uz
Feedback
OLDMONEY CRYPTO💸

OLDMONEY CRYPTO💸

Kanalga Telegram’da o‘tish

Один канал замість тисячі... Тільки тут самі актуальні роздачі, на яких ти точно зможеш заробити😉 Власник: @Neolime82 Адмін: @Vlad777q Менеджери по рекламі(без оплати): @mugivara_crypto, @pifagor_dao Наш чат: https://t.me/oldmoneycryptochat

Ko'proq ko'rsatish
2 719
Obunachilar
Ma'lumot yo'q24 soatlar
-207 kunlar
-13430 kunlar
Postlar arxiv
photo content

💰WhiteBit роздали дроп Тепер вже не фейк, а реально роздали. Як і очікували, холд токенів і зелі були мультиплікаторами. На
💰WhiteBit роздали дроп Тепер вже не фейк, а реально роздали. Як і очікували, холд токенів і зелі були мультиплікаторами. На жаль я зелі чуть чуть зробив і холдив на 1лвл, тому мені дали 8.62 WBT (50$). Ну доволі не погано, звичайно багато людей очікували більшого ну але і то нормас. Бачив що там в чуваків по 100-300 WBT навіть є, напевно задроти зелі або багато холдили. Як забрати дроп: Для початку додаємо мережу WB Network, щоб закинути туди WBT для комісії: 🔵Переходимо на сайт 🔵З права з низу нажимаємо на "WB Network" та додаємо мережу 🔵Закидаємо WBT на гаманець для оплати комісії Клеймимо дроп: 🔵Переходимо сюди - тик 🔵Підключаємо гаманець який підключений до WB Soul 🔵В розділі "write contract" нажимаємо "write" та клеймимо Обмежень по часу для клейму немає, тому можете не спішити. Пишіть в коментарі хто скільки забрав 👇 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#WhiteBit #ретродроп

Майнет WB Network запущено! Знаю що в вас багато питань, тому читайте всі на прикріпленому фото ☝️ Що до дропу, який він буде
Майнет WB Network запущено! Знаю що в вас багато питань, тому читайте всі на прикріпленому фото ☝️ Що до дропу, який він буде? Пишуть що 100 000 WBT виділено на 17 500 учасників, але це ще не все. Як нам казали раніше, холд токенів та виконання завдань Zealy будуть як мультиплікатор до дропу. Бачив в чатах писали, що Холд буде виступати дуже сильним мультиплікатором, тому надіюсь багато з вас його зробили (я +). А якщо не зробили, то думаю просто за безплатні активності в тест неті ви отримаєте по 20-30$, але що тут гадати, скоро ми побачимо 😉 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#WhiteBit #ретродроп

Співчуваю 😭 Пишуть що токени ще не прийшли (
Співчуваю 😭 Пишуть що токени ще не прийшли (

Єбанутись, на піку 40х! Хто виграв в IDO, ВІТАЮ! (не заздрю) Це най легші ваші 6 000💲 Бачив в якомусь чаті чувак писав 2/16,
Єбанутись, на піку 40х! Хто виграв в IDO, ВІТАЮ! (не заздрю) Це най легші ваші 6 000💲 Бачив в якомусь чаті чувак писав 2/16, я просто в ах*ї! Ось що класно в світі крипти, тупо майже з нічого ти заробляєш річну ЗП з стройки. Головне все залітати в такі двіжухи, і рано чи пізно вам точно посміхнеться вдача 🍀

📈Опа, а ось вже по жирніше промо Як і очікувалось, під лістинг даного токена випустили промо. Загальний пул промо - 50 000 U
📈Опа, а ось вже по жирніше промо Як і очікувалось, під лістинг даного токена випустили промо. Загальний пул промо - 50 000 USDT. Для нових користувачів: 🔵Реєструємось на ByBit та проходимо KYC 🔵Робимо депозит від 100 USDT 🔵Купляємо DSRUN на суму від 100 USDT Перші 1000 нових користувачів отримають по 40 USDT. Для інсуючих користувачів: 🔵Робимо свіжий депозит від 100 USDT 🔵Купляємо токенів на суму від 100 USDT Перші 500 користувачів отримають по 20 USDT. 🌐 Деталі Лістинг: 3 серпня, 13:00 Депозит: 3 серпня, 11:00 Період проведення акції: 3 серпня 2023 р., 13:00 - 24 серпня 2023 р Чи можна поєднати з промо $VELA? В умовах пише що потрібно зробити ПЕРШУ угоду, тобто не вийде поєднати. Ну але на фоні даної промки, більшість сфокусується на DSRUN а не на VELA, тобто місця на велі будуть трошки довше триматись. 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#ByBit #промо

