Владислав Дмитрів / Баштанська РДА
Kanalga Telegram’da o‘tish
Офіційний телеграм-канал голови Баштанської райдержадміністрації Владислава Дмитріва Сторінка Баштанської РВА в FB: https://www.facebook.com/bashtrda/
Ko'proq ko'rsatish509
Obunachilar
Ma'lumot yo'q24 soatlar
-17 kunlar
-630 kunlar
Postlar arxiv
Шановні державні службовці та ветерани державної служби!
Щиро вітаю вас із професійним святом — Днем державної служби!
Це особливий день для усіх, хто обрав шлях служіння державі й людям, хто своїм високим професіоналізмом, відданістю справі та принципами відкритості сприяє розвитку нашої країни й благополуччю громад.
Особливі слова вдячності — нашим ветеранам державної служби, чий багатий досвід, відданість справі й глибокі знання заклали міцний фундамент для гідної роботи державних органів.
Дякую усім вам — чинним службовцям за самовіддану працю в цей непростий для держави час, а ветеранам — за безцінний внесок у розбудову державності. Ваш приклад є взірцем для нинішніх та майбутніх поколінь.
Бажаю усім вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, благополуччя в родинах, успіхів у реалізації важливих справ для нашої громади й усієї України. Нехай ваша робота завжди приносить заслужену повагу, вдячність людей та гордість за зроблене!
Repost from Віталій Кім / Миколаївська ОДА
Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 07:00 ранку 23 червня
У ніч на 23 червня силами й засобами протиповітряної оборони на Миколаївщині знищено два БпЛА типу «Shahed-136/131».
▫️Миколаївський район:
Учора, 22 червня, о 17:05 ворог спрямував дві авіаційні ракети, попередньо Х-59/69, по м. Очаків Очаківської громади. Внаслідок ракетної атаки поранено троє людей. Їх було госпіталізовано, станом на ранок у всіх постраждалих стан стабільний без погіршень. Крім того, пошкоджено два багатоквартирні будинки, 22 приватних будинки, лінія електропередачі та автомобіль. Виникла пожежа сухої трави, яку о було оперативно ліквідовано вогнеборцями.
Учора, 22 червня, ворог тричі атакував дронами типу FPV Куцурубську громаду. Внаслідок одного з обстрілів у с. Дмитрівка було пошкоджено трансформаторну підстанцію, пошкодження усунуті та усі споживачі заживлені. Крім того, на місці виникла пожежа сухої трави на відкритій місцевості. Внаслідок іншого обстрілу також виникла пожежа сухої трави, яка була оперативно ліквідована. Постраждалих немає.
Уранці, 23 червня, о 05:34 ворог здійснив артилерійський обстріл Куцурубської громади. Постраждалих немає.
За інформацією районних військових адміністрацій, оперативного командування «Південь» та ГУ ДСНС у Миколаївській області
Repost from Zelenskiy / Official
Наші люди повертаються додому з російського полону. Це воїни Збройних Сил, Національної гвардії, Державної прикордонної служби. Більшість із них перебувала в полоні з 2022 року.
Захисники України, які воювали на Донеччині, Запоріжжі, Луганщині, Харківщині, Сумщині, Чернігівщині, Київщині.
Працюємо над поверненням наших людей. Дякую всім, хто допомагає робити ці обміни можливими. Наша мета – звільнити кожного й кожну.
🌻🌾Шановні працівники фермерських господарств Баштанського району!
Щиро вітаю вас із професійним святом — Днем фермера!
Уже четвертий рік поспіль українські фермери мужньо працюють в умовах повномасштабної війни з росією. У цій боротьбі важливі зусилля кожного: поки Збройні сили України звільняють нашу землю від ворога, ви — тримаєте другий фронт, забезпечуючи продовольчу безпеку держави.
Незважаючи на всі виклики, українські фермери демонструють надзвичайну витримку, силу духу і професіоналізм. Ви не лише забезпечуєте продовольством країну, а й експортуєте продукцію на світові ринки, підтримуєте жителів громад і надаєте допомогу військовим.
