uz
Feedback
Тезер

Тезер

Kanalga Telegram’da o‘tish

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

Ko'proq ko'rsatish

📈 Telegram kanali Тезер analitikasi

Тезер (@macotezer) Ukrain til segmentidagi kanali faol ishtirokchi. Hozirda hamjamiyat 14 595 obunachidan iborat bo'lib, Kriptovalyutalar toifasida 7 640-o'rinni va Ukraina mintaqasida 4 116-o'rinni egallagan.

📊 Auditoriya ko‘rsatkichlari va dinamika

невідомо sanasidan buyon loyiha tez o‘sib, 14 595 obunachiga ega bo‘ldi.

26 Iyun, 2026 dagi oxirgi ma’lumotlarga ko‘ra kanal barqaror faollikka ega. Oxirgi 30 kunda obunachilar soni -189 ga, so‘nggi 24 soatda esa -11 ga o‘zgardi va umumiy qamrov yuqori darajada qolmoqda.

  • Tasdiqlash holati: Tasdiqlanmagan
  • Jalb etish (ER): Auditoriya o‘rtacha 10.37% darajada jalb etiladi. Nashrdan keyingi dastlabki 24 soatda kontent odatda umumiy obunachilar sonining 6.52% ini tashkil etuvchi reaksiyalarni to‘playdi.
  • Post qamrovi: Har bir post o‘rtacha 1 514 marta ko‘riladi; birinchi sutkada odatda 952 ta ko‘rish yig‘iladi.
  • Reaksiyalar va o‘zaro ta’sir: Auditoriya faol: har bir postga o‘rtacha 12 ta reaksiya keladi.
  • Tematik yo‘nalishlar: Kontent bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд kabi asosiy mavzularga jamlangan.

📝 Tavsif va kontent siyosati

Muallif resursni shaxsiy fikrni ifoda etish maydoni sifatida ta’riflaydi:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

Yuqori yangilanish chastotasi (oxirgi ma’lumot 27 Iyun, 2026 da olingan) sababli kanal doimo dolzarb va katta qamrovli bo‘lib qoladi. Analitika auditoriya kontent bilan faol hamkorlik qilishini, uni Kriptovalyutalar toifasidagi muhim ta’sir nuqtasiga aylantirishini ko‘rsatadi.

14 595
Obunachilar
-1124 soatlar
-217 kunlar
-18930 kunlar
Postlar arxiv
BTC Тезер друкує бабки останній тиждень Ми біля сильних зон Рух як вверх так і сквіз вниз можуть бути достатньо гарні З ураху
BTC Тезер друкує бабки останній тиждень Ми біля сильних зон Рух як вверх так і сквіз вниз можуть бути достатньо гарні З урахуванрям розмитих обємів найкраще зараз звернути свою увагу на опціони Торгую на біржу BingX😍

Бліц Пишіть короткі питання в чат, я буду давати короткі відповіді Трішки поспілкуємось)

BTC Ламаємо низхідну стркуктуру і летимо за ліквою на 116к чи все ж таки на 98к??? Діліться своїми думками в коментарях💰 Тор
BTC Ламаємо низхідну стркуктуру і летимо за ліквою на 116к чи все ж таки на 98к??? Діліться своїми думками в коментарях💰 Торгую на біржі BingX😍

Repost from Гривня
👨‍💻 Є постраждалі від FTX? У 2025 році FTX Recovery Trust повідомив, що вважатиме вимоги кредиторів із 49 іноземних юрисдик
👨‍💻 Є постраждалі від FTX? У 2025 році FTX Recovery Trust повідомив, що вважатиме вимоги кредиторів із 49 іноземних юрисдикцій спірними, оскільки в цих юрисдикціях заборонена або торгівля, або використання розподільчих агентів. Тобто зробити Claim свого балансу неможливо Але у нас є хороший знайомий, якому вдалося налагодити контакти з кредиторами та отримати можливість викупляти приватні кредиторські заборгованості FTX із дисконтом 50%. Тож якщо у вас залишилося від 5000$+ на біржі FTX і немає можливості їх вивести, ви можете написати нашому знайомому, що ви прийшли з каналу «Гривня», тоді вас зрозуміють і спокійно допоможуть розблокувати ваші кошти — @BingX_manager_cis

Трамп заявив що високі тарифи на товари з Китаю не можуть триматись довго... BTC +3% в моменті Від новин до новин живемо) Зар
Трамп заявив що високі тарифи на товари з Китаю не можуть триматись довго... BTC +3% в моменті Від новин до новин живемо) Зараз на маркеті працює тільки концепція Фарту. Фортануло - заробив Не фортануло - ліквіднувся Торгую на біржі BingX😍

