Гальчин в крипті
Kanalga Telegram’da o‘tish
Показую як виносити хороші кошти з крипти. Без лишньої води! Стосовно співпраці чи реклами пишіть @nazar_qwe Менеджер: @qwe_ads | @S0ni_k | @ostapsmm | @movebyAyro | @pifagor_dao | @kassurp | @castomy | @Arch1k3 | @mka301 | @cryptojohans | @vo1tage_web
Ko'proq ko'rsatish1 600
Obunachilar
-124 soatlar
-147 kunlar
-3630 kunlar
Postlar arxiv
1 600
💰 Якщо ти шариш у крипті, ось канал, який реально варто тримати в підписках 👇
💸CRYPTOMICKY🔥
Там без цієї всієї показухи:
📊 зрозумілі розбори
⚡ новини, які реально впливають на ринок
💎 монети, поки вони ще не злетіли
Я читаю щодня — і тобі раджу 🚀
1 600
Беремо участь у Launchpad SOL на MEXC😼
Сьогодні MEXC запустив новий лаунчпад SOL тільки для нових аккаунтів.
Що робити ?
— Створіть аккаунт на MEXC (KYC)
— Підтвердьте участь у Launchpad
— Виконайте завдання
— Внесіть кошти на рахунок
— Чекайте на розподіл SOL
Важливі дати:
Підписка: до 4 листопада, 08:00 UTC
Розподіл: 4 листопада, до 10:00 UTC
1 600
Чекаємо на два дропи від Binance Alpha❔
— SavannaSurvival ($SVSA) – старт 20 жовтня.
— SigmaDotMoney ($SIGMA) – старт 21 жовтня.
Дропи проходять на платформі Binance Alpha. Поки точної інфи немає, але з попередніх дропів видно що місця розлітаються за секунди, тож краще бути напоготові та зайти вчасно в розділ Events у момент старту
На мою думку, ці дропи можуть бути цікавими, останнім часом Binance дає багато шансів для активних користувачів.
1 600
Альтсезон, на який ми заслужили
📉За якихось 4 години ринок крипти втратив цілих $128 млрд, а за добу — понад $1.2 млрд ліквідацій.
❌Більше 307 000 трейдерів залишились без позицій, а найбільша ліквідація на Hyperliquid склала $20 млн по парі ETH-USD, це просто без коментарів.
Такі моменти — це не просто корекція, а це чистка ринку перед новим рухом.
Моя порада:
Зараз краще не стрибати у позиції на емоціях. Дай ринку заспокоїтися, хай слабкі повиходять, а ми собі спокійно дочекаємось моменту, коли можна буде заходити з холодною головою.
1 600
Token Splash ZBT від Bybit отримуємо 100 ZBT за обсяг🎧
Bybit нещодавно запустив нові промоакції: Token Splash та Launchpool для токенів ZBT
Що робити ?
— Реєструємося на Bybit та проходимо KYC
— Переходимо в промку
— Виконуємо умови обсягу торгівлі
— Переходимо в Launchpool
— Стейкаємо ZBT, MNT або BBSOL
Доступні пули:
ZBT / MNT — 800,000 ZBT.
ZBT / MNT — 2,000,000 ZBT.
ZBT / BBSOL — 1,200,000 ZBT.
Період Token Splash: до 23 жовтня 2025 року.
Період Launchpool: з 21 жовтня 2025 року до 5 листопада 2025 року.
1 600
Новий Hyperbot X Launch на OKX Boost⚡️
AI-проект Hyperbot залетів у X Launch від OKX.
Умови участі:
Мінімальний баланс Boost – $200
Мінімальний обсяг Boost – $256
Що робити ?
— Заходимо на сайт
— Вибираємо Hyperbot X Launch
— Виконуєм умови
⏰Підписка триває до завтра, 11:00
😀Клейм нагород завтра о 15:00
1 600
Забираємо 2–10$ з промо від Binance🕺
Binance запустив промо-кампанію з токеном $ENSO з пулом понад 500 000 ENSO.
