uz
Feedback
🛸alien 🌌 lizard🦎

🛸alien 🌌 lizard🦎

Kanalga Telegram’da o‘tish
608
Obunachilar
Ma'lumot yo'q24 soatlar
+37 kunlar
+330 kunlar
Obunachilarni jalb qilish
Iyun '26
Iyun '26
+13
2 kanalda
May '26
+22
1 kanalda
Get PRO
Aprel '26
+17
1 kanalda
Get PRO
Mart '26
+18
1 kanalda
Get PRO
Fevral '26
+14
4 kanalda
Get PRO
Yanvar '26
+18
5 kanalda
Get PRO
Dekabr '25
+13
3 kanalda
Get PRO
Noyabr '25
+30
1 kanalda
Get PRO
Oktabr '25
+17
3 kanalda
Get PRO
Sentabr '25
+36
17 kanalda
Get PRO
Avgust '25
+38
10 kanalda
Get PRO
Iyul '25
+53
13 kanalda
Get PRO
Iyun '25
+42
5 kanalda
Get PRO
May '25
+43
8 kanalda
Get PRO
Aprel '25
+17
2 kanalda
Get PRO
Mart '25
+25
5 kanalda
Get PRO
Fevral '25
+12
3 kanalda
Get PRO
Yanvar '25
+46
4 kanalda
Get PRO
Dekabr '24
+32
6 kanalda
Get PRO
Noyabr '24
+26
6 kanalda
Get PRO
Oktabr '24
+16
2 kanalda
Get PRO
Sentabr '24
+22
6 kanalda
Get PRO
Avgust '24
+50
10 kanalda
Get PRO
Iyul '24
+36
8 kanalda
Get PRO
Iyun '24
+53
13 kanalda
Get PRO
May '24
+57
9 kanalda
Get PRO
Aprel '24
+45
10 kanalda
Get PRO
Mart '240
7 kanalda
Get PRO
Fevral '24
+172
5 kanalda
Sana
Obunachilarni jalb qilish
Esdaliklar
Kanallar
27 Iyun0
26 Iyun0
25 Iyun0
24 Iyun0
23 Iyun0
22 Iyun+1
21 Iyun0
20 Iyun+1
19 Iyun+1
18 Iyun0
17 Iyun+1
16 Iyun+1
15 Iyun0
14 Iyun0
13 Iyun0
12 Iyun+1
11 Iyun0
10 Iyun+1
09 Iyun+1
08 Iyun0
07 Iyun+3
06 Iyun0
05 Iyun0
04 Iyun+1
03 Iyun0
02 Iyun0
01 Iyun+1
Kanal postlari
те саме відчуття коли подобаються кісточки в фотошопі але ненавидиш сам фотошоп 🥲🥲
те саме відчуття коли подобаються кісточки в фотошопі але ненавидиш сам фотошоп 🥲🥲

