uz
Feedback
Гальчин в крипті

Гальчин в крипті

Kanalga Telegram’da o‘tish

Показую як виносити хороші кошти з крипти. Без лишньої води! Стосовно співпраці чи реклами пишіть @nazar_qwe Менеджер: @qwe_ads | @S0ni_k | @ostapsmm | @movebyAyro | @pifagor_dao | @kassurp | @castomy | @Arch1k3 | @mka301 | @cryptojohans | @vo1tage_web

Ko'proq ko'rsatish
1 600
Obunachilar
-124 soatlar
-147 kunlar
-3630 kunlar
Postlar arxiv
💰 Якщо ти шариш у крипті, ось канал, який реально варто тримати в підписках 👇 💸CRYPTOMICKY🔥 Там без цієї всієї показухи:
💰 Якщо ти шариш у крипті, ось канал, який реально варто тримати в підписках 👇 💸CRYPTOMICKY🔥 Там без цієї всієї показухи: 📊 зрозумілі розбори ⚡ новини, які реально впливають на ринок 💎 монети, поки вони ще не злетіли Я читаю щодня — і тобі раджу 🚀

Беремо участь у Launchpad SOL на MEXC😼 Сьогодні MEXC запустив новий лаунчпад SOL тільки для нових аккаунтів. Що робити ? — С
Беремо участь у Launchpad SOL на MEXC😼 Сьогодні MEXC запустив новий лаунчпад SOL тільки для нових аккаунтів. Що робити ? — Створіть аккаунт на MEXC (KYC) — Підтвердьте участь у Launchpad — Виконайте завдання — Внесіть кошти на рахунок — Чекайте на розподіл SOL Важливі дати: Підписка: до 4 листопада, 08:00 UTC Розподіл: 4 листопада, до 10:00 UTC

Чекаємо на два дропи від Binance Alpha❔ — SavannaSurvival ($SVSA) – старт 20 жовтня. — SigmaDotMoney ($SIGMA) – старт 21 жовт
Чекаємо на два дропи від Binance Alpha — SavannaSurvival ($SVSA) – старт 20 жовтня. — SigmaDotMoney ($SIGMA) – старт 21 жовтня. Дропи проходять на платформі Binance Alpha. Поки точної інфи немає, але з попередніх дропів видно що місця розлітаються за секунди, тож краще бути напоготові та зайти вчасно в розділ Events у момент старту На мою думку, ці дропи можуть бути цікавими, останнім часом Binance дає багато шансів для активних користувачів.

Альтсезон, на який ми заслужили 📉За якихось 4 години ринок крипти втратив цілих $128 млрд, а за добу — понад $1.2 млрд лікві
Альтсезон, на який ми заслужили 📉За якихось 4 години ринок крипти втратив цілих $128 млрд, а за добу — понад $1.2 млрд ліквідацій. ❌Більше 307 000 трейдерів залишились без позицій, а найбільша ліквідація на Hyperliquid склала $20 млн по парі ETH-USD, це просто без коментарів. Такі моменти — це не просто корекція, а це чистка ринку перед новим рухом. Моя порада: Зараз краще не стрибати у позиції на емоціях. Дай ринку заспокоїтися, хай слабкі повиходять, а ми собі спокійно дочекаємось моменту, коли можна буде заходити з холодною головою.

Token Splash ZBT від Bybit отримуємо 100 ZBT за обсяг🎧 Bybit нещодавно запустив нові промоакції: Token Splash та Launchpool
Token Splash ZBT від Bybit отримуємо 100 ZBT за обсяг🎧 Bybit нещодавно запустив нові промоакції: Token Splash та Launchpool для токенів ZBT Що робити ? — Реєструємося на Bybit та проходимо KYC — Переходимо в промку — Виконуємо умови обсягу торгівлі — Переходимо в Launchpool — Стейкаємо ZBT, MNT або BBSOL Доступні пули: ZBT / MNT — 800,000 ZBT. ZBT / MNT — 2,000,000 ZBT. ZBT / BBSOL — 1,200,000 ZBT. Період Token Splash: до 23 жовтня 2025 року. Період Launchpool: з 21 жовтня 2025 року до 5 листопада 2025 року.