Що робимо ?😼
— Реєструємось або входимо в свій акаунт Binance
— Переходимо в розділ промо
— Торгуємо ENSO на суму від 500$ (для старих)
— Депаєм 100$ (для нових)
— Крутимо оборот від 1000 $, щоб забрати частку з великого пулу
Ті, хто зробить оборот від 1000 $, поділять між собою пул 400 000 $ENSO (~800 000 $),
⏰Період:
з 14 жовтня 14:00 до 28 жовтня 14:00.
Місць вже мало, тому потрібно заходити прямо зараз.
1 600
Повтор історії? Хто ще живий після тряски ринку?🐈
11 жовтня це день, коли ринок знову тріснув по швах.
Після заяви Трампа про 100% мита на Китай, Bitcoin і більшість альтів
полетіли відразу в червону зону. Паніка, ліквідації, ордери не встигають відпрацьовувати
а ті, хто не спав, навпаки ловили моменти й лонгували на відскоках.
Минуло кілька днів і ось понеділок, 14 жовтня,
ринок ніби стабілізувався, BTC тримає рівень, але сліди бою залишились, у когось мінус депозит, а хтось зробив 2–3х просто на волатильності.
Історія знову повторюється у 2019-му, після схожих заяв Трампа, ринок також різко обвалився та побрив багатьох.
Але ми живі, воркаємо далі та набираємось досвіду.
1 600
Беремо участь в новому IDO від PancakeSwap
PancakeSwap — це одна з найбільших DEX на BNB Chain, де можна свапати токени, стейкати.
Що робити ?
— Купуємо $CAKE
— Закидаємо токени на гаманець
— Переходимо на сайт CAKE.PAD і вносимо $CAKE
Деталі IDO:
Токен: $WBAI
Загальна пропозиція для IDO: 20 млн $WBAI
Зібрано: $160 000 в $CAKE
Розлок: 100% на TGE
Ціна: $0,008
⏰Період участі: 14–15 жовтня
1 600
Забираємо дроп ~$30 від біржі BYBIT❓
Bybit роздає токени $SOMI — і взяти участь можуть як нові, так і старі акаунти
Що робимо ?
— Реєструємось у промо Bybit
— Вносимо депозит від 1500 USDT або 1 BNB+
— Торгуємо парою BNB/USDT на споті
Дедлайн: поки є місця (всього 10 000)
Нагорода: 35 $SOMI (~30$)
Хто не хоче платити комісію — можна просто закинути BNB і захеджити на ф’ючерсах або взяти в займ під ~5% річних.
1 600
BNB перевищує $1300 і входить у топ-3 криптоактивів☢️
BNB продовжує впевнене зростання, ціна вже дійшла $1300, а токен увірвався до топ-3 за капіталізацією, обігнавши $XRP та $USDT
1 600
Знову вриваємося в промо від Binance🔸
Стартує активність з токеном $MORPH — початок о 13:00!
Торгуємо обсягом $500, доступно 52,5k місць
Шо робити ?
— Зареєструйся на Binance + KYC
— Прийми участь у промо
— Торгуй у парі MORPH/USDT на $500
В промо залітати треба зараз, часу вже не буде. Нагорода: 1–6 $MORPHO. З витрат лише на комісію
Halchyn
1 600
Фармимо 15 балів у Binance Alpha за рефералку🔸
Сьогодні стартує нове промо на бали Binance Alpha. Бали нараховуються за реферальну активність. Кожен друг або ви з іншого пристрою, який зайде по вашому коду у Binance Wallet та здійснить угоду 50$+ (купівля або продаж будь якого токена) принесе вам 3 Alpha Points.
Що робимо ?
— Заходимо у Web3-гаманець Binance
— Торгуємо однією угодою у Web3 з ПК на $50+
— Запрошуємо друзів
Кампанія триває з 3 жовтня до 13 жовтня. Максимум можна заробити 15 Alpha Points.
1 600
Стейкаем стейбли під $2.5M пул від PENGU на OKX🏃
На OKX залетіло свіже фарм-івент. Цього разу пул невеликий, всього 2.5M$, тому шансів відкусити шмат більше, ніж зазвичай. Краще заносити в OKB — там менше конкуренції.
Що робимо ?
