1 352
Obunachilar
+124 soatlar
+127 kunlar
+2730 kunlar
Postlar arxiv
1 351
Довго без діла я не сиділа 😌
У мене вже сеанси один за іншим.
Але я чесно провела деякий час за творчістю і відпочинком.
Мені стало скучно 😌
1 351
Друзі, запрошую вас у фокус-групу ❤️
Буду дуже рада провести з вами взаємодію ❤️
1 351
Repost from ЕФІРИ від АНХУ / ANHU
+2
ФОКУС-ГРУПА
Друзі, якщо вам потрібно більше, ніж просто колективна медитація 🤲🏻
Я обожнюю цей новий формат, який всесвіт впровадив в мою практику.
Він близький і до наших медитацій, і до персональної консультації, однак, дає можливість почути, як перегукуються з твоєю історією історії тих, кого простір зібрав (не випадково!!) з тобою в групу.
Кожен - 🧩 пазл. Для іншого.
Кількість місць дуже обмежена!
Записатися - в особисті @anastasiiaanhu, або пишіть в коментарях, я вам напишу.
1 351
Чому волосся випадає?
Чи можна обрізати волосся?
Чому голова швидко стає брудною?
Чому зʼявляється сивина?
Тут
1 351
Особисті роздуми:
Я забрела в лес, не знаючи, что там такой лес :)
По лесу мне самой всю жизнь ходить стремно, и понятно, почему. Стремно, что увяжется какой-то мужик.
В такие моменты, когда подкатывают опасения, мы обычно обращаемся к богу :)
Я обратилась к своему покровителю - Велесу.
Почувствовала, что он даст мне ситуацию, где я пойму, что мужчины - не опасность, а опора и убежище.
Когда я вышла из леса, началась гроза, и я была посреди поля.
Помню, бабушка мне с детства говорила, что быть посреди поля, когда гроза - опасно.
Вдруг виду, едет машина - проехала чуть дальше меня и остановилась, там оказался завхоз заповедника.
Он был очень любезен, интеллигентен, подвез меня до выхода и сказал, что в поле - не опасно, потому что у них на мельницах громоотводы.
Мне было тепло на душе, что духовное пространство коррелируется с материей. 💚
1 351
Сьогодні я була в місцях, в яких відчувалося бути незаконно - ніби перетнула кордони між світами і побачила те, що людське око не призначено бачити (і я вам саме це не покажу, тому що таке не знімаєш)
1 351
Вище я писала мінуси Емілі Резерт.
Хочу тепер написати плюси, для балансу.
- готель дуже лояльний до сімей з тваринами і дітьми (до речі, за неприбирання на газоні за собакою - штраф 10 000 грн 😄)
- їжі дуже багато, в ресторанах вона якісна і великий вибір (окрім акваторії, я тут про неї не пишу)🤝🏻 біля 7-10 ресторанів і фудкортів. Є лакшері ресторани, є для перекусу. Ціни - як в ресторанах Києва, можливо і нижче.
(Однак, макарони вони роблять погано, знаю, для дітей це важливо)
- персонал дуже привітний, на ресепшені, в ресторанах, рум сервіс😻
(Тут знов є «однак» 😹 про дитячу кімнату писала вище. Хоча, вона велика)
- у нас великий номер в новому корпусі, з високими стелями, номер приємний, свіжий, якісний. Ціна - 500$, як думаєте, норм?
- спа зона - прекрасна! Величезна кількість басейнів і бань - ви знайдете , що робити. Так багато різних бань я не бачила в інших готелях. Всі басейни теплі 🥹🤲🏻
На вулиці - прям горячі. Естетично також все гарно.
- величезна кількість фотозон, все красиво.
- є де погуляти (в ідеалі, я була би рада ще довшому маршруту і прям справжньому парку/саду, але це вже в ідеалі). Після вечері є де пройтись - це вже добре.
- континент також спокійний, сімейний. Коли відкриваєш гео в інстаграм, може здатися щось інше 😸 але, насправді, тут багато красивих і інтелігентних людей. І звичайних простих «домашніх» людей. Я себе відношу до обох категорій, під настрій.
- мова - хоча це Львів, багато говорять російською. Особиста інформація: для мене це плюс, я відчуваю тривожність, коли навколо прям всі говорять українською, тому що в житті я говорю російською.
Однак, були моменти, коли відчувала, що не всім подобається мовний пацифізм, але про це не будемо. В будь-якому випадку мій посил в тому, що кожен говорить на тією мовою, якою хоче і має в цьому свободу.
Тут достатньо свободно.
Ви були?
Вам сподобалось?
1 351
Друзья, куда можно поехать во Львове с детьми?
Типа, какие-то парки, фортеци? Дети активные, чтобы и им побегать, и родителям кофе
Благодарю дорогие 🐸
1 351
В емілі резорт є велика аквазона для дітей і дорослих.
Нам не сподобалось 😄
Платити за все потрібно окремо (на хвилинку, ціна номеру 500$ за ніч), за вхід, рушники.
Вода брудна. Ну, понятно, що багато людей, але навіть ті шезлонги, що стоять в воді - вони в зеленій тині і різного роду бруду 🙀
Поки пливеш ти, щось пливе також біля твоїх ніг 😹як медузи і водорості на морі, але авжеж в басейні це не медузи і не водорості
Сервісу немає. Чесно, я звикла, що поки ти лежиш, до тебе підходить офіціант і питає, який коктейль ти будеш замовляти.
АЛЕ все, що в середині самого емілі (аквазона трохи окремо) - все нам подобається.
Окей, ще є питання до нянь в дитячій кімнаті - стабільно ми на них жаліємося на ресепшені кожен раз, як приїжджаємо - і вони роками залишаються одні і ті ж самі 😊
Я вважаю, що няні в кімнатах повинні посміхатися і гратися з дітьми, а не просто сидіти.
Так все чудово, персонал привітний, розваг багато, смачно 🤍
1 351
Знаєте, ми не так давно посварились з чоловіком до того, що вже вирішували, хто де буде жити, хто бере на себе дітей, як ділити майно та інше.
Потім знайшли компроміс (буквально прописали, що хто повинен робити, щоб уникати таких ситуацій).
Коли помирилися, йшли і болтали, і я йому сказала: був би зараз одиноким вовком, знайшов би собі ляльку на сокарі…
На це він сказав мені азербайджанське прислівʼя: розумний ішак два рази в одні ворота не ходить. 😸
До чого це я?
1. Сваритися - нормально. Розходитися - нормально. Обирати компроміси - нормально. (До поры до времени)
2. Ці фото дівчат в Емілі повернули мої думки до прислівʼя про ішака. А чи робили би дівчата інші фото, якщо би не було потреби бути соціально схваленими?
Мені здається, ми би всі жили по-іншому.
І це би було ще красивіше! І ці гарні фото були би ще гарнішими 😻
Endi mavjud! Telegram Tadqiqoti 2025 — yilning asosiy insaytlari 