📈Ще одне промо з токеном $VELA Поки всі чекають на нагороду з промо VELA, Байбіт випускає ще одне промо з даним токено. Для
📈Ще одне промо з токеном $VELA Поки всі чекають на нагороду з промо VELA, Байбіт випускає ще одне промо з даним токено. Для нових користувачів: 🔵Реєструємось на ByBit та проходимо KYC 🔵Робимо депозит від 100 USDT 🔵Купляємо VELA на суму від 100 USDT Всього 350 місць. Винагорода на людину становить - 20 VELA. (25$) Для старих користувачів: 🔵Просто потрібно наторгувати об'єм від 100$ в парі VELA/USDT, і за це ділимо пул 3000 $VELA. Чим більший обсяг, ти більша винагорода. 🌐 Деталі Період проведення акції: 11:00 3 серпня — 11:00 17 серпня Думаю, місця довго будуть. Винагорода не така велика, тому ажіотажу на дане промо не буде, тим більше винагорода в токенах VELA, який ще сміло може просісти, а може і підрости 😉 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#ByBit #промо

Випробовуємо свою вдачу в топових Глімах 🫙 Поки цікавих промок не видно, можливо завтра під лістинг токена $DSRUN, ByBit вик
Випробовуємо свою вдачу в топових Глімах 🫙 Поки цікавих промок не видно, можливо завтра під лістинг токена $DSRUN, ByBit викатить якесь промо. Будьте готові, ставте будильники, бо знаю що багато хто з вас спить до 13-14:00. Сьогодні побачив 2 топових гліми, які точно не варто пропускати. Не одноразово вигравав вже в подібних глімах і з впевненістю можу сказати що шанси доволі смачні. ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 📈Bybit X PLANET: 20,000,000 $PLANET 🔵Посилання на глім - ТИК 🔵Буде 100 переможців, які поділять пул 20 000 000 $PLANET. Дедлайн: 7 серпня ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 📈MEXC x $ENIX Giveaway 🔵Посилання на глім - ТИК 🔵Буде 40 рандомних переможців, які отримають по 4,162.50 $ENIX. Дедлайн: 3 серпня ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ Примітка: Для участі в глімі від MEXC, потрібно мати на балансі біржі від 30USDT, або активів на дану суму. Нехай щастить 🍀 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#MEXC #ByBit #глімчанскі

🥉Стартував 2 тиждень квестів від ZkEVM Як і я писав в цьому пості, будьте готові до подальших свапів та бріджів. Так, тут вж
🥉Стартував 2 тиждень квестів від ZkEVM Як і я писав в цьому пості, будьте готові до подальших свапів та бріджів. Так, тут вже потрібно робити активності в мережі, но не лякайтесь, комісії тут відносно маленькі. Що робимо: 🔵Переходимо на 2 тиждень квестів - ТИК 🔵Переходимо на XY Finance і робимо свап З/В мережу zkEVM 🔵Переходимо на QuickSwap та робимо свап в мережі 🔵Далі легкі соціалки, підписки на твіттер та твіти 🔵Забираємо зароблену NFT Дедлайн: 9 серпня Однозначно робимо а не забиваємо, ймовірність смачного дропу дужееее велика. Розумію що не всі можуть позволити собі загнати багато акаунтів, но постарайтесь хоча б один зробити для антифомо. 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#Polygon #ZkEVM #ретродроп

Вже можна перевіряти чи ви виграли в IDO. 🌐 Посилання - ТИК В мене 0/3😭 Ну нічого, шанси напевно були капець які малі.
Вже можна перевіряти чи ви виграли в IDO. 🌐 Посилання - ТИК В мене 0/3😭 Ну нічого, шанси напевно були капець які малі.

‼️Такої папки ти ще не добавляв : —Ми дуже плотно постаралися і зібрали для вас тільки найркащі крипто канали які реально роб
‼️Такої папки ти ще не добавляв : —Ми дуже плотно постаралися і зібрали для вас тільки найркащі крипто канали які реально роблять бабки. 🌐Посилання на папку - КЛАЦ Не трать дурно свій час, краще свапай його в бабло, щоб потім сидіти і кайфувати по боліє.

