анечка ня вукеліс
Kanalga Telegram’da o‘tish
I LOVE TXT AND ROBLOX SM 💋 ❗️NAVIGATION❗️ insta: https://www.instagram.com/wuqelis анонімка: https://tellonym.me/wuqelis/iwant tt: https://www.tiktok.com/@heynaeun?_t=8irh2EsQKKE&_r=1
Ko'proq ko'rsatish358
Obunachilar
Ma'lumot yo'q24 soatlar
-37 kunlar
-730 kunlar
Postlar arxiv
блять, вже другий раз за сьодні малолеткі підкатують 😭😭😭 одного відшила, йому 19.. напизділа шо мені 15, іншому сказала шо мені 24..що мальчік очінь маленький для мене
Repost from N/a
+1
будь ласка максимальний репост 😭
мамуліку зробили операцію
але назвали ціну максимальну по прогнозам до початку лікування
150к
прошу максимального розголосу 🩷
якогось мінімума або максимума в банці не ставлю
бо навіть 5к це буде вже трошки легше
https://send.monobank.ua/jar/TTc6KtqMk
дякую вам що приділили увагу посту
не хворійте🥺🩷
вже котрий раз після того як ми працювали на довженка, то туди шось прилітає.. ніч була просто жесть, стіки ракет і дронів, все поруч..ненавиджу русню, сподіваюсь Ви всі в порядку 😥💔🙏🏻
Repost from N/a
Доброго дня!
Прошу доєднатися до збору для моєї подруги Марії та Української волонтерської групи «Гілля», яка займається
забезпеченням Сил оборони України транспортними засобами відповідно до конкретних запитів.
Плани планами, а війна має власну думку. Тож сьогодні в нас:
1. Корч для спецпідрозділу розвідки ГУР МО.
2. Бусік для спецпідрозділу ударних
БПЛА НГУ.
І якщо з першою машиною все більш-менш очевидно,
то про другу варто сказати окремо. Бо щоразу, коли
хтось каже «ну це ж просто дрони», десь у світі один оператор намагається запхати в легковик половину складу обладнання і починає дуже сумувати.
Ціль збору - 700 000 грн.
сума не маленька. Ми знаємо, головна задача - перетворити ці 700к на дві машини.
Ваша задача простіша: закинути будь-яку комфортну суму. ⬇️
https://linktr.ee/hillia?utm_source=linktree_profile_share<sid=088e19f3-7bf1-4d3d-bc28-d8a32b917ee1
Дуже дякую за будь-яку допомогу (репости завжди будуть актуальні)
https://www.instagram.com/p/DZhSh-ajM59/?igsh=cmg4bnI1MXlkMWk0
я не знаю як і де Мінь нарив це, але просто рандомно мені на пошту прийшла ця імба 😭😭😭бебешка блін!!!!
хтось з мояшек хоче на фестиваль брудний пес? у мене є один плюсик (тіпа як безкоштовний квиточок) 2 дні (сб і нд)
https://www.instagram.com/brud_pes_brud_fest?igsh=cGYxd2dpemxkZjRv
доречі у мене жоска анемія, і дефіцит усього, особливо феритин 5% 😃 лікарка мене сильно наругала і сказала що таких результатів давно не бачила..
і до цього я взнаю що у моєї мами рак молочних желез, btw мені останні місяці було прям піздєц хуйово по всім фронтам, тому перед тим як когось срати анонімно подумайте хоч, варто воно того чи нє ♥️🫶🏻 (цим ділитись було дійсно дуже важко, але раз така гулянка то хулі нєт)
Repost from хат ішшю няу няу ❤️🔥
‼️ Всім хай!! PINKY UP вже на нашому ютуб4ику 🫢❤️🔥 обовʼязково дивимось, і коментуємо !!🔥🔥🔥
labolatorium ❤️🔥 -
ахуєнний рейв, з разйобною музикою і атмосферою!! ще стіки зірок побачила працюючи тут, і потусити з мояшками встигла 🤤🫶🏻 але ми ультанули і попали на сцену, потусили з DJ Skone 😭😭 разрив башки.. а головне те що я не така вже фанатка тусовок як раніше, але тут було дуже кайфово
Endi mavjud! Telegram Tadqiqoti 2025 — yilning asosiy insaytlari 
