ANONIM LT
Kanalga Telegram’da o‘tish
Klausk.Pasakok.Anonimiškai. @AnonimLT_TeleBot 🤖 Dėl reklamos - @madsshot Šis kanalas sukurtas anoniminiams klausimams ir istorijoms. Administracija neatsako už turinį – jį kuria patys bendruomenės nariai.
Ko'proq ko'rsatish6 254
Obunachilar
-224 soatlar
-87 kunlar
+1530 kunlar
Ma'lumot yuklanmoqda...
O'xshash kanallar
Taglar buluti
Ma'lumot yo'q
Muammo bormi? Iltimos, sahifani yangilang yoki bizning qo'llab-quvvatlash boshqaruvchimizga murojaat qiling>.
Kirish va chiqish esdaliklari
---
---
---
---
---
---
Obunachilarni jalb qilish
Iyun '26
Iyun '26
+18 180
2 kanalda
May '26
+54
1 kanalda
Get PRO
Aprel '26
+49
1 kanalda
Get PRO
Mart '26
+201
2 kanalda
Get PRO
Fevral '26
+65
1 kanalda
Get PRO
Yanvar '26
+83
1 kanalda
Get PRO
Dekabr '25
+1 340
2 kanalda
Get PRO
Noyabr '25
+164
1 kanalda
Get PRO
Oktabr '25
+41
1 kanalda
Get PRO
Sentabr '25
+50
0 kanalda
Get PRO
Avgust '25
+48
1 kanalda
Get PRO
Iyul '25
+112
1 kanalda
Get PRO
Iyun '25
+55
1 kanalda
Get PRO
May '25
+81
1 kanalda
Get PRO
Aprel '25
+111
1 kanalda
Get PRO
Mart '25
+137
2 kanalda
Get PRO
Fevral '25
+172
1 kanalda
Get PRO
Yanvar '25
+183
1 kanalda
Get PRO
Dekabr '24
+195
1 kanalda
Get PRO
Noyabr '24
+370
2 kanalda
Get PRO
Oktabr '24
+314
0 kanalda
Get PRO
Sentabr '24
+968
0 kanalda
Get PRO
Avgust '24
+591
1 kanalda
Get PRO
Iyul '24
+1 384
0 kanalda
Get PRO
Iyun '24
+425
0 kanalda
Get PRO
May '24
+145
0 kanalda
Get PRO
Aprel '24
+169
0 kanalda
Get PRO
Mart '24
+371
0 kanalda
Get PRO
Fevral '24
+1 407
0 kanalda
| Sana | Obunachilarni jalb qilish | Esdaliklar | Kanallar | |
| 27 Iyun | +2 | |||
| 26 Iyun | +1 | |||
| 25 Iyun | +6 | |||
| 24 Iyun | 0 | |||
| 23 Iyun | +3 | |||
| 22 Iyun | +4 | |||
| 21 Iyun | +4 | |||
| 20 Iyun | +2 | |||
| 19 Iyun | +1 | |||
| 18 Iyun | +2 | |||
| 17 Iyun | +13 | |||
| 16 Iyun | +1 | |||
| 15 Iyun | +1 | |||
| 14 Iyun | +1 | |||
| 13 Iyun | 0 | |||
| 12 Iyun | +2 | |||
| 11 Iyun | 0 | |||
| 10 Iyun | +1 | |||
| 09 Iyun | +2 | |||
| 08 Iyun | +1 | |||
| 07 Iyun | 0 | |||
| 06 Iyun | 0 | |||
| 05 Iyun | +13 925 | |||
| 04 Iyun | +3 423 | |||
| 03 Iyun | +396 | |||
| 02 Iyun | +389 | |||
| 01 Iyun | 0 |
Kanal postlari
V21. Sveiki! Persikrausčiau į Kauno . Senajame mieste liko draugai, su kuriais nebepasimatome, nes dėl darbų vis nepavyksta ten užbėgti. Jau ilgą laiką sėdžiu namuose užsidaręs, nėra su kuo pasikalbėti ar kur nors išeiti. Nuo to sėdėjimo namie jau baigiu išprotėti. Gal galėtumėte pasiūlyti, ką daryti? Jei taip bus ir toliau, darosi baisu, kad mano gyvenimas praeis labai nuobodžiai tik darbai ir namai.
