uz
Feedback
Mischief managed

Mischief managed

Kanalga Telegram’da o‘tish

Про Гаррі Поттера, Сутінки, Володаря перснів і всяке різне

Ko'proq ko'rsatish
296
Obunachilar
Ma'lumot yo'q24 soatlar
+27 kunlar
+430 kunlar
Postlar arxiv
🥺
🥺

Акторка Меггі Сміт, відома за фільмами про Гаррі Поттера та Абатство Даунтон, померла у віці 89 років, повідомила її родина.
Акторка Меггі Сміт, відома за фільмами про Гаррі Поттера та Абатство Даунтон, померла у віці 89 років, повідомила її родина. Легенда британської сцени й кіно померла в лондонській лікарні Челсі та Вестмінстера в оточенні родини й близьких. "Наприкінці життя вона була переважно з друзями і сім'єю. У неї залишилося двоє синів і п'ятеро люблячих онуків, які дуже важко переживають втрату своєї неперевершеної матері та бабусі", - йдеться в заяві синів акторки Кріса Ларкіна і Тобі Стівенса. Від чого померла актриса і чи страждала вона на захворювання - не повідомляється. Відомо, що у 2007 році у Сміт знайшли онкологію. Вона боролася з раком молочної залози, але змогла здолати хворобу.

Як мародери мали виглядати насправді🥹 Сподіваюся, у серіалі пофіксять цю проблему в 35 річних не будуть грати 50+ річні🤷‍♀️
+1
Як мародери мали виглядати насправді🥹 Сподіваюся, у серіалі пофіксять цю проблему в 35 річних не будуть грати 50+ річні🤷‍♀️

Якби у героїв поттеріани був ютуб канал😅 Бачила це в англомовному фандомі, але хтось люб'язно переклав українською
+4
Якби у героїв поттеріани був ютуб канал😅 Бачила це в англомовному фандомі, але хтось люб'язно переклав українською

Тут варто лише сказати "Так, було"🙈
Тут варто лише сказати "Так, було"🙈

30 років тому вийшов серіал Друзі🫶

Не встигли ми отямитися від новини, що Ґері Олдман готовий повернутися до ролі Сіріуса Блека у серіалі по Гаррі Поттеру, який
Не встигли ми отямитися від новини, що Ґері Олдман готовий повернутися до ролі Сіріуса Блека у серіалі по Гаррі Поттеру, який має вийти у 2026 році, як з'явилися новини про можливе повернення кількох акторів з трилогії "Володар перснів" у фільмі "Ґолум", який має вийти теж у 2026😱 Вже давно писали, що Енді Серкіс знову зіграє Ґолума, та, можливо, у новому фільмі вдасться побачити добре відомих нам Араґорна, Леголаса і Ґандальфа🤩

Вирішила і тут поділитися красивими фото, які нам зробила @grennysmith0 для благодійної лотереї🤩 Весь цей класний набір ви м
+9
Вирішила і тут поділитися красивими фото, які нам зробила @grennysmith0 для благодійної лотереї🤩 Весь цей класний набір ви можете виграти за донат від 50 грн на дрон для 79 ОДШБ🔥 Посилання на монобанку: https://send.monobank.ua/jar/562EGY8tjE?fbclid=PAZXh0bgNhZW0CMTEAAaYGlG-MzJxrt1iwQsTYj2Splke0WDHEm2piXSHtc5ZeDwVgOlDajv0RItQ_aem_BeJJQjhau8MNCXhO0nbnCg Всі умови у мене в інстаграмі: ksyu_kuzmenko ✨️

Сьогодні день народження Герміони Ґрейнджер ✨️🥹

Ґері Олдман не проти зіграти Дамблдора у серіалі по Гаррі Поттеру. Що скажете?😁
+1
Ґері Олдман не проти зіграти Дамблдора у серіалі по Гаррі Поттеру. Що скажете?😁

Шотландська акторка Кеті Люнг, відома за роллю Чо Чанг із фільмів про Гаррі Поттера, приєдналася до акторського складу 4 сезо
Шотландська акторка Кеті Люнг, відома за роллю Чо Чанг із фільмів про Гаррі Поттера, приєдналася до акторського складу 4 сезону серіалу Бріджертонів. Вона зіграє Арамінту Ґан - на неї працювала головна героїня Софі у книжці. Цікаво, що акторці лише 37 років, але вона гратиме маму двох дівчат, які починають шлюбний сезон. До прикладу, акторці, яка грає Вайолет Бріджертон, 56 років (на момент старту серіалу було приблизно 50).

А це, якби в Сутінках була логіка 😬
А це, якби в Сутінках була логіка 😬

Напевно, ви вже в курсі, але все-таки: буде мультик по Сутінкам🫠
Напевно, ви вже в курсі, але все-таки: буде мультик по Сутінкам🫠

Полички, звісно, гарні, але нащо рвати книгу😫😫

В Британії починаються кастинги на ролі Гаррі, Рона і Герміони у майбутньому серіалі від HBO🪄✨️
В Британії починаються кастинги на ролі Гаррі, Рона і Герміони у майбутньому серіалі від HBO🪄✨️

Припускаю, зі мною щось не так, бо я вже другий день сміюся з цього 🙈😂
Припускаю, зі мною щось не так, бо я вже другий день сміюся з цього 🙈😂

Роне Візлі, це ти?
Роне Візлі, це ти?

😁
😁

Ну це просто😭😭😭

Сьогодні Ґогвортс-еспрес відправився з платформи на станції Кінгс-Крос об 11 ранку🥹 Фанати традиційно зібралися там🫶 UPD: цього року захід на вокзалі скасували, а провели його у парку розваг Гаррі Поттера у Лондоні - саме там зібралися фанати