Завдяки вашій самовідданій праці живе й колоситься українська нива. Ви сієте не лише зерно, а й надію і добро. І хочеться, щоб кожне посіяне вами зерно проростало щедро, давало добрий урожай і радувало серце.
Бажаю вам міцного здоров’я, витримки, мужності, щедрих врожаїв і найголовнішого — Перемоги! Нехай ваша праця буде мирною, гідно оціненою та успішною!🇺🇦
❗️❗️Сьогодні вночі, 19 червня, близько 03:50, російський агресор завдав підступного удару по території нашого району. Ворог атакував Інгульську громаду БПлА типу «Shahed 131/136».
Унаслідок обстрілу зазнало пошкоджень сільськогосподарське підприємство, виникли пожежі складських приміщень і сухої трави. Завдяки злагодженій роботі рятувальників усі осередки займання вдалося оперативно ліквідувати. На щастя, обійшлося без людських жертв.
Цей черговий злочин вкотре підтверджує, що наш ворог цинічний і безжальний.
❗️Дотримуйтесь правил Повітряної тривоги. Бережіть себе та своїх рідних.
Repost from Zelenskiy / Official
Регулярні доповіді міністра внутрішніх справ Клименка та військових командувачів щодо ситуації після масованого російського удару. Більше ніж 440 дронів і 32 ракети. Один із найбільш страшних ударів по Києву. Також протягом ночі були атаковані Одеса, Запоріжжя, Чернігівщина, Житомирщина, Кіровоградщина, Миколаївщина та Київщина.
Зараз у Києві намагаються дістати людей з-під завалів звичайного житлового будинку. Скільки їх, зараз незрозуміло. Росіяни зруйнували цілий підʼїзд. Загалом пошкоджені будинки у восьми районах Києва. Досі тривають роботи після удару по Одесі, рятувальники працюють на всіх місцях прильотів. Усім постраждалим надається необхідна допомога, відомо про 75 поранених людей. Станом на цей час 15 загиблих людей. Мої співчуття рідним та близьким.
Такі атаки – чистої води тероризм. І весь світ, США та Європа нарешті мають відреагувати так, як цивілізоване суспільство реагує на терористів.
Путін це робить виключно тому, що може собі дозволити продовжувати війну. Він хоче війни й надалі. Погано, коли сильні світу цього заплющують на це очі. Контактуємо з усіма партнерами на всіх можливих рівнях, щоб була належна відповідь. Це терористи повинні відчувати біль, а не нормальні, мирні люди.
Repost from Zelenskiy / Official
Продовжуємо забирати наших людей із російського полону. Це вже четвертий обмін за тиждень.
Сьогодні серед хлопців, які повернулись в Україну, багато тих, хто був у полоні ще з 2022 року. Воїни Збройних Сил, Національної гвардії, Державної прикордонної служби та Державної спеціальної служби транспорту.
Обовʼязково маємо звільнити всіх і працюємо саме для цього, щоб нікого не залишати ворогу. Дякую всім, хто допомагає.
Repost from Zelenskiy / Official
Наші повертаються додому.
Сьогодні вдома воїни нашої армії, нацгвардійці, прикордонники. Усі потребують лікування, і їм обовʼязково буде надана необхідна допомога. Це вже другий етап повернення важкопоранених і важкохворих воїнів.
Працюємо далі, щоб повернути всіх із російського полону. Дякуємо кожному, хто допомагає робити ці обміни можливими. Щоб кожен і кожна були вдома, в Україні.
Repost from Zelenskiy / Official
Продовжуємо повернення наших людей, про яке домовились у Стамбулі. Сьогодні – перший етап повернення з російського полону наших важкопоранених і поранених воїнів. Усі вони потребують негайної медичної допомоги. Це важливий гуманітарний акт.
Вже вдома, в Україні, воїни з різних складових наших Сил оборони та безпеки України: Збройних Сил, Національної гвардії, Державної прикордонної служби України, Державної спеціальної служби транспорту.