Новий Hyperbot X Launch на OKX Boost⚡️ AI-проект Hyperbot залетів у X Launch від OKX. Умови участі: Мінімальний баланс Boost
Новий Hyperbot X Launch на OKX Boost⚡️ AI-проект Hyperbot залетів у X Launch від OKX. Умови участі: Мінімальний баланс Boost – $200 Мінімальний обсяг Boost – $256 Що робити ? — Заходимо на сайт — Вибираємо Hyperbot X Launch — Виконуєм умови ⏰Підписка триває до завтра, 11:00 😀Клейм нагород завтра о 15:00

Забираємо 2–10$ з промо від Binance🕺 Binance запустив промо-кампанію з токеном $ENSO з пулом понад 500 000 ENSO. Що робимо ?
Забираємо 2–10$ з промо від Binance🕺 Binance запустив промо-кампанію з токеном $ENSO з пулом понад 500 000 ENSO. Що робимо ?😼 — Реєструємось або входимо в свій акаунт Binance — Переходимо в розділ промо — Торгуємо ENSO на суму від 500$ (для старих) — Депаєм 100$ (для нових) — Крутимо оборот від 1000 $, щоб забрати частку з великого пулу Ті, хто зробить оборот від 1000 $, поділять між собою пул 400 000 $ENSO (~800 000 $), ⏰Період: з 14 жовтня 14:00 до 28 жовтня 14:00. Місць вже мало, тому потрібно заходити прямо зараз.

Повтор історії? Хто ще живий після тряски ринку?🐈 11 жовтня це день, коли ринок знову тріснув по швах. Після заяви Трампа пр
Повтор історії? Хто ще живий після тряски ринку?🐈 11 жовтня це день, коли ринок знову тріснув по швах. Після заяви Трампа про 100% мита на Китай, Bitcoin і більшість альтів полетіли відразу в червону зону. Паніка, ліквідації, ордери не встигають відпрацьовувати а ті, хто не спав, навпаки ловили моменти й лонгували на відскоках. Минуло кілька днів і ось понеділок, 14 жовтня, ринок ніби стабілізувався, BTC тримає рівень, але сліди бою залишились, у когось мінус депозит, а хтось зробив 2–3х просто на волатильності. Історія знову повторюється у 2019-му, після схожих заяв Трампа, ринок також різко обвалився та побрив багатьох. Але ми живі, воркаємо далі та набираємось досвіду.

Беремо участь в новому IDO від PancakeSwap PancakeSwap — це одна з найбільших DEX на BNB Chain, де можна свапати токени, стей
Беремо участь в новому IDO від PancakeSwap PancakeSwap — це одна з найбільших DEX на BNB Chain, де можна свапати токени, стейкати. Що робити ? — Купуємо $CAKE — Закидаємо токени на гаманець — Переходимо на сайт CAKE.PAD і вносимо $CAKE Деталі IDO: Токен: $WBAI Загальна пропозиція для IDO: 20 млн $WBAI Зібрано: $160 000 в $CAKE Розлок: 100% на TGE Ціна: $0,008 ⏰Період участі: 14–15 жовтня

Забираємо дроп ~$30 від біржі BYBIT❓ Bybit роздає токени $SOMI — і взяти участь можуть як нові, так і старі акаунти Що робимо
Забираємо дроп ~$30 від біржі BYBIT❓ Bybit роздає токени $SOMI — і взяти участь можуть як нові, так і старі акаунти Що робимо ? — Реєструємось у промо Bybit — Вносимо депозит від 1500 USDT або 1 BNB+ — Торгуємо парою BNB/USDT на споті Дедлайн: поки є місця (всього 10 000) Нагорода: 35 $SOMI (~30$) Хто не хоче платити комісію — можна просто закинути BNB і захеджити на ф’ючерсах або взяти в займ під ~5% річних.

