uz
Feedback
Чівік_(yudeejee)🐺💅

Чівік_(yudeejee)🐺💅

Kanalga Telegram’da o‘tish

Лампова таверна з крафтами🍷

Ko'proq ko'rsatish
392
Obunachilar
Ma'lumot yo'q24 soatlar
+47 kunlar
+3130 kunlar
Obunachilarni jalb qilish
Iyun '26
Iyun '26
+36
38 kanalda
May '26
+16
26 kanalda
Get PRO
Aprel '26
+11
13 kanalda
Get PRO
Mart '26
+11
8 kanalda
Get PRO
Fevral '26
+17
15 kanalda
Get PRO
Yanvar '26
+8
16 kanalda
Get PRO
Dekabr '25
+20
32 kanalda
Get PRO
Noyabr '25
+11
14 kanalda
Get PRO
Oktabr '25
+14
23 kanalda
Get PRO
Sentabr '25
+11
30 kanalda
Get PRO
Avgust '250
8 kanalda
Get PRO
Iyul '25
+23
32 kanalda
Get PRO
Iyun '25
+19
46 kanalda
Get PRO
May '25
+10
12 kanalda
Get PRO
Aprel '25
+1
14 kanalda
Get PRO
Mart '25
+12
15 kanalda
Get PRO
Fevral '25
+8
9 kanalda
Get PRO
Yanvar '25
+16
35 kanalda
Get PRO
Dekabr '24
+9
6 kanalda
Get PRO
Noyabr '24
+35
12 kanalda
Get PRO
Oktabr '24
+13
6 kanalda
Get PRO
Sentabr '24
+30
24 kanalda
Get PRO
Avgust '24
+21
9 kanalda
Get PRO
Iyul '24
+9
1 kanalda
Get PRO
Iyun '24
+8
6 kanalda
Get PRO
May '24
+4
2 kanalda
Get PRO
Aprel '24
+6
3 kanalda
Get PRO
Mart '24
+17
5 kanalda
Get PRO
Fevral '24
+9
3 kanalda
Get PRO
Yanvar '24
+15
5 kanalda
Get PRO
Dekabr '23
+133
3 kanalda
Sana
Obunachilarni jalb qilish
Esdaliklar
Kanallar
26 Iyun0
25 Iyun0
24 Iyun+1
23 Iyun+1
22 Iyun0
21 Iyun+1
20 Iyun+2
19 Iyun+1
18 Iyun+5
17 Iyun0
16 Iyun0
15 Iyun0
14 Iyun+7
13 Iyun+2
12 Iyun+1
11 Iyun+2
10 Iyun0
09 Iyun+6
08 Iyun+2
07 Iyun+3
06 Iyun+1
05 Iyun0
04 Iyun0
03 Iyun+1
02 Iyun0
01 Iyun0
Kanal postlari
Нещодавно був тренд про перший і останній косплей. Але перший свій косплей я вже не раз показувала. Тому закину вам фото з мо
Нещодавно був тренд про перший і останній косплей. Але перший свій косплей я вже не раз показувала. Тому закину вам фото з моєї першої прийнятої заявки на фестиваль 😳 І та перший косплей в мене був з Лілі, а перший виступ з Чівіком 😳

