uz
Feedback
Виктория Боня

Виктория Боня

Yopiq kanal

Основательница бренда BONYA BEAUTY Покорила Эверест🏔️ Мама замечательной дочки❤️

Ko'proq ko'rsatish

📈 Telegram kanali Виктория Боня analitikasi

Виктория Боня Rus til segmentidagi kanali faol ishtirokchi. Hozirda hamjamiyat 16 199 obunachidan iborat bo'lib, Bloglar toifasida 2 378-o'rinni va Rossiya mintaqasida 42 182-o'rinni egallagan.

📊 Auditoriya ko‘rsatkichlari va dinamika

невідомо sanasidan buyon loyiha tez o‘sib, 16 199 obunachiga ega bo‘ldi.

13 May, 2026 dagi oxirgi ma’lumotlarga ko‘ra kanal barqaror faollikka ega. Oxirgi 30 kunda obunachilar soni 11 196 ga, so‘nggi 24 soatda esa 0 ga o‘zgardi va umumiy qamrov yuqori darajada qolmoqda.

  • Tasdiqlash holati: Tasdiqlanmagan
  • Jalb etish (ER): Auditoriya o‘rtacha 2.69% darajada jalb etiladi. Nashrdan keyingi dastlabki 24 soatda kontent odatda umumiy obunachilar sonining 0.52% ini tashkil etuvchi reaksiyalarni to‘playdi.
  • Post qamrovi: Har bir post o‘rtacha 436 marta ko‘riladi; birinchi sutkada odatda 85 ta ko‘rish yig‘iladi.
  • Reaksiyalar va o‘zaro ta’sir: Auditoriya faol: har bir postga o‘rtacha 1 ta reaksiya keladi.
  • Tematik yo‘nalishlar: Kontent арсений, продюсер, inst, поп, arseniy kabi asosiy mavzularga jamlangan.

📝 Tavsif va kontent siyosati

Muallif resursni shaxsiy fikrni ifoda etish maydoni sifatida ta’riflaydi:
Основательница бренда BONYA BEAUTY Покорила Эверест🏔️ Мама замечательной дочки❤️

Yuqori yangilanish chastotasi (oxirgi ma’lumot 08 Iyun, 2026 da olingan) sababli kanal doimo dolzarb va katta qamrovli bo‘lib qoladi. Analitika auditoriya kontent bilan faol hamkorlik qilishini, uni Bloglar toifasidagi muhim ta’sir nuqtasiga aylantirishini ko‘rsatadi.

16 199
Obunachilar
Ma'lumot yo'q24 soatlar
-77 kunlar
+11 19630 kunlar
Postlar arxiv
Великий Утюг! #разгладьмнелицо #чащесглаживайострыеуглы #поутрамтишьдагладь #тольконепытайменя Кто хоть раз выходил из дома,
Великий Утюг! #разгладьмнелицо #чащесглаживайострыеуглы #поутрамтишьдагладь #тольконепытайменя Кто хоть раз выходил из дома, не выключив электроприбор какой-нибудь? Что было? Inst: Арсений Попов 🛐19.01.25💜

13 марта в кинотеатре появится новый фильм с Арсением "Последний день рождения" Тизер: https://t.me/impro_fandomars/11677
13 марта в кинотеатре появится новый фильм с Арсением "Последний день рождения" Тизер: https://t.me/impro_fandomars/11677

#продюсер
#продюсер

С кем поиграть?
С кем поиграть?

Кто станет на шаг ближе к победе? Смотрите второй эпизод шоу «Круг» уже сегодня! Inst: Импроком 🛐18.01.25💜
Кто станет на шаг ближе к победе? Смотрите второй эпизод шоу «Круг» уже сегодня! Inst: Импроком 🛐18.01.25💜

Это не мем, это жизнь @zhabqua
Это не мем, это жизнь @zhabqua

#продюсер

Надо только шапку прифотошопить и.. будет идеально )) VK: Арсений Попов 🛐17.01.24💜
Надо только шапку прифотошопить и.. будет идеально )) VK: Арсений Попов 🛐17.01.24💜

Реклама на завтра ещё доступна!

Video xabar00:37

#продюсер Остальное в комментариях⤵️
#продюсер Остальное в комментариях⤵️

удаленный пост Арса в тгк Был до того, который отмечен
удаленный пост Арса в тгк Был до того, который отмечен

Бранч - это между завтраком и обедом А как назвать прием пищи между обедом и ужином, который еще под вопросом? Tg: Арсений
Бранч - это между завтраком и обедом А как назвать прием пищи между обедом и ужином, который еще под вопросом? Tg: Арсений

Был важный разговор с продюсером и вдруг 🟠🟤 #уменятожеестьмоилюди #встаньтебратцывстаньтевкруг #исестрицывстаньтевкруг #дан
Был важный разговор с продюсером и вдруг 🟠🟤 #уменятожеестьмоилюди #встаньтебратцывстаньтевкруг #исестрицывстаньтевкруг #даначнетсяслэм Выбери свой цвет Inst: Арсений Попов 🛐15.01.25💜

Со старым новым другом поздравляем со старым Новым годом!!! Я говорю, что он начнется завтра, а он говорит, что кнедлики быва
Со старым новым другом поздравляем со старым Новым годом!!! Я говорю, что он начнется завтра, а он говорит, что кнедлики бывают вкусными Кто? Прав??? VK: Арсений Попов 🛐13.01.24💜

Зрители СТС дуреют с этой прикормки… VK: Norm Production 🛐13.01.25💜
Зрители СТС дуреют с этой прикормки… VK: Norm Production 🛐13.01.25💜

Упс! )) Это всё из-за «пикания» )) Конечно, вы правы, Архангельск в 10 раз круче СПб )) Правильный ответ уже был 😜