Обміни мають продовжуватись. Робимо все, щоб знайти та повернути кожного й кожну, хто в полоні. Вдячний усім, хто допомагає.
Repost from Zelenskiy / Official
Наші вдома.
Українці повертаються додому з російського полону. Сьогодні розпочався обмін, який триватиме в декілька етапів ще найближчими днями.
Серед категорій тих, кого повертаємо зараз, – поранені та важкопоранені, а також молодші 25 років. Процес доволі складний, багато чутливих деталей, перемовини тривають фактично щодня.
Розраховуємо, що будуть повністю реалізовані домовленості щодо гуманітарних питань, досягнуті в межах зустрічі в Стамбулі. Робимо максимум, щоб повернути всіх. Працюємо для цього на всіх рівнях.
Маємо повернути додому кожного, хто в полоні. Дякую всім, хто допомагає.
Дорогі жителі Баштанщини!
Щиро вітаю вас зі світлим святом Трійці! Це свято символізує єдність, благословення та оновлення душі. Нехай Дух Святий надихає кожного з нас на добрі справи, дарує мир, злагоду та духовне оновлення.
Бажаю всім міцного здоров’я, сімейного затишку та віри в краще майбутнє. Нехай у ваших серцях завжди панує любов та гармонія. Мирного неба та Перемоги!
Repost from Zelenskiy / Official
Зараз у Харкові надають допомогу людям, які були поранені російськими бомбами. Це був жорстокий удар по місту просто посеред дня, і фактично всю цю добу вони бʼють по нашому місту Харків. Минулої ночі по Харкову був масований удар дронів, тепер – авіабомби. Десятки людей за добу постраждали. На жаль, є загиблі. Мої співчуття рідним та близьким.
І хто б там що не казав, це російські удари не «у відповідь», а на знищення. Цілковитого знищення життя вони хочуть. І в абсолютно всіх містах, селах на окупованій території справді видно, що означає прихід Росії. Єдине, про що піклуються окупанти, – це про військову інфраструктуру та про свою можливість вивезти з України все цінне.
За більш ніж 11 років війни Росії проти України принесли вони на нашу землю нове тільки одне, і це дійсно найбільш поширений російський продукт, – руїни та смерті. Маємо цьому й надалі протидіяти. Я дякую всім у світі, хто допомагає. Не можна послаблювати жодну форму тиску на Росію – ані ті формати, що вже застосовані, ані ті способи тиску, що готуються. Росіяни готуються продовжувати війну, ігнорують усі мирні пропозиції. Вони повинні за це відповідати.
Repost from Zelenskiy / Official
Росія не змінює свого почерку. Черговий масштабний удар по містах і звичайному життю. Били майже по всій Україні: по Волинській, Львівській, Тернопільській, Київській, Сумській, Полтавській, Хмельницькій, Черкаській та Чернігівській областях. Частину ракет і дронів вдалося збити. Дякую нашим воїнам за захист. Але, на жаль, не всі.
Загалом сьогодні в ударі було більше ніж 400 дронів і більше ніж 40 ракет, зокрема балістика. Поранено 49 людей. На жаль, число може зрости: люди звертаються по допомогу. На цю хвилину відомо про трьох загиблих. Це працівники ДСНС України. Мої щирі співчуття рідним. Зараз на місцях працюють усі необхідні служби, розбирають завали, тривають рятувальні операції. Всі пошкодження обовʼязково відновимо.
Росія повинна відповідати за це. Вони з першої хвилини цієї війни б’ють по містах і селах, щоб знищити життя. Ми багато зробили разом зі світом, щоб була можливість захищатись. Але зараз саме той момент, коли Америка, Європа і всі у світі разом можуть зупинити цю війну, натиснувши на Росію. Якщо хтось не тисне і дає війні ще час забирати життя, це співучасть і відповідальність. Потрібно діяти рішуче.
Шановні журналісти Баштанщини!
Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем журналіста! Ваша праця відіграє надзвичайно важливу роль у житті нашого району. Ви доносите правду до кожного жителя та формуєте громадську думку.
Особливо у ці непрості часи ваша відданість, професіоналізм та об’єктивність допомагають людям знаходити спільну мову, відчувати себе частиною єдиної української родини та боротися з дезінформацією.
Бажаю вам міцного здоров’я, натхнення та нових творчих звершень. Нехай у вашому житті завжди буде місце для добра, справедливості та впевненості у завтрашньому дні!
Repost from Віталій Кім / Миколаївська ОДА
Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 07:00 ранку 6 червня
▫️Миколаївський район:
Учора, 5 червня, ворог атакував дроном типу FVP Куцурубську громаду. Внаслідок чого було поранено 70-річного чоловіка. Сьогодні на ранок стан постраждалого - стабільно важкий.
▫️Загалом, на території області обстрілів не зафіксовано.
За інформацією районних військових адміністрацій
🕯Баштанщина: обірвані життя наших дітей🥀
4 червня – День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Ця пам'ятна дата відзначається щорічно згідно з Постановою Верховної Ради України від 01.06.2021 № 1490. Дата дня вшанування була вибрана не випадково, адже щорічно саме 4 червня відзначається Міжнародний день дітей – безневинних жертв агресії, заснований Генеральною асамблеєю Організації Об’єднаних Націй. День встановлено, для того, щоб громадськість не забувала про те, що під час війни гинуть не тільки військові, але й невинні діти.
Кожна дитина заслуговує на щасливе дитинство, на усмішки та радість, на тепло батьківської любові та безтурботні мрії. Натомість жорстокі дії агресора відібрали в багатьох сімей їх найдорожче – дітей.
Особливо боляче усвідомлювати, що війна не оминула і наш Баштанський район.
◾️За час повномасштабного вторгнення ми втратили 12 наших найменших земляків. 12 дітей, які могли б рости, навчатися, радіти, дарувати нам надію на майбутнє.
💔Кожна історія — це окремий біль:
🕯Данило Бубна, 17 років, загинув в Інгульській громаді під час ворожого обстрілу.
🕯Віталій Фаріон, 17 років, Інгульська громада. Його життя обірвала протитанкова міна між селами Христофорівка та Добра Криниця.
🕯Лідія Думініка, 17 років, село Явкине Баштанської громади. Загинула під час ракетного обстрілу, коли родина рятувалася від окупації.
🕯Світлана Слободенюк (16 років), Ангеліна Слободенюк (12 років) та Вікторія Слободенюк (14 років) — сестрички з Широківської громади, загинули під час обстрілу села Новопетрівка.
🕯Антон Роздобудько, 14 років, загинув на ворожій міні у Широківській громаді.
🕯Олександр Дирій, 8 років, село Висунськ Березнегуватської громади. Грався на вулиці, коли розпочався обстріл.
🕯Діана Третякова, 13 років. Загинула від уламкових поранень.
🕯Сергій Чернюк, 4 роки, м. Снігурівка. Загинув разом із батьком під час обстрілу.
🕯Леонід Сахошко, 17 років, Снігурівська громада. Загинув під час евакуації, коли автомобіль родини розстріляли російські війська.
🕯Вячеслав Гіщак, 17 років, Павлівка Снігурівської громади. Загинув на Великдень під час обстрілу, коли намагався сховатися біля школи.
Кожне з цих імен — це не просто цифра в статистиці. Це чиїсь сини й дочки, онуки й онучки, брати й сестри. Це діти, які мріяли, любили життя і вірили у своє майбутнє, але російська агресія відібрала в них найцінніше — життя.
Схиляючи голови у скорботі, ми знову і знову повторюємо: кожна дитина заслуговує на життя, на щасливе дитинство, на мрію.
Пам’ять про кожного янгола буде жити в серцях українців завжди.
Вічна пам’ять загиблим дітям України🕯🥀🙏💔
Endi mavjud! Telegram Tadqiqoti 2025 — yilning asosiy insaytlari 