XAU Австралія, Гонконг, Сінгапур, Вєтнам - черги на купівлю золота. Єйфорія на фоні рекордного зростання золота набирає оберт
+2
XAU Австралія, Гонконг, Сінгапур, Вєтнам - черги на купівлю золота. Єйфорія на фоні рекордного зростання золота набирає обертів. Шатдаун і не визначеність економічної політики США + торгові війни дають про себе знати. Фондовий ринок червоний, крипто ринок ще в гіршому стані. Індекс страху та жадібності на криптовалюті зараз на екстримальних значеннях страху. В дуже веселий час живемо. Не вистачає ще новини яка остаточно доб'є всіх🫠 Торгую на біржі BingX😍

ETH Тут якщо 3700 не втримають то чекаємо 3400 Торгую на біржі BingX😍
ETH Тут якщо 3700 не втримають то чекаємо 3400 Торгую на біржі BingX😍

BTC Якшо поі 105-102к не дає реакції то настпуна зупинка 98к. Далі зони 95 - 92 - 90к ( це якщо все буде дуже печально) Якщо
BTC Якшо поі 105-102к не дає реакції то настпуна зупинка 98к. Далі зони 95 - 92 - 90к ( це якщо все буде дуже печально) Якщо чесно зараз всюди так кіпішу наганяють що альтсезон - КІНЕЦЬ. "Альта скам, біток на дно" і бла бла бла. Це стандартна схема: Дід росте - крипта це майбутнє Дід падає - крипта скам Тільки сильні руки заробляють на цьому ринку. Постійний кіпіш і зміна настроїв приведуть тільки до хаосу в голову. Торгую на біржі BingX😍

BTC Не дали повторного тесту 116к, хоча в моменті були всі перепективи. Брав лонга який закрився по стопу, тепер очікую насту
BTC Не дали повторного тесту 116к, хоча в моменті були всі перепективи. Брав лонга який закрився по стопу, тепер очікую наступну зону зупинки і буду вирішувати як далі працювати Торгую на біржі BingX😍

Графік роботи трейдера😂 Не робота а стиль життя Торгую на біржі BingX😍
Графік роботи трейдера😂 Не робота а стиль життя Торгую на біржі BingX😍

Йоу Взагалі не вийдуть сьогодні новини через шатдаун Адмін просто кіпішу навів😘

Також багато новин сьогодні Частина не вийде через шатдаун, але качелі можуть дати) Торгую на біржі BingX😍
Також багато новин сьогодні Частина не вийде через шатдаун, але качелі можуть дати) Торгую на біржі BingX😍

Локальний огляд BTC Торгую на біржі BingX😍

Всім дякую❤️

Давайте зберемось на стрім через 15хвилин Лінк скину пізніше

ETH Просто між зонами поі наторговується навіт не заходить в них. Просто поки збирає лімітки Ще один підхід до нижньої поі і
ETH Просто між зонами поі наторговується навіт не заходить в них. Просто поки збирає лімітки Ще один підхід до нижньої поі і можна жати козацького лонга💰 Торгую на біржі BingX😍

В топі і в серці назавжди залишиться одне найпопулярніше питання: ДЕ СИГНАЛИ?/ДАЙ СИГНАЛ Душа лудомана завжди тягнеться до азарту Всі шукають кнопку "Бабло" всі шукають "Сигнал". Більшість має в своєму телеграмі під сотню сигнальних каналів, для того щоб кожен день брати біржу за бороду і заробляти мільйони. Тільки ситуація в житті виглядає зовсім інакше: Чим більше шукаєте сигнал тим більше втрачаєте... Думаю сотня сигнальних каналів ще не зробила жодного новачка мільйонером Ніхто не хоче думати, розбиратись в стратегіях кожного трейдера, для того щоб здобувати нові скіли. Ось тоді коли ви усвідомите те що: 1. Не всі стратегії вам підходять 2. Не існує кнопки бабло 3. Все залежеть тільки від мене і моїх знань 4. Бла бла бла, список можу продовжувати ще довго. Тільки тоді ви повноцінно станете на шлах освоєння професії трейдера, і будете тільки на початку. Тому думайте як довго ви хочете йти тільки до старту Обняв підняв❤️

Для новачків в крипті зараз найкращий момент щоб спостерігати за розвязкою та побачити яким чином буде відбуватись реакумуляція обємів та запамятати собі на майбутнє. Адже поки все виглядає однаково Торгую на біржі BingX😍

Альті дуже боляче від сьогоднішньої корекції по BTC Після ліквідацій які були на вихідних видно що ліквідності в ринку мало,
+1
Альті дуже боляче від сьогоднішньої корекції по BTC Після ліквідацій які були на вихідних видно що ліквідності в ринку мало, а великі гравці поки обережно відносяться до відкриття нових угод. Ребалансування обємів займе якись час Торгую на біржі BingX😍