uz
Feedback
🎀 KSO 🎀

🎀 KSO 🎀

Kanalga Telegram’da o‘tish

співпраця - @vksuucoop tiktok: @minikso та @vksuu inst: @vksuu13

Ko'proq ko'rsatish
7 640
Obunachilar
-424 soatlar
-167 kunlar
+5930 kunlar
Postlar arxiv
я забезпечую себе повністю сама, живу з батьками, але постійно в розʼїздах, тому особливо з ними і не бачимося в цілому мені
+1
я забезпечую себе повністю сама, живу з батьками, але постійно в розʼїздах, тому особливо з ними і не бачимося в цілому мені вистачає, я заробляю тільки з реклами, і кожного разу, коли дохід стає більшим, автоматично росте і рівень життя але так як реклама — це не про стабільність, є місяць, коли заробляєш багато, а є місяць, коли менше, і від цього страждає і емоційний стан

вчуся на «підприємстві, торгівля та біржова діяльність» не думаю, що буду працювати за спеціальністю як усі дівчатка, хочу бр
вчуся на «підприємстві, торгівля та біржова діяльність» не думаю, що буду працювати за спеціальністю як усі дівчатка, хочу бренд одягу і свій салончик 🤭💅🏻

але скажу вам так, якби людина сама не прийняла рішення розійтися, я б не змогла цього зробити, бо дуже була морально залежна я весь час сподівалася, що все стане краще😬

думаю, їх можна назвати аб’юзивними, але я ні про що не шкодую, це було перше таке кохання якщо говорити саме про аб’юз, то з
думаю, їх можна назвати аб’юзивними, але я ні про що не шкодую, це було перше таке кохання якщо говорити саме про аб’юз, то з головою, яка в мене зараз, я розумію, що початок стосунків був трешовий, реально багато знущань але з часом ми багато чого пропрацювали разом, і останні пів року ми навіть не сварилися, взагалі все було чітко зі стосунків вийшла нормально, я людина дуже відхідлива, поплакала три дні і почала жити своє життя, не страждаючи

що б я змінила в собі: •брекети •ніс •груди •фігура — зал •шкіра
що б я змінила в собі: •брекети •ніс •груди •фігура — зал •шкіра

я думаю, що комплекси є у всіх у мене вони теж були — десь, можливо, і зараз ще є але я дуже рада, що маю саме таку зовнішніс
я думаю, що комплекси є у всіх у мене вони теж були — десь, можливо, і зараз ще є але я дуже рада, що маю саме таку зовнішність і що я — це я💅🏻 я прийняла себе i якщо інколи вирішую щось у собі змінити або «покращити», то це не через комплекси. швидше від нудьги — просто хочеться зробити ще краще, по-своєму навіть не знаю, як це правильно пояснити, але це точно не про нелюбов до себе

задавайте питання настрій поспілкуватися

Video xabar00:28

Video xabar00:55

Video xabar01:00

Video xabar01:00

Video xabar00:47

Video xabar01:01

Video xabar01:00

Video xabar00:56

Video xabar00:46

Video xabar00:27

Video xabar00:06

Video xabar00:06