BNB перевищує $1300 і входить у топ-3 криптоактивів☢️ BNB продовжує впевнене зростання, ціна вже дійшла $1300, а токен увірва
BNB перевищує $1300 і входить у топ-3 криптоактивів☢️ BNB продовжує впевнене зростання, ціна вже дійшла $1300, а токен увірвався до топ-3 за капіталізацією, обігнавши $XRP та $USDT

Знову вриваємося в промо від Binance🔸 Стартує активність з токеном $MORPH — початок о 13:00! Торгуємо обсягом $500, доступно
Знову вриваємося в промо від Binance🔸 Стартує активність з токеном $MORPH — початок о 13:00! Торгуємо обсягом $500, доступно 52,5k місць Шо робити ? — Зареєструйся на Binance + KYC — Прийми участь у промо — Торгуй у парі MORPH/USDT на $500 В промо залітати треба зараз, часу вже не буде. Нагорода: 1–6 $MORPHO. З витрат лише на комісію Halchyn

Фармимо 15 балів у Binance Alpha за рефералку🔸 Сьогодні стартує нове промо на бали Binance Alpha. Бали нараховуються за рефе
Фармимо 15 балів у Binance Alpha за рефералку🔸 Сьогодні стартує нове промо на бали Binance Alpha. Бали нараховуються за реферальну активність. Кожен друг або ви з іншого пристрою, який зайде по вашому коду у Binance Wallet та здійснить угоду 50$+ (купівля або продаж будь якого токена) принесе вам 3 Alpha Points. Що робимо ? — Заходимо у Web3-гаманець Binance — Торгуємо однією угодою у Web3 з ПК на $50+ — Запрошуємо друзів Кампанія триває з 3 жовтня до 13 жовтня. Максимум можна заробити 15 Alpha Points.

Стейкаем стейбли під $2.5M пул від PENGU на OKX🏃 На OKX залетіло свіже фарм-івент. Цього разу пул невеликий, всього 2.5M$, т
Стейкаем стейбли під $2.5M пул від PENGU на OKX🏃 На OKX залетіло свіже фарм-івент. Цього разу пул невеликий, всього 2.5M$, тому шансів відкусити шмат більше, ніж зазвичай. Краще заносити в OKB — там менше конкуренції. Що робимо ? — Реєструємось на OKX + KYC — Закидуємо стейбли/OKB у Earn по банеру — 6 днів просто тримаємо і фармимо $PENGU Пул нагород: 81M PENGU (~2.5M$) Ліміт: 20k USDT / 1 BTC / 200 OKB Кінець фарму: 9 жовтня Випадково видалив всі пости з чату, спамери підараси

LaunchX Plasma — крутим оборот на $14M на OKX Залетіла нова промка від LaunchX Plasma, з пулом на 14 мільйонів $. Є час ще до
LaunchX Plasma — крутим оборот на $14M на OKX Залетіла нова промка від LaunchX Plasma, з пулом на 14 мільйонів $. Є час ще до 8 жовтня, тож крутимо оборот поки не закрили. Що робимо ? — Переходимо на сайт та підключаємо гаманець через OKX Web3 — Вибираємо Plasma і тиснемо Join — Крутимо оборот — чим більше, тим краще Минулого разу дроп вийшов не дуже, але зараз вони виправляються і обіцяють покормити жирніше.