2
Як посол я зобовʼязалась взяти з собою меч для ефективності ведення оформлення цієї заяви працівниками суду 🌚
56
3
Делегація ельфів йде подавати заяву до суду з прав гостровухих за використання ельфійської раси при зображенні росні в геншині
54
4
Video xabar
52
5
✨Ура, мені тепер 24✨ Ваш любімий адмін сьогодні святкує День народження! Дякую всім, хто читає цей канал і всім, хто вже прив+6
✨Ура, мені тепер 24✨ Ваш любімий адмін сьогодні святкує День народження! Дякую всім, хто читає цей канал і всім, хто вже привітав 🫂💓 Святкових фото в мене поки що нема, тож можете просто репостнуть мої роботи (і косплейні, і художні!) та лайкнути останні фото в інсті~ (Також якщо хтось раптом захоче підтримати мою творчість гривнею після всіх обов’язково зроблених донатів - залишаю банку: https://send.monobank.ua/jar/8tYCaacYy)
41
6
На жаль, війна торкнулася і мого дому... Дім, у якому я народився й прожив усе своє життя, тепер важко навіть впізнати. На нього боляче дивитися. Унаслідок великої кількості вибухів будинок зазнав серйозних пошкоджень: вибито вікна й двері, критично пошкоджено дах і стіни. Зараз жити там неможливо. Я ніколи щиро не замислювався над тим, наскільки важливим для мене є власний дім, і навіть не уявляв, що таке може статися з моєю родиною. Ми живемо в час, коли подібні трагедії, на жаль, стали майже буденністю. Майже щодня бачиш новини про людей, які втрачають свої домівки, але рідко думаєш про те, що одного дня це може статися і з тобою. Коли це сталося зі мною, я відчув повне спустошення й безсилля. Заради відновлення нашого будинку я відкриваю банку для збору коштів. Буду безмежно вдячний кожному, хто зможе підтримати мене будь-якою сумою. Як подяку за донат: - від 100 грн — намалюю для вас чібі без кольору; - від 200 грн і більше — намалюю чібі в кольорі. Кожна гривня, кожне поширення й навіть просто слова підтримки зараз дуже багато для мене означають. Буду щиро вдячний за поширення. 🥹🙏 Посилання на банку: https://send.monobank.ua/jar/6xmzUabWbE Якщо хочете отримати малюнок, надсилайте в коментарях скриншот донату та референси своїх персонажів.
69
7
sticker.webp
136
8
Ля а класно нанила. Дякую за детокс
Ля а класно нанила. Дякую за детокс
135
9
Що може статись файне щоб перекрило оте все гамно?
140
10
сьогодні день гамняних тізєрів чи шо
130
11
Це особисто для мене 🤡🤡🤡🤡
Це особисто для мене 🤡🤡🤡🤡
128
12
Нєєє ата не расія, сборний образ словян+1
Нєєє ата не расія, сборний образ словян
115
13
Ля як прикалує коли розносять щось по приватних чатіках🌚
155
14
Мене звати Анжеліка (Lika Ket). Я народилася в Запоріжжі Сьогодні ворожий шахед влучив у підприємство, де колись працювала і
Мене звати Анжеліка (Lika Ket). Я народилася в Запоріжжі Сьогодні ворожий шахед влучив у підприємство, де колись працювала і я. Саме там досі працювали люди, яких я знаю особисто Зараз шість дівчат лежать у лікарнях. Замість звичайного робочого дня - лікарняні палати, опіки, осколкові поранення, біль і страх. Вони просто прийшли на роботу. Не на війну! Я знала кожну з них. Саме тому я не можу залишитися осторонь. Я відкрила збір, щоб допомогти кожній постраждалій дівчині. Ці кошти підуть на лікування, відновлення та найнеобхідніше Будь ласка, якщо у вас є можливість - задонатьте хоча б 5 гривень. Для вас це може бути дрібниця. Для них - це шанс швидше пройти лікування та відновитися. 📩 Збір на допомогу постраждалим дівчатам Долучайтеся до збору коштів! Поповнити конверт через Приват24 https://www.privat24.ua/send/41jjq Номер картки конверта 5168752157861173 Якщо не можете допомогти грошима - будь ласка, поширте цей допис. Зараз це теж рятує
40
15
Головний висновок: Робіть греків
150
16
За образу ельфів 100 років тюрми, вилучення всієї голди і на обід щі та камера коло талчька
За образу ельфів 100 років тюрми, вилучення всієї голди і на обід щі та камера коло талчька
153
17
Ovozli xabar
144
18
Чисто треба пофіксити Неві. Пофоткати і закінчити ту історію з геншином на віки вічні. Капітана хоч планувала, але вже й не робитиму…
145
19
Ovozli xabar
153
20
Взагалі не розумію хто притомний у нас взагалі буде косплеїти ті какашнікі🥴
156