Владислав Дмитрів / Баштанська РДА
Kanalga Telegram’da o‘tish
Офіційний телеграм-канал голови Баштанської райдержадміністрації Владислава Дмитріва Сторінка Баштанської РВА в FB: https://www.facebook.com/bashtrda/
Ko'proq ko'rsatish508
Obunachilar
-124 soatlar
-27 kunlar
-730 kunlar
Postlar arxiv
Шановні жителі Баштанського району!
Традиційно перша неділя після Великодня в народі вважається днем пам'яті та шани всім померлим.
➡️Баштанська районна військова адміністрація повідомляє, що заборони щодо відвідування кладовищ на території району на поминальні дні немає, але про безпеку обов’язково треба пам'ятати, особливо там, де велися активні бойові дії.
▪️Радимо жителям територіальних громад не втрачати пильності та бути уважними. Враховуючи воєнний стан в Україні, максимально скоротіть час перебування на кладовищі.
✔️Баштанська районна військова адміністрація застерігає:
– пам’ятайте про особисту небезпеку під час відвідувань кладовищ;
– не створюйте скупчення на цвинтарях або в храмах;
– утримуйтеся від поминальної трапези безпосередньо на кладовищі;
– будьте уважними та не втрачайте пильність;
– не нехтуйте сигналами «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА»;
– дотримуйтеся правил пожежної безпеки;
– слідкуйте за своїми дітьми, говоріть з ними про небезпеки сьогодення та навчайте життєво необхідним правилам;
– у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів – телефонуйте за номером 101 або 112❗️
▶️Не ігноруйте застереження! Бережіть себе та дбайте про безпеку свою та рідних людей!
Шановні працівники та ветерани пожежної охорони!
Щиро вітаю вас із професійним святом — Днем пожежної охорони!
Ваша служба — це щоденний подвиг, що вимагає мужності, витримки та високого професіоналізму. Ви першими приходите на допомогу у найскладніших ситуаціях, рятуючи життя людей, зберігаючи майно та протистоячи стихії вогню.
У цей непростий для країни час ваша відданість справі, готовність діяти рішуче та самовіддано заслуговують на особливу повагу та вдячність.
Бажаю вам міцного здоров’я, витримки, надійного тилу, миру та якнайменше тривожних викликів. Нехай у ваших домівках завжди панують тепло, добробут і спокій.
Repost from Zelenskiy / Official
+9
Ще одна ніч, яка доводить, що Росія не заслуговує на будь-яке пом’якшення глобальної політики та зняття санкцій. Росія робить ставку на війну, і саме такою має бути відповідь – потрібно захищати життя всіма силами й потрібно тиснути заради миру теж усіма силами. Я вдячний тим у світі, хто працює з нами так і хто допомагає Україні вчасно, повноцінно та відчуваючи, що кожен прояв підтримки справді має значення для порятунку людей. Дякую Німеччині, Норвегії та Італії, з якими ми вже досягли нових домовленостей про підтримку нашої ППО. Працюємо з Нідерландами щодо додаткового постачання.
Вранці була доповідь командувача Повітряних сил Збройних Сил України. Було майже 700 російських дронів за день і вечір напередодні та за ніч. Також були ракети: 19 балістичних і ще крилаті ракети цієї ночі. Більшість балістики – проти Києва. Вдалося збити 636 дронів і частину ракет. На жаль, не всі. Є влучання та пошкодження звичайних будинків. На жаль, є загиблі в Одесі, Києві та Дніпрі. Серед загиблих – хлопчик, 12 років йому було. Мої співчуття рідним та близьким… Станом на цей час відомо і про 100 поранених через одну цю російську масовану атаку.
Жодної нормалізації такої Росії бути не може. Тиск на Росію повинен працювати. І важливо вчасно виконувати кожну обіцянку допомоги для України. Є багато політичних зобов’язань партнерів, які вже були озвучені, але ще не реалізовані. В тому числі у форматі «Рамштайну» та на двосторонній основі. Доручив командувачу Повітряних сил зв’язатися з тими партнерами, які раніше давали обіцянки щодо ракет для «петріотів» та інших систем. Очікую на доповідь за результатами.
