uz
Feedback
BootUse UA

BootUse UA

Kanalga Telegram’da o‘tish

Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

Ko'proq ko'rsatish

📈 Telegram kanali BootUse UA analitikasi

BootUse UA (@bootuse) Ukrain til segmentidagi kanali faol ishtirokchi. Hozirda hamjamiyat 12 837 obunachidan iborat bo'lib, Texnologiyalar & Aralashmalar toifasida 9 909-o'rinni va Ukraina mintaqasida 4 656-o'rinni egallagan.

📊 Auditoriya ko‘rsatkichlari va dinamika

невідомо sanasidan buyon loyiha tez o‘sib, 12 837 obunachiga ega bo‘ldi.

23 Iyun, 2026 dagi oxirgi ma’lumotlarga ko‘ra kanal barqaror faollikka ega. Oxirgi 30 kunda obunachilar soni -63 ga, so‘nggi 24 soatda esa -4 ga o‘zgardi va umumiy qamrov yuqori darajada qolmoqda.

  • Tasdiqlash holati: Tasdiqlanmagan
  • Jalb etish (ER): Auditoriya o‘rtacha 66.08% darajada jalb etiladi. Nashrdan keyingi dastlabki 24 soatda kontent odatda umumiy obunachilar sonining 35.86% ini tashkil etuvchi reaksiyalarni to‘playdi.
  • Post qamrovi: Har bir post o‘rtacha 8 482 marta ko‘riladi; birinchi sutkada odatda 4 603 ta ko‘rish yig‘iladi.
  • Reaksiyalar va o‘zaro ta’sir: Auditoriya faol: har bir postga o‘rtacha 58 ta reaksiya keladi.
  • Tematik yo‘nalishlar: Kontent струм, напруга, бмс, продавець, f2400 kabi asosiy mavzularga jamlangan.

📝 Tavsif va kontent siyosati

Muallif resursni shaxsiy fikrni ifoda etish maydoni sifatida ta’riflaydi:
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

Yuqori yangilanish chastotasi (oxirgi ma’lumot 24 Iyun, 2026 da olingan) sababli kanal doimo dolzarb va katta qamrovli bo‘lib qoladi. Analitika auditoriya kontent bilan faol hamkorlik qilishini, uni Texnologiyalar & Aralashmalar toifasidagi muhim ta’sir nuqtasiga aylantirishini ko‘rsatadi.

12 837
Obunachilar
-424 soatlar
-127 kunlar
-6330 kunlar
Postlar arxiv
Мені на огляд пропонують акум та зарядну CTOLITY. І я точно знаю, що серез моїх підписників є користувачі саме цієї станції,
Мені на огляд пропонують акум та зарядну CTOLITY. І я точно знаю, що серез моїх підписників є користувачі саме цієї станції, тож цікаво їх почути. Є склад в Польщі. Ємність у АР400 - 346 Вт*годин. І ціна у неї для таких характеристик якось ну дуже низька. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3DYoQNz

На 8му ранку залишились лише два купони: LYSTOPADUA03 - знижка 3 від 15$ LYSTOPADUAx05 - знижка 5 від 29$ Все інше розібрали вночі.

Переможці: @Kapysto44ka

Початок розпродажу о 1й годині ночі 11.11.25 Коди для України: LYSTOPADUA03 - знижка 3 від 15$ LYSTOPADUAx05 - знижка 5 від 2
Початок розпродажу о 1й годині ночі 11.11.25 Коди для України: LYSTOPADUA03 - знижка 3 від 15$ LYSTOPADUAx05 - знижка 5 від 29$ LYSTOPADUA12 - знижка 12 від 69$ LYSTOPADUA20 - знижка 20 від 129$ LYSTOPADUAx40 - знижка 40 від 249$ LYSTOPADUA60 - знижка 60 від 369$ LYSTOPADUA75 - знижка 75 від 469$ LYSTOPADUA85 - знижка 85 від 549$ УВАГА! Якщо вам потрібні великі промокоди використати, то краще це робити о 1й годині ночі. Бо вранці їх вже не буде. Сторінка розпродажу -https://s.click.aliexpress.com/e/_c4Dgx1Mr

І нагадую, що у нас є телеграм форум - https://t.me/bootus_public_chat

Холодильник Самсунг - це холодильник не для України. Бо при поновленні живлення починає пищати доки не натиснеш кнопку. І ЦЕ
Холодильник Самсунг - це холодильник не для України. Бо при поновленні живлення починає пищати доки не натиснеш кнопку. І ЦЕ НЕ ВІДКЛЮЧАЄТЬСЯ!!!!! І вночі всі просинаються, а вранці з незадоволеним фейсом дивляться на мене з під лоба. Але китайці й тут знайшли рішення - Fingerbot. Tuya Zigbee. Не знайшов версію зігбі на акумах, є лише на батарейці. Але батарейки має надовго вистачити. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4PirRqB

Знову понеслося -де купити акуми. 1. В Україні 2. Redodo з Німеччині. Акуми і це сама купуєма торгова марка акумів. Якість но
Знову понеслося -де купити акуми. 1. В Україні 2. Redodo з Німеччині. Акуми і це сама купуєма торгова марка акумів. Якість нормальна! Дивіться на сайті сторінку UKRAINE 0% VAT 3. Litime з Німеччині. Якість така само як і у Редодо. На сайті дивіться ціну на 0% VAT. 4. Powerwin є склад в Україні. Якість норм. Якість точно не гірша ніж у Редодо, літайм. Але перед покупкою яб з продавцем зв'язався, щоб уточнити чи є товар на складі в Україні. Дорожчі, але це ціна з доставкою. Volt Polska не беріть -якість жахлива.

