uz
Feedback
ім'я мені кіча

ім'я мені кіча

Kanalga Telegram’da o‘tish

вже не качан | малюємо, звучимо, чілимо і шрексуємо🤌 .* для зв'язку — @ksoksob .* підтримати авторку та шреку на каву — https://send.monobank.ua/jar/AX3YiuBS4x .* TIKTOK — https://www.tiktok.com/@ksoksoksob?_t=ZM-8vcJdxdcIuD&_r=1

Ko'proq ko'rsatish
Ukraina36 242Toif belgilanmagan
269
Obunachilar
Ma'lumot yo'q24 soatlar
+137 kunlar
+1730 kunlar
Postlar arxiv
Repost from КОРЖИК
Без зайвих слів. Кічос ти тупо легенда 😍 Дуже тобі дякую за нагадування як би я міг виглядати, якби був красівим 🤤😅😅😅 Ну
Без зайвих слів. Кічос ти тупо легенда 😍 Дуже тобі дякую за нагадування як би я міг виглядати, якби був красівим 🤤😅😅😅 Ну це просто ахуєнно, покинувся вранці а тут цей шедевр. І бля, об'єктивно, не тільки тому шо арт зі мною. Ви погляньте на стиль, та на техніку, альоооу! Карочє, обняв тебе, поцьомав, лєгєнда ❤️❤️❤️❤️

приколи приколами, але все ж не забуваємо якою саме ціною нам дається свобода, то ж донатимо на ЗСУ, віримо в Перемогу і підтримуємо наших захисників. інакше, любі браття, нам всім габела так само, як і здоровому глузду одного американського пендоса, що кличе себе королем

з днем понеділка
з днем понеділка

добіранку й смачної какави
добіранку й смачної какави

Video xabar00:10

НУ ЩО ЗА ІМБА

окрема дяка дєду за натхнення та ідею

вітаю всіх закоханих і не дужеб\
вітаю всіх закоханих і не дужеб\

ААА ДЯКУЮ ЗА ЗІРКи

запіздалого доброго ранку і смачної какави
запіздалого доброго ранку і смачної какави

Ми з пані кічею їмо модну китайську їжу)
+1
Ми з пані кічею їмо модну китайську їжу)

Video xabar00:07

sticker.webp0.06 KB

Ovozli xabar00:26

це все через те що я не запостила сьогодні картінку зі шреком, да?(((

ЄТІТЬ ВИ КУДИ РОЗІГНАЛИСЬ БРО—

ШООООО куда стільки зірок, ви чо—

щяс упісяюсь боже стільки нових людей підписалось на канал, так ще й не просто людей, а ЦІЛИХ ЛЕГЕНД🫣🫣🫣

Пані Кіча, щиро дякую вам за цей шедевр! Ви — справжня легенда! ✨👏
Пані Кіча, щиро дякую вам за цей шедевр! Ви — справжня легенда! ✨👏