uz
Feedback
Твій Хмельницький

Твій Хмельницький

Kanalga Telegram’da o‘tish

Всі новини твого міста та області в одному каналі. Співпраця: @Meneger_tvoya Запросити друзів: https://t.me/+PREKKxPhQJVhNTMy

Ko'proq ko'rsatish

📈 Telegram kanali Твій Хмельницький analitikasi

Твій Хмельницький (@tviy_khmelnytskyi) Ukrain til segmentidagi kanali faol ishtirokchi. Hozirda hamjamiyat 63 991 obunachidan iborat bo'lib, Yangiliklar & Media toifasida 4 095-o'rinni va Ukraina mintaqasida 851-o'rinni egallagan.

📊 Auditoriya ko‘rsatkichlari va dinamika

невідомо sanasidan buyon loyiha tez o‘sib, 63 991 obunachiga ega bo‘ldi.

28 Iyun, 2026 dagi oxirgi ma’lumotlarga ko‘ra kanal barqaror faollikka ega. Oxirgi 30 kunda obunachilar soni -1 157 ga, so‘nggi 24 soatda esa -29 ga o‘zgardi va umumiy qamrov yuqori darajada qolmoqda.

  • Tasdiqlash holati: Tasdiqlanmagan
  • Jalb etish (ER): Auditoriya o‘rtacha 26.14% darajada jalb etiladi. Nashrdan keyingi dastlabki 24 soatda kontent odatda umumiy obunachilar sonining 21.59% ini tashkil etuvchi reaksiyalarni to‘playdi.
  • Post qamrovi: Har bir post o‘rtacha 16 735 marta ko‘riladi; birinchi sutkada odatda 13 817 ta ko‘rish yig‘iladi.
  • Reaksiyalar va o‘zaro ta’sir: Auditoriya faol: har bir postga o‘rtacha 106 ta reaksiya keladi.
  • Tematik yo‘nalishlar: Kontent хмельницький, дтп, загроза, хмельницькому, хмельниччина kabi asosiy mavzularga jamlangan.

📝 Tavsif va kontent siyosati

Muallif resursni shaxsiy fikrni ifoda etish maydoni sifatida ta’riflaydi:
Всі новини твого міста та області в одному каналі. Співпраця: @Meneger_tvoya Запросити друзів: https://t.me/+PREKKxPhQJVhNTMy

Yuqori yangilanish chastotasi (oxirgi ma’lumot 29 Iyun, 2026 da olingan) sababli kanal doimo dolzarb va katta qamrovli bo‘lib qoladi. Analitika auditoriya kontent bilan faol hamkorlik qilishini, uni Yangiliklar & Media toifasidagi muhim ta’sir nuqtasiga aylantirishini ko‘rsatadi.

63 991
Obunachilar
-2924 soatlar
-3047 kunlar
-1 15730 kunlar
Postlar arxiv
💡 Знову збільшено обсяг обмежень на 19 березня, — обленерго 🟠підчерга 6.1. — триватиме довше до 24:00; 🟠підчерга 6.2. — триватиме довше до 24:00.

💡 Хмельничани, ось вам графік по світлу на 20 березня 👆 Твій Хмельницький 📸 Надіслати нам новину: @Tvoya_novyna_bot
💡 Хмельничани, ось вам графік по світлу на 20 березня 👆 Твій Хмельницький 📸 Надіслати нам новину: @Tvoya_novyna_bot

💡 Обсяг відключень на 19 березня додатково збільшено, — обленерго 🟠підчерга 6.1. - відключення 21:00-22:00 🟠підчерга 6.2. - відключення 21:00-22:00

😳 У Хмельницькому відвідувачам відмовили в обслуговуванні в кав’ярні, пояснивши це тим, що заклад «лише для преміальних люде
😳 У Хмельницькому відвідувачам відмовили в обслуговуванні в кав’ярні, пояснивши це тим, що заклад «лише для преміальних людей» 👆 Твій Хмельницький 📸 Надіслати нам новину: @Tvoya_novyna_bot

photo content
+3

❗️ На Хмельниччині викрили масштабну схему з оформлення фіктивних інвалідностей До суду передали справу щодо 14 осіб — медикі
❗️ На Хмельниччині викрили масштабну схему з оформлення фіктивних інвалідностей До суду передали справу щодо 14 осіб — медиків і «пацієнтів», які, за версією слідства, допомагали оформлювати документи для отримання виплат і виїзду за кордон. Збитки для держави оцінюють майже у 700 тисяч гривень. 👆 Твій Хмельницький 📸 Надіслати нам новину: @Tvoya_novyna_bot