Внаслідок ранкової атаки росіян на енергетичну інфраструктуру області наразі знеструмлено місто Миколаїв та населені пункти Миколаївського та Баштанського районів.
Енергетики вже працюють над відновленням
Repost from Віталій Кім / Миколаївська ОДА
Ворожі атаки по області за минулу добу, станом на 07:00 ранку 16 квітня:
▫️Учора ворог здійснив масовану ракетно-дронову атаку на Миколаївську область. Внаслідок атаки в місті Новий Буг Баштанського району постраждала родина – 36-річний чоловік, 35-річна жінка, а також 8-річний син подружжя, який отримав гостру реакцію на стрес. Вся родина була госпіталізована. На ранок стан постраждалих – задовільний, без погіршення. Крім того, в місті пошкоджено вісім приватних будинків.
Також внаслідок бойової роботи та падіння уламків у Первомайському районі пошкоджено приватний будинок, гараж та лінію електропередач. Було знеструмлено три населені пункти району. Станом на 00:40 усіх споживачів заживлено. Постраждалих немає.
▫️Миколаївський район:
Учора ворог атакував FPV-дроном та завдав артилерійського удару по Куцурубській громаді. Внаслідок обстрілів у с. Дмитрівка пошкоджено два приватні будинки, господарську споруду та гараж. Крім того, ворог атакував, попередньо БпЛА типу «Молнія», об’єкт промислової інфраструктури в Галицинівській громаді. Постраждалих немає.
У Новому Бузі постраждала родина внаслідок ворожої атаки
Внаслідок вечірньої масованої ракетно-дронової атаки у місті Новий Буг постраждала родина. Поранення середньої тяжкості дістали 36-річний чоловік та 35-річна жінка. Також гостру реакцію на стрес отримав їхній 8-річний син.
Усіх постраждалих госпіталізовано, їм надається необхідна медична допомога.
Крім того, внаслідок атаки пошкоджено три приватні житлові будинки.
Repost from Миколаївський обласний центр з гідрометеорології
‼️ Попередження про НЕБЕЗПЕЧНІ метеорологічні явища:
Вночі та вранці
14-15 квітня 2026 року
по Миколаївській області та м.Миколаїв очікується:
⚠️ в повітрі сильні заморозки 0-3°
(ІІ рівень небезпечності - помаранчевий 🟠)
#попередження
Шановні жителі Баштанського району!
Щиро вітаю вас із світлим і радісним святом Великодня!
Це величне свято наповнює наші серця вірою, надією та любов’ю, дарує духовне оновлення й зміцнює нашу єдність. У ці непрості для країни часи Великдень нагадує нам про силу добра, незламність духу та перемогу життя над темрявою.
У ці святкові дні ми з особливою вдячністю згадуємо наших Захисників і Захисниць, які щодня стоять на варті свободи та незалежності України. Завдяки їхній мужності, самопожертві та незламній вірі ми маємо можливість зустрічати це свято у колі рідних.
Низький уклін кожному воїну, який боронить нашу землю, та вічна пам’ять тим, хто віддав своє життя за Україну.
Щиро бажаю кожній родині злагоди, тепла й благополуччя. Нехай великодні дзвони принесуть у ваші домівки мир, спокій і впевненість у завтрашньому дні. Міцного здоров’я, витримки, сили та віри в Перемогу України!
Хай Господь береже кожного з вас, наших Захисників і нашу рідну землю!
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
Repost from 36 ОБрМП
+9
🔵🔱 Морпіхи вдома! Сьогодні ми вітаємо на українській землі побратимів, які кілька років провели у російській неволі.
Черговий обмін полоненими відбувся напередодні Великодня - свята, яке символізує перемогу світла над темрявою. Для багатьох родин морських піхотинців цей Великдень дійсно стане особливим, сповненим радісного очікування та - нарешті! - душевного спокою. Бо найстрашніші випробування й тортури невідомості позаду.
Кожен наш звільнений побратим може розраховувати на всебічну підтримку та допомогу на всіх етапах реабілітації та реінтеграції - над цим працюють фахівці ЦВС 36-ї ОБрМП та Корпусу морської піхоти.
Наша мета - повернути додому усіх морських піхотинців!
🟦 36 ОБрМП у соцмережах:
Facebook | YouTube | Instagram
Контакт-центр | Х | TikTok
Repost from Zelenskiy / Official
Наші повертаються додому.
