uz
Feedback
CRYPSAT

CRYPSAT

Yopiq kanal

Авторський канал Санічки про крипту. Ділюсь своїми думками та рухами. По співпраці - @snch001 Рекламний менеджер @pifagor_dao @v_troickiy @cryptojohans (без оплати) Чат - https://t.me/+ecFeTOqbGIA2ZjNi

Ko'proq ko'rsatish
5 846
Obunachilar
-824 soatlar
-407 kunlar
-21130 kunlar
Obunachilarni jalb qilish
Iyun '26
Iyun '26
+1
0 kanalda
May '26
+14
0 kanalda
Get PRO
Aprel '26
+299
0 kanalda
Get PRO
Mart '26
+42
0 kanalda
Get PRO
Fevral '26
+131
0 kanalda
Get PRO
Yanvar '26
+8
0 kanalda
Get PRO
Dekabr '25
+24
0 kanalda
Get PRO
Noyabr '25
+27
0 kanalda
Get PRO
Oktabr '25
+44
0 kanalda
Get PRO
Sentabr '25
+70
0 kanalda
Get PRO
Avgust '25
+44
0 kanalda
Get PRO
Iyul '25
+11
0 kanalda
Get PRO
Iyun '25
+7
0 kanalda
Get PRO
May '25
+15
1 kanalda
Get PRO
Aprel '25
+16
0 kanalda
Get PRO
Mart '25
+49
1 kanalda
Get PRO
Fevral '25
+110
0 kanalda
Get PRO
Yanvar '25
+658
0 kanalda
Get PRO
Dekabr '24
+2 042
0 kanalda
Get PRO
Noyabr '24
+2 915
2 kanalda
Get PRO
Oktabr '24
+262
0 kanalda
Get PRO
Sentabr '24
+4 035
2 kanalda
Get PRO
Avgust '24
+1 172
2 kanalda
Get PRO
Iyul '24
+1 159
0 kanalda
Get PRO
Iyun '24
+2 776
1 kanalda
Get PRO
May '24
+10 665
0 kanalda
Get PRO
Aprel '24
+133
0 kanalda
Get PRO
Mart '24
+69
1 kanalda
Get PRO
Fevral '24
+106
1 kanalda
Get PRO
Yanvar '24
+255
4 kanalda
Get PRO
Dekabr '23
+15
0 kanalda
Get PRO
Noyabr '23
+140
0 kanalda
Get PRO
Oktabr '23
+748
10 kanalda
Sana
Obunachilarni jalb qilish
Esdaliklar
Kanallar
26 Iyun0
25 Iyun0
24 Iyun0
23 Iyun0
22 Iyun0
21 Iyun+1
20 Iyun0
19 Iyun0
18 Iyun0
17 Iyun0
16 Iyun0
15 Iyun0
14 Iyun0
13 Iyun0
12 Iyun0
11 Iyun0
10 Iyun0
09 Iyun0
08 Iyun0
07 Iyun0
06 Iyun0
05 Iyun0
04 Iyun0
03 Iyun0
02 Iyun0
01 Iyun0
Kanal postlari
після конфи ваш багажник повинен виглядати так:
після конфи ваш багажник повинен виглядати так:

