uz
Feedback
Eva Elfie

Eva Elfie

Yopiq kanal

💦 Сочный контент… Реклама: @vovssss1 Владелец: @setka_owner ссылка для друга: https://t.me/+_lGog3LmAb9kNjIy

Ko'proq ko'rsatish

📈 Telegram kanali Eva Elfie analitikasi

Eva Elfie Rus til segmentidagi kanali faol ishtirokchi. Hozirda hamjamiyat 29 638 obunachidan iborat bo'lib, Erotika toifasida 11 552-o'rinni va Rossiya mintaqasida 22 026-o'rinni egallagan.

📊 Auditoriya ko‘rsatkichlari va dinamika

невідомо sanasidan buyon loyiha tez o‘sib, 29 638 obunachiga ega bo‘ldi.

03 Iyul, 2026 dagi oxirgi ma’lumotlarga ko‘ra kanal barqaror faollikka ega. Oxirgi 30 kunda obunachilar soni -1 112 ga, so‘nggi 24 soatda esa -32 ga o‘zgardi va umumiy qamrov yuqori darajada qolmoqda.

  • Tasdiqlash holati: Tasdiqlanmagan
  • Jalb etish (ER): Auditoriya o‘rtacha 2.28% darajada jalb etiladi. Nashrdan keyingi dastlabki 24 soatda kontent odatda umumiy obunachilar sonining 1.30% ini tashkil etuvchi reaksiyalarni to‘playdi.
  • Post qamrovi: Har bir post o‘rtacha 677 marta ko‘riladi; birinchi sutkada odatda 387 ta ko‘rish yig‘iladi.
  • Reaksiyalar va o‘zaro ta’sir: Auditoriya faol: har bir postga o‘rtacha 32 ta reaksiya keladi.
  • Tematik yo‘nalishlar: Kontent elfie, eva, ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯, подружка, эпштейн kabi asosiy mavzularga jamlangan.

📝 Tavsif va kontent siyosati

Muallif resursni shaxsiy fikrni ifoda etish maydoni sifatida ta’riflaydi:
💦 Сочный контент… Реклама: @vovssss1 Владелец: @setka_owner ссылка для друга: https://t.me/+_lGog3LmAb9kNjIy

Yuqori yangilanish chastotasi (oxirgi ma’lumot 04 Iyul, 2026 da olingan) sababli kanal doimo dolzarb va katta qamrovli bo‘lib qoladi. Analitika auditoriya kontent bilan faol hamkorlik qilishini, uni Erotika toifasidagi muhim ta’sir nuqtasiga aylantirishini ko‘rsatadi.

29 638
Obunachilar
-3224 soatlar
-2417 kunlar
-1 11230 kunlar
Postlar arxiv
Eva Elfie
29 629
Моя любимая фотография 📸 Eva Elfie ➡️ Наш VPN Создай ИИ девушку мечты 🔞 *тыыыыыык*
Моя любимая фотография 📸 Eva Elfie ➡️ Наш VPN Создай ИИ девушку мечты 🔞 *тыыыыыык*

Eva Elfie
29 629
Любимое положение в этим дни 😴 Eva Elfie ➡️ Наш VPN Создай ИИ девушку мечты 🔞 *тыыыыыык*
Любимое положение в этим дни 😴 Eva Elfie ➡️ Наш VPN Создай ИИ девушку мечты 🔞 *тыыыыыык*

Eva Elfie
29 629
✍️✍️✍️✍️Нате др#чите : Подружки лезбушки🏠 Архивы со всех каналов только здесь🔐🌸👉🏻 https://t.me/+LBqGyf8hJKIwYzFi Фулл в
+2
✍️✍️✍️✍Нате др#чите : Подружки лезбушки🏠 Архивы со всех каналов только здесь🔐🌸👉🏻 https://t.me/+LBqGyf8hJKIwYzFi Фулл в закрепе🐰👆 Секретные материалы со всего интернета🔐💕👅

Eva Elfie
29 629
☀️ Eva Elfie ➡️ Наш VPN Создай ИИ девушку мечты 🔞 *тыыыыыык*
+1
☀️ Eva Elfie ➡️ Наш VPN Создай ИИ девушку мечты 🔞 *тыыыыыык*

Eva Elfie
29 629
Свежий фотосет, как вам? 🔥 Eva Elfie ➡️ Наш VPN Создай ИИ девушку мечты 🔞 *тыыыыыык*
+5
Свежий фотосет, как вам? 🔥 Eva Elfie ➡️ Наш VPN Создай ИИ девушку мечты 🔞 *тыыыыыык*

