunlar
+430 kunlar
Postlar arxiv
photo content

photo content
+1

Repost from Herding
#commission belladonna😈
#commission belladonna😈

Я вас вітаю, любі друзі, ви пережили четвертий (дванадцятий) рік найбільшої, найсучаснішої війни в світі на даний момент, keep that up! Сподіваюся побачити вас всіх через рік цілими і здоровими. Вічна шана і памʼять тим, хто віддав життя і хто проливає піт і кров за волю нашу. ❤️🇺🇦🕯

photo content

photo content

photo content

Repost from palyvoda
photo content

#daily_faust_status
#daily_faust_status

видаліть телеграм якщо всі ваші спроби розповсюдження щастя та любові не є щирими а лише спробою доказати комусь що вам похуй 🤔🍵

Каналу стукнув третій рік. На диво минулий творчий рік видався доволі плідним. Але треба більше. Точно можу сказати, що багат
Каналу стукнув третій рік. На диво минулий творчий рік видався доволі плідним. Але треба більше. Точно можу сказати, що багато чому навчився, багато що довершив на рівень вище, і це справді радує. Хотів би я щось тут гарно розписати, але чим далі йде час — тим менше я сенсу бачу публічно ділитись особистим. Лише впевнено пожму руку та подякую тим, хто досі тут та далі спостерігає за моїм турбоаутизмом. Для бажаючих підтримати мою творчість та привітати зі святом прикріпляю банку. Дякую! Не прощаюся, далі буде #тримаю_в_курсі

photo content

the only sympathy you deserve #completed
the only sympathy you deserve #completed