Культурний Дідько
Kanalga Telegram’da o‘tish
https://www.youtube.com/@CoolDidko Якщо вам подобається і ви хочете підтримати проект, то ось: https://www.youtube.com/channel/UC1L6v1Ln07XMPlsPjkfkc0A/join Приват: https://www.privat24.ua/send/29wyn
Ko'proq ko'rsatish4 393
Obunachilar
-224 soatlar
+77 kunlar
+7930 kunlar
Ma'lumot yuklanmoqda...
O'xshash kanallar
Taglar buluti
Kirish va chiqish esdaliklari
---
---
---
---
---
---
Obunachilarni jalb qilish
Iyun '26
Iyun '26
+89
2 kanalda
May '26
+191
4 kanalda
Get PRO
Aprel '26
+71
3 kanalda
Get PRO
Mart '26
+69
0 kanalda
Get PRO
Fevral '26
+37
0 kanalda
Get PRO
Yanvar '26
+43
1 kanalda
Get PRO
Dekabr '25
+49
1 kanalda
Get PRO
Noyabr '25
+55
1 kanalda
Get PRO
Oktabr '25
+36
0 kanalda
Get PRO
Sentabr '25
+38
0 kanalda
Get PRO
Avgust '25
+57
0 kanalda
Get PRO
Iyul '25
+90
0 kanalda
Get PRO
Iyun '25
+52
0 kanalda
Get PRO
May '25
+105
2 kanalda
Get PRO
Aprel '25
+281
2 kanalda
Get PRO
Mart '25
+64
0 kanalda
Get PRO
Fevral '25
+88
2 kanalda
Get PRO
Yanvar '25
+91
5 kanalda
Get PRO
Dekabr '24
+72
0 kanalda
Get PRO
Noyabr '24
+111
2 kanalda
Get PRO
Oktabr '24
+197
1 kanalda
Get PRO
Sentabr '24
+222
2 kanalda
Get PRO
Avgust '24
+90
2 kanalda
Get PRO
Iyul '24
+93
2 kanalda
Get PRO
Iyun '24
+80
0 kanalda
Get PRO
May '24
+50
0 kanalda
Get PRO
Aprel '24
+63
0 kanalda
Get PRO
Mart '24
+60
0 kanalda
Get PRO
Fevral '24
+67
0 kanalda
Get PRO
Yanvar '24
+100
1 kanalda
Get PRO
Dekabr '23
+150
2 kanalda
Get PRO
Noyabr '23
+135
1 kanalda
Get PRO
Oktabr '23
+109
1 kanalda
Get PRO
Sentabr '23
+85
0 kanalda
Get PRO
Avgust '23
+194
0 kanalda
Get PRO
Iyul '23
+70
0 kanalda
Get PRO
Iyun '23
+111
0 kanalda
Get PRO
May '23
+141
0 kanalda
Get PRO
Aprel '23
+129
0 kanalda
Get PRO
Mart '23
+131
0 kanalda
Get PRO
Fevral '23
+2 631
0 kanalda
| Sana | Obunachilarni jalb qilish | Esdaliklar | Kanallar | |
| 25 Iyun | +1 | |||
| 24 Iyun | +4 | |||
| 23 Iyun | +3 | |||
| 22 Iyun | +1 | |||
| 21 Iyun | +2 | |||
| 20 Iyun | +3 | |||
| 19 Iyun | +3 | |||
| 18 Iyun | +3 | |||
| 17 Iyun | +2 | |||
| 16 Iyun | +3 | |||
| 15 Iyun | +7 | |||
| 14 Iyun | +2 | |||
| 13 Iyun | +3 | |||
| 12 Iyun | +3 | |||
| 11 Iyun | +12 | |||
| 10 Iyun | +2 | |||
| 09 Iyun | +4 | |||
| 08 Iyun | +1 | |||
| 07 Iyun | +3 | |||
| 06 Iyun | +2 | |||
| 05 Iyun | +16 | |||
| 04 Iyun | +1 | |||
| 03 Iyun | +3 | |||
| 02 Iyun | +3 | |||
| 01 Iyun | +2 |
Kanal postlari
+2
Народ, ютуб мене сьогодні почав трясти і кричати, щоб я оновив ціни для спонсорів, інакше він мене не пустить ним користуватись. Зовсім не нав'язливо, словом.🤷♂️
Я б зараз дуже хотів, щоб люди більше на Монобазу підписувалися, бо Монобаза забирає 3%, а Ютуб аж 30%. Тож я вирішив зробити ціни лише трішечки вищими ніж на Моно. Щоб у людей була мотивація підписуватись вигідніше, але водночас, якщо хтось не може — то не відлякувати новими цінами. Підписникам за кордоном стане тільки дешевше👍
Не можу не подякувати усім, хто підтримує фінансово, бо без перебільшення кажу, що канал живе винятково завдяки донатам. Тому низький уклін вам.🙏
До речі, завтра ми зі спонсорами знову починаємо кіновечори. Хочу подивитись разом з підписниками нового "Шибайголову", пообговорювати. Кому цікаво — підписуйтесь саме на Моно від 200 грн.