175 військових. Воїни Збройних Сил, нацгвардійці, прикордонники. Рядові, сержанти та офіцери. І семеро цивільних.
Наші воїни захищали Україну на різних напрямках: у Маріуполі, на ЧАЕС, на Донецькому, Луганському, Харківському, Херсонському, Запорізькому, Сумському, Київському, Курському напрямках. Серед них є поранені. Більшість була в полоні з 2022 року. І нарешті – вдома.
Дякую кожному підрозділу, який поповнює наш обмінний фонд і цим наближає повернення наших людей. Повернути всіх із російського полону для нас принципово. Дякую кожному у світі, хто допомагає нам у цьому.
Шановні жителі Баштанського району!
Щороку 11 квітня світ вшановує пам’ять жертв нацистських концтаборів та віддає шану тим, хто пройшов через нелюдські випробування, але зумів вистояти і зберегти людську гідність.
Міжнародний день визволення в’язнів нацистських концтаборів — це нагадування про страшні сторінки історії, про мільйони зламаних доль, невимовний біль і страждання.
Ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих та висловлюємо глибоку повагу тим, хто пережив ці трагічні події.
Сьогодні, в умовах боротьби України за свободу і незалежність, ці уроки історії набувають особливого значення. Вони нагадують нам про ціну людського життя, свободи та миру, про необхідність єдності та незламності перед будь-якими викликами.
Вічна пам’ять загиблим. Честь і шана живим.
Repost from Zelenskiy / Official
Сьогодні ми з нашими громадами. Зустріч Конгресу місцевих та регіональних влад – були наші урядовці, парламентарі брали участь. Також тут, на Закарпатті, була зустріч із нашою українською угорською громадою. Важливо, що є увага й повага для всіх спільнот в Україні.
Передусім я подякував кожній громаді, яка була цією зимою активною та була ефективною. Ми пройшли цю зиму завдяки всім нашим людям, які працюють на нашу державу, на свою громаду, які фахові в енергокомпаніях та в комунальних службах. Я хочу подякувати всім вам.
Добре спрацював бізнес – постачання, логістика. Реально це наш спільний державний успіх, що плани Росії на зиму були зірвані. Зараз ми вже почали готуватись на наступну зиму. Треба не втрачати час. Хоч складно забезпечити всі потреби через блокування європейських коштів для України – тих коштів, які мали піти і на відновлення, і на новий захист на зиму, і на розбудову альтернативних мереж і генерації.
Зараз ідемо на внутрішньому ресурсі, але ми працюємо з партнерами, щоб розблокувати цей ключовий пакет підтримки. Важливо, щоб наші громади теж були активними, говорили партнерам на своєму рівні – громадам-партнерам, – чому блокувати підтримку для нас – для України – це суто робота на Росію.
Repost from Новобузька міська рада
‼️ Попередження про НЕБЕЗПЕЧНІ метеорологічні явища:
Найближчі 1-2 години
8 квітня 2026 року
по Миколаївській області
та м. Миколаїв очікується:
⚠️ Гроза, подекуди град.
Збережеться до кінця дня 8 квітня .
(І рівень небезпечності - жовтий 🟡)
#попередження
Великдень в умовах воєнного стану
Вже п’ятий рік поспіль готуємося до Великодня в умовах воєнного стану. Цьогоріч українці відзначатимуть це величне свято 12 квітня.
Баштанська районна військова адміністрація нагадує, що на території району комендантська година діє без змін — з 24:00 до 05:00, і Великдень не є винятком ⚠️
У зв’язку з наближенням свята просимо всіх вірян та священнослужителів Баштанського району неухильно дотримуватися вимог правового режиму воєнного стану, який діє в Україні 🇺🇦
Не нехтуйте заходами безпеки під час відвідування храмів та освячення пасок. Реагуйте на сигнали повітряної тривоги. Уникайте великого скупчення людей.
❗ Під час комендантської години категорично забороняється перебувати на вулицях та в інших громадських місцях.
У Великодні свята подбайте про власну безпеку та безпеку тих, хто поруч.