— Реєструємось на OKX + KYC
— Закидуємо стейбли/OKB у Earn по банеру
— 6 днів просто тримаємо і фармимо $PENGU
Пул нагород: 81M PENGU (~2.5M$)
Ліміт: 20k USDT / 1 BTC / 200 OKB
Кінець фарму: 9 жовтня
Випадково видалив всі пости з чату, спамери підараси
1 600
LaunchX Plasma — крутим оборот на $14M на OKX
Залетіла нова промка від LaunchX Plasma, з пулом на 14 мільйонів $. Є час ще до 8 жовтня, тож крутимо оборот поки не закрили.
Що робимо ?
— Переходимо на сайт та підключаємо гаманець через OKX Web3
— Вибираємо Plasma і тиснемо Join
— Крутимо оборот — чим більше, тим краще
Минулого разу дроп вийшов не дуже, але зараз вони виправляються і обіцяють покормити жирніше.
1 600
Нова гідна промка від Binance з пулом 3kk $FF!🙂
Binance святкує лістинг токена Falcon Finance (FF) і роздає бонуси першим учасникам
Перші 105,000 користувачів зможуть отримати від 15 до 80 $FF (~до 40$)
Що робимо ?
— Реєструємось на Binance та проходимо KYC
— Натискаємо Join Now у промо
— Робимо трейд від 500$ у парах з FF (USDT, USDC, BNB, TRY)
З витрат, тільки на комісію (1-2$), акція триватиме 12 днів.
Binance нечасто кидає такі масові промо — 35 млн $FF це реально жирний пул. Подібні акції зазвичай розлітаються дуже швидко, тому якщо плануєш — краще залетіти відразу.
1 600
Нова промка від ApeX Protocol з пулом 100,000 APEX🚶♀️
ApeX Protocol - це децентралізована деривативна біржа (DEX). ApeX Protocol був першим проєктом, який потрапив на Bybit Launchpad 2.0.
Стартує цікава промка від ApeX Protocol, в якій перші 3k нових користувачів зможуть отримати по 20 $APEX (~40$).
Що робимо ?
— Перейдіть на сайт та підєднайте свій гаманець
— Внести свій перший депозит мін. 100$
— Зробити торг на 1,000$
Депозит має залишатися на балансі не менше ніж 48 годин, у кого є зайві кошти — можна залетіти на депозит, потримати на пару днів.
1 600
🙈Смачний підгочик для нових користувачів HTX
Стартує програма майнингу з призовим фондом 100,000 USDTЩо робимо ? (список завдань) — Завдання 1: заходи 7 днів підряд і получи гарантовані 5 USDT — Завдання 2: зроби першу торгову угоду і получи 100% бонус за торгівлю — Завдання 3: протестити функцію обміну щоб получити 10 USDT — Фінальний бос: потрібно торгувати і ділитись своїми результатами, щоб розділити пул 100к USDT
Акція триває до 22.10.2025 Тут чим швидше почнеш брати участь тим більше шансів забрати більший кусок перога
😳Взяти учать: https://htx.go.link/9E9uy Раджу залітати і ділитися з знайомими/друзями і виносити тємку
1 600
🐳 Хватит смотреть, как другие рубят кэш! 🐳
В Elite Tournament от Whale всё просто: зовёшь друзей, они заходят, играют, делают депозиты — а тебе за это летят баллы и плюшки. Чем активнее твоя команда, тем выше твой рейтинг 🎰
🐳 Призовой фонд уже перевалил за $20,000 и продолжает расти. Но учти — движуха идёт только до 7 октября 2025
Фишка в том, что доход с рефок не просто прибавляется, он множит твой результат
Хочешь быть в топе? Делись ссылкой, собирай команду и докажи, что именно ты достоин звания Elite 🐳
😎Забери свой кэш вот тут — ТЫК
1 600
🍺Смачненький сейл на Buildpad
На платформі проходило вже 3 сейла і всі дали хороші ікси, але не завжди виходить взяти алоку щоб занестиІнфа про сейл — розлок 100% тге — початок сейлу 16 вересня, кінець 26 — депозит токен $USD1 — закидувати можна від 50$ до 4000$ — FDV 340$ млн Думки 💭 Потрібно підготувати побільше акків, бо часто бриють і не дають взагалі алокацію. Також за профіт - скоріше за все уже не буде таким великим я минулі рази, але з шансом 99% ми заробимо, такщо грузимо по повній
Endi mavjud! Telegram Tadqiqoti 2025 — yilning asosiy insaytlari 