@anonimlt
| 2 | 🔥 LIKUSIOS TIK 2 DIENOS! 🔥
Nespėjai sudalyvauti? Dar turi galimybę! 🚗💨
🏆 Prizai:
🥇 1 vieta – 1 metų Telegram Premium arba ⭐️ žvaigždės tokios pačios vertės.
🥈 2 vieta – 6 mėn. Telegram Premium arba ⭐️ žvaigždės tokios pačios vertės.
🥉 3 vieta – 3 mėn. Telegram Premium arba ⭐️ žvaigždės tokios pačios vertės.
Nufilmuok savo automobilį gražioje vietoje ir parodyk jo garsą. Svarbiausia – geras vaizdas ir geras gazas! 😏
📩SPĖK ATSIŲSTI SAVO VAIZDO ĮRAŠĄ: @Tavo_siaubas
⏳ Konkursas baigiasi po 2 dienų! Nepraleisk progos laimėti! | 241 |
| 3 | Sveiki, tai nesenai virsijau greiti ir buvo atimtos teises 3men esu klevas, ar yra budu susigrazinti teises bent truputeli greiciau?
@anonimlt | 265 |
| 4 | V, 22. Sveiki, turiu pasodinęs egzotini augaliuką😉 ir vis pildau savo žinių bagaža kaip išauginti jį gerą ir kokybišką. Ar turim čia panašių sodininku su kuriais būtu galima pasitarti, pasisemti patirties?. Gražios jums vasaros!
@anonimlt | 539 |
| 5 | V- Turiu klausima ne istorija bet gal kazkas pasidalins savo istorija, ar buve kasnors pas kekse nueja sumokeja ir tada pasieme pingius atgal?
@anonimltsex | 494 |
| 6 | V- Turiu klausima ne istorija bet gal kazkas pasidalins savo istorija, ar buve kasnors pas kekse nueja sumokeja ir tada pasieme pingius atgal?
@anonimlt | 1 |
| 7 | V18.
Sveiki chebryte! Issilaikiau neseniai teises ir ieskau masiniuko iki 5-6k€ reiktu kokio patvaresnio, kad draudimas per visus galus nepadarytu na ir aisku kad grazaus, gal galingesnio gal kas kokiu pasiulymu turi ko ziuretis?:)
@anonimlt | 749 |
| 8 | AnonimLT – pasidalink savo mintimis anonimiškai! 🫶
📝 Parašyk savo klausimą ar istoriją mūsų Telegram bote:
@AnonimLT_TeleBot
@AnonimLT_TeleBot
✨Intymių istorijų ir klausimų kanalas – AnonimLT_Intim 🫦
Čia rasite tik tai, kas jautru ir atvira.
💵Reklama? Kreipkitės 👉 @madsshot
💬 Norite pabendrauti? Prisijunkite prie mūsų grupės AnonimLT chat! | 704 |
| 9 | sveiki visi! galbut galite pasidalinti šunų veisyklomis? domina koviniai šunys. pirmenybe skirčiau. American Pit Bull Terrier, American Bully,American Staffordshire Terrier,Staffordshire Bull Terrier. ir panašiems šuniukams. ačiū! gražios dienos!!