2
Хто ще вагається чи йти в суботу на Incrypted, спробуйте відчути атмосферку яка там буде Якщо є можливість - йди, не пожалієш
Хто ще вагається чи йти в суботу на Incrypted, спробуйте відчути атмосферку яка там буде Якщо є можливість - йди, не пожалієш Вся інфа з місцем часом та прайсами розписано постом вище ☝🏼
582
3
13 числа газую на конфу від Incrypted Вже традиція 2 раза в рік збиратись на івентах ребят, знаходити круті знайомства, нетво
13 числа газую на конфу від Incrypted Вже традиція 2 раза в рік збиратись на івентах ребят, знаходити круті знайомства, нетворкати і лутати мерч Цього року хочу відмітити, що будуть цікаві спікери, яких реально буде цікаво послухати (перечисляти не буду, але інфа є на оф сайті). Багато спонсорів, а значить с пустими руками звідти не вийдете. Ну і купу крутих знайомств і нетворкінг там можна буде теж знайти • Конфа буде проходити в Києві 13.06 КВЦ Парковий Початок реєстрації в 10:00, сам івент 12:00-20:00 По цінам 4900грн - стандарт, 13200грн - віпка. Квитки можна взяти на офіційному сайті. Юзайте при покупці промо crypsat буде знижка 20% Одним словом буде круто, атмосферка, кальяни, мерчі... Я буду, вам теж раджу
569
4
Вперше за 4 роки вибрався за кордон Як був по менше частіш катався, але зараз це відчувається зовсім по іншому. Настільки не+3
Вперше за 4 роки вибрався за кордон Як був по менше частіш катався, але зараз це відчувається зовсім по іншому. Настільки не звично бачити літакі в небі, розуміти що ти турист і чути інші мови, прикольно одним словом Тріп вийшов на 2 тижні майже, зганяли в Бухарест на Коржа, зачілились в Болгарії на морі, і заскочили ще в Одесу транзитом на пару днів. Розгрузився нормально, але тепер цікаво кудись злітати в країни подалі Розкажу що по крипті - Останні напевно місяця 3 не торгував практично взагалі, менталка точно стала краща зараз крутим мекси, шукаєм аки, принтим бумажки потрохи бекаюсь в ончейн, тому в кого є якісь корисні парсери, накиньте в коменти
508
5
+26к$ з 1 АКАУНТА, прикольний кейс вийшов я не бачив у інших інфлів таких результатів, вважаю досить достойно таке висвітлити
+26к$ з 1 АКАУНТА, прикольний кейс вийшов я не бачив у інших інфлів таких результатів, вважаю досить достойно таке висвітлити і ділюсь я цим не для того, щоб виєбнутись, а щоб ви могли розуміти, що з вашим аком цілком реально повторити таку історію да, далеко не завжди дає відкрутити стільки, але все рівно весь ворк робимо за вас, а ви на пасивці лутаєте % ЯКІ АКАУНТИ Я ГОТОВИЙ ЗАБРАТИ ПРЯМО ЗАРАЗ: - з -пнл на фьючах - з хорошою активністю і історією за останній рік, якщо більше року ще краще (можна і без -пнл) від вас ак, від нас відкрут, бабки пилим win-win • чекаю пропозиції @snch001
796
6
дайте акаунти!!!! @snch001 📲
дайте акаунти!!!! @snch001 📲
889
7
до речі, аки з BTC 0 fees теж беремо!!! перевіряйте свої і пишіть
987
8
якщо я буду показувати вам результати, ви будете завозити аки мекса с -пнл? 😁
якщо я буду показувати вам результати, ви будете завозити аки мекса с -пнл? 😁
918
9
16к$ тільки з 1 акаунта 😍 поки хтось боїться не зрозуміло за що, останні пару днів дропи забирають по 1К$ В ДЕНЬ Відкручуєм
16к$ тільки з 1 акаунта 😍 поки хтось боїться не зрозуміло за що, останні пару днів дропи забирають по 1К$ В ДЕНЬ Відкручуєм далі, постійно даєм апдейти і багатієм разом Тому якщо у вас є аки мекса з -пнл на фьючах, dm me @snch001
975
10
дай боже мексу сил і здоров’я 🥵 Візьму ще акаунти мекс з -pnl на відкрут @snch001 📲, розгляну всі варіанти
дай боже мексу сил і здоров’я 🥵 Візьму ще акаунти мекс з -pnl на відкрут @snch001 📲, розгляну всі варіанти
900
11
хоч і ринок не дуже, ми далі відкручуєм ваші акаунти 🤝 за останній тиждень було виплачено більше 5000$ особисто мною, за те