2
Япі+1
Япі
390
3
————— DTIYS ————— - від Тео Умови: -підписка лише якщо подобаються арти -не бути/взаємодіяти з роснею та не мати нічого росня+1
————— DTIYS ————— - від Тео Умови: -підписка лише якщо подобаються арти -не бути/взаємодіяти з роснею та не мати нічого роснявою мовою у профілі/каналі -репост на свій канал, якщо він є (скрін у коментарі) -можна змінювати позу і фон, але не змінювати атмосферу і персонажа ПРИЗИ: -1 місце: повноцінний малюнок у повний зріст + малюнок чібі -2 місце: повноцінний малюнок у напівріст -3 місце: малюнок чібі Дедлайн: 18.10.2026 (6 місяців) Референси та інші додатки у коментарях
215
4
ЛОТА на арт — ⭐️ від Тео ✨ Умови: - Підписка на тгк за бажанням - Репост у ваш тгк (скрін в коментарі) - Не мати роснявої, фа
ЛОТА на арт — ⭐️ від Тео ✨ Умови: - Підписка на тгк за бажанням - Репост у ваш тгк (скрін в коментарі) - Не мати роснявої, фандомів які підтримують росню, росні у профілі/тгк - Номер писати не потрібно ✨ Місця та призи: - 1 місце — повноцінний арт халфбаді із одним персонажем на ваш вибір - 2 місце — повноцінний арт чібі фулбаді із одним персонажем на ваш вибір - 3 місце — відкриється, якщо буде більше 15 учасників ✨ Вибір переможця буде відбуватись за допомогою рулетки Результати — 30.06
201
5
Мій другий артфайт йоу Не думаю що буду активна цього року але постараюсь як зможу
Мій другий артфайт йоу Не думаю що буду активна цього року але постараюсь як зможу
254
6
Похід в Карпатах надихнув намалювати таких ящірок 🦎✌️ Їх там до речі було багато 🫶
Похід в Карпатах надихнув намалювати таких ящірок 🦎✌️ Їх там до речі було багато 🫶
559
7
Другий день літа був дуже продуктивний Редизайнула Броккі та нарешті закінчила референс Білла 😭 Не дивуйтесь чому вони вигля+1
Другий день літа був дуже продуктивний Редизайнула Броккі та нарешті закінчила референс Білла 😭 Не дивуйтесь чому вони виглядають як бомжі, бо вони і є бомжами Ці двоє буквально живуть на сміттєзвалищі 😍
509
8
Ура вітаю з першим червням Тобто першим днем канікул 🏝️ Днем захисту дітей 🧑‍🧑‍🧒 Та прайд монс 🌈 Будьте собою та любіть
Ура вітаю з першим червням Тобто першим днем канікул 🏝️ Днем захисту дітей 🧑‍🧑‍🧒 Та прайд монс 🌈 Будьте собою та любіть своїх дітей і відпочивайте побільше ви на це заслуговуєте 🫶 А я намалювала Роберта в тіпа джунглях ( ну він ж хамелеон, ок да ?)
491
9
Мої бусінкі Так знаю ще нічого не казала з фактів але я хочу красиво їх оформити та доповнити маленькими скетчиками щоб було
Мої бусінкі Так знаю ще нічого не казала з фактів але я хочу красиво їх оформити та доповнити маленькими скетчиками щоб було цікавіше :0
504
10
Подружка сказала що в мене вселився Леонардо да Вінчі і думаю що настав час запостити цей арт тут Довго думала постити чи ні
Подружка сказала що в мене вселився Леонардо да Вінчі і думаю що настав час запостити цей арт тут Довго думала постити чи ні ну бо якщо чесно то мені цей арт вийшов не дуже 😭 Ай свер ту гад колись я почну малювати їх не як шаблонних стереотину парочку ( в мене є ідеї але просто рука не підніметься малювати це 😭) Можу розказати про них декілька фактів якщо комусь цікаво
588
11
Вітаю з днем матері !💐 А ви своїх вже привітали?
Вітаю з днем матері !💐 А ви своїх вже привітали?
487
12
Сорі що нема ніякого контенту, мені нічого не постити так як хворію жоско і борги киплять Єдине на що хватило сил то це на та+1
Сорі що нема ніякого контенту, мені нічого не постити так як хворію жоско і борги киплять Єдине на що хватило сил то це на такий упоротий артік бо треба кудись подіти емоції щоб йобу не дати
553
13
Хай в мене день народження був 20 квітня, проте! Найкращий подарунок художнику - поширення робіт, читання коміксів (шукайте н+7
Хай в мене день народження був 20 квітня, проте! Найкращий подарунок художнику - поширення робіт, читання коміксів (шукайте на зенко Дамо Перцю, Лемончело, Основу та Космопригоди безпілотників). І зокрема супер-пупер подарунок - зустріч на цьогорічному фанконі!
0
14
20 років назад, так само рано, моя мама народила мене, тому сьогодні я святкую! Найкращий подарунок для художника це репост й+3
20 років назад, так само рано, моя мама народила мене, тому сьогодні я святкую! Найкращий подарунок для художника це репост його робіт, хоча також ви можете дати грошенят на пляшку спрайту → 5355176618620015
0
15
Чому натхнення малювати приходить лише тоді, коли дофігіща боргів?+1
Чому натхнення малювати приходить лише тоді, коли дофігіща боргів?
0
16
Matn yo'q...
0
17
Ось до речі моя частина трейду :3
Ось до речі моя частина трейду :3
0
18
Нарід шалом, стався трейд Нарешті доробили це спустя майже що місяць, але якщо ви думаєте, що це єдине чим я займалась, то ні+1
Нарід шалом, стався трейд Нарешті доробили це спустя майже що місяць, але якщо ви думаєте, що це єдине чим я займалась, то ні Малюєм браття.... #chikocidart
0
19
Дуже сподобалась нова фотографія місяця від Наси Як думаєте це фейк чи правда ?+2
Дуже сподобалась нова фотографія місяця від Наси Як думаєте це фейк чи правда ?
0
20
Митці та мисткині, готуйте свої найкращі роботи в нашому інтерактиві #АртБліц 🚀 Правила: 1. Обовʼязково ознайомтеся з правил
Митці та мисткині, готуйте свої найкращі роботи в нашому інтерактиві #АртБліц 🚀 Правила: 1. Обовʼязково ознайомтеся з правилами подачі анкети! 2. Репост цього допису до себе на КАНАЛ(скріншот у відповідь на анкету). 3. Додавайте ТІЛЬКИ посилання на ваш канал/соцмережі та попередження про чутливий контент. 4. 1 допис від 1 людини. У дописі НЕ більше 3 робіт. 5. Без NSFW в анкетах. 6. У коментарях можете шукати мʼю та робити компліменти іншим! Дописи будуть розміщені протягом ТИЖНЯ. ✨Творіть та надихайтеся✨
0