@anonimlt | 745 |
| 10 | V 16 vienu zodziu su teciu buvau susitares kad jai vidurkis bus 8 nupirks kibira, vidurki pasikeliau nuo 5,3 iki 7,71 visi dziaugias visi linksmi bet paklabejus su teciu pasake taremes 8. Is esmes jis teisus bet ilgai bandziau itikint kad turedamas kibira dirbsiu bolte, gausiu patirties kelyje pries normalia masina, pades su keliavimais kadangi gyvenu gan nepatogioje vietoje ir daznai esu priklausomas nuo kitu, ir ypac kad tai buvo mano svajone labai ilgai. Pradzioj tetis buvo visai uz mano tokia ideja bet dabar pasikeite jo mastymas: sako kad neapsimoka jam pirkt kibiro nes tsg sukis pinigus ir gaus maziau (pasakiau kad viska ko neatgaus atiduosiu po truputi kiekviena menesi is savo pinigu), tada sake kad neapsimoka nes as realiai uz metu su biskiu galesiu normalia masina vairuot, as jam pasakiau kad tai buvo didele svajone ir dabar ypac sie metai bus labai nepatogus man vazinetis kadangi mokyklos lokacija pasikeite ir reikia vaziuoti dar toliau del svajones pasake as irgi turiu svajoniu man liko gyvent maziau nei tau jai cia tokia didele svajone galesi nusipirkt uzauges (issipisinejo tsg) o i keliavimo sunkumus tsg nukreipe tema pasake kad nebenori sita tema kalbetis. kaip manot ka galiu daryt kad mano svajone issipildytu nes mano logika visi pinigai butu atiduoti o tetis ispildytu tikriausiai didziausia sunaus pauglystes svajone.
@anonimlt | 810 |
| 11 | Kas poroje, noriu patarimo, jai mergina kaltina mane jai aš bunu teisus ir jai buvo viena diena ko aš nenorejau daryt ir jis supikus pasake kad aš savai darau irnai kitaip. Tai normalu susipike ar tai veda iki isiskirimo?
@anonimltsex | 610 |
| 12 | ‼️KONKURSAS‼️
Šią idėją pasiūlė mūsų kanalo moderatoriai, todėl norime išgirsti ir jūsų nuomonę.
Esmė paprasta – nufilmuok savo automobilį gražioje vietoje ir parodyk jo garsą. Nesvarbu ar tai dyzelis, benzinas, hečbekas, sedanas, universalas ar sportinis automobilis. Svarbiausia – geras vaizdas ir geras gazas. 😏
Filmavimo vieta gali būti bet kokia:
🌅 Saulėlydis
🌄 Saulėtekis
🌊 Pajūris
🌲 Gamta
🏙️ Miestas
Ar bet kuri kita vieta, kuri tavo nuomone atrodo įspūdingai.
Dalyvavimo tvarka:
⏺Nufilmuoji trumpą vaizdo įrašą
⏺Atsiunti jį @Tavo_siaubas
⏺Visus dalyvius sudedame į vieną vietą
⏺Vyksta balsavimas reakcijomis
⏺ Geriausi dalyviai laimi prizus
Start 20.06 00:00
End 26.06 00:00
Norėdami surinkti daugiau balsų galėsite dalintis savo vaizdo įrašu, kviesti draugus balsuoti.
Automobilio numerius galite uždengti, bet tai nėra būtina.
Pagrindinis vertinimas:
🔥 Automobilio vaizdas
🔥 Filmavimo kokybė
🔥 Automobilio garsas | 883 |
| 13 | V 19
Sveiki,
Esu šauktinis, kariuomenėje esu apie mėnesį. Prieš atvykdamas į tarnybą turėjau kelio problemų, traumatologas buvo minėjęs, kad gali būti plyšęs meniskas. Vis tiek atvykau tarnauti, nes tikėjausi, kad galėsiu normaliai atlikti tarnybą.
Nuo pirmų dienų esu „pirmas pliusas“, todėl praktiškai nieko negaliu daryti ir didžiąją laiko dalį praleidžiu lovoje. Problema ta, kad vietoj pagerėjimo kelis tik blogėja.
Dabar vaikštau su dideliais skausmais, kelis nuolat traška, jaučiu maudimą ir diskomfortą. Kartais net nueiti iki tualeto būna sunku. Naktimis dažnai negaliu užmigti, nes kelį maudžia net ramybės būsenoje.
Kreipiausi ne kartą į medpunktą, gaunu vaistų, tepalų, bet realaus pagerėjimo nėra. Tyrimams data buvo paskirta, tačiau ją jau kelis kartus nukėlė į vėlesnį laiką. Kuo ilgiau laukiu, tuo labiau neramu, nes jaučiu, kad būklė tik blogėja.