Нова гідна промка від Binance з пулом 3kk $FF!🙂 Binance святкує лістинг токена Falcon Finance (FF) і роздає бонуси першим уч
Нова гідна промка від Binance з пулом 3kk $FF!🙂 Binance святкує лістинг токена Falcon Finance (FF) і роздає бонуси першим учасникам Перші 105,000 користувачів зможуть отримати від 15 до 80 $FF (~до 40$) Що робимо ? — Реєструємось на Binance та проходимо KYC — Натискаємо Join Now у промо — Робимо трейд від 500$ у парах з FF (USDT, USDC, BNB, TRY) З витрат, тільки на комісію (1-2$), акція триватиме 12 днів. Binance нечасто кидає такі масові промо — 35 млн $FF це реально жирний пул. Подібні акції зазвичай розлітаються дуже швидко, тому якщо плануєш — краще залетіти відразу.

Нова промка від ApeX Protocol з пулом 100,000 APEX🚶‍♀️ ApeX Protocol - це децентралізована деривативна біржа (DEX). ApeX Pro
Нова промка від ApeX Protocol з пулом 100,000 APEX🚶‍♀️ ApeX Protocol - це децентралізована деривативна біржа (DEX). ApeX Protocol був першим проєктом, який потрапив на Bybit Launchpad 2.0. Стартує цікава промка від ApeX Protocol, в якій перші 3k нових користувачів зможуть отримати по 20 $APEX (~40$). Що робимо ? — Перейдіть на сайт та підєднайте свій гаманець — Внести свій перший депозит мін. 100$ — Зробити торг на 1,000$ Депозит має залишатися на балансі не менше ніж 48 годин, у кого є зайві кошти — можна залетіти на депозит, потримати на пару днів.

🙈Смачний підгочик для нових користувачів HTX Стартує програма майнингу з призовим фондом 100,000 USDT Що робимо ? (список за
🙈Смачний підгочик для нових користувачів HTX
Стартує програма майнингу з призовим фондом 100,000 USDT
Що робимо ? (список завдань) — Завдання 1: заходи 7 днів підряд і получи гарантовані 5 USDT — Завдання 2: зроби першу торгову угоду і получи 100% бонус за торгівлю — Завдання 3: протестити функцію обміну щоб получити 10 USDT — Фінальний бос: потрібно торгувати і ділитись своїми результатами, щоб розділити пул 100к USDT
Акція триває до 22.10.2025 Тут чим швидше почнеш брати участь тим більше шансів забрати більший кусок перога
😳
Взяти учать: https://htx.go.link/9E9uy Раджу залітати і ділитися з знайомими/друзями і виносити тємку

🐳 Хватит смотреть, как другие рубят кэш! 🐳 В Elite Tournament от Whale всё просто: зовёшь друзей, они заходят, играют, дела
🐳 Хватит смотреть, как другие рубят кэш! 🐳 В Elite Tournament от Whale всё просто: зовёшь друзей, они заходят, играют, делают депозиты — а тебе за это летят баллы и плюшки. Чем активнее твоя команда, тем выше твой рейтинг 🎰 🐳 Призовой фонд уже перевалил за $20,000 и продолжает расти. Но учти — движуха идёт только до 7 октября 2025 Фишка в том, что доход с рефок не просто прибавляется, он множит твой результат Хочешь быть в топе? Делись ссылкой, собирай команду и докажи, что именно ты достоин звания Elite 🐳 😎Забери свой кэш вот тут — ТЫК

🍺Смачненький сейл на Buildpad На платформі проходило вже 3 сейла і всі дали хороші ікси, але не завжди виходить взяти алоку
🍺Смачненький сейл на Buildpad
На платформі проходило вже 3 сейла і всі дали хороші ікси, але не завжди виходить взяти алоку щоб занести
Інфа про сейл — розлок 100% тге — початок сейлу 16 вересня, кінець 26 — депозит токен $USD1 — закидувати можна від 50$ до 4000$ — FDV 340$ млн Думки 💭 Потрібно підготувати побільше акків, бо часто бриють і не дають взагалі алокацію. Також за профіт - скоріше за все уже не буде таким великим я минулі рази, але з шансом 99% ми заробимо, такщо грузимо по повній