uz
Feedback
Mischief managed

Mischief managed

Kanalga Telegram’da o‘tish

Про Гаррі Поттера, Сутінки, Володаря перснів і всяке різне

Ko'proq ko'rsatish
296
Obunachilar
+124 soatlar
+27 kunlar
+430 kunlar
Postlar arxiv
Мало не пропустили таку важливу дату😁
Мало не пропустили таку важливу дату😁

Реальні місця, в яких можна відчути магію Гаррі Поттера: в одних знімали фільми, в інших Джоан Ролінґ писала книги 🤌
+6
Реальні місця, в яких можна відчути магію Гаррі Поттера: в одних знімали фільми, в інших Джоан Ролінґ писала книги 🤌

Це ніколи не припинить мене смішити🤣

Типовий Гаррі 🤣
Типовий Гаррі 🤣

Щаслива родина Поттерів десь у паралельній реальності 💔
Щаслива родина Поттерів десь у паралельній реальності 💔

Виглядає як непоганий ескіз для татуювання на тему Гаррі Поттера 🤔
Виглядає як непоганий ескіз для татуювання на тему Гаррі Поттера 🤔

Типовий спектр емоцій при прочитанні Гаррі Поттера 😅

Ну і як його тепер сприймати Дамблдором😫
Ну і як його тепер сприймати Дамблдором😫

Британський актор Джуд Лоу погодився грати роль Путіна у новому фільмі за романом «Чарівник Кремля». Лоу розповів, що це роль
Британський актор Джуд Лоу погодився грати роль Путіна у новому фільмі за романом «Чарівник Кремля». Лоу розповів, що це роль другого плану, у якій Путін представлений на початку своєї політичної кар'єри. Актор каже, що приступив до роботи «з певними ваганнями».

Гаррі, Рон і Герміона в 1 і в 7 книгах😫😫😫😫
+1
Гаррі, Рон і Герміона в 1 і в 7 книгах😫😫😫😫

На честь дня народження Северуса не гріх пригадати це геніальне відео🤣

Сьогодні день народження Северуса Снейпа🔥 Вічне питання "чи хороший він персонаж?" завжди породжує баталії серед фанатів

Озвучка ідеальна 🤣

Уявіть заробити 800 тисяч доларів в 11 років🫠

Відео про Волдеморта під таку музику я не очікувала, але чом би й ні? В нього позавчора був день народження. За мірками чарівників ще не такий і старий був би - якихось 99 рочків. Ото треба було морочитися з тими горокраксами?🙈 UPD: навіть не 99, а 98 років. Ще взагалі молодий 😁

Люди вперше дивляться Гаррі Поттера і записують свою реакцію. Саме тут - на сцену зі спогадами Снейпа🥺

З Новим роком 🎉🎉🎉

🤣🤣🤣

Хто з вас?😅

Друга частина фанкасту. Мені здається, Белатриса точно ні, а от Амбридж - однозначно так🔥 Що думаєте?
+8
Друга частина фанкасту. Мені здається, Белатриса точно ні, а от Амбридж - однозначно так🔥 Що думаєте?