Apie situaciją žino ir vadai – jie mato, kad sunkiai vaikštau, didžiąją dalį laiko praleidžiu lovoje ir praktiškai negaliu normaliai dalyvauti tarnyboje. Nepaisant to, kol kas jaučiuosi lyg būčiau paliktas tiesiog laukti nežinia ko.
Labiausiai keista situacijos dalis ta, kad mačiau žmonių, kurie labai greitai buvo iškomisuoti dėl psichologinių problemų (kai kurie net po savaitės), o aš, nors realiai turiu fizinę problemą ir visi mato mano būklę, vis dar esu čia ir tiesiog laukiu.
Nuo nuolatinio skausmo, gulėjimo ir nežinomybės jau pradėjo kentėti ir psichologinė būsena. Sunku tiesiog gulėti diena iš dienos ir jausti, kad niekas nejuda.
Gal kas buvote panašioje situacijoje? Ką daryti, jei esi šauktinis, sveikata blogėja, o tyrimai vis nukeliami?
@anonimlt | 991 |
| 14 | V25 Sveiki, gyvenu Kaune man 25metai turiu zmona. Situacija tokia: gyvenam vienam kambariuke, tai tam kambary ieina Svetaine,virtuve,kolidorius,tuoletas/vonia. Bet ne apie kambari norejau parasyti, situacija tokia kad kai guliu lovoje ar tai gaminu valgyti, internetas kuo puikiausiai veikia. Bet tada prispaudzia reikalas i tuoleta, atsisedu ant tuoleto ir internetas nebeveikia lagina tiesiog. Tai va noriu paklausti ar imanoma taip kad tam paciam kambari internetas taip streikuotu?
@anonimlt | 994 |
| 15 | V/23 hiebra karocia pradejau vel judet ant kr ir pnz,buvau ryses po labai sunkaus vartojimo,kaip vel kuo greiciau mest? Dekoju! Dalbajobai su savo pisk kazka kita patylekit,vaikai nesidarykit gedos
@anonimlt | 1 013 |
| 16 | Jei jums taip sekasi tai laikykit dar porą bonusų
🏆 GG.BET FREEBET 30 EUR + 100%
CODE: 4KPT0
Min. dep - 10 EUR
🏆 GG.BET 25 EUR FREEBET
NO WAGER
CODE: NAVIMAJOR25
💸 Min. dep - 50 EUR | 1 096 |
| 17 | M23 Pamačiau ka ta nuopeza paraše apie 40e aš vahuje. Mano tevai taip ir nepamatys mano diplomo iteikimo💔🕊️ vertinkit savo mamas ir tečius🤍
@anonimlt | 1 031 |
| 18 | M16 Su seserimi nusprendėm iškrėsti pokštą seneliui nes mokam čekų kalbą o ta kalba tokia kad kai girdi atrodo lyg beveik supranti bet iš tikro nieko nesupranti žodžiu pradėjom kalbėtis čekiškai tai seneliui net spaudimas pakilo pagalvojo kad jam insultas ir jis nebesupranta žmonių kalbos😅😅
@anonimlt | 1 048 |
| 19 | AnonimLT – pasidalink savo mintimis anonimiškai! 🫶
📝 Parašyk savo klausimą ar istoriją mūsų Telegram bote:
@AnonimLT_TeleBot
@AnonimLT_TeleBot
✨Intymių istorijų ir klausimų kanalas – AnonimLT_Intim 🫦
Čia rasite tik tai, kas jautru ir atvira.
💵Reklama? Kreipkitės 👉 @madsshot
💬 Norite pabendrauti? Prisijunkite prie mūsų grupės AnonimLT chat! | 964 |
| 20 | Sveiki ar galite man padeti sekti regitros laisvas vietas pravaziavimo egzamina
@anonimlt | 1 036 |
Endi mavjud! Telegram Tadqiqoti 2025 — yilning asosiy insaytlari 
