ім'я мені кіча
Kanalga Telegram’da o‘tish
вже не качан | малюємо, звучимо, чілимо і шрексуємо🤌 .* для зв'язку — @ksoksob .* підтримати авторку та шреку на каву — https://send.monobank.ua/jar/AX3YiuBS4x .* TIKTOK — https://www.tiktok.com/@ksoksoksob?_t=ZM-8vcJdxdcIuD&_r=1
Ko'proq ko'rsatishUkraina36 242Toif belgilanmagan
269
Obunachilar
Ma'lumot yo'q24 soatlar
+137 kunlar
+1730 kunlar
Postlar arxiv
Repost from КОРЖИК
Без зайвих слів. Кічос ти тупо легенда 😍 Дуже тобі дякую за нагадування як би я міг виглядати, якби був красівим 🤤😅😅😅
Ну це просто ахуєнно, покинувся вранці а тут цей шедевр. І бля, об'єктивно, не тільки тому шо арт зі мною. Ви погляньте на стиль, та на техніку, альоооу!
Карочє, обняв тебе, поцьомав, лєгєнда ❤️❤️❤️❤️
приколи приколами, але все ж не забуваємо якою саме ціною нам дається свобода, то ж донатимо на ЗСУ, віримо в Перемогу і підтримуємо наших захисників. інакше, любі браття, нам всім габела так само, як і здоровому глузду одного американського пендоса, що кличе себе королем
Repost from Творчий безлад
щяс упісяюсь боже
стільки нових людей підписалось на канал, так ще й не просто людей, а ЦІЛИХ ЛЕГЕНД🫣🫣🫣
Repost from Куточок озвучкера 🎙😼
Пані Кіча, щиро дякую вам за цей шедевр! Ви — справжня легенда! ✨👏
Endi mavjud! Telegram Tadqiqoti 2025 — yilning asosiy insaytlari 