📈🇺🇦Нарешті! MEXC Global створили окреме комюніті MEXC Ukraine! Тепер вже не буде на каналі ні якого "Мекс руский", адже Ме
📈🇺🇦Нарешті! MEXC Global створили окреме комюніті MEXC Ukraine! Тепер вже не буде на каналі ні якого "Мекс руский", адже Мекс створили окрtме комюніті для України, і там ще більші шанси на виграш. ✏️Зараз в них проходить дві події: ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔵Посилання на подію - ТИК 🔵Тут 10 найкращих робіт получать по 10 USDT, в коментарях поки що один учасник. Дедлайн: 18 серпня ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔵Посилання на подію - ТИК 🔵Тут кожного дня будуть вибирати по 3 учасника, які получатимуть по 25 USDT. Дедлайн: 6 серпня ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ Також попрошу вас перейти сюди і проголосувати за окремий чат для Українців, бо разом з тими орками ми просто не можемо бути! Посилання - ТИК Я коли почув що це зробили, я дуже зрадів. Мене просто дико бісив цей надпис "MEXC руский", а тепер вже його нарешті не буде. 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#MEXC #гів

🥰Забираємо 80$/aк бонусів на біржі BingX Спеціально для нашого каналу, BingX виділив 200 місць на круте промо, в якому за пр
🥰Забираємо 80$/aк бонусів на біржі BingX Спеціально для нашого каналу, BingX виділив 200 місць на круте промо, в якому за прості дії ми отримуємо ваучер на 80$ бонусу 5х. Якщо заходити вилкою, це чисті 40$. Що робимо: 🔵Реєструємось на біржі - 10$ (ваучер 5х) (KYC не потрібно) 🔵Робимо депозит більше 50$ і холдимо - 20$ (ваучер 5х) 🔵Перший об'єм торгів 5 000$ на ф'ючерсах - 50$ (ваучер 5х) ‼️Потрібно зробити всі завдання для винагороди, тобто не получиться просто так за реєструватись і получити 10$ ваучер. Винагороду нарахують протягом 48 годин. До того, є ще додаткові завдання з крутимо нагородами. Всіх їх я закину в коментарі під постом👇 Місць: 200 Дедлайн: 6 серпня 23:59 Гайс, це гем! Фастом беремо і абузимо, 40$ на дорозі не валяються, а якщо зробити на 10 аків то це взагалі жир, 400$ сьогодні в Україні не так і легко заробити. 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#BingX #промо

🐂Чего чего? Пишуть що лишилось приблизно 2 дні до запуску в майнет. Думаю надіятись на жирний дроп погано, щоб потім не розч
🐂Чего чего? Пишуть що лишилось приблизно 2 дні до запуску в майнет. Думаю надіятись на жирний дроп погано, щоб потім не розчаровуватись. Добре б було 50$ залутати, тоже приємно. Ви шо думаєте по дропу? Який буде? Пишіть в коментарях.

💲Нагороджуваний бета-тест + круті новини по SophiaVerse Я мав алоку токенів в даному проекті, і ось нещодавно пройшов лістин
💲Нагороджуваний бета-тест + круті новини по SophiaVerse Я мав алоку токенів в даному проекті, і ось нещодавно пройшов лістинг. За лістили вони доволі слабо, но обіцяли запампити токен протягом тижня і стримали обіцянку, в результаті я відбив тіло та 87,5% токенів ще залишились в лоці, які в майбутньому принесуть хороший профіт. Нещодавно команда проекту анонсувала запуск тестування лабораторії штучного інтелекту від SophiaVerse. Думаю таке не дурно зробили, і за тестування щось насиплять. 🤔Як подати заявку в тестувальники: 🔵Переходимо на сайт 🔵Стейкаємо токени $SOPH або тримаємо Baby Singularity NFT 🔵 Чекаємо результатів Дедлайн: TBA Нещодавно команда ще викатила статю про плани на майбутнє проекту, раджу вам почитати - ТИК Думаю варто попробувати подати заявку, проект не нульовий і може файно погодувати. Но перед усім DYOR. 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#гем #IDO

🤔Хто скільки вже загнав? Там кінець за 5 годин, поспішіть!

