uz
Feedback
OLDMONEY CRYPTO💸

OLDMONEY CRYPTO💸

Kanalga Telegram’da o‘tish

Один канал замість тисячі... Тільки тут самі актуальні роздачі, на яких ти точно зможеш заробити😉 Власник: @Neolime82 Адмін: @Vlad777q Менеджери по рекламі(без оплати): @mugivara_crypto, @pifagor_dao Наш чат: https://t.me/oldmoneycryptochat

Ko'proq ko'rsatish
2 712
Obunachilar
-824 soatlar
-257 kunlar
-12930 kunlar
Postlar arxiv
Вже через 4 дні мітапчик від Incrypted😁 Більш детально про конфу можете прочитати в минулому пості - ТИК 🔵Придбати білет мо
Вже через 4 дні мітапчик від Incrypted😁 Більш детально про конфу можете прочитати в минулому пості - ТИК 🔵Придбати білет можна за посиланням, по промокоду mugivara 15% знижка ⏰Локація — м. Київ КВЦ Парковий, 14.06, старт в 12:00 До зустрічі на мітапчику🥰

Наймасштабніша крипто подія року ⌨️ Вже 14 червня — Incrypted Crypto Conference 2025! Це подія, яка допоможе вам знайти нових
Наймасштабніша крипто подія року ⌨️ Вже 14 червня — Incrypted Crypto Conference 2025! Це подія, яка допоможе вам знайти нових людей в своє оточення, послухати крутих спікерів з досвідом і грошима, зустріти своїх улюблених інфлюенсерів та гарно провести час. Я також буду) 📆 Конференція пройде 14 червня в Києві у КВЦ "Парковий" 👇Квитки вже є в продажі за посиланням, звичайний коштує 100$, віпка 300$. За промокодом mugivara отримаєте знижку 15% на квиток. Раджу купити вже зараз якщо плануєте, так як з завтрашнього дня буде підвищення цін і чим далі до івента тим дорожче, вони завжди так роблять. — Де ви ще зможете поспілкуватись з криптанами (ну крім макдональдса, де криптани працюють трушні), поїсти, випити і взагалі гарно провести час. Тому купуйте квитки, до зустрічі!😁

Продала нахер його, вийшло 180$, трохи розчарована, але впринципі якихось великих очікувань не було, тому і за це дякую, до р
Продала нахер його, вийшло 180$, трохи розчарована, але впринципі якихось великих очікувань не було, тому і за це дякую, до речі на комсу пішло 2$

ахаххахах
ахаххахах

Клейм буде о 15:00

Прийшли виплати за NXPC В мене мімо, місця були 5 хвилин

СПАСІБА, ДУРА☺️ Клейму ще не дали, л2 топ!
СПАСІБА, ДУРА☺️ Клейму ще не дали, л2 топ!

Прикол🤪 Шо робиться? Повторююсь КУС на маму, а як моє обличчя проходить я не розумію, звісно перед цим я сиділа цілу годину
Прикол🤪 Шо робиться? Повторююсь КУС на маму, а як моє обличчя проходить я не розумію, звісно перед цим я сиділа цілу годину і нічого не виходило, а тут зачекала хвилин 30 і пройшло, відновила свій веб3 і зробила нарешті прокрут🤟 ❓Як думаєте, чого воно так відбувається, є якісь думки? Я просто максимально дивуюсь цій херні)) Також хочу запитати у вас, чи часто просить верифікацію обличчя? Буду чекати на відповіді в коменти — Завтра має бути файний день, адже перевіряла свій акаунт на байбіті на мітку і наче все гуд, тому цілком надіюсь що завтра нарешті заберу $ та і плюс завтра дроп Reddio, будем бити по стакану😂 P.S Якщо лупанете лайк, то + до карми і гарантовано отримаєте нагороду з промки NXPC 😁

Щоб зарахувало перше завдання: купляєте на 100$ SOPH на спот 👉кидаєте на веб3 👉 далі назад на біржу 👉продаєте

Шо там по BEER 2.0?🍻 Пресейл пройшов доволі непогано, багато хто вийшов в бу, а зараз вже малює +30-50% на любий сайз. Я пок
Шо там по BEER 2.0?🍻 Пресейл пройшов доволі непогано, багато хто вийшов в бу, а зараз вже малює +30-50% на любий сайз. Я поки свої токени не зливав, очікую 50М+ за пару днів, так як минулого разу запампили аж через 10-15 днів після сейла. ⚫️Графік — ТИК ⚫️Контракт — GCKTFLxkMeUTUbuQM1k6f1cy4o4tC2V13ye2ebL3p52r ❗️Також раджу прийняти участь в розіграші без вкладень, де можна залутати 150$ буквально за хвилину — ТИК

Швиденько! 20$ забираємо! Промо від Binance, 100к місць, робите депозит 100$ та оборот на 100$ USDT/SOPH https://s.binance.com/reL5SnkC?ref=GRO_17880_L0BOX

Забрала перший дроп!😁 Тільки зараз змогла забрати, адже була на водінні, а потім прийшла і просило верифікацію лиця (треба м
Забрала перший дроп!😁 Тільки зараз змогла забрати, адже була на водінні, а потім прийшла і просило верифікацію лиця (треба мамине), то я вийшла з акаунту , а потім знову зайшла і воно пройшло!👍 Думаю навіть добре, що зараз тільки змогла забрати, адже токен трохи виріс. Бачила що і на початку в людей виходило по 150$. Ви за скільки продали чи цього разу скіпали?