Нехай Великдень принесе віру, надію та світло у кожен дім🇺🇦
Repost from Zelenskiy / Official
Припинення вогню – це правильне рішення, що веде до закінчення війни. Це збереження життя людей, відмова від руйнування міст і сіл, можливість для електростанцій та іншої інфраструктури нормально працювати, а отже, це час та необхідні умови, щоб дипломатія могла дати результат.
Україна завжди закликала до припинення вогню у війні, що ведеться Росією тут, у Європі, проти нашої держави і людей, і ми підтримуємо тишу на Близькому Сході та в Затоці, яка відкриває шлях для дипломатичної роботи. Україна ще раз повторює Росії: ми готові відповідати дзеркально, якщо росіяни припинять свої удари. Це очевидно для всіх – що припинення вогню може створити правильні передумови для домовленостей.
Різні країни були залучені до процесу перемовин, і важливо, що Сполучені Штати зробили цей дипломатичний крок. Протягом цих тижнів Україна допомагає захисту життя на Близькому Сході та в Затоці. Українські експертні військові команди продовжать працювати в регіоні заради подальшого розвитку безпекових спроможностей. Ситуація в цьому регіоні впливає глобально: будь-які загрози для безпеки й стабільності на Близькому Сході та в Затоці масштабують виклики для економіки й вартості життя в кожній країні.
Саме тому має бути гарантована безпека, і інтереси кожного народу мають бути враховані при визначенні післявоєнних умов. Так само принципово захистити й свободу мореплавства в Ормузькій протоці. Рішучість у цьому питанні теж має глобальне значення.
Щоб правильний результат був, потрібні активні та скоординовані дії міжнародної спільноти. Безпеки після війни має стати більше, а не менше. Україна і надалі конструктивно працюватиме з усіма партнерами. Дякую всім, хто допомагає!
Repost from Zelenskiy / Official
Вночі росіяни атакували Одесу ударними дронами. Пошкодили житлові будинки та дитячий садочок, районну електропідстанцію. Тисячі сімей залишилися без світла. Ремонтні бригади з ночі працюють, щоб відновити постачання електрики.
Станом на зараз, на жаль, відомо, що троє людей було вбито цією атакою і серед них дитина – лише два роки їй було. Мої щирі співчуття рідним і близьким.
Шістнадцять поранених. Одинадцять з них наші медики госпіталізували, серед них вагітна жінка та двоє дітей. Наймолодшому немає навіть року. Поранено двох людей і на Харківщині.
Були удари по енергетиці в Чернігівській, Сумській, Харківській та Дніпровській областях. Дякую нашим службам, які допомагають на місцях.
Загалом за ніч росіяни випустили проти України понад 140 ударних дронів, і близько 80 із них були «шахеди». У деяких областях удари тривають. І це лише частина того, що наші люди проходять щодня. За минулий тиждень було понад 2800 ударних дронів, майже 1350 керованих авіабомб і більш ніж 40 ракет різних типів.
Зараз усім партнерам потрібно разом посилювати захист неба, щоб відсоток збиттів дронів та ракет щоразу ставав вищим. Це щоденна робота всіх, а не лише України, бо постачаннями й підтримкою нас, спільною роботою партнери допомагають і собі. Росія не збирається зупинятись. Дякую всім, хто це розуміє і вкладається в наш спільний захист.
Repost from Zelenskiy / Official
Щиро вітаю всіх, хто в Україні та світі відзначає Великдень сьогодні.
У дуже непрості часи для нашого народу й усього людства як ніколи сильною стає надія – на перемогу життя над смертю, добра над злом, правди над брехнею. Усього того, що символізує Воскресіння Господнє.
Нехай сила кожної нашої людини, її духу, усього найкращого, що є в людях, – нехай усе це неодмінно здолає лихо й темряву, «шахеди» і ракети, несправедливість та окупацію.
Бажаю всім Божої благодаті й мирного життя на нашій землі та під українським небом, які захищають наші сміливі воїни.
Нехай сьогодні будуть почуті всі молитви про захист від зла. Хай віра поєднує добрі серця та зміцнює тих, хто захищає свій дім. Хай кожен народ стане ближче до справжньої безпеки. Віримо в мир! Віримо в Україну!
З Великоднем!
Endi mavjud! Telegram Tadqiqoti 2025 — yilning asosiy insaytlari 
