uz
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

Kanalga Telegram’da o‘tish

Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw

Ko'proq ko'rsatish
2 437
Obunachilar
Ma'lumot yo'q24 soatlar
+27 kunlar
+530 kunlar
Postlar arxiv
Пхахахах, це шедеврально! 🤣 https://youtu.be/RNTmtvAVGZ8?si=8-S5on1F2U1NRvqp

також, рудий ліс тепер буде виглядати так: (перший скрін - до, другий - після)
+1
також, рудий ліс тепер буде виглядати так: (перший скрін - до, другий - після)

все таки вирішив ще посидіти над текстурою прокачаного спавнера, яку ми малювали на стрімі. (перший скрін до, другий після) Щ
+1
все таки вирішив ще посидіти над текстурою прокачаного спавнера, яку ми малювали на стрімі. (перший скрін до, другий після) Щоб його отримати, треба клацнути незер зіркою по звичайному спавнеру

онлайн ігри - зло, виходить?🤔
онлайн ігри - зло, виходить?🤔

Жах, світло вимкнули не за планом, в мене мало ще бути😭 Але, все одно, вийшло досить добре посидіти:3

Маю питання: Ми зробили механіку прокачки спавнерів в Софт Вінді. Раніше в нас спавнери були лімітовані, тобто один спавнер може заспавнити 50 мобів і далі він перестає працювати. Тепер же можна буде в спавнер запхати незер зірку, яка падає з візера і він стає нескінченним, тобто починає спавнити монстрів, як він це робить в ванілі. Так от, за цю дію, коли клацаєш зіркою по спавнеру, потрібна ачівка? Чи це вже не такий важливий момент, щоб давати за нього досягнення?

А поки можете глянути як я з Мигалем збудували *** на ***** https://www.youtube.com/watch?v=GTsKpeOrmWU

Сьогодні графіки кажуть, що електрики буде більше, тому планую після 16-ої підрубити стрім. Нарешті можна буде довго посидіти)

Настрімився виходить. Мінус ⚡

Так, мені зараз наче дали більше годин з електрикою ніж обіцяли, тому буде стрімчик, десь через 20 хв, якщо все буде ок:)

Їжа богів. Колись я вже казав про це, але повторю знову свій авторський рецепт: Чорний хліб+лимон=райська насолода
Їжа богів. Колись я вже казав про це, але повторю знову свій авторський рецепт: Чорний хліб+лимон=райська насолода

та за що факи?..

Є хтось, хто може мені допомогти підібрати і знайти акумулятор, інвертор і всі ці приколи? Сам я не можу розібратись в темі

Факультет історії і права Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди продовжує надавати допомогу своїм випускникам, які у лавах ЗСУ. Наразі звернувся випускник, військовослужбовець 32 омбр,2 мехбату Потреба: Автомобіль та якісні турнікети Кожна гривня важлива! 🎯Ціль: 65 000 грн 🔗Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/4BcrYxupYP 💳Номер картки банки 5375411432429673 Канал звітів @reportgroupzbir

До речі, сьогодні останній день, коли ви можете придбати прохід на сервер за всього за 100 грн: тут

Будні розробки СВ

Го зробим з нормального моба, якесь чудо: https://youtube.com/live/Ie7kD9IzxEM?feature=share

😮... Окей, окей... Дякую, justV!!😭 Схоже що справді можна думати про покупку чогось, що допоможе мені займатися своєю справ
😮... Окей, окей... Дякую, justV!!😭 Схоже що справді можна думати про покупку чогось, що допоможе мені займатися своєю справою навіть під час відключень. Ще раз спасибі і швидшого розбалаганювання всіх балаганів!❤️