| 2 | Народ, ютуб мене сьогодні почав трясти і кричати, щоб я оновив ціни для спонсорів, інакше він мене не пустить ним користуватись. Зовсім не нав'язливо, словом.🤷♂️
Я б зараз дуже хотів, щоб люди більше на Монобазу підписувалися, бо Монобаза забирає 3%, а Ютуб аж 30%. Тож я вирішив зробити ціни лише трішечки вищими ніж на Моно. Щоб у людей була мотивація підписуватись вигідніше, але водночас, якщо хтось не може — то не відлякувати новими цінами. Підписникам за кордоном стане тільки дешевше👍
Не можу не подякувати усім, хто підтримує фінансово, бо без перебільшення кажу, що канал живе винятково завдяки донатам. Тому низький уклін вам.🙏
До речі, завтра ми зі спонсорами знову починаємо кіновечори. Хочу подивитись разом з підписниками нового "Шибайголову", пообговорювати. Кому цікаво — підписуйтесь саме на Моно від 200 грн. | 1 |
| 3 | З технічних причин не зможу завтра. Зможу у п'ятницю | 1 427 |
| 4 | Як вам ідея стріма у четвер ввечері? Десь о 19:00 і до 21:00 | 1 586 |
| 5 | Народ, чи є серед ті, хто вміє робити pixelart? | 2 924 |
| 6 | Video xabar | 3 144 |
| 7 | Пишу новини. Минулий тиждень вирішив дати собі видихнути, бо, якщо щиро, то я ухекався на огляді "Мортал Комбата", за 2 тижні його зібрати в режимі "кабанчиком", а потім дуже стресанув з цим збором на озвучку, де теж ролик я зібрав досить оперативно, та й ще тепер на мені весить борг перед вами, а процес не те щоб швидко рухається. І на "Сутінках" я відчув що трохи подихаю від такого темпу.
Сильно відпочити не вдалося, але час повертатися до роботи. Отже план такий: насамперед все облаштувати робоче місце, щоб я міг спокійно записувати звук. Виявилось мікрофон фонить тільки в моїй будці, яку я збудував, щоб подолати відлуння кімнати. В п'ятницю спробуємо її перезібрати в іншій кімнаті - бо там не фонить. Але є гадка, що металева конструкція будки створює ефект Фарадея і фонить сама будка. Сподіваюсь, що це не так, бо це взагалі якась шиза, виходить. Спробуємо ще її заземлити, але це прям прикол. Мені всі кажуть, що у мене "цікавий випадок"
Монтажер, який збирав ролик "ретроспективу Мортал Комбат" оце сьогодні нарешті віддав проєкт. 25-го числа я планував здати готовий ролик спонсорам, тож у мене є тиждень на правки. А з моєю шизою, я відчуваю, що я багато перезбиратиму на свій смак. Відсьогодні займатимусь цим проєктом. Вчора з Настюхою глянули другу частину "МК" 2026-го року, щоб пару абзаців і про нього сказали. Може, колись зроблю теж огляд, як з першим фільмом, тож поки намагався смішних жартів не спойлерити, написав поверхневі враження.