Чекер Reddio - ТИК В мене 23 224, 694 поінта, по премаркету 460$, ну не погано, за актива дали 540 поінтів, за контрибутора 1
Чекер Reddio - ТИК В мене 23 224, 694 поінта, по премаркету 460$, ну не погано, за актива дали 540 поінтів, за контрибутора 18 000, ОG я пізніше залутала після снепшоту, але в цілому я рада) У вас шо там? Відпрацьовували проект?

Швиденько реєструємось, для перших 10 000 нагорода 250 HUMA (~18$) Робимо депозит 100$ та оборот на 100$ в парі HUMA/USDT ❗️Тільки для нових користувачів https://www.binance.com/en/activity/trading-competition/HUMA-Spot-Campaign

Новий дроп від Binance Alpha 1250 $HUMA отримають ті, хто має мінімум 200 поінтів, лістинг буде о 14:00, як завжди заберуть 1
Новий дроп від Binance Alpha 1250 $HUMA отримають ті, хто має мінімум 200 поінтів, лістинг буде о 14:00, як завжди заберуть 15 поінтів Я як бачите не попадаю, трохи не хватило🥲 У вас шо там?

Я манала ті ваші поінти і ті бінанси 👀 Короче, вчора зробила оборот, не докрутила тисячу, через перевірку обличчя, думала то
Я манала ті ваші поінти і ті бінанси 👀 Короче, вчора зробила оборот, не докрутила тисячу, через перевірку обличчя, думала то баг, сьогодні давай крутити, а воно бляха на 500 не дає зробити оборот, на 1000 не дає, а коли роблю на 100, 200 проходить, ну не контораааа??? Мій бінанс на маму, мама в Польщі👍🏻 завтра буду казати мамі, щоб пройшла перевірку та нехай робить оборот😂 Один раз була ця перевірка і воно пройшло, не знаю яким чудом але пройшло, нафармила 139 поінтів (3 дні завтикала) буде прикро, якщо це все пропаде нахєр))) Бачу з такими темпами, поки я нафармлю, то ера поінтів закінчиться. У вас як справи з поінтами? UPD. Вже ні на скільки не можу зробити оборот👍

Пам'ятаєте як ми лутанули 25х минулого літа. Історія повторюється...😮 В цьому пості розписано, де ми файно винесли пресейл B
Пам'ятаєте як ми лутанули 25х минулого літа. Історія повторюється...😮 В цьому пості розписано, де ми файно винесли пресейл BEER. Так от вже завтра буде пресейл BEER 2.0 від тієї ж команди, який можливо зможе повторити історію першого. ⚫️ Пресейл пройде 21 травня о 20:00 по Києву ⚫️Адрес кошеля куди закидати свою солану буде на сайті - Для перших 5к SOL буде бонус +50% Також маємо можливість залутати 100$ в токенах без вкладень, потративши хвилину: 🔵 Переходимо в бота 🔵 Залишаємо свій SOL-гаманець і виконуємо завдання 🔵 Абузимо рефку і запрошуємо друзів З грін флагів: токени команди будуть залочені на цілих 2 роки і 70% токенів буде направлено на ліквідність і викуп токена, щоб тримати курс. —Попробую занести трохи, можливо побачимо ікси, але не забувайте що пресейли це ризик, якщо будете заносити то тільки ту суму, яку готові втратити. Слідкуємо за проектом в соц.мережах: Website | TG | 2.0 Chat | Х

Фастом 5$ від бінанс, купляєм на 100 баксів токен $NXPC Також за деп сотки ще 5$ https://www.binance.com/activity/trading-competition/NXPC-Spot-Campaign?ref=DDCLSVCH

Додаткові 20 NXPC (~50$) від Bybit 🔸 Шо робим? 🤔 1. Реєструємось на біржі за посиланням + кус 2. Приєднуємось до промо - ТИК 3. Депаєм 100$+ 4. Холдимо 7 днів обовʼязково — Можна поєднувати з промо та відбити витрати, а якщо не заганяли ак, то спокійно можете тут це зробити, адже місць 11 000 і думаю їх не швидко розберуть P.S Памʼятаєте про цей збір, так ось сьогодні будуть результати у каналі Мугівара воркає

Нормально лудю? Шо думаєте😂
Нормально лудю? Шо думаєте😂