uz
Feedback
Ђеносајдна творевина.ба ©®™

Ђеносајдна творевина.ба ©®™

Kanalga Telegram’da o‘tish

Ко год хоће да се бије, ту смо и јачи смо! Златни љиљан за трол 09012023⚜️ Од 23052024 факат Ђеносајдна творевина 🤗

Ko'proq ko'rsatish
2 973
Obunachilar
-224 soatlar
-77 kunlar
+3530 kunlar
Postlar arxiv
Сада се у 23% промовише и отворена содомија западног типа халал. А Бања Лука и даље пркосно одољева тој дегенерацији. Док Мус
Сада се у 23% промовише и отворена содомија западног типа халал. А Бања Лука и даље пркосно одољева тој дегенерацији. Док Муслимани доказују да су сунцокрети.

Нема везе што су Хрвати још прије Пунишиног убиства због увреде части спровели геноцидну кампању у Мачви. Нити што су на само
Нема везе што су Хрвати још прије Пунишиног убиства због увреде части спровели геноцидну кампању у Мачви. Нити што су на самом

Поред кажњавања Балија за њихове вишегодишње свирепости у региону Подриња и најновијих напада из маја и јуна 1995. године, ов
Поред кажњавања Балија за њихове вишегодишње свирепости у региону Подриња и најновијих напада из маја и јуна 1995. године, ова операција је била неопходна и зато да би спречила синхронизовано деловање 29. дивизије и три балијска корпуса која су безуспјешно покушала разбити блокаду Сарајева.

Мало о овој епизоди са Бака Прасетом. Јасно је да се Вучић свети његовом оцу иначе свештенику који је поред огромне мржње према властима одгојио идиота. А Прасе је прије него што се приклонио СНС био друштвена штеточина прве категорије. Могуће да се он лично гади и Вучићу, али то га неће спречити и томе да преко њега расипа гласове и тролује његовог оџа. Пе ће сада његов пумпославски отац морати да гледа сина Ћација како се бламира. Полупана фамилија како год окренете.

Бунтарде ти и Усташа Жељко Вељковић из петних жила агитујете за идентичну политичку опцију, анархо-пленуме. Што га чини твојим политичким саборцем у тој огромној кеч ол коалицији у којој ти држиш позицију највећег дебила. Зато не иде да га пљујеш због тога што се радује пожарима у Москви.

Све ово у вези са Ираном је доказало да можете поразити САД, али само уколико сте спремни на жртве. У случају Ирана не толико
Све ово у вези са Ираном је доказало да можете поразити САД, али само уколико сте спремни на жртве. У случају Ирана не толико цивилне колико економске, али опет. Свакако много безболније од Вијетнама и Кореје, али су захваљујући својој храбрости, положају и умећу издоминирали, што је утолико горе по бившу америчку хегемонију. Руси и њихове погубљене елите да препишу рецепт како морате са западом када ови почну ширити своја мудашца. Русима је то поготово лакше, јер су војно две класе изнад Ирана. Али џаба све када су им елите површне и калкулантске. Најзад је време да се опамете. Иран им је овим задао домаћи задатак. 💬 Дубока Држава на Телеграму

Једино када подржавамо наше комшије то би било онда када пишају по Другосрбијанцима. Прељепо и само наставите тако! Вољели би
Једино када подржавамо наше комшије то би било онда када пишају по Другосрбијанцима. Прељепо и само наставите тако! Вољели бисмо да засјените и Хрвате.

Војска Републике Српске је по цијену десетоструко мањих жртава од агресорских одлучујуће сломила балијску офанзиву која је ис
Војска Републике Српске је по цијену десетоструко мањих жртава од агресорских одлучујуће сломила балијску офанзиву која је истовремено покренута из праваца сјеверне Херцеговине, ужег Сарајева и Средње Босне. Да им није било НАТО Пакта умјесто 23% обрели би се у 11,5% и то само зато што Срби нису желели Зеницу и Тузлу. Овако нас је буквално НАТО избацивао из Горажда, Маглаја, Бихаћа и Сарајева. Али упркос томе, дјелимична побједа и рату је остварена!

Не зна се само која им је емоција интензивнија? Да ли србомржња или сексуална фетишизација флоре и фауне. Пазите шта вам каже
Не зна се само која им је емоција интензивнија? Да ли србомржња или сексуална фетишизација флоре и фауне. Пазите шта вам кажемо, ова поремећена гамад ће кад тад, по узору на запидне болеснике, пропагирати прехрану инсектима.