хоч і ринок не дуже, ми далі відкручуєм ваші акаунти 🤝 за останній тиждень було виплачено більше 5000$ особисто мною, за те що просто дали акаунт зараз готові добрати пару аків з -pnl на фьючерсах за останній рік чекаю зацікавлених в лс @snch001
0
12
Відписався від усіх каналів по крипті. Emilia мабуть єдина, кого залишив у стрічці. Хто не знає, ця дівчина входить у ТОП-5 трейдерів СНД за результатами найбільшого світового турніру WSOT. На даний момент заробила на крипті $5 млн. ФІШКА ЕМІЛІ у тому, що вона не видаляє пости зі стопами. Якщо угода закрилася в мінус — вона робить детальний розбір, чому так сталося. Це цінніше за будь-яке платне навчання. А ще показує, як заробляти на волатильному ринку і вчить дивитися далі 99% трейдерів. Такого немає навіть на платних каналах. ПОСИЛАННЯ Кому цікаво, залишаю посилання 👆
0
13
ЗНОВУ ВОРК +300₴ +300₴ за ДРУГА Повний пост
0
14
ЗАБЕРЕМО ВАШІ МЕКСИ ❗️ Все ще актуально, якщо у вас є акаунти з - pnl, пишіть в лс - ВІДКРУТИМО В ПРОФІТ Кращих умов не знайдете 📲 @snch001
0
15
ВИНАГОРОДИ ПРИХОДЯТЬ МИТТЄВО ❗️ Привів кілька друзів і забрав вже на піцу, ВОРКАЙТЕ
ВИНАГОРОДИ ПРИХОДЯТЬ МИТТЄВО ❗️ Привів кілька друзів і забрав вже на піцу, ВОРКАЙТЕ
0
16
ФАСТ для ВСІХ 300₴ + 300₴ за ДРУГА від ПРИВАТ24 НАВІТЬ, ЯКЩО ВЖЕ Є КАРТА Privat, можна відкрити нову і забрати 150грн момента
ФАСТ для ВСІХ 300₴ + 300₴ за ДРУГА від ПРИВАТ24 НАВІТЬ, ЯКЩО ВЖЕ Є КАРТА Privat, можна відкрити нову і забрати 150грн моментально Якщо у вас вже є приват, то навіть НЕ ПОТРІБЕН вериф Як забрати? • Качаєм, або оновлюємо додаток Privat24, це обовʼязково • Робимо універсальну картку по посиланню (+150₴) 18+ • Робимо картку NAVI по посиланню (+ ще 150₴) 16+ • Далі можете запрошувати друзів і з них також отримувати по 150₴ за кожну картку Обовʼязково робіть за посиланням, інакше без реварда ВИНАГОРОДА ПРИХОДИТЬ МОМЕНТАЛЬНО ❗️
0
17
Останні безкоштовні 30 хвилин і ставлю по 35$ за вхід ‼️ В тебе ще є шанс - https://t.me/+H1Bh1_kguqg5M2I6
0
18
‼️Сьогодні починаю експеримент, суть якого — дати вам пробний доступ до мого торгового каналу, де вам потрібно просто повторювати угоди і отримувати результат У каналі будуть публікуватися інсайди, грамотні пости, ринок, думки, психологія та чіткі угоди, які вже встигли дати +300% протягом цього тижня. Приєднатися — https://t.me/+H1Bh1_kguqg5M2I6 Доступу до ранку має вистачити, після продовжу торгувати з тими, хто встиг.
0
19
ВІДКРУТИМО ВАШІ АКАУНТИ МЕКСА З - PNL Якщо у вас є акаунти з - пнл на фьючерсах, ми можемо відторгувати їх в профіт Даємо НАЙКРАЩІ умови на ринку Щоб перевірити PNL, заходьте в вкладку фьючерси -> сьогоднішній pnl -> та налаштовуєте за рік В кого є акаунти, пишіть мені в лс, візьмемо в роботу 📲 @snch001
0
20
Як вивести зірки з Телеграму? ⭐️ Мета подарунків і стікерів згасла, а от зірки на акаунті багато в кого залишились, які хотіл
Як вивести зірки з Телеграму? ⭐️ Мета подарунків і стікерів згасла, а от зірки на акаунті багато в кого залишились, які хотілось би обкешити. Але ось прямої кнопки виводу НЕМАЄ Можливо проблема не дуже поширена, але я з нею зіткнувся, на акаунті лежали зірки, які вже в цілому не потрібні, тому шукав рішення, як їх вивести. Для цього знадобиться ТГ канал і Fragment: • Донатимо на канал з акаунта зірки на любий пост; • Чекаєм 21 день, поки зірки стануть доступні для виводу; • В каналі натискаємо на вивід -> через Fragment; • Там конектимо кошель і забираєм кеш в $TON. Неприємний нюанс це очікування в 21 день, але обійти це, нажаль, не можна. Також на фрагменті треба кус, майте на увазі. Можливо є якийсь і інший спосіб, про який я не знаю, але особисто я зробив саме так, як розписав. Якщо було корисно, кинь реакцію на пост ❤️
0