‼️Нагадую що даний конкурс на 20$ від Blofin ще досі актуальний! Друзі, шанси получити 20$ на ф'ючерси зараз 100%, конкуренції майже немає. Якщо ви не вмієте торгувати ф'ючерсами, можете просто зайти в шорт та лонг і забрати чистий профіт 10$. Хто відмовиться від халявної десятки??? 🌐Посилання на пост - ТИК 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#гем #blofin

🥉Лутаємо ретродроп від Poligon zkEVM - Дроп ZkEVM, це один з най очікуваних дропів останніх років. Проект зібрав 450млн інве
🥉Лутаємо ретродроп від Poligon zkEVM - Дроп ZkEVM, це один з най очікуваних дропів останніх років. Проект зібрав 450млн інвестицій від топових фондів, но це ще не все. Скоріш за все дроп будуть роздавати в токені MATIC, який буде переминований на POL. Сума капіталізація токену - 8млрд доларів США. Тобто можуть роздати дох*я. Зараз Poligon zkEVM разом з Interact запустили серію квестів, які будуть оновлюватись кожного тижня. Перший тиждень закінчується вже завтра в ночі, тому поспішіть. ❓Що робимо: 🔵Переходимо за посиланням 🔵Підключаємо все що просять 🔵Виконуємо легкі соціальні завдання 🔵Мінтимо NFT ⏰Дедлайн: 1 серпня, 02:00 Поки що, квести, дуже легкі, но ви будьте готові, що в майбутньому потрібно буде робити різні бріджі та свапи в мережі, а це буде відносно не дешево. Я думаю що такі великі проекти дурно такого двіжу не роблять. Можливо дані НФТ будуть виступати мультиплікатором до майбутнього дропу або просто роздадуть за них дроп. Не пожалійте грошей і часу та зробіть дані квести щоб потім не фомойобити. 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#Poligon #ZkEVM #ретродроп

Залишилось чуть більше 18 годин до кінця періоду підписки на IDO! 🌐Хто не зробив, ось посилання на підписку - ТИК Завтра буд
Залишилось чуть більше 18 годин до кінця періоду підписки на IDO! 🌐Хто не зробив, ось посилання на підписку - ТИК Завтра будуть знімки, а вже в вівторок буде відомо хто виграв. Шанси малі, но якщо виграєте то це файна каса🤑

❗️Обов'язково забираємо ці NFT — висока ймовірнісь дропу(бажано заабузити) Народ, ви знаєте, що я проти OAT нфтшок, але тут п
❗️Обов'язково забираємо ці NFT — висока ймовірнісь дропу(бажано заабузити) Народ, ви знаєте, що я проти OAT нфтшок, але тут просто топ проекти, просто база, яку треба забрати всім. Тим більше нещодавно за таку OAT сипали по 100$/акк в якомусь проекті, тому погнали за роботу: 1. NFT від Aptos Labs Пам'ятаєте ми забирали подібну осінню минулого року? Так от за ню насипали по 1200$/аккаунт і в мене було люте фомо, тому що я тільки 1 акк зробив. Так що цю нфтшку обов'язково забираємо, як ми знаємо ще 49% токенів є на дроп(також не забувайте про активності від Aptos'a — ПОСТ) 👉Посилання на нфт — ТИК(всього лиш 31 підписка на твіттер)))))))))))))))))))) Дедлайн: 10 серпня, АЛЕ в твіттері аптос лабс написали, що тим хто зробить до 3 серпня будуть подарунки у вигляді боксів, в яких буде від 1-10 $APT. ЗАБРАЛО ПОКИ ВСЬОГО 12к ЛЮДЕЙ! 2. NFT від ZkSync і PancakeSwap Це нфт в честь партнерства двох проектів. Плюсом є те, що тут ми ще проявляємо активність в мережі, можуть насипати, обов'язково забираємо 👉Посилання на нфт — ТИК Дедлайн: 14 вересня 3. NFT від Tabi Думаю слова тут лишні, шилу навколо цього проекту вистачає, я ще давно робив пост про нього, раджу почати абузити — ТИК 👉Забираємо NFT на Galxe — ТИК(комса 8 центів в бнб) Дедлайн: 10 серпня або коли розберуть всі 100к нфт От така потужна підбірка вийшла, погнали за роботу! Це капець скільки ворка зараз є, я концентруюсь сьогодні і завтра на IDO байбіт і Polygon zkEVM, тому що скоро вже дедлайн, поки зробив лише 10 аккаунтів, хочу 15 20. Всім профіту!!! 🇺🇦Crypto Українець | Чат | #NFT #дроп