Тільки у мене інтернет жахливо працює?

В перший день був розчарований цим USB тестером. Але коли розібрався з ним, то можу сказати, що штука вдала. Не такий крутий
В перший день був розчарований цим USB тестером. Але коли розібрався з ним, то можу сказати, що штука вдала. Не такий крутий АЦП як у witrn C5 чи power-z km003c. Менше пам'яті для запису статистичних даних. Але можна зробили декодування пакетів Power Dekivery. Є дивна функція стану заряду акума Iphone. Вцілому за такі кошти агрегат супер. Огляд вже є на каналі за запитом - Найдешевший та сучасний USB тестер Witrn K2 та тестер опору кабелів. Огляд, софт та функції.

Це відомий вам актор, який засвітився в багатьох моїх відосах, але наразі далі його перебування в студії сенсу вже нема. Тож
Це відомий вам актор, який засвітився в багатьох моїх відосах, але наразі далі його перебування в студії сенсу вже нема. Тож в понеділок 10.11 він поїде до когось з вас. Вживаний, версія мікропрограми 1.03. Якщо є де таке використати, тисни Брати участь і не забувай дивитись мої відоси і писати коментарі. USB tester Fnirsi FNB58

Пропонують каталку для кота по будинку на огляд, щей додатковий купон обіцяють. Що скажете, панове? https://s.click.aliexpres
Пропонують каталку для кота по будинку на огляд, щей додатковий купон обіцяють. Що скажете, панове? https://s.click.aliexpress.com/e/_c3O2q7kb

Заготовка на 11 листопада. Зарядний пристрій з наявністю PD3.1 140W. Купую переважно для тестування павербанків.. https://s.c
Заготовка на 11 листопада. Зарядний пристрій з наявністю PD3.1 140W. Купую переважно для тестування павербанків.. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4SB0ca7

Вже є коди на 11 листопада. Опублікую 10-го. Є коди зі знижкою 85 за 549,
Вже є коди на 11 листопада. Опублікую 10-го. Є коди зі знижкою 85 за 549,

Вже приїхав до мене witrn k2. Відео в роботі. Але вже можу сказати, що якщо є FNB58, C4 чи С5, то сенсу купувати його нема. А
Вже приїхав до мене witrn k2. Відео в роботі. Але вже можу сказати, що якщо є FNB58, C4 чи С5, то сенсу купувати його нема. Але якщо зовсім нема жодного USB тестера, то купувати можна, ціна 20 баксів - це хороша ціна за такий пристрій. Нема суперконденсатора на відміну від Power-Z. Є можливість: - кастомізувати зовнішній вигляд. - виміряти опір кабелів. - оцінити ефективність батареї. - серійний номер батареї iphone. https://s.click.aliexpress.com/e/_c2RNZHWj

Переможці: @Yuraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Легке розважальне відео з розбиранням зарядної станції Allpowers R600. І сонячна панель там є, і собака, і електричне простир
Легке розважальне відео з розбиранням зарядної станції Allpowers R600. І сонячна панель там є, і собака, і електричне простирадло. Знайдете в ютуб за пошуком Пережити зиму 2026 з зарядною станцією Allpowers R600

А це для тих, кому не подобаються МІНІ комп'ютери. Це мікро комп'ютер від Khadas. Intel 7 255H з блоком нейронного прискорюва
А це для тих, кому не подобаються МІНІ комп'ютери. Це мікро комп'ютер від Khadas. Intel 7 255H з блоком нейронного прискорювача. Зовнішній роз'єм PCIe 5.0 Mind-Link для підключення дискретного графічного адаптера чи докстанції. Вбудований акумулятор. https://s.click.aliexpress.com/e/_c38QgUvz А це графічний адаптер для нього - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3owGNN1 Живіть тепер з цим. 😊

Рубрика - ДОКОТИЛИСЬ!! Докотились до того, що вже є зарядні пристрої з type-c PD3.1 240W які видають напругу в 48В та струм 5
Рубрика - ДОКОТИЛИСЬ!! Докотились до того, що вже є зарядні пристрої з type-c PD3.1 240W які видають напругу в 48В та струм 5А. https://fas.st/eFEXC І тригер на 48В - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3sh2aSP Подібні блоки живлення використовують на продуктивних ноутбуках, а KFD - це магазин, який саме й спеціалізується на блоках живлення для ноутів.

І все таки купив дуйку, тож моя стара дуйка поїде до когось жити. 44$ бакса за таке з гламурною підставкою вважаю рахувати но
І все таки купив дуйку, тож моя стара дуйка поїде до когось жити. 44$ бакса за таке з гламурною підставкою вважаю рахувати нормальною ціною. І точно знаю, що я такий не один. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3BPG1or

Сонар для виявлення риби. Хтось з підписників таке купив. Схоже, щи рибаки готуються до зимової рибалки. https://s.click.alie
Сонар для виявлення риби. Хтось з підписників таке купив. Схоже, щи рибаки готуються до зимової рибалки. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3Abh1lH