uz
Feedback
Miguś Air Force✈️(status komiszy: zapytaj na DM)

Miguś Air Force✈️(status komiszy: zapytaj na DM)

Kanalga Telegram’da o‘tish

Hej hej, witaj na moim kanale! Znajdziesz tu : -rysunki -terra/akwarystyka -czaszki/preparaty zwierzęce -i jakieś inne pierdoły z wyjazdów itp. Grupka : https://t.me/+4HINw3J-ZfM5NDZk Serwer discord: https://discord.gg/tb6jaFFqTn Pv: @SovietMigu

Ko'proq ko'rsatish
261
Obunachilar
+124 soatlar
+17 kunlar
+930 kunlar

Ma'lumot yuklanmoqda...

Taglar buluti
Ma'lumot yo'q
Muammo bormi? Iltimos, sahifani yangilang yoki bizning qo'llab-quvvatlash boshqaruvchimizga murojaat qiling>.
Kirish va chiqish esdaliklari
---
---
---
---
---
---
Obunachilarni jalb qilish
Iyun '26
Iyun '26
+5
0 kanalda
May '26
+15
0 kanalda
Get PRO
Aprel '26
+8
0 kanalda
Get PRO
Mart '26
+6
1 kanalda
Get PRO
Fevral '26
+9
0 kanalda
Get PRO
Yanvar '26
+7
0 kanalda
Get PRO
Dekabr '25
+7
0 kanalda
Get PRO
Noyabr '25
+6
0 kanalda
Get PRO
Oktabr '25
+9
1 kanalda
Get PRO
Sentabr '25
+5
2 kanalda
Get PRO
Avgust '25
+2
0 kanalda
Get PRO
Iyul '25
+6
0 kanalda
Get PRO
Iyun '25
+6
0 kanalda
Get PRO
May '25
+11
2 kanalda
Get PRO
Aprel '25
+13
1 kanalda
Get PRO
Mart '25
+5
0 kanalda
Get PRO
Fevral '25
+21
0 kanalda
Get PRO
Yanvar '250
0 kanalda
Get PRO
Dekabr '24
+4
0 kanalda
Get PRO
Noyabr '24
+16
0 kanalda
Get PRO
Oktabr '24
+26
1 kanalda
Get PRO
Sentabr '24
+46
1 kanalda
Get PRO
Avgust '240
0 kanalda
Get PRO
Iyul '240
0 kanalda
Get PRO
Iyun '240
0 kanalda
Get PRO
May '240
0 kanalda
Get PRO
Aprel '24
+2
0 kanalda
Get PRO
Mart '240
0 kanalda
Get PRO
Fevral '24
+105
0 kanalda
Sana
Obunachilarni jalb qilish
Esdaliklar
Kanallar
22 Iyun0
21 Iyun+1
20 Iyun0
19 Iyun0
18 Iyun0
17 Iyun0
16 Iyun0
15 Iyun+1
14 Iyun0
13 Iyun0
12 Iyun0
11 Iyun0
10 Iyun0
09 Iyun0
08 Iyun0
07 Iyun+2
06 Iyun+1
05 Iyun0
04 Iyun0
03 Iyun0
02 Iyun0
01 Iyun0
Kanal postlari
Na proźbę krisa mojego kochanego wstawiam to coś jako ych za 10zł Jak ktoś chce być chujem to zapraszam ~~jak ktoś to kupi to
+1
Na proźbę krisa mojego kochanego wstawiam to coś jako ych za 10zł Jak ktoś chce być chujem to zapraszam ~~jak ktoś to kupi to będzie mi gadał "a nie mówiłem"~~

2
Ych naklejka 25zł Dron migusia robi wam Boop! Za większe zmiany lineartu + 5zł
Ych naklejka 25zł Dron migusia robi wam Boop! Za większe zmiany lineartu + 5zł
296
3
Sprzedam tą modliche za 40!
112
4
❗Szczupak krUl polskich wUd ❗ Wczoraj tak szybko sprzedał się adopt że dało mi to dalszą motywacje W ankiecie wygrał szczupak
❗Szczupak krUl polskich wUd ❗ Wczoraj tak szybko sprzedał się adopt że dało mi to dalszą motywacje W ankiecie wygrał szczupak więc oto on! Ab to 50zł !
383
5
Jaki rybol next?
121
6
❗pSTRONG tęczowy poleca się do adopcji ❗ Ab to 50zł , przy szybkiej decyzji zejdę do 45 :) Na uchu ma przynętę na pstrągi :3
❗pSTRONG tęczowy poleca się do adopcji ❗ Ab to 50zł , przy szybkiej decyzji zejdę do 45 :) Na uchu ma przynętę na pstrągi :3
146
7
Jakbym zrobiła adopt rybki takiej jak ten jesiotr to by ktoś był chętny na zakup? Pewnie za +/- 50zł bo kasy poczebujem na jedzonko Mogę też custom zrobić za tyle z wybranej rybki!!
128
8
Jakbym zrobiła adopt rybki takiej jak ten jesiotr to by ktoś był chętny na zakup? Pewnie za +/- 50zł bo kasy poczebujem na jedzonko Mogę też custom zrobić za tyle z wybranej rybki!!
31
9
sticker.webp
141
10
Wpadłam na taki pomysł naklejkowy :> Kto chciałby takiego bottomka? 15zł (za trudniejszą postać lub trudniejsza zmiana linear
Wpadłam na taki pomysł naklejkowy :> Kto chciałby takiego bottomka? 15zł (za trudniejszą postać lub trudniejsza zmiana lineartu mogę wziać dopłatę)
379
11
Przypominam że jest nadal Mandi mały i sum rekini do przygarnięcia po 20zł!!
Przypominam że jest nadal Mandi mały i sum rekini do przygarnięcia po 20zł!!
399
12
Okej już oficjalnie zapraszam na mój profil artfight uvu Możecie podesłać swoje linki w komentarzu https://artfight.net/~Avia
Okej już oficjalnie zapraszam na mój profil artfight uvu Możecie podesłać swoje linki w komentarzu https://artfight.net/~AviatorMigus
160
13
Zrobię kilka symetrycznych headów po 15zł :3 5 miejsc! 0/5
Zrobię kilka symetrycznych headów po 15zł :3 5 miejsc! 0/5
469
14
Matn yo'q...
146
15
jaki team wybieracie? Ja Mystery :3
168
16
ehh przypominam , bo nikt nie wział a bardzo chcę to zrobic
198
17
Nabazgrałam sobie takie coś w nocy :0
Nabazgrałam sobie takie coś w nocy :0
254
18
Zrobiłam modliszkę inspirowaną duchem amazońskim!! Może uda mi się ją sprzedać 🥲 Sb: 50zł Ab:100zł Ab2:120 + symetryczny hea
Zrobiłam modliszkę inspirowaną duchem amazońskim!! Może uda mi się ją sprzedać 🥲 Sb: 50zł Ab:100zł Ab2:120 + symetryczny head obok
506
19
Lodziory dla @//Arentis+1
Lodziory dla @//Arentis
245
20
Lodziory dla @//Arentis+1
Lodziory dla @//Arentis
1