Eva Elfie
29 629
⚽️ Eva Elfie ➡️ Наш VPN Создай ИИ девушку мечты 🔞 *тыыыыыык*
+4
⚽️ Eva Elfie ➡️ Наш VPN Создай ИИ девушку мечты 🔞 *тыыыыыык*

Eva Elfie
29 629
Как вам образ на ЧМ? Eva Elfie ➡️ Наш VPN Создай ИИ девушку мечты 🔞 *тыыыыыык*

Eva Elfie
29 629
Video xabar00:40

Eva Elfie
29 629
Some extra motivation for Ronaldo 🤭🇵🇹 Eva Elfie ➡️ Наш VPN Создай ИИ девушку мечты 🔞 *тыыыыыык*
+1
Some extra motivation for Ronaldo 🤭🇵🇹 Eva Elfie ➡️ Наш VPN Создай ИИ девушку мечты 🔞 *тыыыыыык*

Eva Elfie
29 629
Даша Дошик (НОВОЕ)🍒 Ну наконец то!!! Она записала видео в белье как скачет на дилдо!!! Парни, просто дрочим и кайфуем🔞 ПАК
+2
Даша Дошик (НОВОЕ)🍒
Ну наконец то!!! Она записала видео в белье как скачет на дилдо!!! Парни, просто дрочим и кайфуем🔞
ПАК С ФУЛЛОМ👇 t.me/+BIomOfGbahI5ZGUy

Eva Elfie
29 629
Eva Elfie ➡️ Наш VPN Создай ИИ девушку мечты 🔞 *тыыыыыык*
+3
Eva Elfie ➡️ Наш VPN Создай ИИ девушку мечты 🔞 *тыыыыыык*

Eva Elfie
29 629
СЕГОДНЯ СТАВЛЮ НА ПЛЕЙ-ОФФ ЧЕМПИОНАТА МИРА 2026: 🇪🇸 ИСПАНИЯ - АВСТРИЯ 🇦🇹 ПОСМОТРЕТЬ ВИДЕО ПРОГНОЗ БЕСПЛАТНО👇 https://t.me/+wKT9y7FrYy4wOTY6

Eva Elfie
29 629
Эх, скучала по теплу 🔥 Eva Elfie ➡️ Наш VPN Создай ИИ девушку мечты 🔞 *тыыыыыык*
Эх, скучала по теплу 🔥 Eva Elfie ➡️ Наш VPN Создай ИИ девушку мечты 🔞 *тыыыыыык*

Eva Elfie
29 629
+2
Twitch 18+ теперь в Telegram! Жесткие фейлы с трансляций, сочные клипы, скандальные слuvы и новости самой неоднозначной стрим-платформы мира Все, что так любит аудитория Твича: t.me/+ivqqfc437KpjZTY0

Eva Elfie
29 629
💕 Eva Elfie ➡️ Наш VPN Создай ИИ девушку мечты 🔞 *тыыыыыык*
+1
💕 Eva Elfie ➡️ Наш VPN Создай ИИ девушку мечты 🔞 *тыыыыыык*

Eva Elfie
29 629
Video xabar00:28

Eva Elfie
29 629
ЛУЧШИЕ П⭕️РНО-ПАБЛИКИ В TELEGRAM🔞 1️⃣ ОЦЕНИ БЕЗ ЦЕНЗУРЫ - https://t.me/+JjbtIjkGCT81YjNh 2️⃣ ДОМАШКА - https://t.me/+-DK-Dg_aUU82MzMy 3️⃣ СОЧНЕЕ НЕКУДА БЛЯТЬ - https://t.me/+i7jRbORHpec0Y2Ey 4️⃣ СЛАДКИЙ ПЕРСИК - https://t.me/+T5vGzuNQ_7Y2MTIy ⚠️Подпишись, чтобы не пропустить оргазм!👆

Eva Elfie
29 629
Вау, я в Париже, но уже лечу в Ниццу Я не знаю как мне удается так рандомно и быстро оказываться в новом путешествии Eva Elfi
+3
Вау, я в Париже, но уже лечу в Ниццу Я не знаю как мне удается так рандомно и быстро оказываться в новом путешествии Eva Elfie ➡️ Наш VPN Создай ИИ девушку мечты 🔞 *тыыыыыык*

Eva Elfie
29 629
Eva Elfie ➡️ Наш VPN Создай ИИ девушку мечты 🔞 *тыыыыыык*

Eva Elfie
29 629
Как вам? 🔥 Eva Elfie ➡️ Наш VPN Создай ИИ девушку мечты 🔞 *тыыыыыык*
+1
Как вам? 🔥 Eva Elfie ➡️ Наш VPN Создай ИИ девушку мечты 🔞 *тыыыыыык*