дурник
Kanalga Telegram’da o‘tish
!!! 18+ !!! оп: @warm_worm_worm тх: https://toyhou.se/s2bt мерч: t.me/s2pidlittlestore майнкрафт ресурспак куди я малюю: https://modrinth.com/resourcepack/coven/ смержу часто оффтоплю сейф плейс для дурних жартів заборонено що завгодно на руснявій мові
Ko'proq ko'rsatish821
Obunachilar
-124 soatlar
-17 kunlar
+8030 kunlar
Ma'lumot yuklanmoqda...
O'xshash kanallar
Taglar buluti
Kirish va chiqish esdaliklari
---
---
---
---
---
---
Obunachilarni jalb qilish
Iyun '26
Iyun '26
+20
6 kanalda
May '26
+98
54 kanalda
Get PRO
Aprel '26
+16
6 kanalda
Get PRO
Mart '26
+35
10 kanalda
Get PRO
Fevral '26
+84
45 kanalda
Get PRO
Yanvar '26
+50
17 kanalda
Get PRO
Dekabr '25
+144
59 kanalda
Get PRO
Noyabr '25
+3
6 kanalda
Get PRO
Oktabr '25
+32
18 kanalda
Get PRO
Sentabr '25
+23
8 kanalda
Get PRO
Avgust '25
+68
35 kanalda
Get PRO
Iyul '25
+37
14 kanalda
Get PRO
Iyun '25
+43
36 kanalda
Get PRO
May '25
+13
10 kanalda
Get PRO
Aprel '25
+19
5 kanalda
Get PRO
Mart '25
+16
8 kanalda
Get PRO
Fevral '25
+31
15 kanalda
Get PRO
Yanvar '25
+9
6 kanalda
Get PRO
Dekabr '24
+27
12 kanalda
Get PRO
Noyabr '24
+27
8 kanalda
Get PRO
Oktabr '24
+21
2 kanalda
Get PRO
Sentabr '24
+18
12 kanalda
Get PRO
Avgust '24
+102
32 kanalda
Get PRO
Iyul '24
+49
14 kanalda
Get PRO
Iyun '24
+26
6 kanalda
Get PRO
May '24
+19
8 kanalda
Get PRO
Aprel '24
+27
11 kanalda
Get PRO
Mart '24
+26
6 kanalda
Get PRO
Fevral '24
+24
7 kanalda
Get PRO
Yanvar '24
+24
5 kanalda
Get PRO
Dekabr '23
+232
4 kanalda
| Sana | Obunachilarni jalb qilish | Esdaliklar | Kanallar | |
| 24 Iyun | 0 | |||
| 23 Iyun | 0 | |||
| 22 Iyun | +1 | |||
| 21 Iyun | +1 | |||
| 20 Iyun | 0 | |||
| 19 Iyun | 0 | |||
| 18 Iyun | 0 | |||
| 17 Iyun | +2 | |||
| 16 Iyun | +1 | |||
| 15 Iyun | +1 | |||
| 14 Iyun | +3 | |||
| 13 Iyun | +2 | |||
| 12 Iyun | +2 | |||
| 11 Iyun | +2 | |||
| 10 Iyun | +1 | |||
| 09 Iyun | 0 | |||
| 08 Iyun | 0 | |||
| 07 Iyun | 0 | |||
| 06 Iyun | +1 | |||
| 05 Iyun | 0 | |||
| 04 Iyun | 0 | |||
| 03 Iyun | +1 | |||
| 02 Iyun | 0 | |||
| 01 Iyun | +2 |
Kanal postlari
дивіться скільки усього мені намалювала племінниця 😭😭😭
я зараз буду ридати, мені неймовірно приємно
той маленький лівий буде в мене під чохлом жити
| 2 | сьогодні спробую щось намалювати
але не факт | 163 |
| 3 | не повірите
але скечі вам не покажу | 162 |
| 4 | УРА КИЛИМ ТЕКСТУ ГАЙС ВИ Ж ТАК ЦЕ ВСЕ НЕ ЧИТАЄТЕ xdddddd
я б теж не читала, не хвилюйтесь | 236 |
| 5 | та навіть скорж мені подобається лише по факту, що він є, його дизайн, все це, але я не можу сказати що він мій улюблений
я погано пам'ятаю все далі першого циклу, тому будуть тільки киці з нього
сіросмуг мій топ один, я люблю гарну хімбу навіть в котячій формі. велике, дурне, добре, анкл вайб 10\10
синьозірка мабуть на другому місці, бо пам'ятаю як її теж любила раніше, вона в перший час була моєю самою-самою, і зараз я дуже з любов'ю до неї відношусь, класний персонаж
