ім'я мені кіча
Kanalga Telegram’da o‘tish
вже не качан | малюємо, звучимо, чілимо і шрексуємо🤌 .* для зв'язку — @ksoksob .* підтримати авторку та шреку на каву — https://send.monobank.ua/jar/AX3YiuBS4x .* TIKTOK — https://www.tiktok.com/@ksoksoksob?_t=ZM-8vcJdxdcIuD&_r=1
Ko'proq ko'rsatishUkraina36 242Toif belgilanmagan
269
Obunachilar
Ma'lumot yo'q24 soatlar
+137 kunlar
+1730 kunlar
Postlar arxiv
Repost from В гостях у Кари
Граємо в UNO, а це значить лише одне — сьогодні хтось втратить друзів! 😒
Актори "Студія Качур" сідають за стіл, що на них очікує? Дружба? Забудьте. Довіра? Розбита.
Коли в тебе 1 карта, а друг раптом кидає +4 — ось ти дізнаєшся, що таке справжня зрада 😈
Гравці на вечір — Seraphine, Sad._.Burrito, KORGIK, Cara Linne
Стрім буде на Twitch о 20:00
Дізнайся — Хто перший зрадить своїх!🔥
Дякуємо за неймовірний арт Пані Кічі
UPD: На жаль Буріто не буде на стрімі, але пообіцяв що наступного разу точно буде🥲❤️
4 гравцем буде Пані Кіча 🥰
ЬЬЬАЬАЬАЬАЬАЬАЬАЬАЬА ПОГЛЯНЬТЕ НА ЦЕЕЕЕЕЕ
ЕЛІІССС😭😭😭😭😭😭
ДЯКУЮ ДЯКУЮ ДЯКУЮ ДЯКУЮЮЮЮЮЮ ЛЮБЛЮ ТЕБЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЦІЛУЮ В РУЧКИ ПЛЕЧІ ЩІЧКИ ГУБИ ВСЬОО
Repost from Творчий безлад
Endi mavjud! Telegram Tadqiqoti 2025 — yilning asosiy insaytlari 