Колико видимо по актуелним информацијама, Иран ће остварити нешто између ограничене и тоталне победе. Америка ће доживети огр
Колико видимо по актуелним информацијама, Иран ће остварити нешто између ограничене и тоталне победе. Америка ће доживети ограничени пораз, а Израел геостратешку катастрофу. Али ћемо детаљнију анализу пласирати онда када споразум буде коначан. За сада можемо рећи да смо били дебело у праву што у праскозорју рата нисмо потценили Иран него смо, испоставило се, били савршено објективни! Мада, морамо рећи да је озбиљан Хендикеп било то што је Вучић изразио наду да ће се ситуација у Ирану и Украјини смирити хаха. Свакако, пратимо и даље! 💬 Дубока Држава на Телеграму

Радикали су били ту да нас заваде и у вријеме Кандијског рата, аустријско-турских ратова, серије српских устанака широм наших
Радикали су били ту да нас заваде и у вријеме Кандијског рата, аустријско-турских ратова, серије српских устанака широм наших земаља као и у двадесетом вијеку током оба свијетска рата. Корјени сукоба никако нису много дубљи од

Јасно наравно. Има мало и СНС тих фаулова судећи према понашању Карлеуше коју је Вучић након година грађанерске хистерије пси
Јасно наравно. Има мало и СНС тих фаулова судећи према понашању Карлеуше коју је Вучић након година грађанерске хистерије психички сломио да ботује, али је јасно која страна у Србији има далеко већи проблем са тим. Кринџ је што им је мртви МТС омогућио пренос не би ли се тако учепили Балијама несхватајући да ће Балије увијек лагати како је Вучић пуцао на њих у Сарајево сафарију. Идентично се десило и приликом доставе вакцина током Короне.

Јасно наравно. Има мало и СНС тих фаулова судећи према понашању Карлеуше коју је Вучић након година грађанерске хистерије пси
Јасно наравно. Има мало и СНС тих фаулова судећи према понашању Карлеуше коју је Вучић након година грађанерске хистерије психички сломио да ботује, али је јасно која страна у Србији има далеко већи проблем са тим.

Ево их ови ретарди, иначе Бунтардови саборци и дежурни шиљачи курца на Солунце 21. Вијека. Погане Другосрбијанчине су наравно
Ево их ови ретарди, иначе Бунтардови саборци и дежурни шиљачи курца на Солунце 21. Вијека. Погане Другосрбијанчине су наравно пригрлиле измишљотину у вези са сарајевским сафаријем. Они заиста вјерују да је Вучић изигравао Василиј Зајцева при урбаним сарајевским борбама. Ово константно позивање на некакве Радикале је исто тако класичан манир Другосрбијанаца. И да нико овдје неће да негира да СНС сарађује са кримосима јер је то језиво очигледно. Али су исто тако они које ви подржавате у истом интензитету то чинили. Највише Зоран који вам је божанство. А с обзиром да преко 90% Хришћана у БиХ Срба и Хрвата не навија за Босну би за сваког нормалног човјека морало бити довољно индикативно. Али то наравно не важи за поремећене еколошке Другосрбијанце који се генитално трљају о испуцале коре дрвећа.

Доказ да је југоносталгија озбиљна дијагноза. Поготово код овог идиота који је главом без обзира побјегао испред разуларених
Доказ да је југоносталгија озбиљна дијагноза. Поготово код овог идиота који је главом без обзира побјегао испред разуларених џихадистичких банди. Да је којим случајем био мање срећан, завршио би преклан у казанима. И дебил сада подржава Бејхоа која је чак и овај пролазак на мундијал политизовала. Знате хтјели су да их истребе, али сада у инат Србима гањају лопте.ба. Његово хвалисање очајне игре БиХ је нарочито критично и неозбиљно за неког ко се узима за ауторитета фудбалске јавности у земљи. А то какав је човјек најбоље смо могли видјети када је узео рекламирати кладионице након година пљувања истих. Говедо најобичније.

И ова операција је имала потенцијал да ријеши рат
И ова операција је имала потенцијал да ријеши рат

Остаће запамћено да су Војска Републике Српске и Војска Републике Српске Крајине полупали 4 оружане формације што је на крају
Остаће запамћено да су Војска Републике Српске и Војска Републике Српске Крајине полупали 4 оружане формације што је на крају проузроковало усташку фрезијаду и скелијаду без премца.