uz
Feedback
Вуса ухо👂🏻

Вуса ухо👂🏻

Kanalga Telegram’da o‘tish

Цей Telegram-канал призначений виключно для осіб старше 21 (двадцяти одного) року. Ідентифікатор в Реєстрі субʼєктів у сфері медіа: R40-06145 Київ 02072 а/с 3 phone: 0635963476 E-mail: yxo.ltd@gmail.com

Ko'proq ko'rsatish
2 862
Obunachilar
-424 soatlar
-157 kunlar
-5430 kunlar
Postlar arxiv
Cache спортивна мапа, я радий цьому поверненню. На жаль overpass не знайшов відгуку в комʼюніті, а що міняти зрештою не зрозуміло.

Cache back in business
Cache back in business

IEM Cologne 2026 завершився: команда Falcons стала чемпіонкою мейджору, а NiKo нарешті зняв із себе прокляття й вписав своє ім’я в історію світового Counter Strike. У цьому великому випуску підбиваю підсумки мейджору в Кельні, розбираю гру команд у плейофі та розповідаю про перші решафли на професійній сцені. https://youtu.be/P-c2F3FMfyg https://youtu.be/P-c2F3FMfyg https://youtu.be/P-c2F3FMfyg

Ovozli xabar10:00

🥸

Справа була зроблена до цього матчу. В грі з НаВі, в грі з Віталікамі, з помийкою. Була надія на магію для Фурії, але окрім Фоллена тут нема кому кастувати. Подобається, ще як надрафтили мапи і сторони Ф. Обидві мапи старт в КТ, завершення за атаку. А це завжди про динаміку, баланс та контроль, виглядає як план.

Ніко близький до чемпіонства на мейджорі як ніколи. (По відчуттям ближче ніж 15-11 в Бостоні 😹) Але, хочу зауважити, що Ф це орга підарасів. Без Керрігана цього фіналу не мало статися. Тому моє серце за Айдина, а гривні за Ф.

Video xabar01:00

Керріган соло

photo content

Керріган порає гусей

Clownfiesta

В команді Ф три данці: тренер, кеп та тесес. Давно такого не було, щоб данці так високо були в топі. Ледь не з часів Героїк, та ери Астраліс.

Ніко має молотись на Фінна Андерсена

Керіган в соло\

Добре, балансить непогано, але інколи не може знайти педаль тормоза.

Керріган просто царь, тупо тащить цю помийку, наскільки вони нікчемні коли були без нього. І тепер виграють Віталіків. Керріган похилий змій

Віталікі щойно припустились жахливої помилки. 4 в 3 вибиваючи А на інферно, пішли в трьох з шорта, не взявши під контроль пелес. В тебе більшість ти йдеш в рітейк: один лонг, два шорт, один пелес. Це просто база. Це помилка не рівня чемпіону мейджора.

Я багато років дивлюсь цю гру, я бачив CPL 2002, я бачив WCG 2007, я бачив Cologne 2016. Можу сказати, що зараз рівень гравців знаходиться в абсолюті. Це тільки чвертьфінал, але гра дуже високого рівня.