☔️ Небо вкрили темні хмари — незабаром очікується дощ 👆 Твій Хмельницький 📸 Надіслати нам новину: @Tvoya_novyna_bot

🤬 34-річний чоловік розбещував 10-річну дівчинку через Telegram: чоловіку оголосили підозру на Хмельниччині! У січні-лютому
🤬 34-річний чоловік розбещував 10-річну дівчинку через Telegram: чоловіку оголосили підозру на Хмельниччині! У січні-лютому він надсилав дитині повідомлення та фото сексуального змісту, знаючи її вік. Дівчинка розповіла про це братові та матері. Попри блокування, чоловік писав їй з іншого акаунту. Наразі підозрюваний перебуває під вартою. Триває перевірка на причетність до подібних злочинів. 👆 Твій Хмельницький 📸 Надіслати нам новину: @Tvoya_novyna_bot

🤯 У Летичеві 62-річний чоловік систематично знущався зі своєї 44-річної співмешканки У стані алкогольного сп’яніння він влаш
🤯 У Летичеві 62-річний чоловік систематично знущався зі своєї 44-річної співмешканки У стані алкогольного сп’яніння він влаштовував конфлікти, ображав жінку, застосовував силу та виганяв її з дому. Йому загрожує до 2 років позбавлення волі. 👆 Твій Хмельницький 📸 Надіслати нам новину: @Tvoya_novyna_bot

😅 Сьогодні відзначають професійне свято самогонників Не забудь поділитися з колегами по цеху. 👆 Твій Хмельницький 📸 Надісл
😅 Сьогодні відзначають професійне свято самогонників Не забудь поділитися з колегами по цеху. 👆 Твій Хмельницький 📸 Надіслати нам новину: @Tvoya_novyna_bot

💥 Сьогодні в Хмельницькій громаді буде гучно, — ОВА. З 08:20 до 09:00 проводитимуться військові навчання. Можливі гучні звуки. Не лякайтеся. 👆 Твій Хмельницький 📸 Надіслати нам новину: @Tvoya_novyna_bot

🤯 Понад 316 тисяч боржників у Хмельницькій області Загалом по Україні — більше 9,5 мільйона. Найчастіше люди потрапляють у б
+1
🤯 Понад 316 тисяч боржників у Хмельницькій області Загалом по Україні — більше 9,5 мільйона. Найчастіше люди потрапляють у борги через штрафи за порушення ПДР та інші адмінпорушення. Також значну частку становлять борги за комуналку та платежі до бюджету. Найбільше таких справ — у Дніпропетровській, Харківській областях і Києві. 👆 Твій Хмельницький 📸 Надіслати нам новину: @Tvoya_novyna_bot

Відбій тривоги для всієї області! 👆 Твій Хмельницький 📸 Надіслати нам новину: @Tvoya_novyna_bot

Шахед курсом на Сатанів! 👆 Твій Хмельницький 📸 Надіслати нам новину: @Tvoya_novyna_bot

БпЛА курсом на Дунаївці! 👆 Твій Хмельницький 📸 Надіслати нам новину: @Tvoya_novyna_bot

БпЛА курсом на Нову Ушицю! 👆 Твій Хмельницький 📸 Надіслати нам новину: @Tvoya_novyna_bot

Хмельницький район — загроза БпЛА! 👆 Твій Хмельницький 📸 Надіслати нам новину: @Tvoya_novyna_bot

😏 Чоловіків найбільше збуджує фраза «хороший хлопчик», — дослідження
Тиха похвала від партнерки в інтимній атмосфері викликає значно сильнішу дофамінову реакцію, ніж звичайне «молодець» на роботі. Мозок сприймає це як потужне заохочення, що різко підсилює відчуття задоволення.
Експеримент із 312 чоловіками довів: мозок реагує швидко — підвищується рівень задоволення і знижується напруга.

Пишуть хлопці і просять допомогти зібрати на ударні дрони. Завдяки їм русня буде регулярно відправлятися на концерт кобзона😈 Будь-ласка давайте скинемось хоч по 20 гривень! Моно Банка https://send.monobank.ua/jar/8KzqzcUswS Картка банки 4874100024320460 Приват Банк 5168752152095322

Кам’янець-Подільський район — загроза БпЛА! 👆 Твій Хмельницький 📸 Надіслати нам новину: @Tvoya_novyna_bot