жовтоікла моя улюблена по історії, як жорстоко її описали в довбаній дитячій книжці, я в захваті
і мабуть мені подобаються ще усі медикиці громового клану до листоплесої
і ще я не пам'ятаю як в нас переклали brightheart, але куди я без поганої історії із гарним фіналом. сама красива киця в світі фр
мені мабуть подобаються більше не персонажі, а історії які навколо них крутяться, тому тут вже трішки важче стає згадати когось, кого я люблю із котиків, бо типу навіть тема із тим як листоплеса віддала кішченят вивіркострибці і та їх виростила - дуже гарно, дуже люблю цю історію, але я не люблю нікого із цих персонажів xd
сюди ж скоржа, як я написала раніше, він мені подобається як феномен всередині фандому
синьозірка із її важкою історією
жовтоікла з важкою історією
я люблю коли воно боляче, бо все шо в нас основне це вогнезір, який все робить заїбісь, все круто, все класно xd | 238 |
| 6 | фак я тільки побачила шо картинка на шарфіку довбанулась ugh | 5 |
| 7 | прокинулась - в кімнаті 27
@
сиджу з кондиціонером
@
кондиціонер віком з мене
@
працює хуйово, не опускає
температуру нижче 25.6
@
забила хуй, вимкнула
@
в кімнаті 27 градусів, мені хуйово
але я малюю дівчинку :3
там ще буде її тато
в закритці вже бачили шо там як | 229 |
| 8 | Картинка за пів години від плями
#арт | 210 |
| 9 | скільки пройшло часу, тіп доробив це xd
і воно по ітогам взагалі не схоже на те що він питав (і дуже сильно завотермарчено) | 277 |
| 10 | учора була картинка і сьогодні я спробую ще щось зробити, бо в мене пару днів вихідних xd | 254 |
| 11 | оленятко
#малюнок | 341 |
| 12 | це ми з вами | 460 |
| 13 | я би хотіла якось по-іншому його розфарбувати, бо я часто на традішні картинки беру саме зелено-жовті кольори бо це єдині красиві олівці в мене вдома xd
ще червоно-помаранчеві, але такі в нього будуть роги
мені треба буде купити собі якісь нові олівці, якийсь великий сет, зоб воно було | 289 |
| 14 | уявіть ще шо там роги так
учора майже не малювала, сьогодні, поки ранок, помалюю це, а потім буду працювати )-: | 298 |
| 15 | купила собі новий скетчбук, бо загубила той, що був в мене (магазин, де я його купляла разом із цим новим прислав мені листівочку, де побажали не загубити цей пхаха) і пробую його, але олівці що в мене є офігеть незручні і дивіться яку monstrosity я зробила щоб мені було легше
тримаю в курсі | 306 |
| 16 | ммм зручно | 340 |
| 17 | я вдень зробила картинку і вам треба туди поставити дуже багато реакцій бо я не знаю коли буде наступна картинка!!! 🐒 | 329 |
| 18 | почекаю трохи поки в тойхаусі буде норм онлайн і закинути туди (-: | 402 |
| 19 | скранклі кітті
#малюнок #адопт | 408 |
| 20 | на сьогодні поки все, хз чи завтра закінчу бо треба далі малювати в майн
думаю м'ясо почати с завтра (йобнусь) | 349 |
Endi mavjud! Telegram Tadqiqoti 2025 — yilning asosiy insaytlari 
