uz
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

Kanalga Telegram’da o‘tish

Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw

Ko'proq ko'rsatish
2 436
Obunachilar
-124 soatlar
-17 kunlar
+630 kunlar
Postlar arxiv
Слухайте, мені вчора на стрімі одна розумна людина сказала, що така ситуація з електроенергією, яку ми маємо зараз (або гірша), буде ще мінімум 10 років в Україні. Якщо хтось розбирається, це фейк чи реал?

оптимісти зібрались чи шо?

?
Anonymous voting

Боже, мені вже так набридли рекламні акції від ВСЬОГО ДОВКОЛА. Тупо кожен застосунок на моїй мобілці спамить якимись рекламами час-від-часу ТА ПІШЛИ ВИ НАФІК Промокоди якісь, знижки, унікальні сезонні пропозиції... Сама жесть коли якась компанія відкриває для себе якусь нову сферу, і спамить цим мені в повідомлення, бо це неймовірно і унікально і супер шанс придбати щось🤩 Навигадували собі десять річниць на рік, всякі святка, і тупо весь час: реклама-реклама-реклама, без кінця. Я настільки задоувався, що навіть кинув свого оператора мобільного в чорний список, бо він найбільше мені спамив своїми ункальними каловими пропозиціями, і я тепер навіть не знаю, чи закінчилися в мене мобільні дані і подібне, бо повідомлення від нього взагалі ніякі не приходять... Якесь агресивне покоління маркетологів прийшло на роботу чи шо? На дистанційному навчанні не навчили вас що не можна так багато людині голову *експлуатувати*, бо починається відраза від продукції БУДЬ ЯКОЇ... Так в мене бомбить від цього, при чому жостко, і я це не приховую

До речі, ValBerk, дякую за 100!🥰 Але це був жарт про мангу раптом що👀 Цей во, йдіть дивитись відео нове😎
До речі, ValBerk, дякую за 100!🥰 Але це був жарт про мангу раптом що👀 Цей во, йдіть дивитись відео нове😎

До речі, я відкрив цю легенду для спонсорів:))) https://youtu.be/kVDNp-l-KdY

Пхахах)) скоро у всіх бібліотеках України 😆 by Martian Duck

Ніколи не запитуйте в гравців совтвінду, як скрафтити рубіновий меч 😭

Одного разу гравець СофтВінду посперечався, що зможе зробити найсумніший скріншот, який змусить плакати будь-кого. Наступного
Одного разу гравець СофтВінду посперечався, що зможе зробити найсумніший скріншот, який змусить плакати будь-кого. Наступного дня він надіслав це....

Ясно, Візер розсердився, що ми відкрили Незер і рубанув мені електрику, ну ок ✍️

Я маю на увазі, що стрім почнеться через 15хв, а на ньому вже відкриємо незер:)

Через 15 хв будемо відкривати Незер на сервері 😈

Ясно, Англія не хоче платити за прохідку на сервер, так і запишем✍️
Ясно, Англія не хоче платити за прохідку на сервер, так і запишем✍️

Ясно, Англія не хоче платити за прохідку на сервер, так і запишем✍️

Тут дропнули нову частину коміксу😲 https://t.me/comic_my

Hell yeah😎 тепер в софтвінді кури не будуть дропати яйця в світ самі по собі, треба буде на них тицьнути, щоб отримати яєчко. Ми ж додали раніше яєшню, яка готується шляхом пережарки яйця в пічці, а те що кури нескінченно скидували яйця одне за одним, означало ферму нескінченної і досить непоганої її. Просто курку посадив на воронку і вона тобі несеться без кінця. Але тепер такої халяви не буде, ручками все треба буде робити 🤗

Ну скрін воно реально стиснуло, як прокажене якесь... Тим не менш, приємного перегляду:) https://youtu.be/lPHU0VgV-2Y