Ну і хотів до прем'єри нового фільму про "Людину-павука" видати щось для хайп-трейну. Оце давно хотів висказатись щодо трилогії Сема Реймі. Сьогодні з Настюхою глянув першу частину для огляду, думали позаписуємо жартів, а записали 2 години філософських роздумів щодо побаченого. Настя взагалі не сподобалось. Поки нічого не обіцяю, але спробую зробити окремий повноцінний ролик про першого "Павука" Реймі. Сяду, попишу сценарій, якщо воно вдасться прикольним, тоді в роботу, як ні - то може зроблю в режимі марафону чисто з роздумами по всій трилогії. | 2 921 |
| 8 | Пу пу пу | 2 561 |
| 9 | РЕЗУЛЬТАТИ РОЗІГРАШУ!!!
На запису я повільний, все вивчаю, бо я вперше таке роблю, якщо щиро, то не звертайте уваги. Довелося навіть гуглити як це робиться, але все вийшло, тож ВІТАЮ ПЕРЕМОЖЦІВ!!! Прохання відгукнутися у коментарях, щоб я міг з вами зв'язатися і вислати призи!
Слоти призів будуть саме у тому порядку, в якому визначив рандомайзер МОНО. Єдиний нюанс, що другим слотом перемогла Настюха, з акаунту якої я закинув гроші зі стріму (які на початку стріму ви не туди кидали через мій косяк, тому я оце 6400 закинув на банку). Тож я зараз думатиму кому передати цей приз. | 2 571 |
| 10 | РЕЗУЛЬТАТИ РОЗІГРАШУ!!!
На запису я повільний, все вивчаю, бо я вперше таке роблю, якщо щиро, то не звертайте уваги. Довелося навіть гуглити як це робиться, але все вийшло, тож ВІТАЮ ПЕРЕМОЖЦІВ!!! Прохання відгукнутися у коментарях, щоб я міг з вами зв'язатися і вислати призи!
Слоти призів будуть саме у тому порядку, в якому визначив рандомайзер МОНО. Єдиний нюанс, що другим слотом перемогла Настюха, з акаунту якої я закинув гроші зі стріму (які на початку стріму ви не туди кидали через мій косяк, тому я оце 6400 закинув на банку). Тож я зараз думатиму кому передати цей приз. | 1 |
| 11 | Бачили вже нові арти, які ми намалювали спеціально для ремастера огляду "Сутінок"? Як вам? А ще ми пофіксили старі арти, пишіть, якщо помітили ну і дивіться огляд, якщо пропустили. Особисто мені оновлена версія подобається більше: https://youtu.be/fxCtkO-uyDk | 2 515 |
| 12 | Зробив собі тиждень передишки і досить. Час повертатися до роботи. Можете поки подивитись на Шашлидронського, якому сподобався Настін подарунок | 2 437 |
| 13 | Ура! Закрили збір! Всім дякую. Завтра, якщо все піде за планом, зроблю розіграш
Ви найкращі!!! | 2 117 |
| 14 | Я не забув. Пам'ятаєте, на стрімі через мій затуп, перший час ви кидали гроші на мою картку замість збору. Я глянув все, що ви скидували у той вечір, і відправив на наш збір. Давайте його вже закриємо хутчіш, бо соромно якось перед військовими. 14 тис залишилося. Вже хочеться розігрувати призи, а не оце ось все.
https://send.monobank.ua/jar/53BuazCjqf | 2 440 |
| 15 | Отако ми несподівано в коментарях докопалися до істини | 2 064 |
| 16 | Коли я йду в пост іронію - це смішно. Коли ви йдете і пост іронію... я тупий, я не викупаю. Може, то серйозно | 2 219 |
| 17 | Дякую вам, бачу тенденцію, що саме вам цікаво, роблю висновки | 2 158 |
| 18 | Я доречі зміг дізнатись про 116 ОМБр, сказали що всі 5 вампірів дуже талановитим людям підуть, що показують зашибенні результати. Сподіваюсь, натяк зрозумілий😏
https://send.monobank.ua/jar/53BuazCjqf | 2 172 |
| 19 | Згадав, що пару років тому підписники вже намагалися зробити переклад цього ролику українською за допомогою нейронок. Чомусь тоді воно мені здалося звучало схоже на мій голос. Зараз вже ні... | 2 302 |
| 20 | Обідно | 2 252 |
Endi mavjud! Telegram Tadqiqoti 2025 — yilning asosiy insaytlari 
